Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
:rockon: :rockon: :rockon:
συνηθως δεν γραφω επι της ουσιας,καθομαι σαν γατα Περσιας κ παρακολουθω τα τεκτενομενα στα διαφορα θρεντ... :grin:
Εχεις δικιο για το θλιβερο φαινομενο του πιρφορισμου,ειναι διεσπαρμενο παντου μεσα στο σαΐτ,σαν καρκινωμα... :- :-

@dimitrakis29 :ευχαριστω για τα καλα λογια. :rockon:
Σαφως κ δεν ειναι ολοι οι Ελληνες πιρφοροι...υπαρχουν καποιοι που αντιστεκοντε...
τα βιντεακια σου τα σπανε...ειδικα αυτα απο το κεντρο της Αθηνας... :rockon: :rockon:

@pitsilistis :τα σεβη μου μαχιμε χυστη...εισαι ενας καταχθονιος πεοφορος ραντιστης...respect! :rockon:

 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
θεός ο τύπος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Οι πυρφόροι του Πολυτεχνείου  μαζί με τους εργολάβους κατέστρψαν την Ελλάδα.
Μη ξεχνάμαι ότι το Πολυτεχνείο (αυτό στη Πατησίων που λέει και η διαφήμιση), έχει έμβλημα τον (Προμηθέα) πυρφόρο.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Αφήστε τους μαλάκες και τον κάθε πιρφόρο στήν ησυχία του!!Κοιτάξτε την πάρτη σας και αφήστε τους άλλους να κόψουν τον λαιμό τους.Το τι κάνει ο κάθε βαρεμένος στόν πλανήτη Ελλάδα δεν σας αφορά.Κοιτάξτε την πάρτη σας το ξαναλέω και προχωρήστε μπροστά!Η ζωή είναι πολύ μικρή για να την αναλώνουμε σε τέτοια κολλήματα!Η νοοτροπία του Έλληνα στήν μαλακία που τον δέρνει δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ.Όχι επειδή δεν μπορεί να αλλάξει,αλλά επειδή ο Έλληνας γουστάρει να είναι έτσι.Αφήστε τον λοιπόν στην ησυχία του.
Το καλό με την ύπαρξη τών πιρφόρων είναι ότι αποτελούν θέμα συζήτησης και απασχόλησης.Άσε δε που είναι το αγαπημένο είδος πρός πόσην και βρώσην της Ελλεεινήδας νεόπτωχης μεσοαστής κομπλεξικιάς γκομενοπατσαβούρας!!!
Αφήστε τους και αφήστε τες λοιπόν να γαμιούνται και να τρώγονται μεταξύ τους και ορμάτε (μαζί και εγώ) στα κάθε λογής αλλοδαπά τρελιάρικα μουνάκια που γουστάρουν αντράκια με ντέρτι,ουσία και όρεξη για καβλάτζα στη ζωή!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αρα εχουμε

οποιος παει κλαμπ και το παιζει μουρη ειναι πιρφορος

Οποιος μιλαει σε τσατ και ψαχνει γκομενες απο τσατ που απο τα χιλιαδες μελη εδω μεσα το κανουν το 90 της εκατο...

Ας αφησουμε τα μπουρδελα στην ακρη και τα κωλομπαρα μιλαμε για καθημερινοτητα

Οποιος ακουει heavy metal μπαλαντες ειναι πιρφορος :2funny: :2funny: :2funny:    :jerking:


Δηλαδη τα εκατομμυρια φανσ που εχουν οι evanesence ειναι ολοι πιρφοροι ε?

τι πολυτεχνεια διαβαζω ,τι δημοτικογυμνασια..

ρε παιδες τοσο σουπερ αλανθαστα γαμιστερα ατομα ειστε? Να σας κανω φιλους μου, τι διαολο καθομαι :2funny: :2funny: :2funny:


Οτι εχει να κανει σχεση με ερωτισμο σε στουντιο και σε κωλομπαρα να υπαρχει πιρφορισμος

Οπως και οταν ενας αντρας χανει την αξιοπρεπεια του, βλαπτει την τσεπη του για καποια γυναικα και στο τελος παιρνει τα παπαρια μου τοτε ναι ειναι μαλακς, οχι πυρφορος..

Τι σχεση εχουν ολα αυτα τα υπολοιπα που λετε?
Get a life....
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
σταματακη ολα αυτα κι εσυ τα κανεις ε?  :zfuck:

οι πιρφοραγαπουληδες και οι ορεστοσταματηδες κατεστρεψαν την ελλαδα  :2on1: :2on1:



 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
σταματακη ολα αυτα κι εσυ τα κανεις ε?  :zfuck:

οι πιρφοραγαπουληδες και οι ορεστοσταματηδες κατεστρεψαν την ελλαδα  :2on1: :2on1:
ρε καμενε δημοσιουπαλληλακο... τραβα στον νωντα  να σου κανει καμια κωλονοσκοπηση γιατι δεν σε βλεπω καλα :2funny: :2funny: :2funny:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ρε καμενε δημοσιουπαλληλακο... τραβα στον νωντα  να σου κανει καμια κωλονοσκοπηση γιατι δεν σε βλεπω καλα :2funny: :2funny: :2funny:
ο νωντας ειναι ιδεα αρρωστακι  :zfuck:


κι εγω δε σε βλεπω καλα, πολυ παρεα με την πιεξουλα κανεις και σε βλεπω σε λιγο καιρο να φιλοξενεις τον 6ο στολο κι εσυ στη σουφρα σου  :2on1:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ο νωντας ειναι ιδεα αρρωστακι  :zfuck:


κι εγω δε σε βλεπω καλα, πολυ παρεα με την πιεξουλα κανεις και σε βλεπω σε λιγο καιρο να φιλοξενεις τον 6ο στολο κι εσυ στη σουφρα σου  :2on1:

:2funny: :2funny: :2funny:
τι χειροτερο, να πας με ανυμπορους πακιστανους, η να πηγαινεις με καραφλους, χοντρους μουστακαλιδες χρυσαυγητες? :birdman: :birdman:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
τι χειροτερο, να πας με ανυμπορους πακιστανους, η να πηγαινεις με καραφλους, χοντρους μουστακαλιδες χρυσαυγητες? :birdman: :birdman:
το απολυτως χειροτερο ειναι να πηγαινεις σοκολατακια και τριανταφυλλα σε στουντιο  :2on1:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
γιατι εκανε ο σταμ κατι τετοιο τυπε? :think:
ποτε και σε ποιο στουντιο πηγε?
συνεχεια το εκανε παλαιοτερα τυπε  ;) το εχει πει ο ιδιος ο θεος νωντας  :sunglasses:  τον τελευταιο καιρο μετα τις νωντοκαταρες που εφαγε, εχει ηρεμισει λιγο αλλα τον βλεπω ετοιμο να ξανακυλισει στην αγαπουλιαση :zfuck:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
συνεχεια το εκανε παλαιοτερα τυπε  ;) το εχει πει ο ιδιος ο θεος νωντας  :sunglasses:   τον τελευταιο καιρο μετα τις νωντοκαταρες που εφαγε, εχει ηρεμισει λιγο αλλα τον βλεπω ετοιμο να ξανακυλισει στην αγαπουλιαση :zfuck:
Να τον ταξεις στον Νωντα.
Εχω ακουσει θεραπευει καθε νοσο σωματικη, οργανικη, ψυχικη...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Να τον ταξεις στον Νωντα.
Εχω ακουσει θεραπευει καθε νοσο σωματικη, οργανικη, ψυχικη...
μολις ερθει η θαυματουργη εικονα του θεου νωντα στο μινσκ, θα τον ταξω μπας και γειανει...... αλλιως μονο με νωντοαγαπουλοεξορκισμο θα θεραπευτει..... εχεις δει φανταζομαι τετοιες τελετες στο νετ  :sunglasses:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • agios-nwntas.jpg
    agios-nwntas.jpg
    99,3 KB · Εμφανίσεις: 60

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
παλι καλα που δεν επεσα πανω στην πουτσα το αντζελα..

εχει καθισει αλλος απο οτι φενεται :birdman:
Δε σου επιτρεπω να μιλας για τον Αντζελα και τον παργαλατσο του.

εχεις δει φανταζομαι τετοιες τελετες στο νετ  :sunglasses:
Οχι, δεν εχω δει. Αν ειναι τρομακτικες μη βαλεις.
Ειμαι μονος σπιτι και φοβαμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom