Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 84 63,2%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,8%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.493
Πόντοι
3.656
Απ'οτι θυμαμαι δεν ειχε φτασει καν ο καφες ,τον περιμενε απο αγνωστη πηγη,μαλλον απο εξωτερικο,αλλα οπως ειχε πει κ ο ιδιος δεν...


τυπε λες να ειχε παρει τα λεφτα απο τους χυστες και να εγινε καπνος ο ερωτιαρης;    :S :S :S
 

Επισκέπτης
Εγω παντως καταλαβα οτι ακομα και στο Δημοτικο την εκανες κοπανα.....

και συ ετρωγες φαπες απο μαθητες που εβρισκαν βαραετα τα μαθηματα ? αυτο δε το καταλαβα στανταρακι , αλλα παιζει ... η μηπως δεν ετρωγες καν ? εισουν απ αυτους που δε μιλουσαν δε λαλουσαν και περιμενανε καρτερικα να ερθει το ιντερνετ να χεις κατι να πεις και συ ??
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.756
Like
6.220
Πόντοι
1.406
τυπε λες να ειχε παρει τα λεφτα απο τους χυστες και να εγινε καπνος ο ερωτιαρης;    :S :S :S
Δεν τον ειχα κοψει για λαμογιο πρεπει να ητο αγνος μυστης.Ειχε πλακωθει με τον Λακη σε καποια φαση στα πολιτικα και πρεπει να εσπασε,ελεγε οτι θα κανει διαγραφη και τετοια,εκτοτε αγνοω την τυχη του
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
τυπε μεχρι και την τρυπα του οζοντος γιατρευε ο καφες αμα πιστεψεις τα λογια του ερωτιαρη    :S :S :S

Αυτός ήταν όμως δεν μ είπες να διαβάσω καμία μλκ να περάσει η ώρα :S :S :S

 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.493
Πόντοι
3.656
Δεν τον ειχα κοψει για λαμογιο πρεπει να ητο αγνος μυστης.Ειχε πλακωθει με τον Λακη σε καποια φαση στα πολιτικα και πρεπει να εσπασε,ελεγε οτι θα κανει διαγραφη και τετοια,εκτοτε αγνοω την τυχη του


τυπε λες να του την ειπε ο λακης για τον καφε απο οδοντιατρικης αποψης και να τον απαξιωσε τον ερωτιαρη;    :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
αυτος ηταν τυπε   :grin: :grin: :grin:
μαλακια τα ποστ του ερωτιαρη για τον καφε τυπε;    :S :S :S

Δεν ξέρω τι έλεγε αυτός περί καφέδες τύπε, δεν τον ήξερα, από εσας τον έμαθα..  :S :S :S
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
και συ ετρωγες φαπες απο μαθητες που εβρισκαν βαραετα τα μαθηματα ? αυτο δε το καταλαβα στανταρακι , αλλα παιζει ... η μηπως δεν ετρωγες καν ? εισουν απ αυτους που δε μιλουσαν δε λαλουσαν και περιμενανε καρτερικα να ερθει το ιντερνετ να χεις κατι να πεις και συ ??

χμ.... Εγω εκανα απλά μια διαπιστωση, ενω εσυ αναρωτιεσαι πιθανολογωντας. Κοινως .... μπαρουφολογείς.
 

Επισκέπτης
Οκτω σελιδες εχει φτασει το thread και ο τυπος Ιακωβος δεν εχει πεταξει ενα φιδι...εχει βαρεσει διαλυση το σαη. :S :S :S
 

Επισκέπτης
χμ.... Εγω εκανα απλά μια διαπιστωση, ενω εσυ αναρωτιεσαι πιθανολογωντας. Κοινως .... μπαρουφολογείς.

χμμμ .. ποιος εχει παει σχολειο τελικα γενικως φιλε μου γιατι αυτο που κανεις λεγετε απλα " εχω κομπλεξ και το δειχνω" αλλα νομιζεις οτι δε λεγετε ετσι αλλα και απο πανω οτι κατι κανεις , δλδ η μπαρουφολογια η δικια σου που ονομαζεις διαπιστωση ειναι κληρονομικο χαρισμα ? δεν ειναι κομπλεξ του κλασικου του μαλακα του ελληνα ?? για αιτιολογισε αφου περνιεσε για ξυπνιος
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.818
Πόντοι
24.596
Οκτω σελιδες εχει φτασει το thread και ο τυπος Ιακωβος δεν εχει πεταξει ενα φιδι...εχει βαρεσει διαλυση το σαη. :S :S :S
τυπε οταν λειπει λεει μπορουμε και μεις να βαζουμε,ριξε ενα ετσι για ζεσταμα :S :S :S
 

Επισκέπτης
τυπε οταν λειπει λεει μπορουμε και μεις να βαζουμε,ριξε ενα ετσι για ζεσταμα :S :S :S

ezwpSqu.jpg
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
736
Πόντοι
316
τυπε λες να του την ειπε ο λακης για τον καφε απο οδοντιατρικης αποψης και να τον απαξιωσε τον ερωτιαρη;    :S :S :S

Τύπε ο ερωτιάρης έφαγε μπαν γιατί το κατεστημένο (λουμιδης, μπραβο) άσκησε πίεση στη διαχείριση του σαη γιατί θα έριχνε τις πωλήσεις του  :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom