Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.229
Like
29.746
Πόντοι
5.006

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
Επιτέλους ξανά μαζευτήκατε παλιοραμολιά! :tickedoff:
Θα ήθελα να κάνω μία αφιέρωση στον άρτι νεκραναστηθέντα νηματοθέτη η οποία είναι επίκαιρη και λόγω των ημερών:
<<Aθήνα γαμημένη ο Παοκ δεν πεθαίνει!>> :rockon:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
Καλημέρα σας.

Οι αποχαιρετισμοί δεν μου αρέσουν. Γενικά στη ζωή μου δεν είμαι άνθρωπος των αποχαιρετισμών και αν κάτι είναι να σβήσει, το αφήνω να σβήσει μόνο του.

Εξ ου και η προτροπή μου στον ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ Blizardeye να μην διαγράψει τον λογαριασμό του τότε και να μην επιμείνει στο κλείδωμα του νήματος. Παρόλα αυτά σέβομαι την δική του απόφαση, γιατί πραγματικά θαυμάζω την οξυδέρκεια του, την καλοσύνη του και είμαι ευγνώμων που τον έχω στη ζωή μου αν και θα ήθελα να τον έχω περισσότερο.

Για τούτο δω το νήμα τι να πω? Το ξεκίνησε ο νηματοθέτης και πολλοί μαζί το φτάσαμε να είναι το μακροβιότερο και μεγαλύτερο νήμα γενικής συζήτησης μιας πλατφόρμας άλλου αντικειμένου. Κατηγορήθηκε πολλές φορές για νήμα κλειστό που μια κλίκα γράφει ακαταλαβίστικα πράγματα και δεν δέχεται άλλους. Τεράστιο λάθος και έλλειψη μυαλού όσων το πίστευαν. Απόδειξη αυτού είναι τα δεκάδες νέα μέλη που κατά καιρούς προστέθηκαν και συντασσόμενα με την πνοή του νήματος με χιούμορ και καλή διάθεση, έγιναν μέλη.

Μπορεί στην πορεία να έγιναν και κάποια λάθη αλλά όπως θα έλεγε και ο κ, the saint ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω.

Για μένα αυτό το νήμα σημαίνει πολλά.!!

Πάντα θα θυμάμαι την πρώτη μου συνάντηση με τον αδελφό μου και την επίσκεψη μας στον οίκο ευγηρίας που στεγαζόταν τότε ο κ. the saint.

Γνώρισα τους περισσότερους από όσους συμμετείχαν και είμαι χαρούμενος . Κρατάω από όλους τα θετικά και φυσικά τα λέμε έξω, αφού ξέρετε σε ποια πιάτσα αράζω το taxi . Ο μόνος από αυτούς που δεν γνώρισα αν και θα ήθελα είναι ο ΔΙΟΜΗΔΗΣ.

Γνώρισα και ένα μεγάλο έρωτα μέσα εδώ με την tralala97. Ένα γλυκύτατο πλάσμα που θα έχω πάντα στην καρδιά μου. Ναι πράγματι συνέβη κι αυτό.

Αν και τελικά έγραψα έναν μίνι αποχαιρετισμό, δεν θα πω αντίο. Θα πω….

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ, ΤΑ ΛΕΜΕ……..
Ευχαριστώ αλλά και να μην με γνωρίσεις δεν χάνεις και τίποτα σπουδαίο.
Το τηλέφωνο μου το έχει ο Αγιος καθώς και ο κωλό-γερος αν θέλετε για μετά το Πάσχα κανονίζουμε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.270
Κριτικές
42
Like
30.057
Πόντοι
28.246
Ορθά του τα είπες .
Εύγε!!!
Βρίζει ασύστολος.
Ε, με το πουστη!

Για το προηγουμενο μηνυμα σου, ο Αγιος εχει και το δικο μου τηλεφωνο. Μιας και μας εχει φακελωμενους και τους δυο ο τραγοπαπας τι λες, ενδιαφερεσαι;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.229
Like
29.746
Πόντοι
5.006
Ευχαριστώ αλλά και να μην με γνωρίσεις δεν χάνεις και τίποτα σπουδαίο.
Το τηλέφωνο μου το έχει ο Αγιος καθώς και ο κωλό-γερος αν θέλετε για μετά το Πάσχα κανονίζουμε.
Ο κωλο γερός είναι στο Νεπάλ πως θα τον βρει:sopase::tooth:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.573
Κριτικές
36
Like
38.518
Πόντοι
19.795

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.974
Like
30.411
Πόντοι
5.006
Ε, με το πουστη!

Για το προηγουμενο μηνυμα σου, ο Αγιος εχει και το δικο μου τηλεφωνο. Μιας και μας εχει φακελωμενους και τους δυο ο τραγοπαπας τι λες, ενδιαφερεσαι;
Επειδή ο Αγιος μπορεί να τα κακαρώσει (μεγάλος άνθρωπος είναι), ποτέ δεν ξέρεις,να σου δώσω το δικό μου να μου δώσεις το δικό σου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom