Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μπορεί κανείς να διαφωτίσει και εμάς τους αδαείς από που βγήκε το "πιρφόροι", τι εννοούμε και να μας αναλύσει για ποιο λόγο ακριβώς κατέστρεψαν την Ελλάδα;

το πυρ-φορος είναι αυτός που μεταφέρει το πυρ(την φωτιά δλδ :grin:)

εμείς το παραφράσαμε λίγο και το κάναμε πιρφόρος που είναι ο τύπος που τον παίζει :jerking: :jerking: ολημερίς και δεν γαμάει ποτέ του :(
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
το πυρ-φορος είναι αυτός που μεταφέρει το πυρ(την φωτιά δλδ :grin:)

εμείς το παραφράσαμε λίγο και το κάναμε πιρφόρος που είναι ο τύπος που τον παίζει :jerking: :jerking: ολημερίς και δεν γαμάει ποτέ του :(

εγω ξερω πως μολις βρειτε γκομενα εσεις οι και καλα
μπουρδελιαρηδες οι φανατικοι θα κάνετε χαρουλες σαν τον σκυλο
που βλεπει το λουκανικο. Και θα χοροπηδατε.... και γραψε τωρα εσυ για πιρφορους
και αλλα τετοια παλαβα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μπορεί κανείς να διαφωτίσει και εμάς τους αδαείς από που βγήκε το "πιρφόροι", τι εννοούμε και να μας αναλύσει για ποιο λόγο ακριβώς κατέστρεψαν την Ελλάδα;

τΙ να σου εξηγησει? τη παλαβομαρα που σκεφτεται ο καθενας?
σε δουλευουνε ψιλο γαζι ολοι αυτοι... βρες τους μια γκομενα μπροστα
να δεις πως θα κανουνε... (και να ξερουν οτι θα τους κατσει).

Πανε να σε προσυλητισουν και σενα κ σαν χαζουλης πας
να ακολουθησεις. Ωραιος.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
εγω ξερω πως μολις βρειτε γκομενα εσεις οι και καλα
μπουρδελιαρηδες οι φανατικοι θα κάνετε χαρουλες σαν τον σκυλο
που βλεπει το λουκανικο. Και θα χοροπηδατε.... και γραψε τωρα εσυ για πιρφορους
και αλλα τετοια παλαβα.


κοίτα τύπε στην ζωή μου έμαθα ένα πράγμα να μη λέω μεγάλες κουβέντες....οπότε ποτέ δεν αποκλείω τίποτα :sunglasses:

τουλάχιστον οι πράξεις μου δεν έχουν δώσει σε κανέναν την αφορμή να με πει κωλοτούμπα(άλλοι το έκαναν οι οποίοι δήλωναν σκληροί και ααπξιωτικοί :2funny: :2funny: :2funny:)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κοίτα τύπε στην ζωή μου έμαθα ένα πράγμα να μη λέω μεγάλες κουβέντες....οπότε ποτέ δεν αποκλείω τίποτα :sunglasses:

τουλάχιστον οι πράξεις μου δεν έχουν δώσει σε κανέναν την αφορμή να με πει κωλοτούμπα(άλλοι το έκαναν οι οποίοι δήλωναν σκληροί και ααπξιωτικοί :2funny: :2funny: :2funny:)

Ωπ.. αρα οντως εχει συμβει... σας έχουνε κλασει
ατομα που το παιζανε μπουρδελιαρηδες για μια ελλεηνιδα γκομενα και καλα?  :P
αυτα δεν τα γραφετε ομως
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ωπ.. αρα οντως εχει συμβει... σας έχουνε κλασει
ατομα που το παιζανε μπουρδελιαρηδες για μια ελλεηνιδα γκομενα και καλα?  :P
αυτα δεν τα γραφετε ομως

τύπε δεν διαβάζεις και βαριέμαι να σου κάνω φροντηστήριο :S :S

αν παρακολουθείς τα ποσταρίσματα θα έβλεπες αν το έχουμε πει ή όχι....

κάτι άλλο δεν έχω να πω καλό σου Σ/Κ :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τύπε δεν διαβάζεις και βαριέμαι να σου κάνω φροντηστήριο :S :S

αν παρακολουθείς τα ποσταρίσματα θα έβλεπες αν το έχουμε πει ή όχι....

κάτι άλλο δεν έχω να πω καλό σου Σ/Κ :sunglasses:

Ναι αλλη δουλεια δεν ειχα... να καθομαι να διαβαζω αυτα που γραφετε φιλε.  :P

λες και ειναι σοβαρα πραγματα. Μονος σου παραδεχθηκες οτι ειστε κωλοτουμπες αλλωστε
θα μου κανεις και φροντιστηριο... μαλλον σε σενα πρεπει να κανει καποιος φροντιστηριο
μπας και βρεις καμια γυναικα που πλεον βρισκουν μεχρι και οι 13χρονοι .
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στα μπουρδελα πας μια στο τοσο αν εχεις καυλες
και θες κατι διαφορετικο..... οχι καθε μερα και να πασχιζεις
να περασεις προπαγανδες οτι οι ελλεηνιδες ειναι μαλακισμενες...
και μετα μολις βρεθει μια αμεσως ξεχνατε οσα κανατε και την ακολουθειτε
να βγαζεις βιντεακια και να κανεις εκστρατειες αυτα ειναι για γελια μονο.
Πλακα στο ιντερνετ με αυτα και μονο εδω μεσα εχω κανει και εγω αλλα καποιοι βλεπω
εχουνε ξεφυγει και εκτος.

Προσυλιτισμος κανονικοτατος...  :P αυτο καταλαβαινω εγω. Καλο ειναι να τα ξερουν
και μερικοι που προσυλητιζονται ευκολα σε τετοιες ομαδες να προφυλασσονται γιατι αυτο που κανεις
εσυ και η παρεα σου λεγεται προπαγανδα.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
αυτό το θρεντ χρειάζεται απαραιτήτως και αυτό εδώ, τον ορισμό του πυροφόρου για τους αδαείς:

πυρφόρος βγαίνει από το ψευδώνυμο ενώς μέλους του σάιτ(κυριολεκτικά σημαίνει αυτός που φέρνει την φωτιά πχ προμηθεύς πυρφόρος) και εννοεί τον μέσο αγάμητο έλληνα (θα έλεγα της δικής μου της γενιά που γεννήθηκε το 90') ο οποίος τάζει πολλά πράματα στις γυναίκες για να τις κρατήσει ξοδεύει σε αυτές ποσά χρημάτων εξωπραγματικά που μπορεί να μην έχει, τους λέει ψέματα για λεφτά που δεν έχει ότι έχει σε μια απέλπιδα προσπάθεια να τις πλαγιάσει στο κρεβάτιγυμνές με αυτόν από πάνω.... ή από κάτω αναλόγως τα γούστα. Χαρακτηρίζεται από τον τρόπο με τον οποίο "καμακώνει" τρίβοντας το πρησμένο, από τη στέρηση και τον αυνανισμό, φανερά όρθιο εργαλείο του μέσα από το παντελόνι στα κορμιά των κοριτσιών ιδιαίτερα άμα είναι αυτές σε κλάμπ ή ντίσκο σε χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ. Εν τέλει λόγω της αποτυχίας αυτώ των προσπαθειών αρέσκεται στο να παίρνει και να ανεβάζει στο διαδίκτυο, βιντεοσκοπήσεις και φωτογραφίες των όμορφων ανατολικών πλασμάτων που ο ίδιος απωθεί άθελά του. άλλο χαρακτηριστικό είναι το κακό του ντύσιμο και τα μούσια που απωθούν τις γυναίκες , γεγονός που τον παραξενεύει και θεωρεί ότι δεν φταίει η άθλια εμφάνισις του ,ούτε η ασχρίς συμπεριφορά του, αλλά οι ίδιες οι γυναίκες.
που και που ,όμως σημειώνει επιτυχίες με για την Ρωσσία προβληματικές 30άρες δηλαδή γυναίκες 10 χρόνια μεγαλύτερές του, τις σπιτώνει για όσο αντέχει το πορτοφόλι του, επίσις τις φέρνει ελλάδα για να δείξει τι γαμιάς είναι που κατάφερε μία στερημένη σεξουαλικά γυναίκα που στη χώρα της αρσενικό δεν την κοιτα δέκα χρονών μεγαλύτερή.
αυτός είναι ο ορισμός του πυρφόρου αυτή η τόσο μικρή λέξη που έλαβε νέα διάσταση στο μπου.κωμ περιέχει το νόημα των ανθρώπων που καταστρέφουν την εικόνα της χώρας ,την ίδια την χώρα και ακόμα χειρότερα αυτή των αρσενικών κατοίκων της.
κόπυράιτ  Νικόστρατος.
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μπορεί κανείς να διαφωτίσει και εμάς τους αδαείς από που βγήκε το "πιρφόροι", τι εννοούμε και να μας αναλύσει για ποιο λόγο ακριβώς κατέστρεψαν την Ελλάδα;
Αν διαβασεις την αρχη του Thread γραφουμε απο που βγηκε αυτη η ονομασια.Ο Πιρφορος ηταν ενα μελος του σα'ι'τ που οπου και να πηγαινε δεν  :knockinb:δες την πρωτη σελιδα του Thread  αν εχεις χρονο δες και τη σελιδα 2 και 3 και θα καταλαβεις τι ειναι ο Πιρφορος :2funny:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αυτό το θρεντ χρειάζεται απαραιτήτως και αυτό εδώ, τον ορισμό του πυροφόρου για τους αδαείς:

πυρφόρος βγαίνει από το ψευδώνυμο ενώς μέλους του σάιτ(κυριολεκτικά σημαίνει αυτός που φέρνει την φωτιά πχ προμηθεύς πυρφόρος) και εννοεί τον μέσο αγάμητο έλληνα (θα έλεγα της δικής μου της γενιά που γεννήθηκε το 90') ο οποίος τάζει πολλά πράματα στις γυναίκες για να τις κρατήσει ξοδεύει σε αυτές ποσά χρημάτων εξωπραγματικά που μπορεί να μην έχει, τους λέει ψέματα για λεφτά που δεν έχει ότι έχει σε μια απέλπιδα προσπάθεια να τις πλαγιάσει στο κρεβάτιγυμνές με αυτόν από πάνω.... ή από κάτω αναλόγως τα γούστα. Χαρακτηρίζεται από τον τρόπο με τον οποίο "καμακώνει" τρίβοντας το πρησμένο, από τη στέρηση και τον αυνανισμό, φανερά όρθιο εργαλείο του μέσα από το παντελόνι στα κορμιά των κοριτσιών ιδιαίτερα άμα είναι αυτές σε κλάμπ ή ντίσκο σε χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ. Εν τέλει λόγω της αποτυχίας αυτώ των προσπαθειών αρέσκεται στο να παίρνει και να ανεβάζει στο διαδίκτυο, βιντεοσκοπήσεις και φωτογραφίες των όμορφων ανατολικών πλασμάτων που ο ίδιος απωθεί άθελά του. άλλο χαρακτηριστικό είναι το κακό του ντύσιμο και τα μούσια που απωθούν τις γυναίκες , γεγονός που τον παραξενεύει και θεωρεί ότι δεν φταίει η άθλια εμφάνισις του ,ούτε η ασχρίς συμπεριφορά του, αλλά οι ίδιες οι γυναίκες.
που και που ,όμως σημειώνει επιτυχίες με για την Ρωσσία προβληματικές 30άρες δηλαδή γυναίκες 10 χρόνια μεγαλύτερές του, τις σπιτώνει για όσο αντέχει το πορτοφόλι του, επίσις τις φέρνει ελλάδα για να δείξει τι γαμιάς είναι που κατάφερε μία στερημένη σεξουαλικά γυναίκα που στη χώρα της αρσενικό δεν την κοιτα δέκα χρονών μεγαλύτερή.
αυτός είναι ο ορισμός του πυρφόρου αυτή η τόσο μικρή λέξη που έλαβε νέα διάσταση στο μπου.κωμ περιέχει το νόημα των ανθρώπων που καταστρέφουν την εικόνα της χώρας ,την ίδια την χώρα και ακόμα χειρότερα αυτή των αρσενικών κατοίκων της.
κόπυράιτ  Νικόστρατος.
Ο Πιρφορος ανηκει στη γεννια μου ειναι λιγακι πιο μεγαλος απο μενα ειναι 40αρης εμφανησιακα ομως ειναι χάλια :2funny:εχει ενα κουρεμα σαν του Ραντοβαν Καρατζιτς και φοραει ενα ασπρο παντελονι που τον χοντρενει περισσοτερο.Οχι μονο οι 40αρες (πηγε Οδδησο για μια τετοια και σε 20 λεπτα τον συχαθηκε) αλλα ακομα και οι πουτανες αηδιαζουν μαζι του (δες το Thread της Μολδαβιας αρχες σεπτεβριου 2010)και δεν τον θελουν.Κατα τη γνωμη μου φταιει η συμπεριφορα του,ειναι φυσικο να τον συχαθει μια γυναικα οταν πηγαινει και τη χουφτωνει οταν χορευει και της τριβει πανω της την καβλωμενη πουτσα του :2funny:Το προβλημα του ειναι οτι δεν καταλαβαινει οτι αυτος εχει το προβλημα και οχι οι γυναικες.Νομιζει οτι αυτες φταινε που τον φτυνουνε :2funny:Απο εκει βγηκε η ονομασια Πιρφορος :2funny:
 

Επισκέπτης
αυτό το θρεντ χρειάζεται απαραιτήτως και αυτό εδώ, τον ορισμό του πυροφόρου για τους αδαείς:

πυρφόρος βγαίνει από το ψευδώνυμο ενώς μέλους του σάιτ(κυριολεκτικά σημαίνει αυτός που φέρνει την φωτιά πχ προμηθεύς πυρφόρος) και εννοεί τον μέσο αγάμητο έλληνα (θα έλεγα της δικής μου της γενιά που γεννήθηκε το 90') ο οποίος τάζει πολλά πράματα στις γυναίκες για να τις κρατήσει ξοδεύει σε αυτές ποσά χρημάτων εξωπραγματικά που μπορεί να μην έχει, τους λέει ψέματα για λεφτά που δεν έχει ότι έχει σε μια απέλπιδα προσπάθεια να τις πλαγιάσει στο κρεβάτιγυμνές με αυτόν από πάνω.... ή από κάτω αναλόγως τα γούστα. Χαρακτηρίζεται από τον τρόπο με τον οποίο "καμακώνει" τρίβοντας το πρησμένο, από τη στέρηση και τον αυνανισμό, φανερά όρθιο εργαλείο του μέσα από το παντελόνι στα κορμιά των κοριτσιών ιδιαίτερα άμα είναι αυτές σε κλάμπ ή ντίσκο σε χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ. Εν τέλει λόγω της αποτυχίας αυτώ των προσπαθειών αρέσκεται στο να παίρνει και να ανεβάζει στο διαδίκτυο, βιντεοσκοπήσεις και φωτογραφίες των όμορφων ανατολικών πλασμάτων που ο ίδιος απωθεί άθελά του. άλλο χαρακτηριστικό είναι το κακό του ντύσιμο και τα μούσια που απωθούν τις γυναίκες , γεγονός που τον παραξενεύει και θεωρεί ότι δεν φταίει η άθλια εμφάνισις του ,ούτε η ασχρίς συμπεριφορά του, αλλά οι ίδιες οι γυναίκες.
που και που ,όμως σημειώνει επιτυχίες με για την Ρωσσία προβληματικές 30άρες δηλαδή γυναίκες 10 χρόνια μεγαλύτερές του, τις σπιτώνει για όσο αντέχει το πορτοφόλι του, επίσις τις φέρνει ελλάδα για να δείξει τι γαμιάς είναι που κατάφερε μία στερημένη σεξουαλικά γυναίκα που στη χώρα της αρσενικό δεν την κοιτα δέκα χρονών μεγαλύτερή.
αυτός είναι ο ορισμός του πυρφόρου αυτή η τόσο μικρή λέξη που έλαβε νέα διάσταση στο μπου.κωμ περιέχει το νόημα των ανθρώπων που καταστρέφουν την εικόνα της χώρας ,την ίδια την χώρα και ακόμα χειρότερα αυτή των αρσενικών κατοίκων της.
κόπυράιτ  Νικόστρατος.
ι καλιτερι αναλισι για τον ορισμου τισ νεοτροπιασ πιρφοροσ!!!
σιγχαριτιρια καυλεα μου!!!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αυτό το θρεντ χρειάζεται απαραιτήτως και αυτό εδώ, τον ορισμό του πυροφόρου για τους αδαείς:

πυρφόρος βγαίνει από το ψευδώνυμο ενώς μέλους του σάιτ(κυριολεκτικά σημαίνει αυτός που φέρνει την φωτιά πχ προμηθεύς πυρφόρος) και εννοεί τον μέσο αγάμητο έλληνα (θα έλεγα της δικής μου της γενιά που γεννήθηκε το 90') ο οποίος τάζει πολλά πράματα στις γυναίκες για να τις κρατήσει ξοδεύει σε αυτές ποσά χρημάτων εξωπραγματικά που μπορεί να μην έχει, τους λέει ψέματα για λεφτά που δεν έχει ότι έχει σε μια απέλπιδα προσπάθεια να τις πλαγιάσει στο κρεβάτιγυμνές με αυτόν από πάνω.... ή από κάτω αναλόγως τα γούστα. Χαρακτηρίζεται από τον τρόπο με τον οποίο "καμακώνει" τρίβοντας το πρησμένο, από τη στέρηση και τον αυνανισμό, φανερά όρθιο εργαλείο του μέσα από το παντελόνι στα κορμιά των κοριτσιών ιδιαίτερα άμα είναι αυτές σε κλάμπ ή ντίσκο σε χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ. Εν τέλει λόγω της αποτυχίας αυτώ των προσπαθειών αρέσκεται στο να παίρνει και να ανεβάζει στο διαδίκτυο, βιντεοσκοπήσεις και φωτογραφίες των όμορφων ανατολικών πλασμάτων που ο ίδιος απωθεί άθελά του. άλλο χαρακτηριστικό είναι το κακό του ντύσιμο και τα μούσια που απωθούν τις γυναίκες , γεγονός που τον παραξενεύει και θεωρεί ότι δεν φταίει η άθλια εμφάνισις του ,ούτε η ασχρίς συμπεριφορά του, αλλά οι ίδιες οι γυναίκες.
που και που ,όμως σημειώνει επιτυχίες με για την Ρωσσία προβληματικές 30άρες δηλαδή γυναίκες 10 χρόνια μεγαλύτερές του, τις σπιτώνει για όσο αντέχει το πορτοφόλι του, επίσις τις φέρνει ελλάδα για να δείξει τι γαμιάς είναι που κατάφερε μία στερημένη σεξουαλικά γυναίκα που στη χώρα της αρσενικό δεν την κοιτα δέκα χρονών μεγαλύτερή.
αυτός είναι ο ορισμός του πυρφόρου αυτή η τόσο μικρή λέξη που έλαβε νέα διάσταση στο μπου.κωμ περιέχει το νόημα των ανθρώπων που καταστρέφουν την εικόνα της χώρας ,την ίδια την χώρα και ακόμα χειρότερα αυτή των αρσενικών κατοίκων της.
κόπυράιτ  Νικόστρατος.

έγραψες!!!
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ο Πιρφορος ανηκει στη γεννια μου ειναι λιγακι πιο μεγαλος απο μενα ειναι 40αρης εμφανησιακα ομως ειναι χάλια :2funny:εχει ενα κουρεμα σαν του Ραντοβαν Καρατζιτς και φοραει ενα ασπρο παντελονι που τον χοντρενει περισσοτερο.Οχι μονο οι 40αρες (πηγε Οδδησο για μια τετοια και σε 20 λεπτα τον συχαθηκε) αλλα ακομα και οι πουτανες αηδιαζουν μαζι του (δες το Thread της Μολδαβιας αρχες σεπτεβριου 2010)και δεν τον θελουν.Κατα τη γνωμη μου φταιει η συμπεριφορα του,ειναι φυσικο να τον συχαθει μια γυναικα οταν πηγαινει και τη χουφτωνει οταν χορευει και της τριβει πανω της την καβλωμενη πουτσα του :2funny:Το προβλημα του ειναι οτι δεν καταλαβαινει οτι αυτος εχει το προβλημα και οχι οι γυναικες.Νομιζει οτι αυτες φταινε που τον φτυνουνε :2funny:Απο εκει βγηκε η ονομασια Πιρφορος :2funny:
εγώ για κάποιο λόγο πιστεύω ότι η περιγραφή ταιριάζει και σε συνομήλικούς μου, ο λόγος είναι ο τρόπος με τον οποίο μεταλάσσονται με το καιρό, ας μην ξεχνάμε πως οι περισσότεροι Έλληνες έχουν θέμα με τη συμπεριφορά τους και οι νέες γενιές δεν το διορθώνουν και για αυτό το λόγο μπορούν να καταφέρουν μόνο Ελληνίδες οι ξένες τους συχαίνονται εκτός των τελειωμένων, διόρθωσέ με άμ κάνω λάθος, και σαφώς πάντα υπάρχουνε εξεραίσεις.
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εγώ για κάποιο λόγο πιστεύω ότι η περιγραφή ταιριάζει και σε συνομήλικούς μου, ο λόγος είναι ο τρόπος με τον οποίο μεταλάσσονται με το καιρό, ας μην ξεχνάμε πως οι περισσότεροι Έλληνες έχουν θέμα με τη συμπεριφορά τους και οι νέες γενιές δεν το διορθώνουν και για αυτό το λόγο μπορούν να καταφέρουν μόνο Ελληνίδες οι ξένες τους συχαίνονται εκτός των τελειωμένων, διόρθωσέ με άμ κάνω λάθος, και σαφώς πάντα υπάρχουνε εξεραίσεις.
Η γνωμη μου ειναι οτι η νεα γεννια ειναι πολυ καλητερη απο τη δικη μου.Ειναι πιο προβληματισμενη και με το ιντερνετ μπορουνε να δουνε τι γινεται στο εξωτερικο.Η γεννια μου ειχε 2 κρατικα καναλια τηλεωρασης που δεν μας εδειχναν τιποτα απο τον εξω κοσμο και μας ελεγαν οτι η Ελλαδα ειναι ο παραδισος η γη της επαγγελιας η πιο ωραια χωρα :2funny:και αλλες τετοιες  :jerking:.Μου θυμιζει λογο υην προπαγανδα του Εμβερ Χτζα στην Αλβανια :2funny:της ιδιες  :jerking: τους ελεγε οταν δεν ειχανε παπουτσια οτι και καλα ειναι οι πιο πλουσιοι στον κοσμο στην Αλβανια :2funny:.Το να ταξιδεψει κανεις στο εξωτερικο της δεκαετιες του '70 μεχρι τα μεσα της δεκαετιας του '80 δεν ηταν και τοσο ευκολο οπως ειναι τωρα.Οποτε ο Ελληνας πιστευε αυτα που του ελεγαν εγω ειχα την τυχη να μενω Γερμανια για 1 χρονο ( οταν ημουνα 4-5 ετων) και να πηγαινω  με τους γονεις μου θειους και τα  ξαδερφια μου Βουλγαρια,Ρουμανια το νεο ετος για σκι(τη δεκαετια του '80).Εκει ειδα οτι οι Ρουμανες ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΣ ΕΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!Η δικια μου γεννια ηταν η γεννια που ειχε το ονειρο να μπει στο δημοσιο.Θυμαμαι τη δεκαετια του '80-'90 τα παρτι που κανανε για να γιορτασουν το οτι ο γιος τους μπηκε στο Δημοσιο σαν μονιμος :headbang:!Και λεγανε σωθηκε το παιδι θα παει μπροστα.Οι δε Ελεεινιδες ειναι προ'ι'ον του συστηματος.Θυμαμαι οταν πρωτοαρχισα να πηγαινω Μεταξουργειο  το 1989 που ολες σχεδον οι κοπελες ηταν Ελεεινιδες απο μερη οπως Γιαννιτσα,Κιλκις,Καρδιτσα κλπ. που κατεβαιναν Αθηνα για ενα καλητερο μελλον ξενες να ειχε 3-4 το πολυ.Τωρα Ελεεινιδα πουτανα δεν βλεπεις ουτε μια!Οταν δε η Αθηναια Ελεεινιδα γινοταν 18-19 ετων οι  :jerking: γονεις της της επαιρναν αυτοκινητο :headbang:!και τη χαρτζηλικονανε.Γ'αυτο και εγινε αυτο το τρομερο πραγμα τη δεκαετια του '90 οι γκομενες να μη σε κοιτανε ποτέ!και αν της πλησιαζες να της καμακωσεις σε κοιταζανε περιεργα.Τη δεκαετια του '70-'80 στο Κερατσινη και στη Δραπετσωνα ειχανε κοτετσια εξω απ'το σπιτι.Τωρα εχουν αμαξια που τα εχουν παρει με δανεια και τα χρωστανε.Βεβαια αυτη η καλοπεραση με τα δανικα μοιαζει να τελειωνει.Τωρα ο Ελληνας γονιος δεν εχει λεφτα να παρει αμαξι στην κορη του και ο γκομενος της δεν εχει λεφτα οχι να της παρει αμαξι αλλα ουτε κινητο :).Αυτο προσγειωνει της Ελεεινιδες μαζι και με τον ερχομο γυναικων απο το Ανατολικο Μπλοκ που ειναι καλσεις ανωτερες απ'αυτες οποτε υπαρχει και συναγωνισμος.Τωρα για τον Πιρφορο ειναι προ'ι'ον του συστηματος.Οπως κ'εγω πηγε για σπουδες στο εξωτερικο (Αν.Γερμανια) 2,5 χρονια μενοντας σε φοιτητικη εστια που το 90% ειναι γυναικες! :knockinb: μονο 2 γκομενες (μια Βουλγαρα και μια Πολωνεζα) του φταιγαν οι Γερμανιδες εκανε τα παντα για να παρει μεταγραφη στην Ελλαδα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:.Αλλα παραδηγματα Πιρφορων ειναι οι περισσοτεροι Ελληνες που πηγαν για σπουδες στο εξωτερικο και το 99% γυρισανε μετα στην Ελλαδα!Αντι να αγωραζουν διαμερισματα οταν ηταν φτηνα (μιλαμε για 1000-1500 $ το διαμερισμα στη Ρουμανια το 1990 και 2500-3000% το 1992 στη Ρωσσια.Το 1994 στη Ρωσσια το ιδιο διαμερισμα ειχε 28.000-30.000 $)μαλακιζονταν με τους αλλους Ελληνες στις φοιτητικες εστιες!Η νεα γεννια ειναι πολυ καλητερη βλεπει οτι στο εξωτερικο η ζωη ειναι πολυ καλητερη απο την Ελλαδα και οτι η Ελλαδα δεν ειναι ο παραδισος οπως τους ελεγαν :think:και θελει να φυγει απο τον παραδισο :)
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ενα αλλο παραδηγμα του πόσο πισω ειναι ο Ελληνας σα λαος ειναι ολα αυτα που λεγαν για το μετρο της Αθηνας οτι και καλα ειναι το καλητερο του κοσμου και οτι ειναι καλητερο απο της Μοσχας,της Νεας Υορκης και τετοια σχετικα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Στις αρχες της δεκαετιας του '90 στη Ρωσσια βλεπαν πολυ αυτο το εργο 'ΟΙ ΘΕΟΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ'.Στη περιπτωση ταιριαζει με τον Ελληνα που ειναι σαν τον Μπουσμανο.Στο εργο ο πιλοτος του αεροπλανου πεταει το μπουκαλι της κόκα κόλας το παιρνουν οι Καφροι που δεν εχουν ξαναδει μπουκαλι κόκα κόλας και νομιζουν οτι το εστειλε ο θεος :2funny:(ο ηρωας της ιστοριας ξεκινησε να παει στην ακρη του κοσμου για να επιστρεψει το μπουκαλι στο θεο!τελικα διασχηζοντας τη μιση Αφρικη εφτασε σε ενα ακρωτηρι και νομιζωντας οτι εκει ειναι το τελος του κοσμου το πεταξε :2funny:)Κατι τετοιο μου θυμισαν και οι Ελληνες που λεγαν τετοιες  :jerking:δεν εχουν δει τι παιζει στον εξω κοσμο και νομιζουν οτι το απαρχαιωμενο μετρο της Αθηνα που απο αποψη τεχνολογιας ειναι 50 χρονια πισω σε σχεση με τα Μετρο αλλων χωρων :rockon:ειναι το καλητερο στον κοσμο :2funny:Οσο για το μεγεθος το Μετρο του Μπακου και της Γιερεβαν ειναι πιο μεγαλα απο της Αθηνας!  ειναι το καλητερο στον κοσμο :2funny:! [youtube=425,350]aofKAQuvblI[/youtube]    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ρε παίχτες μπερδέυτηκα λίγο,

ο μαλθακός αγάμητος φλώρος στερημένος σεξουαλικά ψευτόμαγκας που η πρώτη ελεηνίδα που θα του κάτσει
τον μετατρέπει αυτόματα σ'ένα υποτακτικό κόκερ,παντοφλάκια, καληνυχτάκια , γλοιωδώς μουνόδουλο , μακράς διαρκειας σχεσάκια , και που στο τέλος την αρραβωνιάζεται
δεν εντάσσεται στην κατηγορία του "πιρφόρου" ?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε παίχτες μπερδέυτηκα λίγο,

ο μαλθακός αγάμητος φλώρος στερημένος σεξουαλικά ψευτόμαγκας που η πρώτη ελεηνίδα που θα του κάτσει
τον μετατρέπει αυτόματα σ'ένα υποτακτικό κόκερ,παντοφλάκια, καληνυχτάκια , γλοιωδώς μουνόδουλο , μακράς διαρκειας σχεσάκια , και που στο τέλος την αρραβωνιάζεται
δεν εντάσσεται στην κατηγορία του "πιρφόρου" ?

εαν εβλεπες dragonball μικρος

εχουμε πιρφορο, σουπερ πιρφορο, και σουπερ πιρφορο 3

τωρα σε καθε σταδιο γινεται ποιο εξευτελιστικος για μια γυναικα... δεν τα ξερω τα υπολοιπα  :rolleyes:

ο ορεστης πρεπει να ειναι στο σουπερ σταδιο  :grin:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ρε παίχτες μπερδέυτηκα λίγο,

ο μαλθακός αγάμητος φλώρος στερημένος σεξουαλικά ψευτόμαγκας που η πρώτη ελεηνίδα που θα του κάτσει
τον μετατρέπει αυτόματα σ'ένα υποτακτικό κόκερ,παντοφλάκια, καληνυχτάκια , γλοιωδώς μουνόδουλο , μακράς διαρκειας σχεσάκια , και που στο τέλος την αρραβωνιάζεται
δεν εντάσσεται στην κατηγορία του "πιρφόρου" ?
Αυτος ειναι ο Πιρφορος :2funny:ψαχνει να βρει μια τελειωμενη γκομενα απο το ανατολικο μπλοκ να τη φερει Ελλαδα για να εχει γυναικα διπλα του :2funny:!Η πλακα ειναι οτι και στο εξωτερικο οι περισσοτεροι Ελληνες βρισκουν μια τελειωμενη μενουν μαζι της πληρωνουν ενοικιο και ολα τα εξοδα και ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΗΣΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΚΟΜΕΝΑ! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:Οι Πιρφοροι οταν ειναι χωρις γκομενα δηλαδη μεχρι να βρουνε σε παιρνουν συνεχεια τηλεφωνο και σου λενε να βγειτε ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΡΟΥΝΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ!Ουτε το τηλεφωνο δεν σηκωνουνε!Τα παρατανε ολα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom