Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ασφαλώς δεν γνωρίζεις την νυχτερινή Αθήνα και τις παρτουζες στους καμπινέδες των μαγαζιών όπου οι αράπηδες χαλαρώνουν τις κωλοτρυπίδες των δήθεν μεθυσμένων πιπινιών παρέα με τους τρομερούς Πακιστανούς. Γιατί νομίζεις υπάρχει τόση ελευθερία και ώθηση από την λεσβοανώμσλη κοινότητα; μήπως για να γαμάνε οι μειονότητες με τα ατσάλινα παλαμάρια τους επειδή οι μικροψώληδες Έλληνες βλέπουν ποδόσφαιρο και τρώνε πατατάκια;

:hi:
καλα καλα με κουρασες,οι ελληνιδες δε πανε με τη καμια με αραπηδες και πακιστανους,μονο κατι χοντρες ελληνιδες κακασχημες που δε τις πλησιαζει ανθρωπος πανε με αραπηδες και πακιστανους,θες να το βλεπεις με τη δικη σου οπτικη γωνια(λες οτι πανε ολες με πακιστανους και αραπηδες για να κρυψεις τα δικα σου βιτσια,θες πολλυ να πας με ολους αυτους)οκ δες το απλα εσυ πεφτεις τελειως εξω οχι εγω.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.260
Like
3.519
Πόντοι
1.706
Πάλι η μπάλα στην εξέδρα βλέπω. Σε τρώει ο κώλος σου.
Το πρωί που πήγα για καφέ στην πλατεία Βικτωρίας, πέτυχα πόρνη να σαλιαρίζει με Πακιστανό λέγοντάς του ότι δεν θέλει να πάει για δουλειά και τι ωραία που είναι στην αγκαλιά του.:confused: Αν αμφιβάλλεις τράβα κάτσε
κι εσύ να δεις τι γίνεται στο ανέβα-κατέβα. Στο μόνο που θα συμφωνήσω ήταν ότι ήταν χοντρή
και καρδαμωμένη σαν παλαιστής στην συγκεκριμένη φάση. Μετά έφυγε προς αριστερά και διαγώνια κάτω
να πάει για δουλειά. Άλλη φορά θα την παρακολουθήσω. Εσύ δηλαδή αν ήσουν πόρνη, θα ήσουν μόνο μπουρδέλο και σπίτι; :think: Έχω δει πάντως και μοντελάκια πόρνες να σαλιαρίζουν με Πακιστανούς
όπως και άσχετες καθημερινές μουνίτσες με καλογυμνασμένους αράπηδες. :hi:
Παλικάρι, κούρασες.
Από χθές κυκλοφορεί στο σαη θρεντάκιον με θέμα πιτσιρίκο που άρπαξε μαλαπέρδα και κατηγορεί τον μαλαπερδούχο ως βιαστή.
Ο κώλος, είτε αντρικός είτε γυναικείος, είναι έξοδος και όχι είσοδος.
Ελάχιστοι κώλοι, όπως και μουνιά, μπορούν να αντέξουν τις μαλαπέρδες που περιγράφεις στα ποστ σου.
Αν νομίζεις λοιπόν πως όντως πηγαίνουν οι κοπέλες με όσους περιγράφεις μόνο εξαιτίας της μαλαπέρδας κάνεις κάποιο λάθος.
Όπως επίσης κάνεις λάθος να θεωρείς πως ότι βλέπεις στις διάφορες τσόντες μπορεί να συμβεί και στην πραγματικότητα.
Η κοπελίτσα λοιπόν που περιγράφεις στα ποστ σου είτε που θα βγεί να καταγγείλει τον μαλαπερδούχο για να γλυτώσει το κράξιμο όταν δεν θα μπορεί να περπατήσει από την μπούτσα που έφαγε είτε θα πει στα αφετνικά της πως δεν μπορεί να δουλέψει την επόμενη ημέρα γιατί την έσκισε ο προαναφερομένος μαλαπερδούχος....
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.260
Like
3.519
Πόντοι
1.706
Αγαπητέ συνοδοιπόρε, απάντησα στο τι λέει ο άλλος.
Δεν με απασχολεί το θρεντ που λες μιας που δεν το άνοιξα εγώ, ούτε τι έγραψαν άλλοι
αλλά ούτε και τι θα κάνει η κάθε μία εργαζόμενη ή μη στο αν ξεσκίζεται και πότε.
Συζήτηση κάνουμε με πολιτισμένο τρόπο. Τις τσόντες πάλι πως τις κόλλησες στο θέμα; :confused:

anyway, θα κρατήσω ότι συμφωνείς περί ψωλάρας Πακιστανών μιας που είναι αλήθεια.

Ας δούμε τώρα τι θα μας πει ο φίλος που τους έχει βγάλει 12ποντους. Ευχαριστώ. :hi:
Δεν συμφωνώ με το μέγεθος των πακιστανών/μαύρων/κίτρινων/όποιαάλληφυλήθέλειςγράψε.
Ψωλαράδες ή φίφιδες υπάρχουν Έλληνες/πακιστανοί/μαύροι/κίτρινοι/όποιαάλληφυλήθέλειςγράψε.
Αν εσυ βλέπεις κάποιες κοπέλες, εργάτριες του σεξ, να βγαίνουν με κάποιον το τελυταίο πράγμα που τους ενδιαφέρει είναι το μέγεθος της τσουτσους του.
Τόσα χιλιόμετρα μπούτσα μπαινοβγαίνουν κάθε ημέρα, αυτό θα κοιτάνε και στην σχέση τους??
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Παραθετω το εξης ανεκδοτο για τις απιστες γυναικες και τους ανοητους συζυγους τους:
Ένας τύπος βλέπει την γυναίκα του να φοράει ένα δαχτυλίδι με ένα τεράστιο διαμάντι, το οποίο είναι και πανάκριβο, και την ρωτάει:
- Ρε γυναίκα που το βρήκες αυτό το δαχτυλίδι; Αυτό κάνει μια περιουσία...
- Που να σου τα λέω άντρα μου. Εχθές που είχα πάει για καφέ με μια φίλη μου, πάω στην τουαλέτα της καφετέριας που καθόμασταν και τι βλέπω..! Μέσα στον νιπτήρα ήταν αυτό το πανέμορφο δαχτυλίδι! Κοιτάζω τριγύρω, δεν βλέπω κανέναν και το πήρα!
Περνάνε μερικές μέρες και ο τύπος βλέπει την γυναίκα του που γυρνούσε από την βόλτα, να φοράει μια πανάκριβη γούνα.
- Τι είναι αυτό ρε γυναίκα; Που την βρήκες αυτή τη γούνα;
- Aσε άντρα μου που να στα λέω. Κάνανε λάθος στην γκαρνταρόμπα του μαγαζιού που καθόμασταν με τη φίλη μου και αντί για το παλτό μου, μου έδωσαν αυτή τη γούνα. Χαζή είμαι κι εγώ; Την πήρα και εξαφανίστηκα!
Κι ο άντρας:
- Τι να σου πω ρε γυναίκα... Είσαι πολύ τυχερή. Εγώ ένα σώβρακο βρήκα στο κρεβάτι μας και αυτό μου είναι μικρό...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Πάλι η μπάλα στην εξέδρα βλέπω. Σε τρώει ο κώλος σου.
Το πρωί που πήγα για καφέ στην πλατεία Βικτωρίας, πέτυχα πόρνη να σαλιαρίζει με Πακιστανό λέγοντάς του ότι δεν θέλει να πάει για δουλειά και τι ωραία που είναι στην αγκαλιά του.:confused: Αν αμφιβάλλεις τράβα κάτσε
κι εσύ να δεις τι γίνεται στο ανέβα-κατέβα. Στο μόνο που θα συμφωνήσω ήταν ότι ήταν χοντρή
και καρδαμωμένη σαν παλαιστής στην συγκεκριμένη φάση. Μετά έφυγε προς αριστερά και διαγώνια κάτω
να πάει για δουλειά. Άλλη φορά θα την παρακολουθήσω. Εσύ δηλαδή αν ήσουν πόρνη, θα ήσουν μόνο μπουρδέλο και σπίτι; :think: Έχω δει πάντως και μοντελάκια πόρνες να σαλιαρίζουν με Πακιστανούς
όπως και άσχετες καθημερινές μουνίτσες με καλογυμνασμένους αράπηδες. :hi:
μονο στον υπνο σου τα εχεις δει αυτα ελλαδα δε συμβαινουν αυτα,οκ πορνες μπορει γιατι αυτες εδω πανε με οποιον να ναι λογω δουλειας στο πακιστανο θα κολωσουν να κανουν παρεα?αλλα ελληνιδες ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ δε πανε ουτε για αστειο με πακιστανο και αραπη και επειδη καθε μερα ειμαι εξω δε εχω δει μια φορα ελληνιδα παρεα με πακιστανο και αραπη,μαλλον εχεις παραισθησεις δε εξηγειται αλλιως,μαλλον μιλας για σουηδια και οχι για ελλαδα
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.947
Πόντοι
9.297
φιλε μου ειμαι 23 οι γκομενες σε αυτη τη ηλικια ειναι αχρηστες ακουσε με,ειναι αγενης ειρωνικες και θελουν φλωρους,εγω ειμαι εξευγενισμενος,τζεντλεμαν,κλασσικος στο στιλ εναλακτικος οχι φλωρος καταλαβαινεις λοιπον γιατι προς το παρον δυσκολευομαι,ειμαι συγουρος αμα παω 30 θα εχω προτασεις γιατι οι γυναικες στα 30 ειναι κλασσατες και θελουν αντρες αρσενικους σα και μενα και οχι φλωρους που θελουν οι μικρες οι βρωμιαρες
Τα ίδια σκατα θα είναι η κατάσταση και αργότερα...διάλεξες δρόμο μακρυά από τις ξεφτιλισμενες μάζες και πληρώνεις το τίμημα.
Τουλάχιστον στην ζούγκλα της Αθήνας μπορεί να βρεις και κάποια της προκοπής....σε πιο μικρές κοινωνίες αν βρεθείς για επαγγελματικούς λόγους εκεί θα έχεις πιθανότητες σαν ποσοστό νικοτίνης στα τσιγάρα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.947
Πόντοι
9.297
μονο στον υπνο σου τα εχεις δει αυτα ελλαδα δε συμβαινουν αυτα,οκ πορνες μπορει γιατι αυτες εδω πανε με οποιον να ναι λογω δουλειας στο πακιστανο θα κολωσουν να κανουν παρεα?αλλα ελληνιδες ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ δε πανε ουτε για αστειο με πακιστανο και αραπη και επειδη καθε μερα ειμαι εξω δε εχω δει μια φορα ελληνιδα παρεα με πακιστανο και αραπη,μαλλον εχεις παραισθησεις δε εξηγειται αλλιως,μαλλον μιλας για σουηδια και οχι για ελλαδα
Μπορεί να είναι τίποτα δικαιωματιστριες η μέλη της τσυριζονεολερας...τι πιο φυσιολογικο για αυτές τις περιπτώσεις από το να σαλιαρίζουν με "ευαίσθητες κοινωνικές ομάδες";
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Τα ίδια σκατα θα είναι η κατάσταση και αργότερα...διάλεξες δρόμο μακρυά από τις ξεφτιλισμενες μάζες και πληρώνεις το τίμημα.
Τουλάχιστον στην ζούγκλα της Αθήνας μπορεί να βρεις και κάποια της προκοπής....σε πιο μικρές κοινωνίες αν βρεθείς για επαγγελματικούς λόγους εκεί θα έχεις πιθανότητες σαν ποσοστό νικοτίνης στα τσιγάρα.
νομιζω πως οι μικρες ειναι πιο πολυ για τον πουτσο και οχι οι μεγαλες,οι μεγαλες θελουν αντρες τουλαχιστον κανονικους ενω οι μικρες θελουν λουγκριτσες και στο σωμα και στο στιλ,οποτε θεωρω αν παω 30ολο και κατι ως ευκαιρια θα εχω,τωρα δε εχω τιποτα γιατι οι μικρες θελουν τις αδερφαρες,και ναι το ξερω δε ειμαι πλεμπα εγω,σκεψου οσους φιλους ειχα ποτε κανεις δε ηταν υπερ των κλαμπ,παντα ηταν απλοι σα εμενα στο στιλ οποτε καταλαβαινεις τι ανθρωπος ειμαι και εγω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Μπορεί να είναι τίποτα δικαιωματιστριες η μέλη της τσυριζονεολερας...τι πιο φυσιολογικο για αυτές τις περιπτώσεις από το να σαλιαρίζουν με "ευαίσθητες κοινωνικές ομάδες";
ναι αλλα αυτες που λες θα ειναι τιποτα χοντρες υπερβαρες που δε θα τις πλησιαζει ανθρωπος,μια ελληνιδα λεπτη η κανονικη δε παει ουτε για αστειο με αυτους,και στο λεω γιατι εχω παραδειγμα ηξερα εναν αραπη που τα ειχα με ελληνιδα η οποια ηταν τελειως μπαζο χοντρη ξανθια και στη μουρη σα τρελη αστα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.947
Πόντοι
9.297
ναι αλλα αυτες που λες θα ειναι τιποτα χοντρες υπερβαρες που δε θα τις πλησιαζει ανθρωπος,μια ελληνιδα λεπτη η κανονικη δε παει ουτε για αστειο με αυτους,και στο λεω γιατι εχω παραδειγμα ηξερα εναν αραπη που τα ειχα με ελληνιδα η οποια ηταν τελειως μπαζο χοντρη ξανθια και στη μουρη σα τρελη αστα.
Αυτοί αναβάθμιζονται με λευκές...ας είναι ο,τι είναι...αρκεί να είναι λευκές.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Αυτοί αναβάθμιζονται με λευκές...ας είναι ο,τι είναι...αρκεί να είναι λευκές.
καλα δε το συζητω αυτο που λες,αλλα τις χοντρες δε τις πιανω και πολυ ως γυναικες διοτι δε μαρεσουν,ειμαι του σωματος,δλδ μια ας ειναι και ασχημουλα στη μουρη αμα ειναι λεπτη εγω μπαινω,χοντρες δε λεει,η γυναικα πρεπει να ειναι λεπτεπιλεπτη θυλικη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.947
Πόντοι
9.297
καλα δε το συζητω αυτο που λες,αλλα τις χοντρες δε τις πιανω και πολυ ως γυναικες διοτι δε μαρεσουν,ειμαι του σωματος,δλδ μια ας ειναι και ασχημουλα στη μουρη αμα ειναι λεπτη εγω μπαινω,χοντρες δε λεει,η γυναικα πρεπει να ειναι λεπτεπιλεπτη θυλικη.
Μπροστά στην αναβάθμιση δεν χαμπαριαζουν τίποτα αυτοί....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
φιλε μου ειμαι 23 οι γκομενες σε αυτη τη ηλικια ειναι αχρηστες ακουσε με,ειναι αγενης ειρωνικες και θελουν φλωρους,εγω ειμαι εξευγενισμενος,τζεντλεμαν,κλασσικος στο στιλ εναλακτικος οχι φλωρος καταλαβαινεις λοιπον γιατι προς το παρον δυσκολευομαι,ειμαι συγουρος αμα παω 30 θα εχω προτασεις γιατι οι γυναικες στα 30 ειναι κλασσατες και θελουν αντρες αρσενικους σα και μενα και οχι φλωρους που θελουν οι μικρες οι βρωμιαρες

Σ'αυτή την ηλικία όμως δεν έχουν και οικονομικές απαιτήσεις.Που στα 30,θα τις έχουν

Η μόνη σου ευκαιρία να γαμήσεις κανα συνομήλικο καυλάκι είναι τώρα.Ακόμα και άνεργος,με χαρτζιλίκι,χωρίς αυτοκίνητο.Βρες κανα τρόπο να κοινωνικοποιηθείς και άσε τις πουτάνες για επιδόρπιο,όχι για κυρίως πιάτο.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ααααααααααααααααα! Τώρα μας τα "γυρίζεις" κι εσύ. Μας λες ότι "μπορεί" οι πόρνες αλλά όχι οι Ελληνίδες. Είσαι σε καλό δρόμο λοιπόν. Σιγά σιγά θα αποδεχθείς ότι αρκετοί Έλληνες δεν είναι για τίποτα άξιοι και γυρίζουν στα μπουρδέλα μήπως βρουν γκόμενα για να νιώσουν αποδεκτοί από το κέρατο ΄που έχουν φάει
ή από την αγαμία μιας που ουδέποτε είχαν μουνί να γαμήσουν. Το "ξέχασέ το" το έγραψες με μεγάλα γράμματα. Κραυγή απελπισίας ή μήπως ανάποδο τιμόνι ώστε να πείσεις τον εαυτό σου κι άλλους ότι οι Ελληνίδες
δεν πηδιούνται με τον αραβικό κόσμο; ε ρε ξεσκίσματα που πέφτουν! Οι τρομεροί Πακιστανο
με τους ανυπέρβλητους αράπηδες, ανοίγουν μετρό στα μουνιά των πιπινιών και μιλφ, όταν αρκετοί Έλληνες
ως σωφέρ και καληνυχτάκηδες, κοιτούν το φεγγάρι κάνοντας μπαλάκια με τις μύξες τους. :confused:
οι πορνες πανε με γερους μικροψωληδες στους πκαιστανους θα κολωσουν?αλλο οι πορνες,σκεψου εμενα οι πορνες με θεωρουν μοντελο μου το λενε ολες,πολλες εχουν χυσει με το γαμησι που τους εχω κανει,οχι οτι ειμαι ασχημος αλλα και μοντελο δε ειμαι,θελω να πω οι πορνες δε εχουν κριτηριο καλο λογω δουλειας,μια αλλη πορνη που ειχε παει ενα τοτε φιλαρακι τον θεωρουσε ωραιο και του ελεγε να ξαναερθει και εν τω μεταξυ ο τυπος ηταν ασχημος δε τον ηθελε καμια ελληνιδα,αλλα οι ελληνιδες ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ δε πανε με αραπηδες και πακιστανους με τιποτα μονο κατι πατσαβουρες χοντρες ελληνιδες που δε βρισκουν με τιποτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τέτοιου είδους έρευνες, είναι σαν εκείνες που μας βγάζουν θερμούς εραστές ή νούμερο ένα
σε σεξοσυνευρέσεις (αν μετρήσουμε τον αυνανισμό ενδέχεται να ισχύουν). :confused:

Οι ελληνικές κυβερνήσεις πληρώνουν αδρά διαφημιστές κι αβανταδόρους για να κοιμίζουν τον λαό τους
με τέτοιες αρλούμπες και με δωρεάν wifi. Στην καθημερινότητα όμως, οι Ελληνίδες λαχταρούν
αραβικό παλαμάρι γι'αυτό και σύμφωνα με όσα οι ίδιοι γράφετε, κλάνουν τους Έλληνες.
Τα 9/10 του σάιτ σε ανάλογα νήματα, αυτό δηλώνουν άλλωστε.

:hi:
οι 9 στους 10 του σαιτ ειναι απελπισμενοι ομοφιλοφιλοι σαν εσενα οποτε δε πιανονται
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.260
Like
3.519
Πόντοι
1.706
Ε όχι και δεν συμφωνείς αγαπητέ συμπολεμιστή.
Προ ολίγου τους αποκάλεσες μαλαπερδούχους κτλ. Γιατί ντρέπεστε να πείτε ότι οι περισσότεροι Έλληνες
πάνε στις πόρνες μόνο για ομιλία, στραπονάρισμα, γλυφομούνια, χύνουν με δυο στάσεις (αν δηλαδή η κοιλιά τους δεν βρίσκει φρένο στο μουνί) και την έχουν μικρή και ψόφια; τι να κάνουν κι αυτές; κάποιες βρίσκουν ψωλαράδες Πακιστανούς να τις περιποιηθούν. Κι αν τελικά όπως μας τα "γυρίζεις" τώρα δεν τους θέλουν
για τις ψωλάρες τους (και τα μπόλικα μαύρα φράγκα τους από ανάλογες δουλειές)
γιατί τους θέλουν; για να τρώνε τσίκεν κάρυ; :confused:
Δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις οπότε ας μην γράφω άδικα.
Υπάρχει πάντως και μια κατηγορία Ελλήνων που δεν την γράφεις στο παραπάνω ποστ, αυτοί που πάνε για να πληρώσουν και να φύγουν μετά το τέλος της πράξης.
Να δείς που οι πιο πολλοί εδω μέσα τέτοιοι είμαστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom