Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ΠΣΣΣΣΣΣΣΣ ΜΥΣΤΑΡΔΕΣ ΜΟΥ... ΓΚΑΒΛΙΑΡΙΔΕΣ ΜΟΥ.... Αρε ποτε θα κημερωσει αυτη η μερα που θα κυκλοφορουμε με ενα μαχαιρι και οχι για να σκοτοσουμε αλλα να κοψουμε οτι προεξεχει απο την καθε συχαμενη φεμινηστρια...... βλεπω στο μυαλο μου την ανατολη του ηλιου εκεινης της ημερας.. και πριζεται η βαλανος μου απο ηδωνη!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
στην ελλαδα ειναι ευκολο να δεις χαφτομουνηδες να πηγαινουν σουπερμαρκετ για να αγορασουν σερβιετες κ ταμπονομουνοπανα στις βρωμομουνες τους
τυπε εχει φτασει ο ανδρικος πληθυσμος σε τετοια επιπεδα πιρφορισμου? :-
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
ΝΑΙ.. μετα απο αλλεπαληλες μαχες αυτου του εθνους και αλλεπαληλες θυσιες επιβιωσεις.. απο οταν ο καραβλαχος ελληναρας την ειδε ΕΥΡΟ-ΠΕΟΣ η αναμενομενη μετεξελυξη του ηταν ΠΥΡΟΦΟΡΟΣ...  Ετσι σε πρωτη φαση απο ελλαδα εγινε Ελλαδησταν-πυρφορισταν αλλα τα κακα αυτου του τοπου εκτος απο την βαθια κριση και υφεση δεν φτανανε.. ενα αλλο σκληρο εξ αμερικης παντα κυνιμα ανθισε εδω.. βασικα ανθησε με πολυ ραγδαιους ρυθμους.. το κυνημα τον φεμηνιστριων. Εδω ομως πηρε μηθηκες διαστασεις.. απο την μια η πυρφοροι απο την αλλη η καριολο-φεμηνιστριες μετατρεψανε τον τοπο που μεγαλωσαμε σε ΕΛΛΑΔΟ-ΦΕΜΗΝΙΣΤΟ-ΠΥΡΦΟΡΙΣΤΑΝ  ναι... ζουμε σε ενα κραμα απο μουνοδουλους πυρφορους και ελλεηνιδες φεμηνιστριες... Ο ενας πληρωνει για τα παντα , κανει θυσιες αναλονεται με αμφιβολο αποτελεσμα αν θα γαμισει και οι αλλες αταραχες ρουφανε τα λευτα του πυρφορου του χωρις να τις νιαζει.. αν φυσικα τολμισεις να τα βαλεις μαζι τους πευτουνε σαν ιενες να σε φανε... και εροτω????? εμεις οι φυσιολογικοι τι κανουμε αδερφια?? περνουμε το νομο στα χερια μας?  πορνο-μεταναστευουμε? δεν ασχολουμαστε??  

Ελα, πες την αληθεια.
Δεν εχεις Porsche!  :sunglasses:

404345_10150568915697728_755167727_8979262_10567.jpg
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mας έχεις πρήξει τα παπάρια. Άντε και γαμήσου.
 

Επισκέπτης
πορνοδες τιπε
πορνοδες πολι

ΠΣΣΣΣΣΣΣΣ ΜΥΣΤΑΡΔΕΣ ΜΟΥ... ΓΚΑΒΛΙΑΡΙΔΕΣ ΜΟΥ.... Αρε ποτε θα κημερωσει αυτη η μερα που θα κυκλοφορουμε με ενα μαχαιρι και οχι για να σκοτοσουμε αλλα να κοψουμε οτι προεξεχει απο την καθε συχαμενη φεμινηστρια...... βλεπω στο μυαλο μου την ανατολη του ηλιου εκεινης της ημερας.. και πριζεται η βαλανος μου απο ηδωνη!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τις παιρνουν κ απο το κινητο τυπε μεσα στο σουπερ
''μωρο μου τι θες με φτερα η σλιμ ? ''
και οταν ο ανδρικος πληθυσμος θα εχει φτασει στο κατωτατο επιπεδο θα εχει ερθει του κορονακη να κυβερνησει τυπε :grin:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Πυρφοροι και αδιλοτες πορνες...  οτι φαγατε φαγατε... TEΛΟΟΟΟΟΣ... Ο λαος σηκωνει κεφαλι.. ο φεμηνισμος που πατησε πανω στους πυρφωρους τελειωσε η συμορφονεστε(πραγμα αδυνατων για πολλες απο εσας) η κλειτοριδεκτομη...  :fuck2: :fuck2: :fuck2:  velvy απλα αυτοκτονα.. :birdman:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Mας έχεις πρήξει τα παπάρια. Άντε και γαμήσου.

Τι εγινε?
Ενιωσες να απειλεισαι ξαφνικα?

Ενιωσες την καυτη ανασα του koronakis στο στριγκακι σου?

Κρυφτηκε η κλειτοριδα σου απο τον τρομο?

Ε? Ε? Για πες........!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εσύ θα πεθάνεις πρώτος, μαλάκα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τι εγινε?
Ενιωσες να απειλεισαι ξαφνικα?

Ενιωσες την καυτη ανασα του koronakis στο στριγκακι σου?

Κρυφτηκε η κλειτοριδα σου απο τον τρομο?

Ε? Ε? Για πες........!

Χαχαχα σαν ανώμαλος τα 'γραψες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom