Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Α και κατι αλλο.... μια φιλη μου απο το κιεβο μου εγραψε στο будем болеть за Грецию, Russia- параша. )
πραγμα που πολυ απλα σημενη οτι ¨μας πανε¨ ακομη στο ανατ. μπλοκ !!!!!!
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εγω παντος δεν ντεπομαι καθολου που ειμαι ελληνας!!! :rockon: υπαρχη και η αλλη οψη του νομισματος, ελληνες δηλαδη που τιμανε τα ¨παντελονια¨.
Ναι αλλα ημαστε η μειοψηφια! :rockon:Δυσηχως! :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Με την ευκαιρια που καποιος εβαλε κατι Πιρφορικο στο Thread της Ρωσσιας σας βαζω το βιντεακι που εβαλε ο Πιρφορος στο youtube! :2funny:[youtube=425,350]MYq60A-r1tk[/youtube]
πόσο θλυβερος μπορει να ειναι κανεις!Για να πηγαινει με την καμερα και να τραβαει βιντεο της γκομενες που απλως περπατανε!και μετα να στρωνει εφημεριδες στο πατωμα και να  :jerking:!Θα μου πειτε τι σε νοιαζει?Ποιον ενοχλει ο Φουκαρας?Αν διαβασετε την πρωτη σελιδα ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΟ ΙΔΙΟ:ποιον πειραζει?ΟΤΑΝ ΟΜΩς ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ youtube  100% Арабы или Турки снимали...А девушки у нас действительно красивые ...
MrPolovets 1 месяц назад
(Αραβες οι Τουρκοι το γυρισαν το βιντεακι....κοριτσια πραγματικα εχουμε ομορφα).ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ!Μου ηρθε να κλαψω!ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΚΑΤΑΝΤΙΑ!Κοιταχτε ΞΕΦΤΙΛΑ!ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΑΡΑΒΕΣ ή ΤΟΥΡΚΟΥΣ!Ευτυχως που αυτος που εγραψε το σχολιο ειναι αγραματος και δεν μπορει να ξεχωρισει τα Ελληνικα απο τα Τουρκικα πόσο μαλλον τα Αραβικα! :2funny:ο Πιρφορος εγραψε απο κατω αυτο :Afieromeno stous mages tou adult

Μαγκας ειναι αυτος που παιρνει ματι στο δρομο και μετα :jerking:? Βεβαιος δεν εγραψα τιποτα :)Τι ναγραψω οτι αυτο το ηλιθιο βιντεακι το τραβηξε ο Πιρφορος? :headbang:Να ξεφτηλισω το Εθνος και την Ελληνικη φυλη?Μου ηρθε να κλαψω! :headbang:Ειναι φριχτο που μερικοι φουκαραδες ξεφτηλιζουν την Ελληνικη φυλη παντου στον κοσμο!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ!Δηλωνω οτι αυτο που εγραψα στην πρωτη σελιδα ΟΤΙ Ο ΠΙΡΦΟΡΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ που στρωνει της εφημεριδες στο πατωμα και  :jerking:. ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ!Ο ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΟΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!

πωπω δικε μου γαμω τα βιντεα πιρφοριζα 2 ωρες λερωσα 3 ελευθεροτυπιες
:cum: :cum: :cum: :cum:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
να σου πω και κατι μεταξυ μας φιλε χωρις παρεξηγηση εριξα και μια με την κορεατισα
Μπραβο μ'εκανες και γελασα :2funny:Καλα που μου τη θυμισες να την παρω τηλεφωνο.Την ειχα ξεχασει!
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
να σου πω και κατι μεταξυ μας φιλε χωρις παρεξηγηση εριξα και μια με την κορεατισα
Ελα αφου σ'αρεσει για σενα ανεβασα στο greektube αυτο το βιντεακι :)κανονικα ειναι δοκιμαστικο απο το επομενο βιντεο που θελω να φτιαξω.Αλλα αφου σ'αρεσει η Κορεατισα μου το ανεβασα κ'αυτο :2funny:!
 

kostas2012

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Like
1
Πόντοι
0
καλο κομματι η κορεατισα .μπραβο δημητρακη .αντε βαλε και κανα γαμησι με τη κορεατισα γιγαντα
 

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Κρεμάλα στους ΠΙΡΦΟΡΟΥΣ!  >:( >:( >:(
 

Επισκέπτης
ΝΑΙ.. μετα απο αλλεπαληλες μαχες αυτου του εθνους και αλλεπαληλες θυσιες επιβιωσεις.. απο οταν ο καραβλαχος ελληναρας την ειδε ΕΥΡΟ-ΠΕΟΣ η αναμενομενη μετεξελυξη του ηταν ΠΥΡΟΦΟΡΟΣ...  Ετσι σε πρωτη φαση απο ελλαδα εγινε Ελλαδησταν-πυρφορισταν αλλα τα κακα αυτου του τοπου εκτος απο την βαθια κριση και υφεση δεν φτανανε.. ενα αλλο σκληρο εξ αμερικης παντα κυνιμα ανθισε εδω.. βασικα ανθησε με πολυ ραγδαιους ρυθμους.. το κυνημα τον φεμηνιστριων. Εδω ομως πηρε μηθηκες διαστασεις.. απο την μια η πυρφοροι απο την αλλη η καριολο-φεμηνιστριες μετατρεψανε τον τοπο που μεγαλωσαμε σε ΕΛΛΑΔΟ-ΦΕΜΗΝΙΣΤΟ-ΠΥΡΦΟΡΙΣΤΑΝ  ναι... ζουμε σε ενα κραμα απο μουνοδουλους πυρφορους και ελλεηνιδες φεμηνιστριες... Ο ενας πληρωνει για τα παντα , κανει θυσιες αναλονεται με αμφιβολο αποτελεσμα αν θα γαμισει και οι αλλες αταραχες ρουφανε τα λευτα του πυρφορου του χωρις να τις νιαζει.. αν φυσικα τολμισεις να τα βαλεις μαζι τους πευτουνε σαν ιενες να σε φανε... και εροτω????? εμεις οι φυσιολογικοι τι κανουμε αδερφια?? περνουμε το νομο στα χερια μας?  πορνο-μεταναστευουμε? δεν ασχολουμαστε??  
 

Επισκέπτης
περιμενω απαντισεις απο TRUE ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ.. και οχι απο σακχανα που θελουνε να κανουνε χαβαλε και φυσικα οι γυναικες-φεμηνιστριες του site να μην διανοηθουνε να ασχοληθουνε με το θεμα μου και απλα να παρουνε πουλο :pipa2:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
ΝΑΙ.. μετα απο αλλεπαληλες μαχες αυτου του εθνους και αλλεπαληλες θυσιες επιβιωσεις.. απο οταν ο καραβλαχος ελληναρας την ειδε ΕΥΡΟ-ΠΕΟΣ η αναμενομενη μετεξελυξη του ηταν ΠΥΡΟΦΟΡΟΣ...  Ετσι σε πρωτη φαση απο ελλαδα εγινε Ελλαδησταν-πυρφορισταν αλλα τα κακα αυτου του τοπου εκτος απο την βαθια κριση και υφεση δεν φτανανε.. ενα αλλο σκληρο εξ αμερικης παντα κυνιμα ανθισε εδω.. βασικα ανθησε με πολυ ραγδαιους ρυθμους.. το κυνημα τον φεμηνιστριων. Εδω ομως πηρε μηθηκες διαστασεις.. απο την μια η πυρφοροι απο την αλλη η καριολο-φεμηνιστριες μετατρεψανε τον τοπο που μεγαλωσαμε σε ΕΛΛΑΔΟ-ΦΕΜΗΝΙΣΤΟ-ΠΥΡΦΟΡΙΣΤΑΝ  ναι... ζουμε σε ενα κραμα απο μουνοδουλους πυρφορους και ελλεηνιδες φεμηνιστριες... Ο ενας πληρωνει για τα παντα , κανει θυσιες αναλονεται με αμφιβολο αποτελεσμα αν θα γαμισει και οι αλλες αταραχες ρουφανε τα λευτα του πυρφορου του χωρις να τις νιαζει.. αν φυσικα τολμισεις να τα βαλεις μαζι τους πευτουνε σαν ιενες να σε φανε... και εροτω????? εμεις οι φυσιολογικοι τι κανουμε αδερφια?? περνουμε το νομο στα χερια μας?  πορνο-μεταναστευουμε? δεν ασχολουμαστε?? 

Ο κασιδιαρης τις μαπες του τις εριξε στην κανελλη η οποια θαθελε ναναι και ...φεμινιστρια  :2funny:
Παραδειγματισου  :grin:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
τίποτα συμβιβαζόμαστε και ελπίζουμε πως θα βρούμε μια ν αξίζει
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
και εροτω????? εμεις οι φυσιολογικοι τι κανουμε αδερφια?? περνουμε το νομο στα χερια μας? 
τυπε μην μου πεις οτι εννοεις κατι τετοιο? :S :S :S :S
Female-Genital-Mutilation.jpg
 

Επισκέπτης
ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΑΠΟΛΥΤΟΟΟΟΟΣΣΣΣ ΞΕΡΟΧΥΝΩ ΜΥΣΤΑΡΑ ΜΟΥΥΥ..... απλα να διευκρινισω οτι τα κοριτσακια,φτωχα,ταλεποριμενα,μαυρακια δεν φταινε σε τιποτα που καποιοι κανιβαλοι στιν αφρικη τους κοβουνε τις κλειτοριδες αυτο πρεπει να γινει εδω.. στις πατσαβουρες τον κωλονακιων και του κεφαλαριου να παραδιγματιστουνε και οι υπολοιπες υποψηφιες... αλλα παντα οι αθωοι δεν την πληρωνουνε???
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΑΠΟΛΥΤΟΟΟΟΟΣΣΣΣ ΞΕΡΟΧΥΝΩ ΜΥΣΤΑΡΑ ΜΟΥΥΥ..... απλα να διευκρινισω οτι τα κοριτσακια,φτωχα,ταλεποριμενα,μαυρακια δεν φταινε σε τιποτα που καποιοι κανιβαλοι στιν αφρικη τους κοβουνε τις κλειτοριδες αυτο πρεπει να γινει εδω.. στις πατσαβουρες τον κωλονακιων και του κεφαλαριου να παραδιγματιστουνε και οι υπολοιπες υποψηφιες... αλλα παντα οι αθωοι δεν την πληρωνουνε???
τυπε καταλαβα τι εννοεις αλλα δεν μπορεσα να βρω φωτο με αντιστοιχη διαδικασια για ελλεεινιδες :grin:
 

Επισκέπτης
ΝΑΙ.. μετα απο αλλεπαληλες μαχες αυτου του εθνους και αλλεπαληλες θυσιες επιβιωσεις.. απο οταν ο καραβλαχος ελληναρας την ειδε ΕΥΡΟ-ΠΕΟΣ η αναμενομενη μετεξελυξη του ηταν ΠΥΡΟΦΟΡΟΣ...  Ετσι σε πρωτη φαση απο ελλαδα εγινε Ελλαδησταν-πυρφορισταν αλλα τα κακα αυτου του τοπου εκτος απο την βαθια κριση και υφεση δεν φτανανε.. ενα αλλο σκληρο εξ αμερικης παντα κυνιμα ανθισε εδω.. βασικα ανθησε με πολυ ραγδαιους ρυθμους.. το κυνημα τον φεμηνιστριων. Εδω ομως πηρε μηθηκες διαστασεις.. απο την μια η πυρφοροι απο την αλλη η καριολο-φεμηνιστριες μετατρεψανε τον τοπο που μεγαλωσαμε σε ΕΛΛΑΔΟ-ΦΕΜΗΝΙΣΤΟ-ΠΥΡΦΟΡΙΣΤΑΝ  ναι... ζουμε σε ενα κραμα απο μουνοδουλους πυρφορους και ελλεηνιδες φεμηνιστριες... Ο ενας πληρωνει για τα παντα , κανει θυσιες αναλονεται με αμφιβολο αποτελεσμα αν θα γαμισει και οι αλλες αταραχες ρουφανε τα λευτα του πυρφορου του χωρις να τις νιαζει.. αν φυσικα τολμισεις να τα βαλεις μαζι τους πευτουνε σαν ιενες να σε φανε... και εροτω????? εμεις οι φυσιολογικοι τι κανουμε αδερφια?? περνουμε το νομο στα χερια μας?  πορνο-μεταναστευουμε? δεν ασχολουμαστε??  
ξεροχινοοοοοοοοοοοοο καργααααα με πορνοεπαναστατι κορονακιι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Ο φαιμεινοιζμώσ ύναι οι δειστιχοία μασ
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
τυπε καταλαβα τι εννοεις αλλα δεν μπορεσα να βρω φωτο με αντιστοιχη διαδικασια για ελλεεινιδες :grin:


στην ελλαδα ειναι ευκολο να δεις χαφτομουνηδες να πηγαινουν σουπερμαρκετ για να αγορασουν σερβιετες κ ταμπονομουνοπανα στις βρωμομουνες τους

αλλα στον γυρισμο θα κανουν κανα ψευτοτσαμπουκα στο δρομο με το αμαξι (εννοειται με κλειδωμενες πορτες παραθυρα κ θα νιωσουν αντρες οι πυρφοροι)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom