Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Τεράστιο ρισπεκτ πορνομετανάστη :rockon: :rockon:.Με 20 αυγά ρίχνεις τα γαμήσια σου :knockinb: :fuck2: και σου λένε κι ευχαριστώ :2funny: :2funny:.Πρέπει να μου γνωρίσεις κι εμένα καμία να την απαξιώσω κι εγώ έτσι ;) ;)
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τεράστιο ρισπεκτ πορνομετανάστη :rockon: :rockon:.Με 20 αυγά ρίχνεις τα γαμήσια σου :knockinb: :fuck2: και σου λένε κι ευχαριστώ :2funny: :2funny:.Πρέπει να μου γνωρίσεις κι εμένα καμία να την απαξιώσω κι εγώ έτσι ;) ;)
Εγω της λυπαμαι της καημενες.Προσπαθω να μην της απαξιωνω Εχουν τοσα υποφερει οι καημενες.Ειδεικα αυτη με τα 40 αυγα το μηνα την ηξερα πριν παντρευτη μου ελεγε θα παντρευρω (για να ζηλεψω και καλα :2funny:)θα μας δωσουνε διαμερισμα 3ων δωματιων στην πολη στο βορρα εκει εχει τα παντα Μπιλιαρδα καφετεριες! :2funny:Μετα οταν καταλαβε τι  :jerking: εκανε κατεπεσε πολυ!Μετα απο καποιο διαστημα μου βγαζουνε κακια οταν καταλαβαινουνε οτι δεν προκειται να της παντρευτω.Τωρα εχω να την παρω τηλεφωνο πολυ καιρο.Βρηκα και κατι φωτο της απο το vkontakte μιας φιλης της.Οταν δουλευε αεροσυνοδος (παρατησε τη δουλεια για να παει να ζησει στο βορρα με τον συζηγο της  :2funny: :2funny:νομιζε δε οτι εμενα θα με πιραξει :2funny:εμενα οπως ξερεις και πολυ στ'αρχηδια μου :2funny: :2funny: :2funny:εβαλα τα γατακια να κλαινε).Εψαχνε τοτε σαν τρελη να παντρευτει!)Οι φωτο ειναι του 2003-2004 τωρα εχει χοντρινει λιγακι.Ειναι αυτη με τα πιο μακρια μαλια η αλλη φιλη της με την κοτσιδα (δεν με καβλωνε διοτι μου θυμιζε λιγο τη γιδα μου στο στυλ)ειναι πολυ καλο κοριτσι δεν θα ελεγα οτι ηταν  πιο εξυπνη αλλα η μανα της αποδιχτηκε εξυπνη και την καθοδηγησε σωστα.Της ειπε να μην αφησει  τη δουλεια της αεροσυνοδου ποτέ και για τιποτα!Ειναι τοσο ζωα οι γυναικες που θεωρουνε οτι να παντρευτουνε ειναι κατι το φανταστικο :jerking:ονειρευονται εναν γαμο με πολλους καλεσμενους :2funny: :jerking:με ενα μακρυ νυφικο :jerking: :2funny:και αλλες παρομοιες :jerking:
 

Συνημμένα

  • Наташа Р2.jpg
    Наташа Р2.jpg
    61,1 KB · Εμφανίσεις: 36
  • Наташа Р3.jpg
    Наташа Р3.jpg
    44,7 KB · Εμφανίσεις: 33

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Δηλαδή πορνομετανάστη αν κατάλαβα καλά οι ρωσσίδες είναι κι αυτές κομπλεξικές με τον γάμο όπως οι ελλεινίδες :o :o :headbang: :headbang: :jerking: :jerking:.Ο στόχος τους είναι να βρουν έναν πιρφόρο να παντρευτούν και μετά να λένε ''εγώ αποκαταστάθηκα,έχω άντρα θα κάνω παιδιά και λοιπές  :jerking: :jerking:).Και φαντάζομαι αυτό θα προέρχεται από την σάπια-συντηρητική οικογένεια που θα το έχει επιβάλει ως πρότυπο :uglystupid: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
:o
40 αυγα τη μέρα????
Το μηνα :)κατα λαθος εγραψα τη μερα :2funny:Μακαρι να της δινανε 40 αυγα τη μερα θα ετρωγε τα 5 και τα υπολοιπα θα τα πουλαγε :2funny:
Δηλαδή πορνομετανάστη αν κατάλαβα καλά οι ρωσσίδες είναι κι αυτές κομπλεξικές με τον γάμο όπως οι ελλεινίδες :o :o :headbang: :headbang: :jerking: :jerking:.Ο στόχος τους είναι να βρουν έναν πιρφόρο να παντρευτούν και μετά να λένε ''εγώ αποκαταστάθηκα,έχω άντρα θα κάνω παιδιά και λοιπές  :jerking: :jerking:).Και φαντάζομαι αυτό θα προέρχεται από την σάπια-συντηρητική οικογένεια που θα το έχει επιβάλει ως πρότυπο :uglystupid: :headbang: :headbang:
Αυτη φοβοταν οτι θα γερασει και ειχε ενα κομπλεξ οτι συντομα δεν θα την θελει κανενας.Ολες αυτο θελουν!να παντρευτουνε!Η πλακα ειναι οτι οσο πιο πολλες χλαπατσες εχει φαει μια κοπελα τοσο πιο κακια γινεται μετα!Πολλες γκομενιτσες που ηξερα οταν ηταν 17-18 ειχαν πολυ λιγοτερα κομπλεξ και μεγαλητερη αυτο πεποιθεση.Οταν πηγαν 23-24 κακεψανε!Μετα απο αυτην πια την ηληκια τους μενουνε μονο οι ξενοι!Εκει εμφανιζονται οι Ελληνες Πιρφοροι  :jerking:που ειναι Μπακουρια και αυτα τα απομηναρια να τα παρουνε και να τα θεοποιησουνε!Η πλακα ειναι που εχουνε τα αποβλητα αγκαλιαζουνε τα αποβλητα και πενευονται οτι εχουν γκομενα!Οτι ειναι μαγκες :2funny:
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Of topic Αλλα ρε dimitrakis29 αυτη η φοτο σου στο νκοντακτι με τη γατα πολυ αισχος!!! δεν απεκτησε μετα η γατα ψυχολογικα προβληματα?
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Of topic Αλλα ρε dimitrakis29 αυτη η φοτο σου στο νκοντακτι με τη γατα πολυ αισχος!!! δεν απεκτησε μετα η γατα ψυχολογικα προβληματα?
Οταν επλυνα τα γατακια πρωτη φορα ειχαν παθει σοκ!μετα το συνηθισανε.Δεν τους αρεσει το μπανιο αλλα καθονται και περιμενουν πότε θα τελειωσει το πλυσιμο τους! :2funny:Κατι σαν τον Προδωμενο που ειναι στη φυλακη δεν του αρεσει που τον  :knockinb: οι Αραπαδες αλλα καθεται και υπομενει το μαρτηριο του.Περιμενοντας πότε θα τελειωσει :2funny:
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Βρε εδω επαθα εγω σοκ οταν το ειδα :headbang: μου αρεσει οτι μια σε λεει και изверг  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δηλαδή πορνομετανάστη αν κατάλαβα καλά οι ρωσσίδες είναι κι αυτές κομπλεξικές με τον γάμο όπως οι ελλεινίδες :o :o :headbang: :headbang: :jerking: :jerking:.Ο στόχος τους είναι να βρουν έναν πιρφόρο να παντρευτούν και μετά να λένε ''εγώ αποκαταστάθηκα,έχω άντρα θα κάνω παιδιά και λοιπές  :jerking: :jerking:).Και φαντάζομαι αυτό θα προέρχεται από την σάπια-συντηρητική οικογένεια που θα το έχει επιβάλει ως πρότυπο :uglystupid: :headbang: :headbang:
Η διαφορα με τους Ελληνες Πιρφορους ειναι οτι ο Ρωσσος θα την παρει θα την  :knockinb: και μετα θα κατσει να πιει και θα την στειλει!Συνηθως δε η γκομενα ερχεται σπιτι του απο μονη της! :2funny:Ενω ο Πιρφορος θα της παρει Κομπιουτερ γουνες,αν την εχει γνωρισει μεσω ιντερνετ μπορει να παρει το αεροπλανο και να παει να τη βρει :2funny:Και εδω να'ρθει να μεινει θα παραμεινει Πιρφορος :jerking: :2funny:θα παρει μια που στην καλητερη περιπτωση να εχει ενα γκομενο να πηγαινει σπιτι του και να την :knockinb: (αν και συνηθως κατι τετοιες   τελειωμενες  δεν την παιρνει πια κανεις)θα την σπιτωσει και θα ζει μια οικογενειακη ζωη :jerking: :2funny:εννοειται οτι θα πληρωνει αυτος το ενοικιο και ολα τα ψωνια! :headbang:Η γκομενα αλλο που δεν θελει απ'το να μενει σε ενα δωματιο φοιτητικης  ή εργατικης εστιας με αλλη μια ή ακομα και 2 κοπελες και να εχει την τουαλετα στο διαδρομο την πηρανε και τη βαλανε σε διαμερισμα και δεν χαλαει και φραγκο αφου ο Πιρφορος τα αγωραζει ολα! :2funny:Η πλακα ειναι οτι ο Πιρφορος που κανει αυτη τη  :jerking: ζει σε πελαγη ευτυχιας :2funny:Νιωθει περιφανος που εχει γκομενα! :2funny:και παντου το καυχιεται και μπορει σε αλλους Πιρφορους να στελνει φωτογραφιες και να λεει κοιταχτε τι γκομερανα εχω...
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
......οι αλλοι Πιρφοροι που  :jerking: και δεν  :knockinb: τον θαυμαζουνε :2funny:γ'αυτους ειναι μεγαλη επυτηχια να βρουνε μια γυναικα και να τη φερουν στην Ελλαδα για να εχουνε γυναικα γιατι με τη κακομοιρια τους στην Ελλαδα ουτε αραπινα δεν τους κοιταει.Και απ'το ανατολικο μπλοκ παντος ολα τα σκουπηδια φερνουν.Δεν εχω δει Ελληνα να εχει γκομενα που να μην ειναι αποβλητο (για τα Ρωσσικα δεδομενα).Ωραια στην Ελλαδα αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν ερχονται εδω κουβαλανε μαζι τη  :jerking: και κανουνε τα ιδια εχω 4-5 παραδηγματα αο Ελληνες που κατα καιρους εχουν σπιτωσει εδω κατι σκουπηδια και τους εχουν απο κατω.Τους περισσοτερους μπορεις να τους συναντισεις οταν οι γυναικες τους ειναι στις δουλειες τους!Μετα σπιτι!Ντισκο τι ειν'αυτο?Σαλον?θα σου απαντησουν αφου εχω γκομενα γιατι να παω? :2funny:
Βρε εδω επαθα εγω σοκ οταν το ειδα :headbang: μου αρεσει οτι μια σε λεει και изверг  :2funny: :2funny: :2funny:
Η Κορεατισα μου ειν'αυτη που το εγραψε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Καλησπερες! Μπορει καποιος να μου εξηγησει επειδη βαριεμαι να διαβαζω ολες τις σελιδες  :grin: :grin: τι ειναι πιρφορος?

Γτ μαλλον καταλαβα οτι κ εγω ανηκα στην ιδια κατηγορια!!  :'( :'(
 

Johnny Lawrence

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω θελω ορισμο. Το γκουγκλαρα και μου εβγαζε αυτο με το ''υ'' .
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καλησπερες! Μπορει καποιος να μου εξηγησει επειδη βαριεμαι να διαβαζω ολες τις σελιδες  :grin: :grin: τι ειναι πιρφορος?

Γτ μαλλον καταλαβα οτι κ εγω ανηκα στην ιδια κατηγορια!!  :'( :'(
Και εγω θελω ορισμο. Το γκουγκλαρα και μου εβγαζε αυτο με το ''υ'' .
Αν διαβασετε της πρωτες 2-3  σελιδες απο αυτο το Thread  πιστευω θα καταλαβαιτε την εννοια του Πιρφορου :2funny:.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ρε δημητρακη λες ο ελληνας με την κακομοιρια του. Απο ποια αποψη ειναι κακομοιρης? Αλλα και οι Ρωσσοι δεν ειναι τιποτα Γοητευτικοι και  Ωραιοι αντρες. Τι ειναι αυτο που κανει τον Ελληνα Πιρφορο και Κακομοιρη ενω ο Ρωσσος υπερεχει?
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Του Ρωσσου στ'αρχηδια του δεν παει να τρεξει για μια γκομενα.Π.Χ.στο 24open μου λενε οι γκομενες που συνανταω οτι οι Ρωσσοι της καλουνε σπιτι τους :2funny:τους λενε ελα σπιτι μου! :rockon:.Ο Ελληνας Πιρφορος θα την θεοποιησει θα της παρει ενα σωρο πραγματα ας της τα παρει με λεφτα που πηρε δανειο και τα χρωσταει στην τραπεζα!Θα σου δωσω ενα ακομα παραδηγμα τον ΡουνκοΒασίλη που ειχεις μιλησει κ'εσυ στο Σκα'ι'π πολλες φορες.Ειχε αυτη τη βυζαρου.Την καλεσε Ελλαδα πηγανε στη Χαλκιδικη πηγε στα μπουζουκια πρωτο τραπεζι εφαγε για παρτι της 4000-5000 Ευρω!Εγω την βρηκα στο και του ειπα:Εισαι πολυ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:ΟΙ ΡΩΣΣΟΙ ΤΗΝ  :knockinb: ΓΙΑ 2000 ΡΟΥΒΛΙΑ Κ'ΕΣΥ ΕΣΚΑΣΕΣ 4000-5000 ΕΥΡΩ!Του ειπα να σταματισει να κανει  :jerking:και οταν ερθει Αγια Πετρουπολη να την καλεσει στο ξενοδοχειο και να της δωσει ενα εκατοδολλαρο και να της παρει και μια κολωνια δωρο απο το Duty Free ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ αυτο και εκανε.Και  :knockinb: και δεν ξοδεψε μια περιουσια.Δε σημαινει οτι αν χαλασεις ολη σου την περιουσια για μια γκομενα θα σε αγαπισει.Ενα αλλο Παραδηγμα ο Πιρφορος (λεω οτι μου ειπες)πηγε στην Οδησσό για μια 35χρονη!Μου ελεγες στο αεροδρομιο οτι ειχε παχυνει και δεν μπορουσε να τρεξει :2funny:και οτι ελεγε θα με εχει στα οπα οπα.Το αποτελεσμα:πηγανε 20 λεπτα βολτα  και ΤΟΝ ΕΦΤΥΣΕ!Δεν ηθελε ουτε να τον ξαναδει.Ισως να πηγε να την ζεστανει ακουμποντας της την πουτσα του κατι τετοιο μου ειχε πει ο Πίτσι οτι ειχε κανει στη Μολδαβια)....
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....υπαρχει ο νομος της απεχθειας (με πολλους παραμετρους φυσικα)οσο πιο πολυ φτηνεις μια γκομενα τοσο πιο πολυ σε κυνηγαει συνηθως ισχυει και το αντιθετο.Θα σου αναφερω ενα ακομα παραδηγμα αυτη η γκομενα τωρα οπως καταλαβα δεν εχει που να μεινει (Η πρωτη φωτογραφια ειναι επαγγελματικη.Η γκομενα δουλευει σε ενα φωτογραφειο) ειναι αρκετα εξυπνη και δεν μου ειπε στα ισια οτι ξερεις ψαχνω για διαμερισμα και δεν θα μου ηταν ασχημα να ερθω να μεινω σπιτι σου.Μου το πεταξε αλλιως:Ψαχνω για διαμερισμα και δυσκολευομαι να βρω και αν δεν βρω θα παω να μεινω με ενα φιλο μου και καλα ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΛΕΨΩ να φοβιθω να την χασω και να την ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΑΔΙΑΦΟΡΟ :2funny:!Και η Κορεατισα μου μου πεταει προμοιες σποντες π.χ. Αν μεναμε μαζι θα  :knockinb: καθε μερα οταν πριν μερικα χρονια ειχε γινει κατι παρομοιο μαζι της τον πρωτο μηνα ηταν ολα σαν παραμυθι μου εφερνε λεφτα μου φεροταν με σεβασμο.Μετα αρχισε να ζητα δικαιοματα π.χ. οταν της ελεγα οτι πρεπει να παει να δουλεψει και οτι πρεπει να δουλεψω κ' εγω και γ'αυτο πρεπει να φυγει για να ερθει η γκομενα που πρεπει να δουλεψω μαζι της :2funny:.Μου εκανε γκρινιες!Σε μια φαση της ειπα ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ!ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΝΩ ΘΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΜΟΥΣΑΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ  ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΘΑ ΤΗΝ  ΕΧΩ! :2funny: :2funny: :2funny:Παντος και στην Ελλαδα βλεπω τα θετικα της κρισης σε αυτο το θεμα ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΣΑ  :jerking: ΚΑΙ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΓΕΙΩΜΕΝΕΣ!
 

Συνημμένα

  • 24open 007.jpg
    24open 007.jpg
    44,9 KB · Εμφανίσεις: 30
  • 24open 009.jpg
    24open 009.jpg
    185,4 KB · Εμφανίσεις: 49
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ο Ελληνας ειναι και πολυ ΑΓΑΘΟΣ αυτο κατα τη γνωμη μου συμβαινει διοτι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙΝΑΣΕΙ!ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ!και μεχρι προτεινος μπορουσε να εχει πανευκολα λεφτα παιρνοντας ενα δανειο.Ενα αλλο πραγμα που βλεπω ειναι οι πολυ λιγες γνωσεις που εχει ο Ελληνας γυρω απο την ψυχολογια των γυναικων και παρολαυτα νομιζει οτι τα ξερει ολα! :2funny:Γ'αυτο και την παθαινει.Δες τι ειπε ο φιλος μας απο τη Ροδο στο Thread της Ουκρανιας:Θα ντυθω αλητικα (οπως καταλαβα θα εννοουσε μαγκικα) Ε,ΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ ΤΟΥς ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΤΡΕΝΟ! :2funny:Αυτο ειχε περαση απο τα μεσα της δεκαετιας του '70 μεχρι τα τελη της δεκαετιας του '80.Τωρα ο καθε Πακιστανος και Αιγυπτιος το παιζει μαγκας και ντυνεται ετσι.Βλεπεις εσυ να τρεχουν οι γκομενες απο πισω τους?το αντιθετο τους συχαινοντε!Ενα αλλο παιδι ειχε γραψει προσφατα:Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΣΑΙ ΣΑΝ Б.О.М.Ж αν καποιος ντυθει αλητικα ετσι τον βλεπουν!Αυτο ειναι ενα αλλο αρνητικο του  Ελληνα Πιρφορου.Θυμασαι που σου ειπα παλια να πες με τροπο του Πιρφορου (οταν ετρωγε της χλαπατσες παντου)οτι φταιει η συμπεριφορα του και το ντυσιμο του που δεν τον θελουν οι γυναικες!Τι σου απαντησε?:ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΕΧΩ? Ο Ελληνας Πιρφορος νομιζει οτι φταινε οι γκομενες που δεν τον θελουν και οχι η συμπεριφορα του ή το ντυσιμο του.Αυτο πιστευω ειναι το προβλημα που ο Ελληνας Πιρφορος δεν  :knockinb: ή τα σκαει πολυ χοντρα για να του κατσει μια γκομενα
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Με την ευκαιρια που καποιος εβαλε κατι Πιρφορικο στο Thread της Ρωσσιας σας βαζω το βιντεακι που εβαλε ο Πιρφορος στο youtube! :2funny:[youtube=425,350]MYq60A-r1tk[/youtube]
πόσο θλυβερος μπορει να ειναι κανεις!Για να πηγαινει με την καμερα και να τραβαει βιντεο της γκομενες που απλως περπατανε!και μετα να στρωνει εφημεριδες στο πατωμα και να  :jerking:!Θα μου πειτε τι σε νοιαζει?Ποιον ενοχλει ο Φουκαρας?Αν διαβασετε την πρωτη σελιδα ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΟ ΙΔΙΟ:ποιον πειραζει?ΟΤΑΝ ΟΜΩς ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ youtube  100% Арабы или Турки снимали...А девушки у нас действительно красивые ...
MrPolovets 1 месяц назад
(Αραβες οι Τουρκοι το γυρισαν το βιντεακι....κοριτσια πραγματικα εχουμε ομορφα).ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ!Μου ηρθε να κλαψω!ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΚΑΤΑΝΤΙΑ!Κοιταχτε ΞΕΦΤΙΛΑ!ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΑΡΑΒΕΣ ή ΤΟΥΡΚΟΥΣ!Ευτυχως που αυτος που εγραψε το σχολιο ειναι αγραματος και δεν μπορει να ξεχωρισει τα Ελληνικα απο τα Τουρκικα πόσο μαλλον τα Αραβικα! :2funny:ο Πιρφορος εγραψε απο κατω αυτο :Afieromeno stous mages tou adult

Μαγκας ειναι αυτος που παιρνει ματι στο δρομο και μετα :jerking:? Βεβαιος δεν εγραψα τιποτα :)Τι ναγραψω οτι αυτο το ηλιθιο βιντεακι το τραβηξε ο Πιρφορος? :headbang:Να ξεφτηλισω το Εθνος και την Ελληνικη φυλη?Μου ηρθε να κλαψω! :headbang:Ειναι φριχτο που μερικοι φουκαραδες ξεφτηλιζουν την Ελληνικη φυλη παντου στον κοσμο!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ!Δηλωνω οτι αυτο που εγραψα στην πρωτη σελιδα ΟΤΙ Ο ΠΙΡΦΟΡΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ που στρωνει της εφημεριδες στο πατωμα και  :jerking:. ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ!Ο ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντος δεν ντεπομαι καθολου που ειμαι ελληνας!!! :rockon: υπαρχη και η αλλη οψη του νομισματος, ελληνες δηλαδη που τιμανε τα ¨παντελονια¨.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom