Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 84 63,2%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,8%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
κοριτσαρα μου , να προσεχεις που κανεις πλακιτσα αν σπαζεσε ετσι ευκολα , βλεπεις εγω δε σπαζπομε γιατι ενας βλακας νομιζει οτι θα μου το παιζει εξυπνος , τον πιανω και τον κανω το πουτανακι μου να χω να σπαω πλακα και γω , μη νομιζεις οτι επειδη κρυβεσε πισω απο ενα πληκτρολογιο δε κανει μπαμ το κομπλεξ που κουβαλας , ηθελες να κανεις πλακα , παλυ καλα που εισαι πλακατζης απο το πληκτρολογιο να λες ... νομιζεις δλδ οτι δυσκολα φενετε το κομπλεξ σου η ακομη χειροτερα οτι δεν εισαι κομπλεξικος που σπαζετε ευκολα , ποιο ευκολα φενετε απο τα ορθογραφικα μου λαθη οτι εσυ κουβαλας κομπλεξ και οκ το καταλαβαινω ο καθενας οπως την αντιλαμβανετε τη πλακα ? τσιμπα ενα αρχιδι αν εισαι ακομη παρεξιγημενος λοιπον με τη πλακα που σπαω εγω με τη παρτυ σου οχι για τα ορθογραφικα σου αλλα για το χαρακτηρα σου το και υπομονη μεχρι να ξεχαστεις και να ξανανιωσεις εξυπνος και αντρας

Χου μωρή λελετα... χου....

Ενα αστείο εκανα. Μια αθωα πλακίτσα αρχικά... www.bourdela.com/forum/index.php?topic=268609.msg7957829#msg7957829] Αυτην εδώ.[/url]
Εσυ προφανώς λογω ελλειψεως χιούμορ και απυθμενου βαθους κομπλεξ, το γυρισες στην μπουρδολογία και στις βρισιες.
Ποιος λοιπον είναι ο κομπλεξικός, εγω ή εσύ; Κομπλεξ που εμφανεστατα  δεν πηγαζει απο την αγραμματοσύνη σου δίοτι αυτο δεν είναι ουτε κακό ουτε καν λόγος να κατηγορήσει κανεις κάποιον, μιας ουτε εμεις ειμαστε μετενσαρκωση του Πλατωνα ή εστω κλώνοι του Μπαμπινιωτη. Μη ξεχναμε αλλωστε οτι ακομα και αυτος ο Μεγας Δ. Σολωμος αγραμματος ητανε,  γραφοντας με ενα "ε" και ενα "ι".
Το κόμπλεξ σου καταφανεστατα πηγαζει απο την καταγωγή σου την οποιο λόγω του αθλιου συντακτικού σου την κοβω να ειναι είτε Τουρκόγυφτου, ειτε τπτ Αλβανου πρωτης γενιας, μιας και οι γεννηθεντες στην Ελλαδα Αλβανοι Β' γενιας γραφουν ομιλουν καλυτερα και απο σενα.
Επειδη λοιπον αμφοτεροι μου προκαλουν αναγουλα, σαλτα και πες τα με τους ομοίους σου. Παραδεχομαι οτι ηταν λαθος μου που ασχοληθηκα μαζι σου σιχαμα... Ουστ....
 

Επισκέπτης
Χου μωρή λελετα... χου....

Ενα αστείο εκανα. Μια αθωα πλακίτσα αρχικά... www.bourdela.com/forum/index.php?topic=268609.msg7957829#msg7957829] Αυτην εδώ.[/url]
Εσυ προφανώς λογω ελλειψεως χιούμορ και απυθμενου βαθους κομπλεξ, το γυρισες στην μπουρδολογία και στις βρισιες.
Ποιος λοιπον είναι ο κομπλεξικός, εγω ή εσύ; Κομπλεξ που εμφανεστατα  δεν πηγαζει απο την αγραμματοσύνη σου δίοτι αυτο δεν είναι ουτε κακό ουτε καν λόγος να κατηγορήσει κανεις κάποιον, μιας ουτε εμεις ειμαστε μετενσαρκωση του Πλατωνα ή εστω κλώνοι του Μπαμπινιωτη. Μη ξεχναμε αλλωστε οτι ακομα και αυτος ο Μεγας Δ. Σολωμος αγραμματος ητανε,  γραφοντας με ενα "ε" και ενα "ι".
Το κόμπλεξ σου καταφανεστατα πηγαζει απο την καταγωγή σου την οποιο λόγω του αθλιου συντακτικού σου την κοβω να ειναι είτε Τουρκόγυφτου, ειτε τπτ Αλβανου πρωτης γενιας, μιας και οι γεννηθεντες στην Ελλαδα Αλβανοι Β' γενιας γραφουν ομιλουν καλυτερα και απο σενα.
Επειδη λοιπον αμφοτεροι μου προκαλουν αναγουλα, σαλτα και πες τα με τους ομοίους σου. Παραδεχομαι οτι ηταν λαθος μου που ασχοληθηκα μαζι σου σιχαμα... Ουστ....

αχουτο πως κανει οταν τσαντιζετε το μαναρι μου , ελα μωρο μου μη τσαντιζεσε μια πλακιτσα εκανα και γω πανω στο ιντρνετικο σου κορμακι , μη σπαζεσε τοσο και ουτε να λες οτι λες αθωα αστεια γιατι αν ηταν αθωα οπως λες δε θα τσιμπυσες στα δικα μου αστεια , ετσι κουκλα μου ??  τωρα λοιπον που σε εβαλα στη θεση σου , και λιγο πριν πας να γαμιθεις κοιτα τι λενε αλλοι για σενα , κουκλα  :effemine:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
65
Πόντοι
16
κανενα τηλεφωνακι θα μας δωσεις φιλαρακι?Εχω καιρο να γευτω τοσο μικρο πιπινακι....
 

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.066
Πόντοι
11.396
Προσωπικά νομίζω ότι είναι μια πολύ καλή διαφήμιση στο Waplog...το οποιο από πρώτη ματια είναι γεμάτο μεσήλικες κυριούλες....
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
δεν λέει να απαντήσει σε ουσιώδεις ερωτήσεις
 

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.066
Πόντοι
11.396
Φιδεμπορας λες ο τυπος;

μπες να ριξεις μια ματια δεν θελει πολλες διαδικασιες και δεν πληρωνεις για να ερθεις σε επαφη με καποιον μεσω μηνηματων δηλαδη δεν χρειαζεται να γινεις advanced mebmber
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.424
Πόντοι
366
μπες να ριξεις μια ματια δεν θελει πολλες διαδικασιες και δεν πληρωνεις για να ερθεις σε επαφη με καποιον μεσω μηνηματων δηλαδη δεν χρειαζεται να γινεις advanced mebmber
το χω δει παίχτη...το θέμα είναι πως προσεγγίζεις κι -κυρίως- "ανακαλύπτεις" περιπτώσεις σαν κι αυτές που αναφέρει ο νηματοθέτης
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Προσωπικά νομίζω ότι είναι μια πολύ καλή διαφήμιση στο Waplog...το οποιο από πρώτη ματια είναι γεμάτο μεσήλικες κυριούλες....

σε αυτό το waplog βρισκεις πουτανάκια σαν και αυτό που πόσταρε ο τύπος ?
από την άλλη δύσκολο...η δίωξη δεν επιτρέπει βυζιτοπούλες!! τις μαζεύουν οι κερατάδες..
 

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.066
Πόντοι
11.396
σε αυτό το waplog βρισκεις πουτανάκια σαν και αυτό που πόσταρε ο τύπος ?
από την άλλη δύσκολο...η δίωξη δεν επιτρέπει βυζιτοπούλες!! τις μαζεύουν οι κερατάδες..

μια φορα μονο εχω βρει ενα 18χρονο απο ενα τετοιο που γουσταρε να γαμιεται ειχε ηδη 65 ατομα μετρημενα

την ειδα 2 φορες προσπαθησε να με δαγκωσει με κατι μαλακιες δεν την πατησα πηρε ενα 100ρικο και τελος
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Θα ηθελα για μια ακομα φορα να πω ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω στους πολυπληθεις φιλους συναγωνιστες που στειλανε πμ..τους ευχαριστω απο καρδιας για τα καλα τους λογια..δεν μπορεσα να απαντησω σε ολα συμπαθατε με ηταν πανω απο 100 δεν προλαβα..να ειστε ολοι καλα.. :rockon:

Οποιος ή όποιοι  απο αυτους που απαντησες δηλωσουν αποδεδειγμένα οτι υπάρχει υποψια να μην εισαι φιδεμπορας, αναλαμβανω δέσμευση να τους πληρωσω ραντεβού 
σε city tour με call girl της επιλογης τους μεσω προπληρωμένης καρτας.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Στο τσαντηρι σου και σκασμος. ... Ηλιθια....
 

Επισκέπτης
μη πατισεις διαγραφη οταν ανοιξει ο κυκλος
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.663
Πόντοι
7.195
τελικα τι πληροφορηθήκαμε από τον τύπο loafer ?

να γραφτούμε όλοι στο waplog διότι ξεχειλίζει γκομενάκια ?

 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Αυτό το waplog γεμάτο μπάζα.. το απεγκατεστησα σε 10 λεπτά μέσα
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316

Συνημμένα

  • mpaza.jpg
    mpaza.jpg
    254,1 KB · Εμφανίσεις: 24

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom