Νέα

Ομορφάντρα μου ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θεωρείτε τον εαυτό σας ομορφάντρα ?

  • Ναι

    Ψήφοι: 47 23,3%
  • Όχι

    Ψήφοι: 43 21,3%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 25 12,4%
  • Δεν θέλω να ψηφίσω

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Όμορφος στη ψυχή και άσχημος στην εμφάνιση

    Ψήφοι: 25 12,4%
  • Την έχω μεγάλη οπότε καταλαβαίνετε τι γίνεται ...

    Ψήφοι: 21 10,4%
  • Είμαι καλός γαμιάς !!!

    Ψήφοι: 26 12,9%
  • Είμαι απίστευτα γοητευτικός !!!

    Ψήφοι: 15 7,4%
  • Δεν με ενδιαφέρει γιατί την παίζω ...

    Ψήφοι: 16 7,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    202

Neos1995

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2024
Μηνύματα
40
Like
112
Πόντοι
0
Δεν χρειάζεται, μιλάμε σχεδόν κάθε μέρα ή στο τηλέφωνο ή μέσω what's app κυρίως γιατί είναι με την κόρη της τον περισσότερο καιρό και έτσι εγώ δεν την παίρνω ποτέ (δεν θέλω να ενοχλώ). Παίρνει αυτή όποτε θέλει, εγώ στέλνω μόνο μυνήματα

Διοχετευσε την αγάπη σου, το ενδιαφέρον σου, την προσοχή σου και την αξία σου σε γυναίκα που αξίζει. Η Μιλένα είναι μια νυμφομανής που πίνει κόκες με το κιλό και δεν ειναι ούτε για ένα λεπτό μαζί της. Σε χρησιμοποιεί όπως αλλους με το να σου πει ότι έχει παιδί, λογικά θα σου πέταξε την ατάκα ότι το κάνει γι αυτήν και όχι την ίδια. Καλά σ έκοψα ρομαντικό και ευαίσθητο. Εσύ μπορεί να βρίσεις αλλά επειδή δε τα έχεις ζήσει όπως εγώ με όχι μια αλλά πέντε, πάρε αγόρι μου τη σκουφια σου και βρες μια γυναίκα πραγματική. Όπως είχε πει η Σοφία (παλιά καραβάνα στη Θεσσαλονίκη), πραγματική αγάπη μεταξύ βίζιτας και πελάτη δεν υπάρχει ποτέ. Βαθύ, σωστό, με αρκετά παρακλάδια αλλά σωστό. Μη πληγωθεις τσάμπα.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.472
Κριτικές
171
Like
91.258
Πόντοι
46.423
Διοχετευσε την αγάπη σου, το ενδιαφέρον σου, την προσοχή σου και την αξία σου σε γυναίκα που αξίζει. Η Μιλένα είναι μια νυμφομανής που πίνει κόκες με το κιλό και δεν ειναι ούτε για ένα λεπτό μαζί της. Σε χρησιμοποιεί όπως αλλους με το να σου πει ότι έχει παιδί, λογικά θα σου πέταξε την ατάκα ότι το κάνει γι αυτήν και όχι την ίδια. Καλά σ έκοψα ρομαντικό και ευαίσθητο. Εσύ μπορεί να βρίσεις αλλά επειδή δε τα έχεις ζήσει όπως εγώ με όχι μια αλλά πέντε, πάρε αγόρι μου τη σκουφια σου και βρες μια γυναίκα πραγματική. Όπως είχε πει η Σοφία (παλιά καραβάνα στη Θεσσαλονίκη), πραγματική αγάπη μεταξύ βίζιτας και πελάτη δεν υπάρχει ποτέ. Βαθύ, σωστό, με αρκετά παρακλάδια αλλά σωστό. Μη πληγωθεις τσάμπα.

Ο λόγος σου είναι σκληρός αλλά αληθινός.

Δεν νομίζω όμως ότι ο @Johnny Red2 ισχυρίστηκε πουθενά ότι υπάρχει αγάπη μεταξύ τους.

Ίσως μια αυξημένη συμπάθεια.

Ψήφισε πριν σε μπανάρουν πάλι.

:tooth:

Προλαβαίνεις.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.357
Πόντοι
25.036
Διοχετευσε την αγάπη σου, το ενδιαφέρον σου, την προσοχή σου και την αξία σου σε γυναίκα που αξίζει. Η Μιλένα είναι μια νυμφομανής που πίνει κόκες με το κιλό και δεν ειναι ούτε για ένα λεπτό μαζί της. Σε χρησιμοποιεί όπως αλλους με το να σου πει ότι έχει παιδί, λογικά θα σου πέταξε την ατάκα ότι το κάνει γι αυτήν και όχι την ίδια. Καλά σ έκοψα ρομαντικό και ευαίσθητο. Εσύ μπορεί να βρίσεις αλλά επειδή δε τα έχεις ζήσει όπως εγώ με όχι μια αλλά πέντε, πάρε αγόρι μου τη σκουφια σου και βρες μια γυναίκα πραγματική. Όπως είχε πει η Σοφία (παλιά καραβάνα στη Θεσσαλονίκη), πραγματική αγάπη μεταξύ βίζιτας και πελάτη δεν υπάρχει ποτέ. Βαθύ, σωστό, με αρκετά παρακλάδια αλλά σωστό. Μη πληγωθεις τσάμπα.
Ρε τρολακι της κακιάς ώρας, και εδώ ξεφυτρώσες. Δεν ψαρωνω από ένα 15χρονο. Ξανά θα σου πω ότι δεν θα μπούμε σε διάλογο. Το κορίτσι της το έχω δει αρκετές φορές
όσο για αγάπες κ μαλακίες που λες δεν υφίσταται και το έχουμε ξεκαθαρίσει. Φίλοι είμαστε και φιλικά μιλάμε. Όσο για τα υπόλοιπα που λες όλα άκυρα είναι. Την επόμενη φορά που θα ασχοληθείς μαζί μου θα απευθυνθώ στον Αντισθένη να σου κλείσει το λογαριασμό. Το επόμενο βήμα είναι ο κολλητός μου στην ασφάλεια που μέσω της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος θα μου βρει όλα τα στοιχεία σου. Τελευταία προειδοποίηση...
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.472
Κριτικές
171
Like
91.258
Πόντοι
46.423
Ρε τρολακι της κακιάς ώρας, και εδώ ξεφυτρώσες. Δεν ψαρωνω από ένα 15χρονο. Ξανά θα σου πω ότι δεν θα μπούμε σε διάλογο. Το κορίτσι της το έχω δει αρκετές φορές
όσο αγάπες κ μαλακίες που λες δεν υφίσταται και το έχουμε ξεκαθαρίσει. Φίλοι είμαστε και φιλικά μιλάμε. Όσο για τα υπόλοιπα που λες όλα άκυρα είναι. Την επόμενη φορά που θα ασχοληθείς μαζί μου θα απευθυνθώ στον Αντισθένη να σου κλείσει το λογαριασμό. Το επόμενο βήμα είναι ο κολλητός μου στην ασφάλεια που μέσω της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος θα μου βρει όλα τα στοιχεία σου. Τελευταία προειδοποίηση...

Καλά και σε μένα τα χώνει μη νομίζεις.

Άστον μωρέ μη τον κυνηγάς.

Όλους τους αγαπάμε.

Όλους τους αγκαλιάζουμε.

Είμαστε το νήμα της αγάπης.

:grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
1
Like
3.393
Πόντοι
456
Ρε τρολακι της κακιάς ώρας, και εδώ ξεφυτρώσες. Δεν ψαρωνω από ένα 15χρονο. Ξανά θα σου πω ότι δεν θα μπούμε σε διάλογο. Το κορίτσι της το έχω δει αρκετές φορές
όσο για αγάπες κ μαλακίες που λες δεν υφίσταται και το έχουμε ξεκαθαρίσει. Φίλοι είμαστε και φιλικά μιλάμε. Όσο για τα υπόλοιπα που λες όλα άκυρα είναι. Την επόμενη φορά που θα ασχοληθείς μαζί μου θα απευθυνθώ στον Αντισθένη να σου κλείσει το λογαριασμό. Το επόμενο βήμα είναι ο κολλητός μου στην ασφάλεια που μέσω της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος θα μου βρει όλα τα στοιχεία σου. Τελευταία προειδοποίηση...

ηρεμα μαν εχει καλη προθεση πιστευω
 

Neos1995

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2024
Μηνύματα
40
Like
112
Πόντοι
0
Ρε τρολακι της κακιάς ώρας, και εδώ ξεφυτρώσες. Δεν ψαρωνω από ένα 15χρονο. Ξανά θα σου πω ότι δεν θα μπούμε σε διάλογο. Το κορίτσι της το έχω δει αρκετές φορές
όσο για αγάπες κ μαλακίες που λες δεν υφίσταται και το έχουμε ξεκαθαρίσει. Φίλοι είμαστε και φιλικά μιλάμε. Όσο για τα υπόλοιπα που λες όλα άκυρα είναι. Την επόμενη φορά που θα ασχοληθείς μαζί μου θα απευθυνθώ στον Αντισθένη να σου κλείσει το λογαριασμό. Το επόμενο βήμα είναι ο κολλητός μου στην ασφάλεια που μέσω της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος θα μου βρει όλα τα στοιχεία σου. Τελευταία προειδοποίηση...

Ο Αντισθένης είναι θείος μου, με αγαπαει σαν γιο του.

Στείλε μου και το 200.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.357
Πόντοι
25.036
ηρεμα μαν εχει καλη προθεση πιστευω
Από την ώρα που γράφτηκε σχολιάζει όλες τις αναρτήσεις μου με προσβλητικό τρόπο. Καλή πρόθεση δεν έχει, βλακεία κά ανωριμότητα έχει...
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
1
Like
3.393
Πόντοι
456
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.472
Κριτικές
171
Like
91.258
Πόντοι
46.423
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.472
Κριτικές
171
Like
91.258
Πόντοι
46.423

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.407
Κριτικές
124
Like
32.002
Πόντοι
27.636
Τι έγινε εδώ ρε παιδιά;

Haters όλοι εδώ μαζεύτηκαν;

:tooth:

Δεν χρειάζεται, μιλάμε σχεδόν κάθε μέρα ή στο τηλέφωνο ή μέσω what's app κυρίως γιατί είναι με την κόρη της τον περισσότερο καιρό και έτσι εγώ δεν την παίρνω ποτέ (δεν θέλω να ενοχλώ). Παίρνει αυτή όποτε θέλει, εγώ στέλνω μόνο μυνήματα

Εγώ είμαι μαζί σου. Μόνο σε βάθος χρόνου μη σου κάνει κι αυτή ghosting, γιατί είναι μεγάλη μαλακία.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.472
Κριτικές
171
Like
91.258
Πόντοι
46.423
α ειναι μουνακι, πασο τοτε

Τα μουνάκια δεν μας ενδιαφέρουν.

:woldman:

Οι μουνάρες όμως μας ενδιαφέρουν ...

Alicia5.jpg


:erection:
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.357
Πόντοι
25.036
Τι έγινε εδώ ρε παιδιά;

Haters όλοι εδώ μαζεύτηκαν;

:tooth:



Εγώ είμαι μαζί σου. Μόνο σε βάθος χρόνου μη σου κάνει κι αυτή ghosting, γιατί είναι μεγάλη μαλακία.
Ας κάνει ότι θέλει ρε αδερφέ δεν κάνω με το νου μου σενάρια επιστημονικής φαντασίας. Αυτή πουτάνα εγώ πελάτης και στα πλαίσια του after sales service ανταλλάσσαμε και κανένα μύνημα. Μέσα από εκεί γνωριστήκαμε έχουμε κοινά και μιλάμε σαν φίλοι. Αν πάψει την επικοινωνία απλά θα γαμιομαστε σα σκύλοι όταν έρχεται και εγώ πάλι χαρούμενος θα είμαι, όπως και η τσέπη της
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
1
Like
3.393
Πόντοι
456

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.407
Κριτικές
124
Like
32.002
Πόντοι
27.636
Τα μουνάκια δεν μας ενδιαφέρουν.

:woldman:

Οι μουνάρες όμως μας ενδιαφέρουν ...

Alicia5.jpg


:erection:

Μουνάρα αλλά βάρυνε. Αν διατηρούσε τις υπηρεσίες που είχε, θα ήταν εκτός συναγωνισμού αυτή την εποχή.

καλη ειναι κατσε να σου δειξω τι γουσταρω τρελενομαι πεθαινω :


:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

Αυτό το γραφείο είναι μεγάλο ερωτηματικό. Ελάχιστοι έως ανύπαρκτοι έχουν πάρει από εκεί και δεν γνωρίζουμε πολλά. Όντως φέρνει τις κοπέλες που λέει; Για παράδειγμα η μουνάρα η Τατιάνα που δεν είναι καν Ελλάδα.

Πάντως η συγκεκριμένη θέλει +20 για sex toys. Sex toys κάνω με όλες και δε ζητάνε έξτρα.

:tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.259
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
Ποια Δανία ρε;
Βοσνια Μουσουλμάνα είναι η κοπέλα ,μπαμ κάνει από το όνομα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom