Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εαν εβλεπες dragonball μικρος

εχουμε πιρφορο, σουπερ πιρφορο, και σουπερ πιρφορο 3

τωρα σε καθε σταδιο γινεται ποιο εξευτελιστικος για μια γυναικα... δεν τα ξερω τα υπολοιπα  :rolleyes:

ο ορεστης πρεπει να ειναι στο σουπερ σταδιο  :grin:
σωστός  ;)

πιστεύω ότι ο πιρφορισμός εκδηλώνεται με διαφορετικά συμπτώματα στον καθένα απ'αυτούς
ο ορέστης είναι ο πιρφόρος των studio
ενώ ο μουνόδουλος καληνυχτάκιας που η πρώτη που θα του κάτσει την παντρέυεται είναι ο πιρφόρος των ελεηνίδων

για πείτε μου καλά τα λέω, ή δεν έχω καταλάβει καλά την έννοια ?  :2funny:

Αυτος ειναι ο Πιρφορος :2funny:ψαχνει να βρει μια τελειωμενη γκομενα απο το ανατολικο μπλοκ να τη φερει Ελλαδα για να εχει γυναικα διπλα του :2funny:!Η πλακα ειναι οτι και στο εξωτερικο οι περισσοτεροι Ελληνες βρισκουν μια τελειωμενη μενουν μαζι της πληρωνουν ενοικιο και ολα τα εξοδα και ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΗΣΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΚΟΜΕΝΑ! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:Οι Πιρφοροι οταν ειναι χωρις γκομενα δηλαδη μεχρι να βρουνε σε παιρνουν συνεχεια τηλεφωνο και σου λενε να βγειτε ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΡΟΥΝΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ!Ουτε το τηλεφωνο δεν σηκωνουνε!Τα παρατανε ολα!

:2funny: :2funny:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Η γνωμη μου ειναι οτι η νεα γεννια ειναι πολυ καλητερη απο τη δικη μου.Ειναι πιο προβληματισμενη και με το ιντερνετ μπορουνε να δουνε τι γινεται στο εξωτερικο.Η γεννια μου ειχε 2 κρατικα καναλια τηλεωρασης που δεν μας εδειχναν τιποτα απο τον εξω κοσμο και μας ελεγαν οτι η Ελλαδα ειναι ο παραδισος η γη της επαγγελιας η πιο ωραια χωρα :2funny:και αλλες τετοιες  :jerking:.Μου θυμιζει λογο υην προπαγανδα του Εμβερ Χτζα στην Αλβανια :2funny:της ιδιες  :jerking: τους ελεγε οταν δεν ειχανε παπουτσια οτι και καλα ειναι οι πιο πλουσιοι στον κοσμο στην Αλβανια :2funny:.Το να ταξιδεψει κανεις στο εξωτερικο της δεκαετιες του '70 μεχρι τα μεσα της δεκαετιας του '80 δεν ηταν και τοσο ευκολο οπως ειναι τωρα.Οποτε ο Ελληνας πιστευε αυτα που του ελεγαν εγω ειχα την τυχη να μενω Γερμανια για 1 χρονο ( οταν ημουνα 4-5 ετων) και να πηγαινω  με τους γονεις μου θειους και τα  ξαδερφια μου Βουλγαρια,Ρουμανια το νεο ετος για σκι(τη δεκαετια του '80).Εκει ειδα οτι οι Ρουμανες ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΣ ΕΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!Η δικια μου γεννια ηταν η γεννια που ειχε το ονειρο να μπει στο δημοσιο.Θυμαμαι τη δεκαετια του '80-'90 τα παρτι που κανανε για να γιορτασουν το οτι ο γιος τους μπηκε στο Δημοσιο σαν μονιμος :headbang:!Και λεγανε σωθηκε το παιδι θα παει μπροστα.Οι δε Ελεεινιδες ειναι προ'ι'ον του συστηματος.Θυμαμαι οταν πρωτοαρχισα να πηγαινω Μεταξουργειο  το 1989 που ολες σχεδον οι κοπελες ηταν Ελεεινιδες απο μερη οπως Γιαννιτσα,Κιλκις,Καρδιτσα κλπ. που κατεβαιναν Αθηνα για ενα καλητερο μελλον ξενες να ειχε 3-4 το πολυ.Τωρα Ελεεινιδα πουτανα δεν βλεπεις ουτε μια!Οταν δε η Αθηναια Ελεεινιδα γινοταν 18-19 ετων οι  :jerking: γονεις της της επαιρναν αυτοκινητο :headbang:!και τη χαρτζηλικονανε.Γ'αυτο και εγινε αυτο το τρομερο πραγμα τη δεκαετια του '90 οι γκομενες να μη σε κοιτανε ποτέ!και αν της πλησιαζες να της καμακωσεις σε κοιταζανε περιεργα.Τη δεκαετια του '70-'80 στο Κερατσινη και στη Δραπετσωνα ειχανε κοτετσια εξω απ'το σπιτι.Τωρα εχουν αμαξια που τα εχουν παρει με δανεια και τα χρωστανε.Βεβαια αυτη η καλοπεραση με τα δανικα μοιαζει να τελειωνει.Τωρα ο Ελληνας γονιος δεν εχει λεφτα να παρει αμαξι στην κορη του και ο γκομενος της δεν εχει λεφτα οχι να της παρει αμαξι αλλα ουτε κινητο :).Αυτο προσγειωνει της Ελεεινιδες μαζι και με τον ερχομο γυναικων απο το Ανατολικο Μπλοκ που ειναι καλσεις ανωτερες απ'αυτες οποτε υπαρχει και συναγωνισμος.Τωρα για τον Πιρφορο ειναι προ'ι'ον του συστηματος.Οπως κ'εγω πηγε για σπουδες στο εξωτερικο (Αν.Γερμανια) 2,5 χρονια μενοντας σε φοιτητικη εστια που το 90% ειναι γυναικες! :knockinb: μονο 2 γκομενες (μια Βουλγαρα και μια Πολωνεζα) του φταιγαν οι Γερμανιδες εκανε τα παντα για να παρει μεταγραφη στην Ελλαδα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:.Αλλα παραδηγματα Πιρφορων ειναι οι περισσοτεροι Ελληνες που πηγαν για σπουδες στο εξωτερικο και το 99% γυρισανε μετα στην Ελλαδα!Αντι να αγωραζουν διαμερισματα οταν ηταν φτηνα (μιλαμε για 1000-1500 $ το διαμερισμα στη Ρουμανια το 1990 και 2500-3000% το 1992 στη Ρωσσια.Το 1994 στη Ρωσσια το ιδιο διαμερισμα ειχε 28.000-30.000 $)μαλακιζονταν με τους αλλους Ελληνες στις φοιτητικες εστιες!Η νεα γεννια ειναι πολυ καλητερη βλεπει οτι στο εξωτερικο η ζωη ειναι πολυ καλητερη απο την Ελλαδα και οτι η Ελλαδα δεν ειναι ο παραδισος οπως τους ελεγαν :think:και θελει να φυγει απο τον παραδισο :)
ναι μεν έχεις ένα δίκιο ναι δε ξεχνάς ότι για το μετρό το ακούς και από συνομηλίκους μου, μην ξεχνάς ότι τα μούσια το χάλια ντύσιμο παραμένουν. ας μην ξεχνάμε και το παστίτσιο της μαμάς, που τους κρατάει σπίτι και προσκολημένους με αυτό. ας μην ξεχάσουμε και το φαινόμενο του ψυχικά τυφλού: όταν κάτι είναι πασιφανές και μπροστά από τα μάτια να του το βάλεις ,άμα δεν θέλει να το δει δεν πρόκειται.
οι συνομίλικοί μου απλά σνομπάρουν τους ξένους, παραμένουν σε αυτό που έχουν εδώ και ας μην είναι ο παράδεισος είναι το καλύτερο μέρος, η πιο όμορφη χώρα του κόσμου. ας μην ξεχνάμε επίσις και το πόσα χρέη τους δένουν εδώ και το πως τους δένει με αλυσίδες η οικογένεια. οι ξύπνιοι θέλουν να ξανακερδίσουν το παράδεισο και είτε "μάχονται" για αυτό είτε φεύγουν και γυρνούν πίσω με την ουρά μέσα στον κώλο από την αποτυχία τους λίγοι καταφέρνουνε να μείνουν έξω μόνο και μόνο λόγω του παστίτσιου. εγώ πάντως συγχώρα με δεν βλέπω πως έχουμε ανοίξει τα μάτια μας  γιατί το μυαλό κλειστό το έχουμε ακόμα.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
ρε παίχτες μπερδέυτηκα λίγο,

ο μαλθακός αγάμητος φλώρος στερημένος σεξουαλικά ψευτόμαγκας που η πρώτη ελεηνίδα που θα του κάτσει
τον μετατρέπει αυτόματα σ'ένα υποτακτικό κόκερ,παντοφλάκια, καληνυχτάκια , γλοιωδώς μουνόδουλο , μακράς διαρκειας σχεσάκια , και που στο τέλος την αρραβωνιάζεται
δεν εντάσσεται στην κατηγορία του "πιρφόρου" ?

:2funny:

Υποτακτικό κόκερ!  :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
:2funny:

Υποτακτικό κόκερ!  :2funny:
φίλε όλα απ'τη ζωή είναι βγαλμένα

ξέρω ένα ψευτόμαγκα 22-23χρ. αγάμητο , που με το που βρήκε γκόμενα (πρώτη του)
έχει γίνει παντοφλάκιας , την έχει σχεδόν αρραβωνιστεί της κάνει τον σοφέρ
την έχει σπιτώσει ,την πάει  διακοπές, την έχει γνωρίσει στα μελλοντικά πεθερικά της
μόνο καρτούλες για τον γάμο δεν έχει βγάλει...εν ολίγοις έχει γίνει σκυλάκι κανονικό

λέω καλά ρε πούστη μου , απο τα 23 σου  ?  :2funny:

αν αυτό δεν είναι πιρφορεστισμός τότε τι είναι ?  :2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
φίλε όλα απ'τη ζωή είναι βγαλμένα

ξέρω ένα ψευτόμαγκα 22-23χρ. αγάμητο , που με το που βρήκε γκόμενα (πρώτη του)
έχει γίνει παντοφλάκιας , την έχει σχεδόν αρραβωνιστεί της κάνει τον σοφέρ
την έχει σπιτώσει ,την πάει  διακοπές, την έχει γνωρίσει στα μελλοντικά πεθερικά της
μόνο καρτούλες για τον γάμο δεν έχει βγάλει...εν ολίγοις έχει γίνει σκυλάκι κανονικό

λέω καλά ρε πούστη μου , απο τα 23 σου  ?  :2funny:

αν αυτό δεν είναι πιρφορεστισμός τότε τι είναι ?  :2funny:

:2funny:

Αξίζει τουλάχιστον εμφανιασιακά η γκόμενα;  :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
:2funny:

Αξίζει τουλάχιστον εμφανιασιακά η γκόμενα;  :grin:
μετριότητα

αλλά φίλε αυτό δεν έχει σημασία, δεν πα να ήταν και top-class εμφανισιακά
σημασία έχει ο πιρφορεστισμός, είναι ξεφτιλίκι (κατ'εμέ) να γίνεσαι κόκερ

ξεφτιλίζεσαι ρε φίλε
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
μετριότητα

αλλά φίλε αυτό δεν έχει σημασία, δεν πα να ήταν και top-class εμφανισιακά
σημασία έχει ο πιρφορεστισμός, είναι ξεφτιλίκι (κατ'εμέ) να γίνεσαι κόκερ[/b]

ξεφτιλίζεσαι ρε φίλε


:2funny:

Τύπε καλό είναι να μην γελάμε γιατί ποτέ δεν ξέρεις.  :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
οι πιρφοροι εντοπιζονται παντου,δεν εχουν καταγωγη,παιζουν σε ολα τα επιπεδα..
Ειναι ο Ελληνας σχεσακιας

Ειναι ο Ελληνας που συχναζει κωλομπαρα,αλλα τρεφει αισθηματα κ βλεπει σοβαρα την κωλομπαρου που θα του γυαλισει κ θα τον καυλαντισει καταλληλα

Ειναι ο Ελληνας που παει μπουρδελο/στουντιο/μασαζ/καλ γκερλ (ντοπιο) κ ερετευεται την πουτανα/στουντιοκοριτσο/μασαζου κτλ κτλ, κ τρεφει προσδοκιες κ αναλογως πραττει...

Ειναι ο Ελληνας κλαψομουνης,που ειχε κατι (σχεση ή οτιδηποτε) κ χωρισε...κλαιγεται κ ψαχνει να βρει τους φιλους που καποτε για χαρη του μουνιου εκλασε κ αγνοησε απαξιωτικα...

Ειναι ο Ελληνας που παει κλαμπ,ποτε δεν χορευει,κοζαρει,ξεροσταλιαζει για γυναικεια προσοχη, το παιζει γκομενος κ στο τελος φευγει με την ψωλη στο χερι

Παρομοιως ειναι ο Ελληνας της καφετεριας ή μπαρακι,που παει κ κανει τα ιδια,κοζαρει κ απο ουσια τιποτα...

Ειναι ο Ελληνας μοναχικος του νετ/facebook/badoo/zoo κ λοιπες αηδιες που προσδοκα να βρει απο κει μεσα το εταιρο του ημιση...φαντασιωνεται προσωπα κ καταστασεις,αναλωνεται σε ιντερνετικη μουρμουρα,απογοητευεται,συνεχιζει να ψαχνει εναγωνιως κ καταστρεφεται μερα με την μερα

Ειναι ο Ελληνας συμμαθητης που ειχατε στο σχολειο,τα φτιαξε με την συμμαθητρια,την γκαστρωσε,κανανε παιδια,παντρευτηκανε κ απο τοτε ειναι μαζι...ορκιζεται αιωνια αγαπη,αλλα με την πρωτη ευκαιρια θα παει μπουρδελο/στουντιο ή θα καυλαντισει με την καυλιαρα κουμπαρα,που κρυφογουσταρει ή θα βρει γκομενα να της νοικιαζει γκαρσονιερα κ γενικα θα κανει την κουτσουκελα του...δηλωνει αντρας,αλλα κατα την γνωμη μου δεν εχει balls....προσπαθει να ζησει αυτο που δεν εκανε στα 17/18 κ προσπαθει να πιρφορισει αναπληρωνοντας την χαμενη αιγλη των νιατων του...γινεται ρεντικολο κ στο τελος καταστρεφει (αμα γινει αντιληπτος) κ την ΄΄αιωνια΄΄αγαπη...κ την ΄΄νυφη΄΄ την πληρωνουν τα παιδια...αποκαθηλωσης γονικου προτυπου////


Τελος ειναι ο Ελληνας που ακουει καψουροτραγουδα,ειτε λαΐκα ασματα,ειτε heavy metal μπαλαντες,ειτε γλυκαναλατη ποπ με ερωτικο στιχο,ονειρευεται την ΄΄αδελφη΄΄ ψυχη...μπορει να εχει λιγο μετροσεξουαλ στυλακι,μπορει να ορκισμενος χεβι-μεταλλας,μπορει να εχει γενικα στυλακι κου-κου-ρουκου,αλλα μεσα του καει η φωτια του ΄΄πιρφορου΄΄...θα κανει τα παντα,θα ψαξει παντου σε ολες τις κοινωνικες εκφανσεις,θα αναζητησει το ιερο δισκοποτηρο...θα αγαπησει,θα ξε-αγαπησει,θα ερωτευτει,θα ξε-ερωτευτει,θα κλαψει,θα γελασει κ θα συνεχισει την προσπαθεια του εχοντας σαν συντροφια τις μουσικες που προανεφερα...στο τελος της ζωης του ισως αντιληφθει οτι η Ζωη ειναι ενας μοναχικος δρομος προς τον Θανατο...κ οτι οι χαμενες ΄΄αγαπες κ ερωτες΄΄ θα σκεπαστουν απο την ληθη του χρονου....

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
οι πιρφοροι εντοπιζονται παντου,δεν εχουν καταγωγη,παιζουν σε ολα τα επιπεδα..
Ειναι ο Ελληνας σχεσακιας

Ειναι ο Ελληνας που συχναζει κωλομπαρα,αλλα τρεφει αισθηματα κ βλεπει σοβαρα την κωλομπαρου που θα του γυαλισει κ θα τον καυλαντισει καταλληλα

Ειναι ο Ελληνας που παει μπουρδελο/στουντιο/μασαζ/καλ γκερλ (ντοπιο) κ ερετευεται την πουτανα/στουντιοκοριτσο/μασαζου κτλ κτλ, κ τρεφει προσδοκιες κ αναλογως πραττει...

Ειναι ο Ελληνας κλαψομουνης,που ειχε κατι (σχεση ή οτιδηποτε) κ χωρισε...κλαιγεται κ ψαχνει να βρει τους φιλους που καποτε για χαρη του μουνιου εκλασε κ αγνοησε απαξιωτικα...

Ειναι ο Ελληνας που παει κλαμπ,ποτε δεν χορευει,κοζαρει,ξεροσταλιαζει για γυναικεια προσοχη, το παιζει γκομενος κ στο τελος φευγει με την ψωλη στο χερι

Παρομοιως ειναι ο Ελληνας της καφετεριας ή μπαρακι,που παει κ κανει τα ιδια,κοζαρει κ απο ουσια τιποτα...

Ειναι ο Ελληνας μοναχικος του νετ/facebook/badoo/zoo κ λοιπες αηδιες που προσδοκα να βρει απο κει μεσα το εταιρο του ημιση...φαντασιωνεται προσωπα κ καταστασεις,αναλωνεται σε ιντερνετικη μουρμουρα,απογοητευεται,συνεχιζει να ψαχνει εναγωνιως κ καταστρεφεται μερα με την μερα

Ειναι ο Ελληνας συμμαθητης που ειχατε στο σχολειο,τα φτιαξε με την συμμαθητρια,την γκαστρωσε,κανανε παιδια,παντρευτηκανε κ απο τοτε ειναι μαζι...ορκιζεται αιωνια αγαπη,αλλα με την πρωτη ευκαιρια θα παει μπουρδελο/στουντιο ή θα καυλαντισει με την καυλιαρα κουμπαρα,που κρυφογουσταρει ή θα βρει γκομενα να της νοικιαζει γκαρσονιερα κ γενικα θα κανει την κουτσουκελα του...δηλωνει αντρας,αλλα κατα την γνωμη μου δεν εχει balls....προσπαθει να ζησει αυτο που δεν εκανε στα 17/18 κ προσπαθει να πιρφορισει αναπληρωνοντας την χαμενη αιγλη των νιατων του...γινεται ρεντικολο κ στο τελος καταστρεφει (αμα γινει αντιληπτος) κ την ΄΄αιωνια΄΄αγαπη...κ την ΄΄νυφη΄΄ την πληρωνουν τα παιδια...αποκαθηλωσης γονικου προτυπου////


Τελος ειναι ο Ελληνας που ακουει καψουροτραγουδα,ειτε λαΐκα ασματα,ειτε heavy metal μπαλαντες,ειτε γλυκαναλατη ποπ με ερωτικο στιχο,ονειρευεται την ΄΄αδελφη΄΄ ψυχη...μπορει να εχει λιγο μετροσεξουαλ στυλακι,μπορει να ορκισμενος χεβι-μεταλλας,μπορει να εχει γενικα στυλακι κου-κου-ρουκου,αλλα μεσα του καει η φωτια του ΄΄πιρφορου΄΄...θα κανει τα παντα,θα ψαξει παντου σε ολες τις κοινωνικες εκφανσεις,θα αναζητησει το ιερο δισκοποτηρο...θα αγαπησει,θα ξε-αγαπησει,θα ερωτευτει,θα ξε-ερωτευτει,θα κλαψει,θα γελασει κ θα συνεχισει την προσπαθεια του εχοντας σαν συντροφια τις μουσικες που προανεφερα...στο τελος της ζωης του ισως αντιληφθει οτι η Ζωη ειναι ενας μοναχικος δρομος προς τον Θανατο...κ οτι οι χαμενες ΄΄αγαπες κ ερωτες΄΄ θα σκεπαστουν απο την ληθη του χρονου....
τι έγραψες τώρα ρε φίλε ?

θεϊκό  :thumbsup:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
τΙ να σου εξηγησει? τη παλαβομαρα που σκεφτεται ο καθενας?
σε δουλευουνε ψιλο γαζι ολοι αυτοι... βρες τους μια γκομενα μπροστα
να δεις πως θα κανουνε... (και να ξερουν οτι θα τους κατσει).

Πανε να σε προσυλητισουν και σενα κ σαν χαζουλης πας
να ακολουθησεις. Ωραιος.
Πού το είδες ρε τύπε ότι τους ακολουθώ σαν χαζούλης; Που απλά έθεσα ενημερωτικά μια απορία; Btw, μου είχε φανεί ότι το προσωνύμιο αυτό στο φόρουμ είναι συνυφασμένο με την έννοια του αγαπούλη.
Πρώτα απ' όλα, όμως, για απάντησέ μου σε κάτι: Γιατί δίνεις τόσο υπερβολική αξία στις γκόμενες; Τις θεωρείς σαν τίποτα το ιερό και άσπιλο, ώστε να τις εκθειάζεις έτσι; Μήπως δεν πρόκειται να σε χωρίσουν μια μέρα, επειδή έπαψαν να νιώθουν ερωτευμένες; Μήπως δε θα σου κρατήσουν μούτρα, γιατί θυμήθηκαν κάτι που έκανες πριν από 3 μήνες, ενώ έχουν περίοδο; Μήπως δε θα σε χορέψουν στο ταψί, για να τους είσαι μουνόδουλος; Ή μήπως δε θα σε απορρίψουν, επειδή απλά "δε σε ξέρουν" (βλέπεις, η ελληνική μαλακία της κοινής παρέας), ενώ εσύ μπορεί να είσαι και γαμώ τα παιδιά.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Βλέπετε τη φώτο? Αυτή είναι φωτογραφία γνωστών μου Λευκορώσων.
Η γκόμενα σας αρέσει η όχι? Βλέπετε τον τυπα πως είναι με τη φόρμα. Απλά ντυμένος. Αν ήταν αυτή εδώ ελεηνίδα υπήρχε περίπτωση να πήγαινε με τον τυπά? Αν ο τύπος ήταν εδώ υπήρχε περίπτωση και να κοιτάξει μια παρόμοια?

Μαντέψτε τώρα και τι δουλειά κάνει η γκόμενα

Καντε τις συγκρίσεις με γιουνανιστάν
 

Συνημμένα

  • p_QkSUSFPpQ.jpg
    p_QkSUSFPpQ.jpg
    18,3 KB · Εμφανίσεις: 25

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Kαι εδώ είναι μια φώτο τους στο κλαμπ. Προσέξτε το πουκάμισο που φοράει ο Λευκορώσος , είναι του τύπου σαν αυτά που φοράει ο δημητράκης  :grin:
 

Συνημμένα

  • DUQkFRD6WNY.jpg
    DUQkFRD6WNY.jpg
    54,3 KB · Εμφανίσεις: 26

Επισκέπτης
τα σιγχαριτιρια μου σε ολουσ για τισ ιπερλαμπρεσ αναλισισ τισ νεοτροπιασ πιρφοροσ!!!
πλεον εχετε κατονοισι πλιροσ το νοιμα τισ λεξισ!!!!!
ευγε στουσ μαχιμουσ χιστεσ!!!!!
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
οι πιρφοροι εντοπιζονται παντου,δεν εχουν καταγωγη,παιζουν σε ολα τα επιπεδα..
Ειναι ο Ελληνας σχεσακιας

Ειναι ο Ελληνας που συχναζει κωλομπαρα,αλλα τρεφει αισθηματα κ βλεπει σοβαρα την κωλομπαρου που θα του γυαλισει κ θα τον καυλαντισει καταλληλα

Ειναι ο Ελληνας που παει μπουρδελο/στουντιο/μασαζ/καλ γκερλ (ντοπιο) κ ερετευεται την πουτανα/στουντιοκοριτσο/μασαζου κτλ κτλ, κ τρεφει προσδοκιες κ αναλογως πραττει...

Ειναι ο Ελληνας κλαψομουνης,που ειχε κατι (σχεση ή οτιδηποτε) κ χωρισε...κλαιγεται κ ψαχνει να βρει τους φιλους που καποτε για χαρη του μουνιου εκλασε κ αγνοησε απαξιωτικα...

Ειναι ο Ελληνας που παει κλαμπ,ποτε δεν χορευει,κοζαρει,ξεροσταλιαζει για γυναικεια προσοχη, το παιζει γκομενος κ στο τελος φευγει με την ψωλη στο χερι

Παρομοιως ειναι ο Ελληνας της καφετεριας ή μπαρακι,που παει κ κανει τα ιδια,κοζαρει κ απο ουσια τιποτα...

Ειναι ο Ελληνας μοναχικος του νετ/facebook/badoo/zoo κ λοιπες αηδιες που προσδοκα να βρει απο κει μεσα το εταιρο του ημιση...φαντασιωνεται προσωπα κ καταστασεις,αναλωνεται σε ιντερνετικη μουρμουρα,απογοητευεται,συνεχιζει να ψαχνει εναγωνιως κ καταστρεφεται μερα με την μερα

Ειναι ο Ελληνας συμμαθητης που ειχατε στο σχολειο,τα φτιαξε με την συμμαθητρια,την γκαστρωσε,κανανε παιδια,παντρευτηκανε κ απο τοτε ειναι μαζι...ορκιζεται αιωνια αγαπη,αλλα με την πρωτη ευκαιρια θα παει μπουρδελο/στουντιο ή θα καυλαντισει με την καυλιαρα κουμπαρα,που κρυφογουσταρει ή θα βρει γκομενα να της νοικιαζει γκαρσονιερα κ γενικα θα κανει την κουτσουκελα του...δηλωνει αντρας,αλλα κατα την γνωμη μου δεν εχει balls....προσπαθει να ζησει αυτο που δεν εκανε στα 17/18 κ προσπαθει να πιρφορισει αναπληρωνοντας την χαμενη αιγλη των νιατων του...γινεται ρεντικολο κ στο τελος καταστρεφει (αμα γινει αντιληπτος) κ την ΄΄αιωνια΄΄αγαπη...κ την ΄΄νυφη΄΄ την πληρωνουν τα παιδια...αποκαθηλωσης γονικου προτυπου////


Τελος ειναι ο Ελληνας που ακουει καψουροτραγουδα,ειτε λαΐκα ασματα,ειτε heavy metal μπαλαντες,ειτε γλυκαναλατη ποπ με ερωτικο στιχο,ονειρευεται την ΄΄αδελφη΄΄ ψυχη...μπορει να εχει λιγο μετροσεξουαλ στυλακι,μπορει να ορκισμενος χεβι-μεταλλας,μπορει να εχει γενικα στυλακι κου-κου-ρουκου,αλλα μεσα του καει η φωτια του ΄΄πιρφορου΄΄...θα κανει τα παντα,θα ψαξει παντου σε ολες τις κοινωνικες εκφανσεις,θα αναζητησει το ιερο δισκοποτηρο...θα αγαπησει,θα ξε-αγαπησει,θα ερωτευτει,θα ξε-ερωτευτει,θα κλαψει,θα γελασει κ θα συνεχισει την προσπαθεια του εχοντας σαν συντροφια τις μουσικες που προανεφερα...στο τελος της ζωης του ισως αντιληφθει οτι η Ζωη ειναι ενας μοναχικος δρομος προς τον Θανατο...κ οτι οι χαμενες ΄΄αγαπες κ ερωτες΄΄ θα σκεπαστουν απο την ληθη του χρονου....
Πολυ καλο και ποιητικο.Δεν ειναι ομως ολοι οι Ελληνες Πιρφοροι.Υπαρχουν και Ελληνες που αντιδρουνε στον Πιρφορισμο!Το κακο ειναι οτι οπως βλεπω οι περισσοτεροι δεν ξερουν τη γυναικια ψυχολογια.Μου ειπε καποιος γιατι δεν κανω μυνηση στο Μανο και τη Τζενη της συντελειας?ΑΓΑΛΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ!και να τους ΕΥΓΝΩΜΟΝΩ ΑΙΩΝΙΑ!οχι μυνηση!Γνωρισα μια γκομεντιτσα απο το Ιντερνετ οπως παντα την εστειλα να δει τα βιντεακια μου :)Αυτο με τη συνεντευξη στη Τζενη ΤΗΝ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕ!και που μιλαω στο τηλεφωνο!Ειπε:Τι γλυκος που εισαι.Τη συναντησα σημερα μου ειχε πει να ερθω ντυμενος οπως ημουνα στη συνεντευξη με το καφε πουκαμισο και φυσικα ετσι πηγα.Μου ελεγε:δεν το πιστευω συναντιεμαι με εναν αστερα της τηλεωρασης! :2funny:ειναι ενα ονειρο,της ειπα οτι γραφω βιβλιο τα'χε παιξει!Η πλακα ειναι οτι οι γκομενιτσες ηλικιας 16-18 κομπλαρουν και το σκεφτονται να συναντηθουνε!Απο 19-24 ομως τρελαινονται! :rockon:Ενα αλλο οπλο μου τωρα ειναι τα γατακια που πηρα για μερικες μερες!Ολες θελουν να ερθουν να παιξουν μαζι τους! :2funny:Καλα τοσες συμβουλες εχω γραψει αλλα εσεις δεν ακουτε.Ο Ιωσηφ Μπλασκος μου ειπε κατι στο Σκα'ι'π να δινω συμβουλες μονο επι πληρωμης :2funny:Μου φενεται εχει δικιο αν επρεπε να πληρωσετε για της συμβουλες θα της εκτιμουσατε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Ο Ιωσηφ Μπλασκος μου ειπε κατι στο Σκα'ι'π να δινω συμβουλες μονο επι πληρωμης :2funny:Μου φενεται εχει δικιο αν επρεπε να πληρωσετε για της συμβουλες θα της εκτιμουσατε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα είχες πλουτίσει τύπε με τόσο έξυπνα πράγματα που γράφεις.  :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ευχαριστω rigormortis ... :rockon: :rockon:
ειχα στιγμιαια εμπνευση κ ειπα να τα μοιραστω με τα αξιοσεβαστα μελη του θρεντ... :grin:
:thumbsup:
τα σέβη μας

όμως πρέπει οι λίγοι λογικά σκεπτόμενοι αντι-πιρφοριστές
να γράφουν περισσότερο , γιατί έχουμε πήξει στους πιρφόρους
ακόμα και σ'αυτό το site με τις πουτάνες , η πλειοψηφία των threads
των κριτικών και των σχολιασμών τους είναι τίγκα στον πιρφορισμό

όχι άλλο κάρβουνο  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom