Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καταρχην ο Πίτσι δεν εδωσε την εννοια του Πιρφόρου.Δεν εννοει το μελος του σα'ι'τ με αυτο το ονομα αν και χαρη σ'αυτον βγηκε αυτη η ονομασια.Πιρφορος ειναι ο Ελληνας Καραγκιοζης που ειναι αγαμητος ψαχνει να βρει γκομενα (συνηθως ψαχνεθ να βρει ξενη απο χωρες του ανατολικου μπλοκ για να τη φερει στην Ελλαδα να μενουνε μαζι.χωρις να κοιταει τα χαλια του του φταινε οι Ελεεινιδες) χαλαει δε τρελα λεφτα για να γαμισει!Αν καταφερει και βρει γκομενα ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ!Παραταει φιλους,παρεες,ιντερνετ.Μπορει να ειναι πολλα χρονια φιλος σας να κανετε πολυ παρεα και οταν βρει γκομενα να μην σηκωνει το τηλεφωνο :headbang: :2funny:Αυτη ειναι η Εννοια του φουκαρα Ελληνα Πιρφορου.
 

Επισκέπτης
Καταρχην ο Πίτσι δεν εδωσε την εννοια του Πιρφόρου.Δεν εννοει το μελος του σα'ι'τ με αυτο το ονομα αν και χαρη σ'αυτον βγηκε αυτη η ονομασια.Πιρφορος ειναι ο Ελληνας Καραγκιοζης που ειναι αγαμητος ψαχνει να βρει γκομενα (συνηθως ψαχνεθ να βρει ξενη απο χωρες του ανατολικου μπλοκ για να τη φερει στην Ελλαδα να μενουνε μαζι.χωρις να κοιταει τα χαλια του του φταινε οι Ελεεινιδες) χαλαει δε τρελα λεφτα για να γαμισει!Αν καταφερει και βρει γκομενα ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ!Παραταει φιλους,παρεες,ιντερνετ.Μπορει να ειναι πολλα χρονια φιλος σας να κανετε πολυ παρεα και οταν βρει γκομενα να μην σηκωνει το τηλεφωνο :headbang: :2funny:Αυτη ειναι η Εννοια του φουκαρα Ελληνα Πιρφορου.

Ἐντάξει κ. dimitrakis29 ἀλλὰ τόση ἐμπάθεια ἀμαυρώνει τὴν φήμην σας
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ἐντάξει κ. dimitrakis29 ἀλλὰ τόση ἐμπάθεια ἀμαυρώνει τὴν φήμην σας

Δικιο έχει!!!!!! Οχι συγκεκριμενα για ατομα που λεει ή θα πει
γιατι δεν τους ξερω... αλλα σε γενικες γραμμες εχει δικιο και μαλιστα απολυτο.
Οι ελληνιδες δεν χαλασανε μονες τους. Αυτο το κολπο με τους κλασσικους τυπους
που παραπονιουνται ενω ταυτοχρονα οι ιδιοι τις χαλανε ειναι πλεον γνωστο
και δεν το μασαμε  :grin:
 

Επισκέπτης
Δικιο έχει!!!!!! Οχι συγκεκριμενα για ατομα που λεει ή θα πει
γιατι δεν τους ξερω... αλλα σε γενικες γραμμες εχει δικιο και μαλιστα απολυτο.
Οι ελληνιδες δεν χαλασανε μονες τους. Αυτο το κολπο με τους κλασσικους τυπους
που παραπονιουνται ενω ταυτοχρονα οι ιδιοι τις χαλανε ειναι πλεον γνωστο
και δεν το μασαμε  :grin:

Διὰ τὴν ἐμπάθειὰν του ἔναντι τοῦ κ. Πυρφόρου λέγω
 

Επισκέπτης
ο πορνομεταναστισ ενοι γενικα για τουσ πιρφορουσ και οχι για τον ανθροπο πιρφορο!!!!χεχε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ο πορνομεταναστισ ενοι γενικα για τουσ πιρφορουσ και οχι για τον ανθροπο πιρφορο!!!!χεχε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναί, ἀλλὰ ἡ ἔννοια (ὄνομα οὐσιαστικὸν) πυρφόρος προέκυψεν ἐκ τοῦ κυρίου ὀνόματος Πυρφόρος τὸ ὁποῖον ἀντιστοιχεῖ εἰς συγκεκριμένον πρόσωπον.
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ναί, ἀλλὰ ἡ ἔννοια (ὄνομα οὐσιαστικὸν) πυρφόρος προέκυψεν ἐκ τοῦ κυρίου ὀνόματος Πυρφόρος τὸ ὁποῖον ἀντιστοιχεῖ εἰς συγκεκριμένον πρόσωπον.
Οπως ειπα μετα απο παρακλειση του  Πίτσι γυρισα αυτο το Βιντεακι.Δεν πολυηθελα για να μη λετε οτι εχω εμπαθεια με τον Πιρφόρο.Αλλα αφου με παρακαλεσε ο Πίτσι το γυρισαμε.Γ'αυτο και αν προσεξατε δε το ανεβασα εγω στο youtube για να μη λετε οτι εχω εμπαθεια με τον Πιρφορο.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Πορνομετανάστη,πιστεύω άφησες έναν άξιο αντικαταστάτη σου πίσω :2funny: :2funny:.

Εχθές όπως κάναμε την τσάρκα στο μετάξι είχα τον εξής ρομαντικό διάλογο πάνω στην Ιάσωνος με τον μπεμβέ

Μ:Μ'έχει πιάσει ένα τρελό χέσιμο τώρα,δεν κρατιέμαι
Κ:Άντε λοιπόν,τι το σκέφτεσαι,ρίξε ένα σαν τον πορνομετανάστη εδώ στο μετάξι
Μ:Λες να χέσω εδώ που δεν πρόλαβε να χέσει ο πορνοδιδάσκαλός μας???
Κ:Οπωσδήποτε και πρέπει να χέσεις εδώ κι εγώ θα σε τραβήξω βίντεο όπου θα κάνεις και αφιέρωση
Είμαι σίγουρος ότι το πρότυπό μας θα είναι περήφανος για σένα
Μ:Άρε γαμώτο,ήθελα να το κάνω αλλά δεν νιώθω ακόμα έτοιμος,δεν έχω μυηθεί για τα καλά σε τέτοια χεσίματα ακόμα
Κ:Άρα χρειάζεσαι περισσότερο βίντεο πορνομετανάστη για να λειτουργήσεις.
Μ:Ναι το έχω ανάγκη

Συμπέρασμα:Πορνομετανάστη στείλε μας νέο υλικό.Είσαι το καλτ πρότυπό μας.θέλουμε να γίνουμε σαν κι εσένα
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
μιλαω για της πουτανες στην ντισκο στο Κισινιωφ.Συμφωνα με τον Πιτσιλιστη ο Πίτσι ειχε παρει μια πουτανα και ο Πιρφορος της την επεφται και της προτεινε και 50 ευρω για να την  :knockinb:πηγαινε να τη χουφτωσει και αυτη τον απεφευγε.Ας σας τα πει ο Πίτσι καλητερα.ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑς ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ?ο ανθρωπος Πιρφορος?ή οι Πιρφοροι καταστρεψαν την Ελλαδα.Αν διαβασεται και πιο πανω ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟς ΠΙΡΦΟΡΟς ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΚΑΚΟ!Γραψτε μου ποιους εννοειται Πιρφόρους?ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΠΙΡΦΟΡΟΥ?για να καταλαβουμε?Και θα ξαναπω οτι την Ελλαδα την κατεστρεψαν οι ΑΛΗΤΑΡΑΔΕς που πανε Βουλγαρια και Ρουμανια και οι χωριατες που φερονται σα  :jerking: με της γκομενες.Αν τωρα και αυτοι θεωρουνται Πιρφοροι τοτε ναι συμφωνο οτι οι Πιρφοροι κατεστρεψαν την Ελλαδα.
Αυτη ειναι η αποψη μου για το ποιος κατεστρεψε την Ελλαδα.Βρηκα και αυτο το πολυ Πιρφορικο βιντεακι :2funny:[youtube=425,350]MYq60A-r1tk&feature=related[/youtube] γυριζε και τραβαγε βιντεο για να εχει υλικο :2funny:!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
και πως να μην εισαι πιρφορος ρε παιδια. Οταν εισαι στη ελλαδα με 500ευρο αν εισαι τυχερος. χωρις να εχεις γυστο, χωρις να εισαι μυαλο ταξιδευμενο, με τιν μιζερια σου με την αγαμια σου. Ενταξει ο θεος εδωσε στην ελλαδα τον ηλιο και θαλασσα, αλλα δυστυχως σταματησε εκει! αλλα εδωσε και τα ασχημα, της ελεινηδες! την καγκουρια, την λαμογια,  Απο εκει που επρεπε να ειμαστε η πιο ευτηχησμενη ανθρωποι στη γη, τωρα δεν εχουμε να γαμησουμε!!!.
Πιρφορος δεν ξερω τι απολα ειναι: ασθενεια, σημειο των καιρον, η μια μοδα που θα περασει!
Εγω ξερω των ελληνα που ξενιτευεται, δεν εχει σιμασια που Ρωσσια, Ουκρανια, Γερμανια, ΗΠΑ, η ακομα και Ταιλανδη και γαμη και δερνει και κανει την ζωη του, ενω εδω στην ελλαδα απλα επιβιώνει. Δεν ξερω τη φταιει, φταιμε εμεις φταιει το κρατος φταιει αυτη η ευλογημενη και σηναμα γαμημενη χωρα  :think:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δυστηχως ο Ελληνας εχει μια ταση ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΖΟΧΙΣΜΟΥ!θελει να βασανιζετε!Του αρεσει να τον εχει η γκομενα απο κατω! :headbang:Απο οσους Ελληνες ερχονται εδω δεν εχω δει ουτε εναν να εχει ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ!Ολοι μαζευουν τη σαβουρα!Κατι χωριατες που δεν εχουνε τιποτα κατι 30+ μενουνε μαζι με της σαβουρες τους και ειναι και περιφανοι που εχουνε γκομενα!Αυτες οι σαβουρες αλλο που δεν θελουν ο Ρωσσος στην καλητερη περιπτωση να τους πει ελα σπιτι μου και να της  :knockinb: και να της διωξει :2funny:Ενω ο Ελληνας Πιρφορος :jerking:θα της παρει και θα της σπιτωσει και θα του βγαλουνε ολα τ'αποθειμενα απο τα κομπλεξ που ειχαν μαζεψει ολη τους τη ζωη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Δυστηχως ο Ελληνας εχει μια ταση ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΖΟΧΙΣΜΟΥ!θελει να βασανιζετε!Του αρεσει να τον εχει η γκομενα απο κατω! :headbang:Απο οσους Ελληνες ερχονται εδω δεν εχω δει ουτε εναν να εχει ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ!Ολοι μαζευουν τη σαβουρα!Κατι χωριατες που δεν εχουνε τιποτα κατι 30+ μενουνε μαζι με της σαβουρες τους και ειναι και περιφανοι που εχουνε γκομενα!Αυτες οι σαβουρες αλλο που δεν θελουν ο Ρωσσος στην καλητερη περιπτωση να τους πει ελα σπιτι μου και να της  :knockinb: και να της διωξει :2funny:Ενω ο Ελληνας Πιρφορος :jerking:θα της παρει και θα της σπιτωσει και θα του βγαλουνε ολα τ'αποθειμενα απο τα κομπλεξ που ειχαν μαζεψει ολη τους τη ζωη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρισπεκτ πορνομετανάστη :rockon: :rockon:.Μήπως ξέρεις και οι Ρώσσοι που δουλεύουν στο Ρώσικο Ναυτικό πως συμπεριφέρονται στις γκόμενες :uglystupid: :think:.Θα έχει πιστεύω ενδιαφέρον η σύγκριση με τους δικούς μας τους πιρφόρους :2funny: :2funny:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ρισπεκτ πορνομετανάστη :rockon: :rockon:.Μήπως ξέρεις και οι Ρώσσοι που δουλεύουν στο Ρώσικο Ναυτικό πως συμπεριφέρονται στις γκόμενες :uglystupid: :think:.Θα έχει πιστεύω ενδιαφέρον η σύγκριση με τους δικούς μας τους πιρφόρους :2funny: :2funny:
Της εχουνε πολυ για τ'αρχηδια τους.Αν και ειναι  :jerking: συνηθως παντρευονται μια που τη φλομωνουνε στο παραμυθι και μετα την διαταζουνε και καθεται και τους περιμενει (μπορει και 2-3 βδομαδες) στο δωματιο της εργατικης εστιας που μενουν με μπανιο στον πρωτο οροφο και τουαλετες στο διαδρομο και καθονται σα ζωα και τους περιμενουν να γυρισουν απο τα ταξηδια,ασκησεις.Συνηθως δεν της κερατωνουνε οχι ολοι βεβαια :think:Τωρα πια κανεις δεν παει στο πολεμικο ναυτικο σε 6-7 χρονια η Ρωσσια δεν θα εχει ποιον να βαλει στα υποβρηχια!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.748
Πόντοι
7.885
Της εχουνε πολυ για τ'αρχηδια τους.Αν και ειναι  :jerking: συνηθως παντρευονται μια που τη φλομωνουνε στο παραμυθι και μετα την διαταζουνε και καθεται και τους περιμενει (μπορει και 2-3 βδομαδες) στο δωματιο της εργατικης εστιας που μενουν με μπανιο στον πρωτο οροφο και τουαλετες στο διαδρομο και καθονται σα ζωα και τους περιμενουν να γυρισουν απο τα ταξηδια,ασκησεις.Συνηθως δεν της κερατωνουνε οχι ολοι βεβαια :think:Τωρα πια κανεις δεν παει στο πολεμικο ναυτικο σε 6-7 χρονια η Ρωσσια δεν θα εχει ποιον να βαλει στα υποβρηχια!

Λες να τρώνε κι αυτοί κέρατο όπως οι δικοί μας οι πιρφόροι  :think: :think:που όταν λείπουν ταξίδι,τα μπάζα τους ψάχνουν άλλους πιρφόρους να τις βγάζουνε βόλτες και να τις πηγαίνουν στα κλαμπ και στα μπουζούκια :uglystupid: :birdman: :birdman:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Λες να τρώνε κι αυτοί κέρατο όπως οι δικοί μας οι πιρφόροι  :think: :think:που όταν λείπουν ταξίδι,τα μπάζα τους ψάχνουν άλλους πιρφόρους να τις βγάζουνε βόλτες και να τις πηγαίνουν στα κλαμπ και στα μπουζούκια :uglystupid: :birdman: :birdman:

Kάνεις και εσυ την προπαγάνδα σου φιλε μου.

Συνεχισε το.

 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Λες να τρώνε κι αυτοί κέρατο όπως οι δικοί μας οι πιρφόροι  :think: :think:που όταν λείπουν ταξίδι,τα μπάζα τους ψάχνουν άλλους πιρφόρους να τις βγάζουνε βόλτες και να τις πηγαίνουν στα κλαμπ και στα μπουζούκια :uglystupid: :birdman: :birdman:
Ναι ετσι ειναι.Οταν φευγουν ψαχνουν να βρουνε να  :knockinb:!Δεν ψαχνουνε Πιρφορο.Ενας απ'αυτους που της  :knockinb: ειμαι κ'εγω.Στην στρατιωτικη πολη ειναι πρακτικα αδυνατον να βρουνε καποιον.Σκεψουν μια πολη 3000-4000 κατοικων ΟΛΟΙ ΤΟΥς ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ,η πολη ειναι φραγμενη με συρματοπλεγμα γυρω γυρω :headbang:Ενα μπακαλικο που κλεινει στις 17-18 η ωρα και η τηλεωραση παιζει 2 καναλια (αν εχουνε και τηλεωραση στο δωματιο :headbang:).Οταν ομως οι αντρες του πηγαινουν μεγαλα ταξηδια και λειπουν πανω απο 1 μηνα τοτες αυτες πηγαινουν στους γονεις τους.Και τοτε συνανατν εμενα :2funny:!Καλες ειναι και θελουν πολυ να  :knockinb:εχουν δε συνηθισει στα πολυ λιγα.Π.Χ. μια γκομενα που εχω και ο αντρας της ειναι στα υποβρυχεια μου ελεγε με χαρα οτι της δινουνε τσαμπα απ'το πολεμικο ναυτικο ΣΤΑΡΙ,ΡΥΖΙ και 40 ΑΥΓΑ ΤΗ ΜΕΡΑ  :2funny: :2funny: :2funny:Εγω της ειπα θα σου στελνω αλλα 20 αυγα να τρως 2 αυγα τη μερα :2funny: :2funny: :2funny:Αυτα γιατι τους τα δινουν? :think:Μου ειπε μια αλλη συζηγος αξιοματικου του πολεμικου ναυτικου οτι ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ 3Ης ΚΑΙ 4Ης ΜΗΝΕς ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΜΙΣΘΟ και για να μην πεθανουν απο την πεινα τους δινουν αυτα τα προ'ι'οντα :2funny: :2funny: :2funny:Μου συμπληρσε καλα που επιασα δουλεια πολητρια στο μπακαλικο και με το μισθο μου μπορουσαμε κατι να παρουμε!αΕιναι λιγακι ψυχοπλακωτικες σου αρχιζουνε τι ασχημα που ζουνε σου μιλανε για τον Αλκοολικο συζηγο τους κλπ. Οι περισσοτεροι στη Ρωσσια του πολεμικου ναυτικου ειναι αλκοολικοι!και πρακτικα δεν  :knockinb:!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom