Νέα

Όποιος πάει με τραβεστί, θεωρείται gay;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mitsos_35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Να μια τρανς που καρφωσα πριν χρονια

 

Συνημμένα

  • 78187992fed2168fc5f48bf644865993.jpg
    78187992fed2168fc5f48bf644865993.jpg
    50 KB · Εμφανίσεις: 109

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Λαος παντως στο νημα :heavymetalbig:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Οχι φυσικα ,το ονειρο καθε straight ειναι να γαμησει μια φορα ενα τραβελι αλλα και να χωσει στην πατουρα του μια πλαστικη ψωλαρα μεχρι να ερθει η στιγμη της απολυτης ευτυχιας να βαλει στον κωλο του μια ζουμερη ψωλαρα! :heavymetalbig:
 
OP
OP
Mitsos_35

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Οχι φυσικα ,το ονειρο καθε straight ειναι να γαμησει μια φορα ενα τραβελι αλλα και να χωσει στην πατουρα του μια πλαστικη ψωλαρα μεχρι να ερθει η στιγμη της απολυτης ευτυχιας να βαλει στον κωλο του μια ζουμερη ψωλαρα! :heavymetalbig:

Ελα ντε,εξου και η υψηλη κοινωνια που της επισκεπτεται οπως ανεφερα,δικαστικοι,πολιτικοι,ηθοποιοι,τραγουδιστες,η πλειοψηφια εκ αυτων εχουν γυναικα και παιδια ,και λογο στατους,κοινωνικης θεσης,και οικονομικης καταστασης μπορουν να εχουν οποια θελουν,αλλα οπως λες το ονειρο πολλων εκ αυτων ειναι μια τρανς..

 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Καλησπέρα και καλές γιορτές να χουμε σε τι κατηγορία κατατάσσει κάποιος η ο καθένας απο εσάς την παραπάνω σεξουαλικη προτίμηση? Όλη η υψηλή κοινωνία επισκέπτεται τραβεστί, δικηγόροι, πολιτικοί, δημοσιογράφοι, καλιτεχνες, τραγουδιστές, η πάντες, καλά μην μιλήσω για δικαστικούς, και όλοι η το 90% σε παθητικό ρόλο, το συμβαίνει? Είναι όλοι γκει? Πως γίνεται να θεωρείται κάποιος γκει όταν πηδαει γυναίκες, έχει παιδιά, αλλά πάει και με τρανς, τι σόι είναι?

Δλδ ρε Μητσαρα την υψηλή κοινωνία τι μας την αναφέρεις; Ως μέτρο σύγκρισης; Ως ότι αυτό που κάνουν αυτοί πρέπει να το κάνουμε και μεις;

Εξ άλλου η διαστροφή στο μυαλό αυτών είναι απερίγραπτη, απλά δεν γίνονται να μαθαίνονται διότι είναι υψηλή κοινωνία.

Τα παιδιά προέρχονται απ'το σπέρμα του πούτσου στο μουνι που είναι σε φάση γονιμοποίησης, αυτό δεν σημαίνει απολύτως τίποτα γιατί και ένα λοσταρι στο κωλο να χει ο άντρας ταυτόχρονα, το σπέρμα του είναι που παίζει ρόλο.

Δεν είναι γκέι,βρωμοπουστες του κερατά είναι, γιατί οι γκέι δεν πάνε με γυναίκες ώστε να φέρουν και παιδιά στην ζωή μέσω αυτών
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Ο ορος τρανς ειναι παρεξηγημενος στο ελλαντα
Οταν παω με τρανς οντως θελω να ναι θηλυκη κ οχι απλα ενας μπουστης που ντυθηκε γυναικα με mακe up

γιατι δεν πας κατευθείαν με κανονικη κοπελα και τρως την αρχιδοιδρωτιλα?
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Καλησπέρα και καλές γιορτές να χουμε σε τι κατηγορία κατατάσσει κάποιος η ο καθένας απο εσάς την παραπάνω σεξουαλικη προτίμηση? Όλη η υψηλή κοινωνία επισκέπτεται τραβεστί, δικηγόροι, πολιτικοί, δημοσιογράφοι, καλιτεχνες, τραγουδιστές, η πάντες, καλά μην μιλήσω για δικαστικούς, και όλοι η το 90% σε παθητικό ρόλο, το συμβαίνει? Είναι όλοι γκει? Πως γίνεται να θεωρείται κάποιος γκει όταν πηδαει γυναίκες, έχει παιδιά, αλλά πάει και με τρανς, τι σόι είναι?


τυπε ντοπα αμα θες να σε γαμανε τραβελια πηγαινε ελευθερα,τι ζητας τη γνωμη μας  και δηθεν ανοιγεις συζητηση ;     :effemine: :gay: :S :S :S
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Τι ζόρι τραβάτε ορισμένοι δεν μπορώ να καταλάβω. Προσωπικά, όταν βλέπω γυμνούς άνδρες στο γυμναστήριο, μου έρχεται να ξεράσω. Με trans/shemale/ladyboy πηγαίνω χωρίς θέμα, αρκεί να είναι με θηλυκά χαρακτηριστικά.
Το να ερεθίσεις τον προστάτη σου και να τελειώσεις έτσι, είναι απίστευτη εμπειρία. Τη πρώτη φορά το ένοιωσα από γυναίκα, χωρίς να το περιμένω (δεν με ρώτησε) αλλά ήταν πραγματικά απόλαυση.

Για κάποιο διάστημα ντρεπόμουν να το πω, αλλά κατάλαβα πως ήμουν λάθος. Η ελευθερία στον έρωτα είναι το παν. Ταμπέλες στις απολαύσεις δεν υπάρχουν.
Δεν πάω με άντρες, άρα δεν είμαι gay

Αν αυτο που διαχωριζει εναν αρσενικξ οργανισμο απο εναν θυλικο ειναι τα γεννητικα τους οργανα, και με δεδομενο πως τα τραβελια εχουν πουτσο, αν εχεις παρει τραβελι εμμεσα η αμεσα εχεις παει με αντρα.
Τωρα αν γκει θεωρειται καποιος ο οποιος πηγαινε με ατομα του ιδιου φυλου, εμεσα η αμεσα εισαι γκει.
Αυτο ομως ειναι κατι που αφορα μονο εσενα και δεν πεφτει σε κανεναν μας λογος.
Αν εσυ την βρισκεις ετσι μαγκια σου και respect!
 
OP
OP
Mitsos_35

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
τυπε ντοπα αμα θες να σε γαμανε τραβελια πηγαινε ελευθερα,τι ζητας τη γνωμη μας  και δηθεν ανοιγεις συζητηση ;     :effemine: :gay: :S :S :S
Εχω φρικάρει Τυπε μου, δεν μπορώ να βρω αραπινα τρανς  :gay:
 

foot passion

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Gay ξεκάθαρα. Αν έχει μόνο ενεργητικό ρόλο άντε να το καταλάβω αλλά με παθητικό , ξεκάθαρα στρακιπου!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Καλησπέρα και καλές γιορτές να χουμε σε τι κατηγορία κατατάσσει κάποιος η ο καθένας απο εσάς την παραπάνω σεξουαλικη προτίμηση? Όλη η υψηλή κοινωνία επισκέπτεται τραβεστί, δικηγόροι, πολιτικοί, δημοσιογράφοι, καλιτεχνες, τραγουδιστές, η πάντες, καλά μην μιλήσω για δικαστικούς, και όλοι η το 90% σε παθητικό ρόλο, το συμβαίνει? Είναι όλοι γκει? Πως γίνεται να θεωρείται κάποιος γκει όταν πηδαει γυναίκες, έχει παιδιά, αλλά πάει και με τρανς, τι σόι είναι?
αυτο το αβαταρ που έχεις κάτι μου θυμίζει.
 
OP
OP
Mitsos_35

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
τυπε τοτε πηγαινε βρες εναν αραπη απο αυτους που πουλανε τσαντες και παπουτσια,και φορα του μια περουκα     :S :S :S
Δεν μαρεσουν η φυσικοί άντρες Τυπε μου, μόνο μεταλαγμενοι  :gay:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τι ζόρι τραβάτε ορισμένοι δεν μπορώ να καταλάβω. Προσωπικά, όταν βλέπω γυμνούς άνδρες στο γυμναστήριο, μου έρχεται να ξεράσω. Με trans/shemale/ladyboy πηγαίνω χωρίς θέμα, αρκεί να είναι με θηλυκά χαρακτηριστικά.
Το να ερεθίσεις τον προστάτη σου και να τελειώσεις έτσι, είναι απίστευτη εμπειρία. Τη πρώτη φορά το ένοιωσα από γυναίκα, χωρίς να το περιμένω (δεν με ρώτησε) αλλά ήταν πραγματικά απόλαυση.

Για κάποιο διάστημα ντρεπόμουν να το πω, αλλά κατάλαβα πως ήμουν λάθος. Η ελευθερία στον έρωτα είναι το παν. Ταμπέλες στις απολαύσεις δεν υπάρχουν.
Δεν πάω με άντρες, άρα δεν είμαι gay
sorry αλλα οι τρανς, σιμεηλ, λεηντιμποη ειναι άντρες, αλλα δεν ειναι φανατικοι. Αυτο ειναι το βιολογικο τους φυλο και δεν αλλάζει με πλαστικες, ορμονες, χαρτια, ταυτοτητες, κοινωνικη αποδοχή ή  οτιδηποτε αλλο. Οποτε αφου δεν σε χαλαει να πας και με αντρες βιολογικα εισαι και ομοφυλόφιλος, οποτε συνολικα λεγεσαι bi, gay και straight μαζι. Τι κομπλεξ πια να πειτε τα πραγματα με το ονομα τους και να αποδεχτειτε αυτο που ειστε. Σαν τον μαλακα τον πικερ που ελεγε οτι γαμαει τον κωλο του αλλα δεν ειναι πουστης, ενω αυτο ακριβως σημαινει η λεξη πουστης, ανεξαρτητα τι εισερχεται και από ποιον για σεξουαλικους λογους στον κωλο. Αν δεν σας αρεσουν οι λεξεις γκεη, πουστης, ομοφυλοφιλος, επειδη χρησιμοποιουνται και ως βρισιες ειναι αλλο θέμα, δεν θα αλλαξουμε την.γλωσσα για
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και για να τελειώνουμε ανοιξτε ένα λεξικο τοσο απλα

[URL unfurl="true"]https://el.wiktionary.org/wiki/ομοφυλόφιλος[/url]

και μην ακουσω μαλακιες για τριτα φυλα ή ότι νομικα σε καποιες χωρες είναι γυναικες, και εγω θηλυκες τις βλεπω και τις αποκαλω , αλλα στην φυση, στην βιολογια, στο ανθρωπινο ειδος (με εξαιρέσεις καποιων ελαχιστων ερμαφροδητων σύνδρομων) 2 ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΦΥΛΑ, αντρας και γυναικα, αρα οποιος ελκεται και κανει σεξ με ατομο του ιδιου φυλου λεγεται ομοφυλόφιλος-αδεφη-πουστης-γκεη κλπ.

άλλο να γυρισεις να την θαυμασεις για τα γυναικεια χαρακτηριστικα της , όπως θα γυρισεις να δεις και μια ζωγραφια, ένα αγαλμα, μια αφισα και θα καυλωσεις επειδή απεικονιζουν γυναικες και άλλο συνειδητα να κανεις και σεξ με ατομο του ιδιου φυλου βιολογικα.

αμα κανεις σεξ με τσοντα μαλακας λεγεσαι και το παραδέχεσαι, αμα κανεις σεξ με τρανς (βιολογικα αντρα) τι κομπλεξ να το παραδεχτείς ότι δεν σε χαλαει να εισαι  bi, να πηγαίνεις και με αντρα αρκει να εχει γυναικεια εμφανιση
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Όλα στο μυαλό είναι. Αν πας με τρανς και θες να θεωρείς τον εαυτό σου γκεη, τότε είσαι. Αν θες να τον θεωρείς άντρα, τότε είσαι άντρας.
Αυτά είναι απλά ταμπέλες και στερεότυπα.
Κάποιος μπορεί να θεωρεί γκεη όποιον τον παίρνει. Άλλος θεωρεί κι αυτούς που τον δίνουν. Άλλος θεωρεί κιαυτούς που πάνε με τρανς και άλλος κι αυτούς που τους γαμάνε γκόμενες με δονητές ή τους βάζουν κωλοδάχτυλο.
Απόψεις υπάρχουν πολλές σαν τις κωλοτρυπίδες.
Κάνε ότι σε ευχαριστεί και μη μασάς.


ΥΓ: Η άποψη μου είναι πως ναι σκατόπουστες είναι.
 

Επισκέπτης
Μωρη πουσταρα, που σε χανουμε, που σε βρισκουμε;

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom