Νέα

Πανικος! Ενεσκηψε φοτιιτικη βιζιτοθυελλα! (φωτο)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θεωρειτε το θρενατκι μουφα η αληθνιο?

  • Καραμουφα ειναι τρολ 100%

    Ψήφοι: 84 63,2%
  • Αληθινο και θελουμε κι αλλες φωτο

    Ψήφοι: 17 12,8%
  • Δεν ειμαι σιγουρος ακομα, εχω καποιες αμφιβολιες..

    Ψήφοι: 32 24,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    133

Επισκέπτης
παιδια , εγω μια ερωτηση θελω να κανω ,ολοι αυτοι που που λενε για φιδια κλπ , εχουνε μιλισει ποτε σε γκομενα ? και μιλισει δεν ενοω να τη ρωτισουν , ποσο παει , ακαποτο αν κανει κλπ κλπ , κανονικη νορμαλ συζητηση , δε θελω απαντηση απλα να κανουν αυτη την ερωτηση στον εαυτο τους για να συνιδιτοποιησουν απο τι πρισμα κοιτανε δλδ και κρινουνε , δε ξερουνε οτι δεν εχουν ολοι τη δικη τους νοητικη ικανοτητα ? , αλλοι με 2 λεξεις μπορουν να καταφερουν οτι δε μπορουν να κατεφερουν αλλοι με ενα μηνιατικο , οπως αλοι βγαζουν σε μια μερα οσα δε θα βγαλουν αλλοι σε ενα μηνα , ε παιζουν και τυποι που πιθουν οτι φιλοι με οφελη δεν ειναι ασχημα , ε και οταν μπαινεις σε ενα κυκλο κανεις αναλογες γνωριμιες, τι δε καταλαβενετε ???

 

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
286
Κριτικές
7
Like
369
Πόντοι
21
λοιπον πληροφοριες για το πιπινι..φοιτητρια 20 ετων πολυ καλη 50 ευρω πληρες προγραμμα 2ωρακι στο οτελ..αν ξερει κανεις πως ανεβαζω πολλες φωτο μαζι ας μου πει ρε παιδια

καλημερα στειλε πμ λεπτομερειες πως μπορουμε να συνεβρεθουμε?
 

sketos.askepos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
71
Κριτικές
4
Like
55
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος αν αναμίξουμε τις fanta αν υπάρχουν έξτρα οφέλη?
Να ανοίξει σχετικό θέμα παρακαλώ.
Είναι καιρός να μάθει ο κόσμος.

Η διαφόρα για να μαθαίνετε είναι οτι στη δε μια το ανθρακικό είναι αφτο που κανει την "αποστίρωση" μέσα στο κουτάκι ενώ στην μπλέ μπαίνει "φαρμακο" που σκοτώνει τα παντα μέσα στο κουτακι . Οποτε τυπε πιες και απο τις δυο αλλά αυτη ποθ θα σου κάνει την καλύτερη δουλεια ειναι πάντα η ανθρακουχα...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.427
Κριτικές
514
Like
69.963
Πόντοι
41.129
τυπε και τρεις μαζι μπορω να της παρω ? εχω λεφτα  :hi:

σουγκαρ νταντι θελουν ?
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.540
Κριτικές
57
Like
7.584
Πόντοι
11.836
τις ψάρεψες απο το waplog? Mου θυμίζεις badoo που γαμάνε κάποιοι αλλα ποτε δεν σου δείχνουν την γκομενα. Για δωσε πληροφοριες αν θες...τι φάση ειναι το waplog? ψαχνονται? καβλαντίζουν? ειναι fake profile?
 

Επισκέπτης
Για όσους δεν πίνουν αναψυκτικά (φάντα) τι προτείνεται τύποι  :think: :S :S :S
Να να τρώνε βιολογικά πορτοκάλια :grin: έχουν περισσότερη C++ vitamin, τώρα καλό είναι και μια καταδρομική στη Νανά της Καλύμνου (αν δεν πήρε σύνταξη) να πάρουν κι αντιφυματικό :2funny:
Όσο για την αλήθεια του θέματος, χμ Κυριακή δεν το άνοιξε ο loafer?
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
τις ψάρεψες απο το waplog? Mου θυμίζεις badoo που γαμάνε κάποιοι αλλα ποτε δεν σου δείχνουν την γκομενα. Για δωσε πληροφοριες αν θες...τι φάση ειναι το waplog? ψαχνονται? καβλαντίζουν? ειναι fake profile?

το κοιταξα και αν δεν εχει η Ειρηνη Παπαδοπουλου 10 accounts τοτε μαλλον παιζει να εχει πολλα fake.... :S
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
μη φιδολογειτε ρε.
κατά καιρους συμβαινουν ρεντες. άλλος χανει συνεχεια στα χαρτια και ξαφνικα εχει ρεντα.
εγω 4 χρονια στο πανεπιστημιο με 100 συμφοιτήτριες δεν εβρισκα γκομενα και σε 1 μηνα όταν πηγα Αθήνα με 0 φιλους βρηκα 4 γκομενες.

Ξερεις το νικ "πυρφορος" γιατι εγινε συνωνυμο του αγαμητου; Εεε; Κανονισε το νικ σου να αποκτησει και αλλη συνωνυμη λεξη :2funny:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
παιδια , εγω μια ερωτηση θελω να κανω ,ολοι αυτοι που που λενε για φιδια κλπ , εχουνε μιλισει ποτε σε γκομενα ? και μιλισει δεν ενοω να τη ρωτισουν , ποσο παει , ακαποτο αν κανει κλπ κλπ , κανονικη νορμαλ συζητηση , δε θελω απαντηση απλα να κανουν αυτη την ερωτηση στον εαυτο τους για να συνιδιτοποιησουν απο τι πρισμα κοιτανε δλδ και κρινουνε , δε ξερουνε οτι δεν εχουν ολοι τη δικη τους νοητικη ικανοτητα ? , αλλοι με 2 λεξεις μπορουν να καταφερουν οτι δε μπορουν να κατεφερουν αλλοι με ενα μηνιατικο , οπως αλοι βγαζουν σε μια μερα οσα δε θα βγαλουν αλλοι σε ενα μηνα , ε παιζουν και τυποι που πιθουν οτι φιλοι με οφελη δεν ειναι ασχημα , ε και οταν μπαινεις σε ενα κυκλο κανεις αναλογες γνωριμιες, τι δε καταλαβενετε ???

Εγω παντως καταλαβα οτι ακομα και στο Δημοτικο την εκανες κοπανα.....
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.493
Πόντοι
3.656
προσπαθησε με καφε του ερωτιαρη και κατουρημα σε νιπτηρα.
αλλα κανονικα θελει και φαντα ΜΠΛΕ  :headbaning2:


τυπε η μπλε φαντα ειναι μονο για να πλενεις τα χερια σου    :S :S :S
και για τον ερωτιαρη με τον καφε εχουχε να ακουσουμε καιρο νεα του    :S :S :S :priest:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.493
Πόντοι
3.656
Γνωρίζει κάποιος αν αναμίξουμε τις fanta αν υπάρχουν έξτρα οφέλη?
Να ανοίξει σχετικό θέμα παρακαλώ.
Είναι καιρός να μάθει ο κόσμος.

τυπε αν αναμειξεις φαντα με ανθρακικο και φαντα χωρις,αυτη με το ανθρακικο θα χασει τη δραση της    :S :S :S
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
τυπε αν αναμειξεις φαντα με ανθρακικο και φαντα χωρις,αυτη με το ανθρακικο θα χασει τη δραση της    :S :S :S

Τύπε κακός που δεν έχουμε ανοίξει ένα νήμα τόσο καιρό... αυτά πρέπει να μένουν κ όχι να χάνονται  :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.493
Πόντοι
3.656
Τύπε τι ρόλο βάραγε αυτός; :S :S :S


τυπε ο ερωτιαρης μαλλον κανενα καφε θα εμπορευοταν που επειδη ηταν τοσο καλος δεν ξαναμαθαμε τιποτα γι'αυτον    :S :S :S
εκτος αν τον κυνηγανε αυτοι που τους πουλησε τον καφε τυπε    :S :S :S :knuppel:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.756
Like
6.220
Πόντοι
1.406
τυπε ο ερωτιαρης μαλλον κανενα καφε θα εμπορευοταν που επειδη ηταν τοσο καλος δεν ξαναμαθαμε τιποτα γι'αυτον    :S :S :S
εκτος αν τον κυνηγανε αυτοι που τους πουλησε τον καφε τυπε    :S :S :S :knuppel:
Απ'οτι θυμαμαι δεν ειχε φτασει καν ο καφες ,τον περιμενε απο αγνωστη πηγη,μαλλον απο εξωτερικο,αλλα οπως ειχε πει κ ο ιδιος δεν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom