Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.787
Κριτικές
3
Like
9.789
Πόντοι
1.336
Εδώ μέσα μαθαίνω ότι πρέπει να πιστεύω στο Θεό, ότι πρέπει να πιστεύω στα ζώδια, ότι πρέπει να πιστεύω στη Μαύρης Πέτρας, τώρα μη μου πείτε ότι πρέπει να πιστεύω και στους εξωγήινους...
Think Give Up GIF by Boomerang Official
Δεν είπα αυτό. Εγώ εξάλλου που είμαι θαλασσόλυκος δεν πιστεύω σε τίποτα....
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.946
Κριτικές
2
Like
21.208
Πόντοι
6.236

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.868
Κριτικές
32
Like
15.086
Πόντοι
12.946
Εδώ μέσα μαθαίνω ότι πρέπει να πιστεύω στο Θεό, ότι πρέπει να πιστεύω στα ζώδια, ότι πρέπει να πιστεύω στη Μαύρης Πέτρας, τώρα μη μου πείτε ότι πρέπει να πιστεύω και στους εξωγήινους...
Think Give Up GIF by Boomerang Official
Τι δεν πιστεύεις στους εξωγήινους??? :new_shocked:
υπάρχουν αποδείξεις :coffee:
alien 2.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.946
Κριτικές
2
Like
21.208
Πόντοι
6.236

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.984
Like
10.126
Πόντοι
2.606
Εδώ μέσα μαθαίνω ότι πρέπει να πιστεύω στο Θεό, ότι πρέπει να πιστεύω στα ζώδια, ότι πρέπει να πιστεύω στη Μαύρης Πέτρας, τώρα μη μου πείτε ότι πρέπει να πιστεύω και στους εξωγήινους...
Think Give Up GIF by Boomerang Official
Ξεκίνα σιγά-σιγά...:coffee::coffee:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Επίδοξε ναύτη, θέλεις να με εξοργίσεις; Έτσι μιλούν σε έναν καλοκάγαθο υπερήλικα με κλονισμένη υγεία;

Αν έχεις τέτοια συμπεριφορά και στον πρώτο σου ναύλο θα κολυμπήσεις στην θάλασσα του Ρος Ιούλιο μήνα.
Επιτέλους!
Ο παλιός καλός Καπετάνιος!!! :hi:

Υ.Γ. Τις τουαλέττες του πλοίου ποιος θα τις καθαρίσει; :think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οχι.
Eιμαι αναγκασμενος να επιμεινω.
Εισθε συναισθηματικα ασταθης και ευαλωτος απεναντι στην ανεπροκοπη οικονομικη βδελλα.
Στη μια σελιδα τον αποκληρωνεται δια βιου και απο τα παντα και στην επομενη του στελνετε 3 χιλιαρικα επειδη αντεγραψε ενα ποιημα.Απαραδεκτη συμπεριφορα...Στο τελος θα τον βαλετε και συνδικαιουχο στους τραπεζικους λογαριασμους και θα μεινετε στην ψαθα μεσα σε μια νυχτα.
Τελικά το αίμα νερό δεν γίνεται ...!
Πρέπει να εμπιστευτώ την οικογένεια, τον κ. @troubakhs μου!!!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
περπατάνε στην ψιλη άμμο , μαζευουν κοχυλια οι γκομενες τους και αυτοι ψαχνουν τι να παραγγείλουν απο το ρουμ σερβις :coffee:
Θα μου γνωρίσετε μία φίλη σας για να την βγάλω γκόμενα;;;
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
1. περπατάνε στην ψιλη άμμο , 2. μαζευουν κοχυλια οι γκομενες τους και 3. αυτοι ψαχνουν τι να παραγγείλουν απο το ρουμ σερβις :coffee:
Κοιτάξτε, κύριε!
Σκέπτομαι σοβαρά να σας προσλάβω ως Διαχειριστή των Οικονομικών μου αφού ο κ. @Μπιρλας την έκανε ταχέως μη αποδεχόμενος την αγάπη μου προς τον αχαίρευτο ανεψιόν μου, κ. @troubakhs μου ...

Πλην όμως υπάρχουν ορισμένα δομικά προβλήματα εις την ανάλυσιν του Οικονομικού Προγράμματός σας.

1. Ημείς, το Αγλάισμα της Αριστοκρατίας, δεν περπατάμε εις την ψιλήν άμμον. Μας μεταφέρουν!
1a6552_4b7101f9b3fd47d99d0a7a6d2aebd84e.png


2. Για να συλλέξουν κογχύλια οι γκόμενές μας πρέπει πρώτα να βρούμε γκόμενα. Εις την διακήρυξίν σας ουδέν αναγιγνώσκω περί του τρόπου εύρεσης γκόμενας [επιτέλους].

3. Ημείς, το Αγλάισμα της Αριστοκρατίας, ουδέν αναζητώμεν εκ του room service. Αυτό το πράττει το υπηρετικόν προσωπικόν Ημών. Εις Ημάς προσφέρονται άπαντα τα εδέσματα και ποτά, που υπάρχουν και Ημείς επιλέγομεν. Όσα δεν επιλέγονται, απορρίπτονται πάραυτα εις τους κάδους απορριμμάτων.

Υ.Γ. Τελικώς μάλλον ο κ. @Μπιρλας είναι ο κατάλληλος διαχειριστής των Οικονομικών μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Α, εντάξει. Μετά από αυτήν την απόδειξη, πιστεύω.
Ο Νηματοθέτης είναι μία άχρονη και άναρχη Οντότητα. Μία Οντότητα ακατάληπτη και απερίγραπτη.
Αμυδρώς και σκιωδώς μπορείτε να κατανοήσετε την Οντότητα αυτή και αυτό μόνο αν διαθέτετε επαρκή ποσότητα υπερβατικής λογικής.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Σε ξενοδοχειο δεν μπαινει κοπελα αν δεν αφησει στην ρεσεψιον πρωτα την ταυτοτητα της. Σε αιρμπιενμπι της ζητας εσυ να σου δειξει την ταυτοτητα της υπολογιζοντας βεβαια παντοτε το Ταιλανδεζικο ημερολογιο, αν δεν εχει τον πουλο.
Θα με βοηθήσετε να βρω γκόμενα στην Ταϊλάνδη;
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.742
Like
14.306
Πόντοι
3.506
Θα με βοηθήσετε να βρω γκόμενα στην Ταϊλάνδη;
Αν ταξιδέψετε στην Ταιλάνδη, μπορείτε και μόνος σας να βρείτε εκεί γκόμενα. δεν νομίζω πως θα χρειαστείτε βοήθεια..:confused:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.787
Κριτικές
3
Like
9.789
Πόντοι
1.336
Αν ταξιδέψετε στην Ταιλάνδη, μπορείτε και μόνος σας να βρείτε εκεί γκόμενα. δεν νομίζω πως θα χρειαστείτε βοήθεια..:confused:
Σε αυτά τα ταξίδια υπάρχει πάντα κίνδυνος για τον αμύητο ταξιδιώτη. Αν καταλάβουν ότι ο γέροντας είναι μόνος μπορεί να τον κάνουν κεμπάπ και να τον φάει ο κ.κωλο-γερος σε στριτ φουντ σάντουιτς.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Αν ταξιδέψετε στην Ταιλάνδη, μπορείτε και μόνος σας να βρείτε εκεί γκόμενα. δεν νομίζω πως θα χρειαστείτε βοήθεια..:confused:
Το γνωρίζω. Έχω ταξιδέψει πολύ πριν ο Μέγας Εραστής, κ. @κωλο-γερος , ανακαλύψει την χώρα αυτή.
Πλην όμως εγώ δεν θέλω γκόμενα με χρήματα.
Θέλω να μου γνωρίσει μία φίλη από τις γυναίκες, που έχει στο χαρέμι του, για να την βγάλω γκόμενα χωρίς χρήματα.

Φευ εις τον Έρωταν και τα 12 αυθαίρετα στούντιο του κ. @amjik !
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Σε αυτά τα ταξίδια υπάρχει πάντα κίνδυνος για τον αμύητο ταξιδιώτη. Αν καταλάβουν ότι ο γέροντας είναι μόνος μπορεί να τον κάνουν κεμπάπ και να τον φάει ο κ.κωλο-γερος σε στριτ φουντ σάντουιτς.
:grouphug::grouphug::grouphug:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.787
Κριτικές
3
Like
9.789
Πόντοι
1.336
Το γνωρίζω. Έχω ταξιδέψει πολύ πριν ο Μέγας Εραστής, κ. @κωλο-γερος , ανακαλύψει την χώρα αυτή.
Πλην όμως εγώ δεν θέλω γκόμενα με χρήματα.
Θέλω να μου γνωρίσει μία φίλη από τις γυναίκες, που έχει στο χαρέμι του, για να την βγάλω γκόμενα χωρίς χρήματα.

Φευ εις τον Έρωταν και τα 12 αυθαίρετα στούντιο του κ. @amjik !
Μιλήστε μας για αυτή την "περίεργη ισορροπία" ανάμεσα στην κατάκτηση της γκόμενας και την "κατάκτηση" της εκδιδόμενης
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Η παρακάτω για παράδειγμα είναι μία από τις 10δες προσωπικές γκόμενες του κ. κωλό-γερου στην Μπανγκόκ [έχει πολλές άλλες γκόμενες σε 17 ακόμη πόλεις της Ταϊλάνδης].
Σίγουρα η γυναίκα αυτή θα έχει κάποια φίλη να μου γνωρίσει για να την βγάλω γκόμενα...
0*PqFJsqvEWaSP4L1O.jpg
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.742
Like
14.306
Πόντοι
3.506
Το γνωρίζω. Έχω ταξιδέψει πολύ πριν ο Μέγας Εραστής, κ. @κωλο-γερος , ανακαλύψει την χώρα αυτή.
Πλην όμως εγώ δεν θέλω γκόμενα με χρήματα.
Θέλω να μου γνωρίσει μία φίλη από τις γυναίκες, που έχει στο χαρέμι του, για να την βγάλω γκόμενα χωρίς χρήματα.

Φευ εις τον Έρωταν και τα 12 αυθαίρετα στούντιο του κ. @amjik !
Και κανονικές βρίσκεις χωρίς χρήματα ! :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom