Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Πυρφοροι και αδιλοτες πορνες...  οτι φαγατε φαγατε... TEΛΟΟΟΟΟΣ... Ο λαος σηκωνει κεφαλι.. ο φεμηνισμος που πατησε πανω στους πυρφωρους τελειωσε η συμορφονεστε(πραγμα αδυνατων για πολλες απο εσας) η κλειτοριδεκτομη...  :fuck2: :fuck2: :fuck2:  velvy απλα αυτοκτονα.. :birdman:
Πρεπει να εχεις φαει πολυ χυλοπιτα  εσυ!!! :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
^^
Είδες τι έπαθε ο Τζόνυ στο τέλος όμως.

*Τζακ δεν τον λέγανε?  :think:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
^^
Είδες τι έπαθε ο Τζόνυ στο τέλος όμως.

*Τζακ δεν τον λέγανε?  :think:

Αυτο το επαθε διοτι ετσι γινεται παντα στις ταινιες.
Στην πραγματικοτητα δεν θα του ξεφυγεις!

Ναι, Τζακ τον λεγανε.
 

Επισκέπτης
ενα σου λεω αντιπροσοπευτικο δειγμα ελεηνις φεμηνιστριας και πυθανοτατα αδηλοτης πορνης.. το τελος σας πλησιαζει και μηλαω πολυ σοβαρα.. τωρα με την κριση η ζιομιομενες ηστε εσεις και ακου που σου λεω φεμηνιστριουλα... ολες οι εταιριες κλεινουνε μια φεμηνιστρια δεν μπορει να παει να δουλεψει εκτος γραφειου σε ενα εργοταξιο ας πουμε, οι πυρφοροι λιγοστευουνε δραματικα αφου φιτιλιασανε πολλα ευρω στις αδιλοτες πορνες σαν και του λογου σου.... oι επιλογες ειναι απειρες να γαμισει κανει με πολυ λιγοτερα λευτα και μουναρες.... οποτε προσεξε ... ειστε ανεργες , χωρις χοριγο αφου σε λιγο δεν θα υπαρχουνε και συνεπως αφραγκες , χοντρες-ασχημες χαρακτηριστικο της ελεηνιδας φεμηνιστριας και φυσικα ΑΓΑΜΗΤΕΣ.... μονο δηλαδη η κακια σας εμεινε.... ΝΑ ΤΗΝ ΧΕΡΕΣΤΕ :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/feministries-3.jpg[/img[/URL]]

[move][b][size=30pt]Πίσω στο μπουρδέλο και γρήγορα![/size][/b][/move]
>:(
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
στην ελλαδα ειναι ευκολο να δεις χαφτομουνηδες να πηγαινουν σουπερμαρκετ για να αγορασουν σερβιετες κ ταμπονομουνοπανα στις βρωμομουνες τους

αλλα στον γυρισμο θα κανουν κανα ψευτοτσαμπουκα στο δρομο με το αμαξι (εννοειται με κλειδωμενες πορτες παραθυρα κ θα νιωσουν αντρες οι πυρφοροι)

:2funny:

Γαμάτο.  :2funny:
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16

Μην γελας καθόλου μάγκα. Εγώ που ζώ μόνος μου πάω σουπερ μαρκετ και όλο τέτοιους βλέπω. Την κόρη στο καρότσι και τα ψώνια παραμάσχαλα! Και η Ελλεϊνηδα στο λαθρογκόμενο στα πατήσια να τον τρώει!
 

Επισκέπτης
στα 20-25 των αραπη και μετα τον αλβανο-κυπουρο
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
η βελβυ λακισε απο το θρεντ

μαλλον φοβηθηκε

τι φοβηθηκε δλδ χεστηκε πανω της
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ότι του φανει του λολοστεφανη!!!!!!  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ελα αφου σ'αρεσει για σενα ανεβασα στο greektube αυτο το βιντεακι :)κανονικα ειναι δοκιμαστικο απο το επομενο βιντεο που θελω να φτιαξω.Αλλα αφου σ'αρεσει η Κορεατισα μου το ανεβασα κ'αυτο :2funny:!
τυπε γουσταρουμε κορεατισσες :rockon: :rockon:
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Θελουν πολλα γιαουρτια για να στρωσουνε :2funny:

Ούτε με κλωτσιές δεν βάζουν μυαλό αυτοί Δημητράκη.
Συγγρού στα στριπτιτζάδικα πρώτο τραέζι αλυσοδεμένοι να τους πετάμε φυστίκια και μετά καπάκι στο πεζόδρομο του μεταξουργείου από μπουρδέλο σε μπουρδέλο μπάς και ξυπνήσουν!
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ούτε με κλωτσιές δεν βάζουν μυαλό αυτοί Δημητράκη.
Συγγρού στα στριπτιτζάδικα πρώτο τραέζι αλυσοδεμένοι να τους πετάμε φυστίκια και μετά καπάκι στο πεζόδρομο του μεταξουργείου από μπουρδέλο σε μπουρδέλο μπάς και ξυπνήσουν!
Η πλακα με τον Πιρφορο ειναι οτι εγω του ειπα τι φταιει και δεν  :knockinb:.Και αυτος μου απαντησε γιατι τι εχω?οι γκομενες φταινε οχι εγω :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Μπορεί κανείς να διαφωτίσει και εμάς τους αδαείς από που βγήκε το "πιρφόροι", τι εννοούμε και να μας αναλύσει για ποιο λόγο ακριβώς κατέστρεψαν την Ελλάδα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom