Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.704
Πόντοι
3.656
σκεψου εμενα οι πορνες με θεωρουν μοντελο μου το λενε ολες
Τύπε , εμένα με ρωτάνε αν είμαι σέρβος, ρώσος ή πολωνός ... να ανησυχώ λες ; Όταν λέω ... έλληνας γελάνε και δεν με πιστεύουν .
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Τύπε , εμένα με ρωτάνε αν είμαι σέρβος, ρώσος ή πολωνός ... να ανησυχώ λες ; Όταν λέω ... έλληνας γελάνε και δεν με πιστεύουν .
να ανησιχεις γιατι?απλα λογικα θα εισαι ξανθος και μπερδευονται και εμενα μερικες ιεροδουλες δε με εχουν κανει για ελληνα αλλα για ρουμανο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις οπότε ας μην γράφω άδικα.
Υπάρχει πάντως και μια κατηγορία Ελλήνων που δεν την γράφεις στο παραπάνω ποστ, αυτοί που πάνε για να πληρώσουν και να φύγουν μετά το τέλος της πράξης.
Να δείς που οι πιο πολλοί εδω μέσα τέτοιοι είμαστε.
συμφωνω η βιτσιανωμαλουλα νομιζει οτι ολοι ειναι μουνοδουλοι οι ελληνες και παρακαλανει ελληνιδες,γραμμενες τις εχουμε τις ελληνιδες,πουτανες μονο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ααααααααααα! Ώστε οι πόρνες πάνε λοιπόν με ότι να'ναι για να κονομήσουν αλλά έτυχε εσένα
(και σε κάτι άλλους με το ίδιο μυαλό) να σου λένε "όλες" ωραία λόγια και να ξαναπάς ενώ χύνουν κιόλας μαζί σου. :2funny: Κάτσε να χύσω κι εγώ τώρα. Αχ βαχ. Να έχυσα!
Παρόλα αυτά, χθες το βραδάκι δύο πόρνες που ψώνιζαν παπούτσια πλατφόρμες, βγαίνοντας τις άκουσα
να λένε πόσο μαλακολιγούρια και μικροψώληδες είναι οι Έλληνες. Μ΄ήπως μένεις πλάι σε κάνα ηφαίστειο
μόνο και λες αυτά που λες; για πήγαινε σε τίποτα καφέ να δεις πόσες Ελληνίδες περνούν χέρι χέρι με Άραβες. Μόνο οι Έλληνες κάθονται για καφέ. Οι Άραβες γαμάνε αβέρτα ρε ζηλόφθονε!
ειμαι καλος γαμιας μερακλης αν θες να ξερεις και ναι οι πορνες με γουσταρουν γιατι ειμαι αρσενικος και σεξυ αν θες πιστεψε το,επισης οι ελληνιδες πανε μονο με ελληνες ΧΩΝΕΨΕ ΤΟ ΒΡΕ ΖΩΟΝ και μη μου τη σπας,πρεπει επειγοντως να πας με πακιστανο και αραβα και αραπη για να ηρεμησεις εσυ,γιατι εχεις παραισθησεις δε υπαρχει περιπτωση.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.704
Πόντοι
3.656
Παρόλα αυτά, χθες το βραδάκι δύο πόρνες που ψώνιζαν παπούτσια πλατφόρμες, βγαίνοντας τις άκουσα
να λένε πόσο μαλακολιγούρια και μικροψώληδες είναι οι Έλληνες.
Καλά κάνουν , δίκιο έχουν . Για σλάβους τα λένε αυτά ; ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΕΤΟ ΣΥΝΝΕΦΟ.

Είναι δυνατόν ρε
ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ;;;;
ή ΣΕ ΘΕΑΤΡΑ , ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ κτλ ;;;;;;



Αυτά είναι μόνο για τις γαμιόλες μας. Που έχουν δώσει κώλο και τα έχουν καταπιεί .
ΟΣΟΥΣ ΚΕΡΝΑΤΕ ΑΣΤΑΚΟΜΑΚΑΡΟΝΑΔΕΣ .... ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΑΜΑΤΕ ...
όχι μαλάκες ... γαμημένους πρέπει να σας λένε

(δεν πάει σε εσένα αυτό , στον άγνωστο Χ ελληνάρα που δουλεύει για 800€ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ) .
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μμμμμμμμμμμ! ο γαμιάς του δεκαρικοεικοσάρικου σε δράση για 10 λεπτά με το ρολόι.
Ο Δον Κοκοράκης! :confused: Ρεζίλι ΄έγινες με όσα έγραψες. Και τώρα πες μας...στο δωμάτιο που μπαίνεις
πόση ώρα γαμάς; ή μήπως ξεκλειδώνεις κι εσύ την πουτάνα με προκαταρκτικά για να την κάνεις να χύσει πανηγυρικά όπως μερικοί φτασμένοι γαμιάδες στις κριτικές τους;
10 λεπτά ξεπετο-επίσκεψη και μισή ώρα για να γραφτεί η κριτική!
Γελ΄άει ο κόσμος!

:2funny:
παω και σε στουντιακια βρε ταραμα,δε σου ειπα οτι στο 10λεπτο χυνει η αλλη,δε προλαβαινει,αλλα στα στουντιακια εχω ξεκλειδωσει ιεροδουλες και εβλεπα μετα τα υγρα τους στη καποτα.
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.869
Πόντοι
2.256
Εγώ πάντως πιστεύω ότι αυτό το ποσοστό είναι μεγάλο λάθος!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.704
Πόντοι
3.656
Να πούμε για κάποιες Ουκρανοβλαχοντεμέκ πορνο-Ρωσίδες που τις έχουν σακατέψει στο ξύλο οι άνδρακλες
στις στέπες, τις πηδούν μόνο όταν δεν υπάρχει βότκα στο τραπέζι (την οποία αυτές πληρώνουν)
και όταν έρχονται εδώ, βρίσκουν μαλθακούς μαλάκαρους Έλληνες να τους σκάνε φιλάκια στα σόσιαλ αναζητώντας κωλοδάκτυλο και στραπονάρισμα; έχετε δει πολλές πορνο-Βουλγάρες να έρθουν με τον άνδρα τους εδώ; μόνο για τα παιδιά τους μας κλαψουρίζουν και οι άνδρες τους έχουν αράξει Βουλγαρία
πίνοντας τον αγλέορα με τα λεφτά που τους στέλνουν από τα γαμήσια στην Ελλάδα.
Τύπε, μπορεί γενικά στην ελληνική κοινωνία να υπάρχουν ναυάγια που σπιτώνουν γκράνια από το μπλοκ , που εκεί έχουν φάει άπειρες κλωτσές και μπούφλες και εκεί δεν γαμάει ούτε ετοιμοθάνατος ξεδοντιάρης άστεγος με παράσημα , αλλά εδώ βρίσκουν μαλάκες που τους δαγκώνουν άσχημα , φεσώνονται και χρωστάνε της μιχαλούς .... έτσι ώστε όταν χαιρετάνε , να κάνουν αποποίηση κληρονομιάς τα δεύτερα ξαδέλφια τους, για να μην κληρονομήσουν τα χρέη ...


αλλά εδώ στο φόρουμ , δεν έχει τέτοια ΝΑΥΑΓΙΑ,έχει μόνο άντρακλες.
Κανένα ναυάγιο που να σπιτώνει γκράνια του μπλοκ δεν παίζει εδώ.


youdontsay11.jpg
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Καλά Κανείς φίλε ωραιε και πηγαίνεις με πουτανες(και εγώ πηγαίνω όπως και πολλά αλλα παιδιά ) .Την τσέπη και το συμφέρον τους κοιτάνε όλες .(όπως γενικά και οι άντρες τα ίδια είναι ).Σου εύχομαι το καλύτερο όπως και στα αλλά παιδιά στο φόρουμ .
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Τόση ώρα έλεγες για μπουρδέλα. Τώρα μας το γυρίζεις σε στούντιο; δίνεις μίνιμουμ 70 για ελ.στοματικό
(γιατί με 40 και 50 σπάνια πάει κάποιος) και στο 15λεπτο ( γιατί πόσο θα κάτσεις; ) :think:
η άλλη σου πασσάρει την μουνόκρεμα για μουνοζούμι :2funny: κι εσύ χαίρεσαι ή το παίρνεις και το πας
στο χημείο του κράτους να δεις αν είναι μουνοζούμι; αυτά που έλεγα πριν.
Πάνε αρκετοί για να χύσει η πόρνη. Ρε δεν υπάρχει σωτηρία εδώ πέρα. Ανασφάλεια και τάση επιβεβαίωσης
με την κάθε απόφοιτη δραματικής σχολής.
Πρέπει να πέσει υδρογονοβόμβα στην χώρα να ξεμπερδεύουμε! Αυτά!

:confused:
οσο βριζεις ολους τους ελληνες αγαμητους και αχρηστους γιατι συμφωνω οτι πολλοι ειναι μαλακες αλλα εγω πχ δε ειμαι μου επιβαιβεωνεις ποσο αδερφουλα εισαι,επισης παω στουντιο 50 ευρω και αν θες πιστεψε το οι ιεροδουλες τρελαινονται για μενα,και επειδη εκει υπαρχει 20λεπτο εχουν χυσει κιολας,σε πληροφορω εχω παει στο 50ευρω και μου εκανε εξτραδακια ιεροδουλη δλδ ελευθερο στοματικο και γλωσοφιλια και της εγλειψα και τις πατουσες,ενταξει τωρα ?ή ακομα ανμφιβαλεις?με μενα οι ιεροδουλες χαιρονται γαμησι γιατι ειμαι αρσενικος και σεξυ
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Πέσε στον Καιάδα από μόνος σου! :hi:
το χαλι το δικο σου που τρελενεσαι για πακιστανους,μαυρους και αραβες και τους εκθειαζεις συνεχεια δε το εχεις κανεις ελληνας παντως,οποτε μεγαλυτερος λουζερ απο σενα δε παιζει να υπαρχει
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Έπρεπε να βάλω άβαταρ με άροτρο και γαιδούρι για να με βγάλεις γεωργό.
Έφαγες τις τάπες σου κι έστρωσες. Τίποτα προσωπικό. :hi:
δε σε κραζω τοση ωρα να ξερεις φιλικα τα λεω αλλα ρε φιλε δε μπορω να συμφωνησω σε τιποτα με αυτα που λες ολα,διαφωνω καθετα σε ολα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ότι και να πεις κι όπως και να τα πεις, αυτή είναι η αλήθεια.
Εγώ γελάω κιόλας που πιστεύεις ότι πιστεύεις αλλά σάμπως είσαι κι ο μόνος;

:hi:
ενταξει αυτη ειναι η αποψη σου δε στη αλλαζω,επειδη μιλαμε για αυτο το θεμα μια βδομαδα να σταματησει ομως?κουρασες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Σ'αυτή την ηλικία όμως δεν έχουν και οικονομικές απαιτήσεις.Που στα 30,θα τις έχουν

Η μόνη σου ευκαιρία να γαμήσεις κανα συνομήλικο καυλάκι είναι τώρα.Ακόμα και άνεργος,με χαρτζιλίκι,χωρίς αυτοκίνητο.Βρες κανα τρόπο να κοινωνικοποιηθείς και άσε τις πουτάνες για επιδόρπιο,όχι για κυρίως πιάτο.
καλυτερα σαμπ να εχουν οικονομικες απαιτησεις παρα να θελουν φλωρους,τουλαχιστον οι μεγαλες θελουν αντρες οχι λουλες οπως θελουν οι μικρες,οσο για τις οικονομικες απαιτησεις λογικο ειναι γιατι μια στα 30 θελει να παντρευτει οποτε και γιαυτο θελει καποιον να εχει μια δουλεια,αλλα ρε αμα μεχρι τα 30 δε εχει βρει καποιος δουλεια τι να πω ειναι τραγικο,στα 30 λιγο πολυ ολοι εχουν μια ψευτοδουλεια,δε λεω 18-25 που ή σπουδαζεις ή εισαι μικρος ακομα για δουλεια αλλα απο τα 26-30 πρεπει να εχει βρει καποιος κατι οπωσδηποτε σε δουλεια αν οχι τοτε ειναι ναυαγιο.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
καλα κανουν κ ειναι απιστες!!!
εσεις τοσους αιωνες τις εχετε κανει ταρανδους χεχε :)))
οι ελληνιδες ειναι ναυαγια που πανε μονο με το 20 τοις εκατο των αντρων και με το υπολοιπο 80 οχι,οποτε οι ελληνιδες ουτε αυτο το τιτλο δε καταλαμβανουν δηλαδη το ευκολες.Ευκολες λεμε αυτες που πανε με το 80 τοις εκατο των αντρων και οχι με ενα 20,στις ελληνιδες δε ισχιει αυτο γιατι μονο με ενα 20 πανε.Οι ελληνιδες ειναι πουτανες και ευκολες μονο με το 20 τοις εκατο και με το 80 ειναι δηθεν σεμνοτιφες και δυσκολες να το χεσω αυτο,ουτε ξερουν τι ειναι οι ελληνιδες το μονο συγουρο ειναι οτι καταλαμβανουν το τιτλο αχρηστες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.704
Πόντοι
3.656
οι ελληνιδες ειναι ναυαγια που πανε μονο με το 20 τοις εκατο των αντρων και με το υπολοιπο 80 οχι,οποτε οι ελληνιδες ουτε αυτο το τιτλο δε καταλαμβανουν δηλαδη το ευκολες,ευκολες λεμε αυτες που πανε με το 80 τοις εκατο των αντρων και οχι με ενα 20,στις ελληνιδες δε ισχιει αυτο γιατι μονο με ενα 20 πανε,οι ελληνιδες ειναι πουτανες και ευκολες μονο με το 20 τοις εκατο και με το 80 ειναι δηθεν σεμνοτιφες και δυσκολες να το χεσω αυτο,ουτε ξερουν τι ειναι οι ελληνιδες το μονο συγουρο ειναι οτι καταλαμβανουν το τιτλο αχρηστες.


Για αυτό για κάθε γυναίκα ξένη που έρχεται εδώ , είναι ευκολάκι να βρει άνδρα. Ακόμη και οι 80αρες με μεσόκοπα εγγόνια, βρίσκουν κάτι τελειωμένους από τα χρέη σαν τον τροβαδούρο και βολεύονται .
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.384
Πόντοι
4.096
οι ελληνιδες ειναι ναυαγια που πανε μονο με το 20 τοις εκατο των αντρων και με το υπολοιπο 80 οχι,οποτε οι ελληνιδες ουτε αυτο το τιτλο δε καταλαμβανουν δηλαδη το ευκολες,ευκολες λεμε αυτες που πανε με το 80 τοις εκατο των αντρων και οχι με ενα 20,στις ελληνιδες δε ισχιει αυτο γιατι μονο με ενα 20 πανε,οι ελληνιδες ειναι πουτανες και ευκολες μονο με το 20 τοις εκατο και με το 80 ειναι δηθεν σεμνοτιφες και δυσκολες να το χεσω αυτο,ουτε ξερουν τι ειναι οι ελληνιδες το μονο συγουρο ειναι οτι καταλαμβανουν το τιτλο αχρηστες.
μη στενοχωριεσαι τυπε
ολοι εδω μεσα ανηκουμε στο 20% :grin:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Για αυτό για κάθε γυναίκα ξένη που έρχεται εδώ , είναι ευκολάκι να βρει άνδρα. Ακόμη και οι 80αρες με μεσόκοπα εγγόνια, βρίσκουν κάτι τελειωμένους από τα χρέη σαν τον τροβαδούρο και βολεύονται .
συμφωνω αμα οι ελληνιδες πανε με το 20 τοις εκατο ΜΟΝΟ,το αλλο 80 με το που δει ξενη παρακαλαει να παει μαζι της και λογικο ειναι,καλα τα λες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μη στενοχωριεσαι τυπε
ολοι εδω μεσα ανηκουμε στο 20% :grin:
ολοι εδω μεσα ανηκουμε στο 80 τοις εκατο θες να πεις που δε πανε.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.384
Πόντοι
4.096
συμφωνω αμα οι ελληνιδες πανε με το 20 τοις εκατο ΜΟΝΟ,το αλλο 80 με το που δει ξενη παρακαλαει να παει μαζι της και λογικο ειναι,καλα τα λες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ολοι εδω μεσα ανηκουμε στο 80 τοις εκατο θες να πεις που δε πανε.
οχι τυπε
το μπου ειναι διαδικτυακος χωρος συγκεντρωσης Σ.Π.Υ.Ψ.Ε
Σεξυ ,Παμπλουτοι,Υπεργοητευτικοι,Ψωλαραδες Ελληνες
δεν το χεις πιαει καλα το εργο :hi:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
οχι τυπε
το μπου ειναι διαδικτυακος χωρος συγκεντρωσης Σ.Π.Υ.Ψ.Ε
Σεξυ ,Παμπλουτοι,Υπεργοητευτικοι,Ψωλαραδες Ελληνες
δεν το χεις πιαει καλα το εργο :hi:
χααχαχαχ αμα ηταν ολα αυτα που λες δε θα ειχαν 50-100 κριτικες τουλαχιστον αλλά θα βρισκαν εξω,αν ειχαν ζωη ουτε που θα μπαιναν μπου,στο μπου μπαινουν μονο οσοι θελουν να γεμισουν το ψυχολογικο κενο που νοιωθουν απο τη ζωη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom