Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.742
Like
14.306
Πόντοι
3.506
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Μιλήστε μας για αυτή την "περίεργη ισορροπία" ανάμεσα στην κατάκτηση της γκόμενας και την "κατάκτηση" της εκδιδόμενης
Εξαίρετος ερώτησις!

Κοιτάξτε, κύριε!
Η εργαζομένη εράται [ερωτεύεται] το χρήμα.

Η γκόμενα όμως εράται αυτά που άλλες εκλαμβάνουν ως αδυναμίες. Για παράδειγμα όταν μία γκόμενα αρχίσει να ορέγεται το μικρό και μαλακό πέος, την μασέλα που εκτοξεύεται από το στόμα όταν βήχουμε, την ελαφράν πλην όμως διακριτήν ακράτειαν ούρων, την θολήν όρασιν, το χειροποίητο ξύλινο μπαστούνι κλπ, τότε ΝΑΙ. Η γκόμενα έχει κατακτηθεί.
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.946
Κριτικές
2
Like
21.208
Πόντοι
6.236
Θα μου γνωρίσετε μία φίλη από αυτές που θα σας έρχονται, για να την βγάλω γκόμενα;;;

Θα μου γνωρίσετε μία φίλη σας για να την βγάλω γκόμενα;

Έχετε μία φίλη να μου γνωρίσετε για να την βγάλω γκόμενα;

Μία γκόμενα θέλω να με φιλοξενήσει!

Θα μου γνωρίσετε μία φίλη σας για να την βγάλω γκόμενα;;;

Ημείς, το Αγλάισμα της Αριστοκρατίας, δεν ψάχνουμε να βρούμε γκόμενα.
Σούρα!!! Σου' ρχομαι!!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.946
Κριτικές
2
Like
21.208
Πόντοι
6.236

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.758
Like
11.321
Πόντοι
3.656
Ο Νηματοθέτης είναι μία άχρονη και άναρχη Οντότητα. Μία Οντότητα ακατάληπτη και απερίγραπτη.
Αμυδρώς και σκιωδώς μπορείτε να κατανοήσετε την Οντότητα αυτή και αυτό μόνο αν διαθέτετε επαρκή ποσότητα υπερβατικής λογικής.
Γιατι φωναζεις?
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.868
Κριτικές
32
Like
15.086
Πόντοι
12.946
Εξαίρετος ερώτησις!

Κοιτάξτε, κύριε!
Η εργαζομένη εράται [ερωτεύεται] το χρήμα.

Η γκόμενα όμως εράται αυτά που άλλες εκλαμβάνουν ως αδυναμίες. Για παράδειγμα όταν μία γκόμενα αρχίσει να ορέγεται το μικρό και μαλακό πέος, την μασέλα που εκτοξεύεται από το στόμα όταν βήχουμε, την ελαφράν πλην όμως διακριτήν ακράτειαν ούρων, την θολήν όρασιν, το χειροποίητο ξύλινο μπαστούνι κλπ, τότε ΝΑΙ. Η γκόμενα έχει κατακτηθεί.
Μάλιστα :coffee:
Μου θυμίσατε μια παλιά διασκεδαστική ιστορία.
Ίσως μερικοί παλιοί θα την θυμούνται, υπήρχε ένας αστικός μύθος στις αρχές δεκαετίας 1980.
Κυκλοφορούσε, τότε, στην Αθήνα, μια φήμη ότι υπήρχε μία νεκρόφιλη, η οποία σε πλήρωνε (και μάλιστα αδρά... ίσα με 5 χιλιάρικα!) εάν κατάφερνες να "συνευρεθείς" μαζί της!
Η κοπέλα ήταν ζωντανή, απλά την "έβρισκε" να το κάνει μέσα σε κάσα! Μάλιστα, ήταν και βαμμένη/μακιγιαρισμένη σα νεκρή, για να είναι πιο πετυχημένο το κλίμα.
Όσοι διηγόντουσαν την ιστορία, είχαν χαραγμένο στο μυαλό τους και το τηλέφωνο: Άρχιζε από "64..." Μία φορά που πήρα, απάντησε αυτόματος τηλεφωνητής και το μήνυμα ξεκινούσε ως εξής: "Ιερός Ναός Αγ. Δημητρίου Αμπελοκήπων..." Μετά, έλεγε κάτι σαν κήρυγμα.
Τέλος πάντων, μην τα πολυλογώ, λέγανε ότι τηλεφωνούσες, έκλεινες ραντεβού και ερχόντουσαν να σε παραλάβουν με μία... νεκροφόρα! (Υπήρχε, όμως, και η εκδοχή του βαν).
Ο μύθος αυτός κυκλοφορούσε πολύ κείνη την εποχή - ήταν της μόδας. Φυσικά, δεν έλειπαν και αυτοί που ισχυρίστηκαν ότι το επιχείρησαν και πέρασαν τη δοκιμασία, όπως υπήρχαν και αυτοί που έλεγαν ότι μπροστά στο θέαμα που αντίκρισαν, δεν υπήρχαν τα "αναμενόμενα", κι έτσι αποχώρησαν...
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Μάλιστα :coffee:
Μου θυμίσατε μια παλιά διασκεδαστική ιστορία.
Ίσως μερικοί παλιοί θα την θυμούνται, υπήρχε ένας αστικός μύθος στις αρχές δεκαετίας 1980.
Κυκλοφορούσε, τότε, στην Αθήνα, μια φήμη ότι υπήρχε μία νεκρόφιλη, η οποία σε πλήρωνε (και μάλιστα αδρά... ίσα με 5 χιλιάρικα!) εάν κατάφερνες να "συνευρεθείς" μαζί της!
Η κοπέλα ήταν ζωντανή, απλά την "έβρισκε" να το κάνει μέσα σε κάσα! Μάλιστα, ήταν και βαμμένη/μακιγιαρισμένη σα νεκρή, για να είναι πιο πετυχημένο το κλίμα.
Όσοι διηγόντουσαν την ιστορία, είχαν χαραγμένο στο μυαλό τους και το τηλέφωνο: Άρχιζε από "64..." Μία φορά που πήρα, απάντησε αυτόματος τηλεφωνητής και το μήνυμα ξεκινούσε ως εξής: "Ιερός Ναός Αγ. Δημητρίου Αμπελοκήπων..." Μετά, έλεγε κάτι σαν κήρυγμα.
Τέλος πάντων, μην τα πολυλογώ, λέγανε ότι τηλεφωνούσες, έκλεινες ραντεβού και ερχόντουσαν να σε παραλάβουν με μία... νεκροφόρα! (Υπήρχε, όμως, και η εκδοχή του βαν).
Ο μύθος αυτός κυκλοφορούσε πολύ κείνη την εποχή - ήταν της μόδας. Φυσικά, δεν έλειπαν και αυτοί που ισχυρίστηκαν ότι το επιχείρησαν και πέρασαν τη δοκιμασία, όπως υπήρχαν και αυτοί που έλεγαν ότι μπροστά στο θέαμα που αντίκρισαν, δεν υπήρχαν τα "αναμενόμενα", κι έτσι αποχώρησαν...

Δηλαδή υπονοείτε ότι εξαιτίας του προκεχωρημένου της ηλικίας μου μόνο μία νεκρόφιλη μπορεί να συνευρεθεί μαζί μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.868
Κριτικές
32
Like
15.086
Πόντοι
12.946
Δηλαδή υπονοείτε ότι εξαιτίας του προκεχωρημένου της ηλικίας μου μόνο μία νεκρόφιλη μπορεί να συνευρεθεί μαζί μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Το έγραψα διασκεδαστική ιστορία και αστικός μύθος, απλά τη θυμήθηκα και την έγραψα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.758
Like
11.321
Πόντοι
3.656
Δηλαδή υπονοείτε ότι εξαιτίας του προκεχωρημένου της ηλικίας μου μόνο μία νεκρόφιλη μπορεί να συνευρεθεί μαζί μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Χωρις να θελω να φυτιλιασω νομιζω ναι ξεκαθαρα αυτο εννοει.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.868
Κριτικές
32
Like
15.086
Πόντοι
12.946
Χωρις να θελω να φυτιλιασω νομιζω ναι ξεκαθαρα αυτο εννοει.
Σύμφωνα με την ψυχολογία η γεροντοφιλία ανήκει στις παραφιλίες.
Η δική μου άποψη είναι ότι αυτά είναι αστικοί μύθοι
ότι υπάρχουν όντως γεροντόφιλες, πιο πολύ πάνε για το μαρούλι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
270
Like
961
Πόντοι
81
Σύμφωνα με τη ψυχολογία η γεροντοφιλία ανήκει στις παραφιλίες.
Η δική μου άποψη είναι ότι αυτά είναι αστικοί μύθοι,
ότι υπάρχουν όντως γεροντόφιλες πιο πολύ πάνε για το μαρούλι.
Ευχαριστώ να λέμε στην ηλικία μας που υπάρχουν και αυτές:confused:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.984
Like
10.126
Πόντοι
2.606
Αφήνω αυτό εδώ, καθαρά για ενημερωτικούς λόγους...

 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.758
Like
11.321
Πόντοι
3.656
Αφήνω αυτό εδώ, καθαρά για ενημερωτικούς λόγους...

Oυσιαστικα το αρθρο μας λεει να τον παιζουμε ολη μερα.....
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.959
Κριτικές
40
Like
22.948
Πόντοι
26.096
Σύμφωνα με την ψυχολογία η γεροντοφιλία ανήκει στις παραφιλίες.
Η δική μου άποψη είναι ότι αυτά είναι αστικοί μύθοι
ότι υπάρχουν όντως γεροντόφιλες, πιο πολύ πάνε για το μαρούλι.
Ώστε λοιπόν μόνο μία γεροντόφιλη μπορώ να βρω για γκόμενα;;;

Υ.Γ. Ευτυχώς που υπάρχει ο έντιμος και ανιδιοτελής Διαχειριστής των Οικονομικών μου, κ. @Μπιρλας , που μου ανοίγει τα μάτια σχετικά με τα υποκρυπτόμενα νοήματα των αναρτήσεών σας.
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.984
Like
10.126
Πόντοι
2.606

Τρεις λόγοι που «κλέβουν» έως και 2,5 εκατοστά από το πέος – Ο ένας είναι το πολύ και άγριο σεξ :coffee::coffee::coffee:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom