Νέα

Οργασμός από βιζιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kostakis258
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kostakis258

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Σας έχει τύχει ποτέ να έρθει η κοπέλα σε οργασμό καθώς παίζατε με τα βυζιά της χωρίς να την ακουμπίσετε καθόλου κάτω;
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
ευγε! ακομη ενα ωραιο θρεντ σε λιγο θα κανω και εγω ενα να κλασω η να την κρατησω;
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
ωραίος ο φίλος! Για πες λεπτομέρειες, πως το έκανες να μαθαίνουμε
 

georgegavromania

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
32
Like
4
Πόντοι
0
βεβαια,και απο την πολυ καβλα εμεινε απο καρδια.σας εχει τυχει παιδια
? :boobies:
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • kourada_ksexeilismenos_markadoros.jpg
    kourada_ksexeilismenos_markadoros.jpg
    23,5 KB · Εμφανίσεις: 16

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εμενα οσο και αν σας φαινεται περιεργο μου εχει τυχει...Με μια πιτσιρικα που το ειχα το 1999 μολις αρχιζα και της εγλυφα τα βυζια και το εκανα παρατεταμενα εχυνε!Και ουτε ειχα κανει κινηση να τη χαιδεψω χαμηλα.Ειχα κουφαθει κ εγω αλλα προφανως ειχε τρομερη ευαισθησια εκει...
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
ευγε! ακομη ενα ωραιο θρεντ σε λιγο θα κανω και εγω ενα να κλασω η να την κρατησω;
Δεν κρατηθηκες τελικα!!! Πετάχτηκες σαν πορδη να ειρωνευτεις και επαιξες το ρολο του μαλακα καθε φορα που ανοιγει καποιος νεοτερος ενα θρεντ.......
 

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.415
Like
421
Πόντοι
166
Δεν κρατηθηκες τελικα!!! Πετάχτηκες σαν πορδη να ειρωνευτεις και επαιξες το ρολο του μαλακα καθε φορα που ανοιγει καποιος νεοτερος ενα θρεντ.......

Ηρεμηστε ρεεε.  :tickedoff:

Ωραιο θεμα ανοιξες τυπε..  :grin: Τα εύσημα απο ενα Τρυποκαρυδο μαλαμα...  :P
 

squeazy

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
108
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Σας έχει τύχει ποτέ να έρθει η κοπέλα σε οργασμό καθώς παίζατε με τα βυζιά της χωρίς να την ακουμπίσετε καθόλου κάτω;
Σε πολλές γκόμενες συμβαίνει αν τους πιπιλάς, τρίβεις ή τραβάς ελαφρά στην αρχή και πιο δυνατά στην συνέχεια τις ρώγες.
Φυσικά παίζει ρόλο και ο τρόπος που το κάνεις αλλά και το mood της γκόμενας. :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
444
Πόντοι
21
Η δικιά μου, πολυ εύκολα και επαναλαμβανόμενα...

(Ας διορθώσει λίγο ο Mod την ορθογραφία του τίτλου - το "βιζί" βγάζει μάτι!   :boobies:  :2funny:)
 

Carnivore

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Ισχυει παιδες. Μου εχει τυχει και εμενα με γκομενα. Οχι οργασμος βεβαια αλλα την εστελνε
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
  Λοιπον να σας πω την αληθεια χαζοι αντρουληδες...

  Οκ το στηθος ειναι πολυ ευαισθητο και οντως αρεσει πολυ στις γυναικες. Αλλα ρε παιδια εδω ο αλλος σαν εργατης πηδαει ποση ωρα κανει κανονικο σεξ και στην πραγματικοτητα η γυναικα δεν χυνει(αλλα φυσικα ολες λεμε οτι τελειωσαμε και οχι μονο μια φορα αλλα πολλες)

πιστευετε οτι μονο με γλυψιμο στο στηθος θα χυσει?Απλα σας δουλευουμε κανονικα...Σορρυ..Το θεμα ειναι οι γυναικες σας απο τις 10 φορες που εχετε κανει σεξ μαζι τους να εχουν χυσει 2 το πολυ. Και μιλαμε για φουλ σερβις.

Απλα σας παραμυθιαζουμε... ;)
 

remali85

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
  Λοιπον να σας πω την αληθεια χαζοι αντρουληδες...

  Οκ το στηθος ειναι πολυ ευαισθητο και οντως αρεσει πολυ στις γυναικες. Αλλα ρε παιδια εδω ο αλλος σαν εργατης πηδαει ποση ωρα κανει κανονικο σεξ και στην πραγματικοτητα η γυναικα δεν χυνει(αλλα φυσικα ολες λεμε οτι τελειωσαμε και οχι μονο μια φορα αλλα πολλες)

πιστευετε οτι μονο με γλυψιμο στο στηθος θα χυσει?Απλα σας δουλευουμε κανονικα...Σορρυ..Το θεμα ειναι οι γυναικες σας απο τις 10 φορες που εχετε κανει σεξ μαζι τους να εχουν χυσει 2 το πολυ. Και μιλαμε για φουλ σερβις.

Απλα σας παραμυθιαζουμε... ;)

Ωραία οκ.Γιατί όμως το κάνει αυτό μια γυναίκα?Καλύτερο δεν είναι και για τους δύο να γυρίσει και να πει στον γκομενό της "το και το" και να φχαριστιέται και αυτή το γαμήσι και αυτός?
 

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
Ωραία οκ.Γιατί όμως το κάνει αυτό μια γυναίκα?Καλύτερο δεν είναι και για τους δύο να γυρίσει και να πει στον γκομενό της "το και το" και να φχαριστιέται και αυτή το γαμήσι και αυτός?
Τι λες? Η Λιντα Λαβλαιης στο βαθυ λαρυγγι ειχε οργασμους ενω εκανε πιπες, διοτι ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΤΟΡΙΔΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ! Μηπως ειναι ψεμα κι αυτο? Απο τη ζωη ειναι ολα βγαλμενα... Σιγα σιγα θα μας πεις οτι αρχισε να ενοχλειται η κοπελα μετα απο μιση ωρα πιπιλισμα στις ρωγες (μπρρρρ) και προσποιηθηκε οργασμο για να τη γλυτωσει! Ε, οχι!...
 

remali85

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Τι λες? Η Λιντα Λαβλαιης στο βαθυ λαρυγγι ειχε οργασμους ενω εκανε πιπες, διοτι ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΤΟΡΙΔΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ! Μηπως ειναι ψεμα κι αυτο? Απο τη ζωη ειναι ολα βγαλμενα... Σιγα σιγα θα μας πεις οτι αρχισε να ενοχλειται η κοπελα μετα απο μιση ωρα πιπιλισμα στις ρωγες (μπρρρρ) και προσποιηθηκε οργασμο για να τη γλυτωσει! Ε, οχι!...

Οριστε?
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
Τι λες? Η Λιντα Λαβλαιης στο βαθυ λαρυγγι ειχε οργασμους ενω εκανε πιπες, διοτι ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΤΟΡΙΔΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ! Μηπως ειναι ψεμα κι αυτο? Απο τη ζωη ειναι ολα βγαλμενα... Σιγα σιγα θα μας πεις οτι αρχισε να ενοχλειται η κοπελα μετα απο μιση ωρα πιπιλισμα στις ρωγες (μπρρρρ) και προσποιηθηκε οργασμο για να τη γλυτωσει! Ε, οχι!...

ξερεις πολλες να χουν κλειτοριδα στο λαιμο??σορυ κιολας...

 Απλα αν ποας με μια και το κανετε και τη ρωτησεις και σου πει οχι δεν εχυσα ξαναπροσπαθεις μετα παλι οχι κατι δεν μ αρεσει στο ρυθμο, στο τροπο δεν εχω κεφι δεν ξερω. και αυτο να γινεται στις 8 στις 10. Πιστευεις θα ενθουσιαστεις εσυ ως αντρας?

  Και δεν ειπα οτι δεν της αρεσε. φυσικα και της αρεσε. Αλλα μην παραμυθιαζεστε οτι εχυσε κιολας...για να τον ευχαριστησει το εκανε

 
 

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
ξερεις πολλες να χουν κλειτοριδα στο λαιμο??σορυ κιολας...

 Απλα αν ποας με μια και το κανετε και τη ρωτησεις και σου πει οχι δεν εχυσα ξαναπροσπαθεις μετα παλι οχι κατι δεν μ αρεσει στο ρυθμο, στο τροπο δεν εχω κεφι δεν ξερω. και αυτο να γινεται στις 8 στις 10. Πιστευεις θα ενθουσιαστεις εσυ ως αντρας?

  Και δεν ειπα οτι δεν της αρεσε. φυσικα και της αρεσε. Αλλα μην παραμυθιαζεστε οτι εχυσε κιολας...για να τον ευχαριστησει το εκανε

 
Η επειδη δεν αντεξε αλλο πιπιλισμα διοτι οπως και να το κανεις ειναι σπαστικο το μισαωρο πιπιλισμα, ειδικα οταν ο αλλος πιστευει οτι θα χυσεις κιολας, κα τα δινει ολα... (Συμφωνησα παιδακι μου μαζι σου, απλα το εκανα με καποια ειρωνια. Σιγα μην χυνει επειδη ξυνεται κιολας)
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
9
Πόντοι
6
Η επειδη δεν αντεξε αλλο πιπιλισμα διοτι οπως και να το κανεις ειναι σπαστικο το μισαωρο πιπιλισμα, ειδικα οταν ο αλλος πιστευει οτι θα χυσεις κιολας, κα τα δινει ολα... (Συμφωνησα παιδακι μου μαζι σου, απλα το εκανα με καποια ειρωνια. Σιγα μην χυνει επειδη ξυνεται κιολας)

ααααα τωρα αντιληφθειν ;)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εγω παντως χυνω με την σκεψη....   :grin:


Ειμαι εγκεφαλικος εραστης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.682
Πόντοι
206
  Λοιπον να σας πω την αληθεια χαζοι αντρουληδες...

   Οκ το στηθος ειναι πολυ ευαισθητο και οντως αρεσει πολυ στις γυναικες. Αλλα ρε παιδια εδω ο αλλος σαν εργατης πηδαει ποση ωρα κανει κανονικο σεξ και στην πραγματικοτητα η γυναικα δεν χυνει(αλλα φυσικα ολες λεμε οτι τελειωσαμε και οχι μονο μια φορα αλλα πολλες)

πιστευετε οτι μονο με γλυψιμο στο στηθος θα χυσει?Απλα σας δουλευουμε κανονικα...Σορρυ..Το θεμα ειναι οι γυναικες σας απο τις 10 φορες που εχετε κανει σεξ μαζι τους να εχουν χυσει 2 το πολυ. Και μιλαμε για φουλ σερβις.

Απλα σας παραμυθιαζουμε... ;)
Λες και μας νοιαζει τι κανετε εσεις.......κουτες γυναικουλες! :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom