Νέα

Οι σαρανταπεντάρηδες του μπου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
επ τι εχουμε εδω? ποιοτικο θρεντ  :sunglasses: να συνεισφερουμε λιγη πγιοτητα κι εμεις?  :sunglasses:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Φίλοι και συναγωνιστές γειά σας. Είμαι από πολύ παλιά εδώ μέσα. Από πολύ πιο παλιά τριγυρνώ στους οίκους "ανοχής". Πολύ φοβερό όνομα όταν το σκεφτείτε. "Ανοχή" είναι παράξενη λέξη. Ξεκίνησα από τη Φυλής, την εποχή που ήταν στο πάνω της, το 1991. Συνέχεια τότε, μετά τη σχολή, καρφί στη Φυλής. Μετά τη βόλτα, μεθυσμένος, στη Φυλής. Με έχουν διώξει από σπίτι που έκλεινε και με είχε πάρει ο ύπνος στην καρέκλα. Μεγάλες πλάκες. Μεταξουργείο, τις βρωμερές εποχές που τα δωμάτια είχαν παραβάν. Μετά ξεκίνησα τα στούντιο. Αναβαθμισμένα μπουρδέλα. Πάλι κακές συμπεριφορές, αδιάφορα κορίτσια, άλλα και διαμάντια, κορίτσια που νοιαζόντουσαν να τα πάρουν και να σε ξεκουράσουν. Πριν χρόνια η Ντάρια μου είχε δώσει τιμής ένεκεν μπλουζάκι με τον Γλομπέο... αναγνώριση :-) Συχνά καλούσα και CG. Μεγάλα βιζιά, μικρά βιζιά, μεγάλες αναμονές, κώλοι, μουνάκια, CIM καλές και κακές συμπεριφορές, ωραία χυσίματα ή χυσίματα με το ζόρι. Και ξαφνικά... όλες μου φαίνονται λίγο πολύ ίδιες. Μέτριες κοπέλες, με παρόμοιες πόζες, συμπεριφορές που μοιάζουν, με πλαστικά βιζιά και εκτός ορίων photoshop. Εκτός μετρημένων, πολύ μετρημένων περιπτώσεων... Και αυτός είναι ο σκοπός που δημιουργώ αυτό το thread: Να συζητάμε εδώ οι συνομήλικοι που ψάχνουμε κάποια συγκεκριμένα πράγματα που δεν βρίσκονται εύκολα ούτε αναλύονται στις κριτικές. Που θα επισημαίνουμε εδώ τις μουνάρες που έχουν τον τρόπο να κάνουν τούρμπο ακόμα και έναν 45άρη - που όπως και να το κάνουμε, τα αρχίδια έχουν αρχίσει και βαραίνουν...
ψυχολογικο είναι το θεμα μαν.εχεις κορεστει στ μουνι και τωρα πια δεν σου κανει αισθηση η οποιαδήποτε γυναικα εγκεφαλικα εχεις κορεστει σωματικα όμως όχι.
η λυση του προβλήματος σου είναι η αποχη.θα σταματήσεις τους οικους μεχρι που θα βλέπεις γυναικα και θα θες να ορμησεις αυτό μπορει να παρει 1 μηνα 3 μηνες αναλογα τις ανάγκες σου αλλα όταν φτασεις στο αμην τοτε θα πας.
 

think2

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
86
Like
1
Πόντοι
0
Η λύση είναι να βρεις ένα μουνί με καπάκι. Μα δεν μαθαίνετε τίποτα;
 

Επισκέπτης
ψυχολογικο είναι το θεμα μαν.εχεις κορεστει στ μουνι και τωρα πια δεν σου κανει αισθηση η οποιαδήποτε γυναικα εγκεφαλικα εχεις κορεστει σωματικα όμως όχι.
η λυση του προβλήματος σου είναι η αποχη.θα σταματήσεις τους οικους μεχρι που θα βλέπεις γυναικα και θα θες να ορμησεις αυτό μπορει να παρει 1 μηνα 3 μηνες αναλογα τις ανάγκες σου αλλα όταν φτασεις στο αμην τοτε θα πας.

Α! Ωραίο ήταν αυτό, το είχα ξεχάσει το συγκεκριμένο κειμενάκι. Ευχαριστώ που μου το θύμισες αγαπητέ. Όχι, δεν είναι ψυχολογικό, ούτε η αποχή θα το λύσει. Κάποιες καταστάσεις με έφεραν να είμαι μόνος αυτόν τον καιρό και αυτή η σύμπτωση, (45 και μόνος) είναι λίγο δύσκολη.
 

Επισκέπτης
Φίλοι και συναγωνιστές γειά σας. Είμαι από πολύ παλιά εδώ μέσα. Από πολύ πιο παλιά τριγυρνώ στους οίκους "ανοχής". Πολύ φοβερό όνομα όταν το σκεφτείτε. "Ανοχή" είναι παράξενη λέξη. Ξεκίνησα από τη Φυλής, την εποχή που ήταν στο πάνω της, το 1991. Συνέχεια τότε, μετά τη σχολή, καρφί στη Φυλής. Μετά τη βόλτα, μεθυσμένος, στη Φυλής. Με έχουν διώξει από σπίτι που έκλεινε και με είχε πάρει ο ύπνος στην καρέκλα. Μεγάλες πλάκες. Μεταξουργείο, τις βρωμερές εποχές που τα δωμάτια είχαν παραβάν. Μετά ξεκίνησα τα στούντιο. Αναβαθμισμένα μπουρδέλα. Πάλι κακές συμπεριφορές, αδιάφορα κορίτσια, άλλα και διαμάντια, κορίτσια που νοιαζόντουσαν να τα πάρουν και να σε ξεκουράσουν. Πριν χρόνια η Ντάρια μου είχε δώσει τιμής ένεκεν μπλουζάκι με τον Γλομπέο... αναγνώριση :-) Συχνά καλούσα και CG. Μεγάλα βιζιά, μικρά βιζιά, μεγάλες αναμονές, κώλοι, μουνάκια, CIM καλές και κακές συμπεριφορές, ωραία χυσίματα ή χυσίματα με το ζόρι. Και ξαφνικά... όλες μου φαίνονται λίγο πολύ ίδιες. Μέτριες κοπέλες, με παρόμοιες πόζες, συμπεριφορές που μοιάζουν, με πλαστικά βιζιά και εκτός ορίων photoshop. Εκτός μετρημένων, πολύ μετρημένων περιπτώσεων... Και αυτός είναι ο σκοπός που δημιουργώ αυτό το thread: Να συζητάμε εδώ οι συνομήλικοι που ψάχνουμε κάποια συγκεκριμένα πράγματα που δεν βρίσκονται εύκολα ούτε αναλύονται στις κριτικές. Που θα επισημαίνουμε εδώ τις μουνάρες που έχουν τον τρόπο να κάνουν τούρμπο ακόμα και έναν 45άρη - που όπως και να το κάνουμε, τα αρχίδια έχουν αρχίσει και βαραίνουν...
 

Επισκέπτης
(μετα τα διευκρινιστικα pm, παμε παρακατω).....


Για ποια Νταρια λες?
Αν εννοεις τη μεσου υψους ξανθια Ρωσσιδα (g-lykoula) την ειχα πετυχει πριν 4 χρονια εδω κατω


Ριξαμε τρελλο κλαπετο οσο το θυμαμαι, αναπωλω περασμενα μεγαλεια.......

Υ.Γ.
26-4-2018 ακριβως 45 :grin:
 

Επισκέπτης
(μετα τα διευκρινιστικα pm, παμε παρακατω).....


Για ποια Νταρια λες?
Αν εννοεις τη μεσου υψους ξανθια Ρωσσιδα (g-lykoula) την ειχα πετυχει πριν 4 χρονια εδω κατω


Ριξαμε τρελλο κλαπετο οσο το θυμαμαι, αναπωλω περασμενα μεγαλεια.......

Υ.Γ.
26-4-2018 ακριβως 45 :grin:

Φίλε μου πρέπει κάποιος περισσότερο γνώστης να μας πει αν είναι η ίδια Ντάρια. Έχει αφήσει εποχή στα στούντιο στην Αθήνα, εγώ την είχα συναντήσει Φραντζή. Φορούσε γυαλιά η Ντάρια που αναφέρεις? Τα υπόλοιπα ταιριάζουν
 

Επισκέπτης
Ωραίος! :hi:


Δεν βλέπω να έχεις βαρύνει από αυτά που γράφεις.

Υπάρχει νεανικό σφρίγος, και όρμα και μην μασάς!

Ελπίζω το μπλουζάκι να το παρέλαβες από Ντάρια στο κλεινόν άστυ, παρά στην Ταϋλάνδη ή την Καλαμάτα...

Φίλε Ντουντάρα, αυτό που γράφει ο συναγωνιστής εδώ λύνει την απορία μας. Η ίδια Ντάρια ήταν και στην Καλαμάτα. Συλλεκτικό στουντιοκόριτσο
 

Επισκέπτης
στις μικρες αρεσετε παντως

Επαναφέρω το σχόλιο της Πενταγιώτισσας για να επιβεβαιώσω, βγήκα με 28χρονο πολύ εμφανίσιμο πιπίνι από το FB και το ίδιο βράδυ είμασταν στο κρεβάτι. Αλήθεια είναι, οι μεγαλύτερης ηλικίας ενθουσιάζουμε αρκετά τις σχετικά μικρές.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Επαναφέρω το σχόλιο της Πενταγιώτισσας για να επιβεβαιώσω, βγήκα με 28χρονο πολύ εμφανίσιμο πιπίνι από το FB και το ίδιο βράδυ είμασταν στο κρεβάτι. Αλήθεια είναι, οι μεγαλύτερης ηλικίας ενθουσιάζουμε αρκετά τις σχετικά μικρές.
Tύπε 28 ετων δεν ειναι πιπινι, μην τρελαθουμε κιολας.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
μικρη μπαρου ονειρευεται πως ειναι αγορακι
πως εχει αντι για το πιπι ενα μικρο πουλακι
μικρη μπαρου ονειρευεται μαυρες στεκιες ωραιες
να παιρνει απο πισω της να λεει ''αχ τι τρελες''

μικρη μπαρου ομως ξυπνισε μαυρες στεκιες δεν ειδε
και ετσι το καταλαβε κοιμοτανε δεν πηρε
μικρη μπαρου τρελαθηκε και εβαλε το κλαμα
θα παει να παρει στο γκει μπαρ ενα μεγαλο πραμα 
:effemine: :gay:

:heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
στεκου μικρη μπαρου μικρη και ο αλεξ μεσ στη μεση
τριγυρναγαν να παρουνε αποψε λιγη ζεση
και ξαφνου στον ανηφορο τρακαραν ενα ψυλλο
μα τουτοι τον περασανε για αντρα με τσαχπινο

μωροι μωροι τους φωναξε ο βασιλιας ο ξερξης
αποψε θα τσαρκαρουμε στη δεληγιωργη 6
αμεσως αναθαρισε η δροσερη παρεα
και στου σινσι το παλιοθρεντ εγραψε ''μα τι τελεια''

:gay: :effemine:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
ο παλιο γκει ο νταβας ιδιος ο αρταξερξης
τους φωναξε τους εβρισε τους ποτισε δυο λεξεις
''ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΤΕ ΕΔΩ'' ειπε με μαυρο δακρυ
και η παρεα η δροσερη επηρε εναν διαβατη

διαβατη μου περηφανε που σου μελλε να μπλεξεις
ειχες φοβαρα τρομερη με τα παιδια να μπλεξεις
μα στασου για περιμενε ο πικερ καταφτανει
και την παρεα τη κακια την κανει σκονη,παει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom