Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Προς αγαπητό κύριο bliz ή αλλιώς γεροξεκούτη, μόλις έλαβα το email και απάντησα.
Στα λίγα δευτερόλεπτα σοβαρότητας να πω πώς το παρόν νημα είναι και το μόνο στο οποίο συμμετείχα ενεργά και με μία κάποια σταθερότητα για όσο μου επιτρέπεται λόγω της επαγγελματικής μου ενασχόλησης.
Παραδόξως σε αυτό υπήρχαν εκ διαμέτρου αντίθετοι χαρακτήρες από διάφορα κοινωνικά στρώματα όμως υπήρχε αυτό το κάτι που τους έκανε να ομονοούν και όχι μόνο αυτό αλλά είχαν ένα μοναδικό κώδικα επικοινωνίας.
Αυτό το κάτι το πιστώνω κατά 99% στον γεροξεκούτη. Ο οποίος δημιούργησε, με πολύ προσωπικό χρόνο, μία στέγη για όλους εμάς τους παππούληδες και μικροτσουτσουνους.
Κατά τα λοιπά όπως λέει και ο κ κωλό-γερος, gamieste και καλημέρα σας.
Ας αρχίσουν οι χοροί πάμε να το κλειδώσουμε!
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Έχοντας την τιμή :tooth::tooth::tooth: να είμαι ο Αισχιστος των Αισχρών αυτού του νήματος έχω να ευχηθώ σε ολους να γαμιεστε ακατάπαυστα!!!:zfuck::fuck1::bigdick::wanker::erection::fuck2::jade::kissass:

Οι φιλίες που δημιουργήθηκαν με πολλά «παιδιά» απο εδώ κρατιούνται και στην κανονική ζωή :hi:
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.166
Κριτικές
6
Like
9.515
Πόντοι
2.586

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Καλημέρα σας.

Οι αποχαιρετισμοί δεν μου αρέσουν. Γενικά στη ζωή μου δεν είμαι άνθρωπος των αποχαιρετισμών και αν κάτι είναι να σβήσει, το αφήνω να σβήσει μόνο του.

Εξ ου και η προτροπή μου στον ΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ Blizardeye να μην διαγράψει τον λογαριασμό του τότε και να μην επιμείνει στο κλείδωμα του νήματος. Παρόλα αυτά σέβομαι την δική του απόφαση, γιατί πραγματικά θαυμάζω την οξυδέρκεια του, την καλοσύνη του και είμαι ευγνώμων που τον έχω στη ζωή μου αν και θα ήθελα να τον έχω περισσότερο.

Για τούτο δω το νήμα τι να πω? Το ξεκίνησε ο νηματοθέτης και πολλοί μαζί το φτάσαμε να είναι το μακροβιότερο και μεγαλύτερο νήμα γενικής συζήτησης μιας πλατφόρμας άλλου αντικειμένου. Κατηγορήθηκε πολλές φορές για νήμα κλειστό που μια κλίκα γράφει ακαταλαβίστικα πράγματα και δεν δέχεται άλλους. Τεράστιο λάθος και έλλειψη μυαλού όσων το πίστευαν. Απόδειξη αυτού είναι τα δεκάδες νέα μέλη που κατά καιρούς προστέθηκαν και συντασσόμενα με την πνοή του νήματος με χιούμορ και καλή διάθεση, έγιναν μέλη.

Μπορεί στην πορεία να έγιναν και κάποια λάθη αλλά όπως θα έλεγε και ο κ, the saint ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω.

Για μένα αυτό το νήμα σημαίνει πολλά.!!

Πάντα θα θυμάμαι την πρώτη μου συνάντηση με τον αδελφό μου και την επίσκεψη μας στον οίκο ευγηρίας που στεγαζόταν τότε ο κ. the saint.

Γνώρισα τους περισσότερους από όσους συμμετείχαν και είμαι χαρούμενος . Κρατάω από όλους τα θετικά και φυσικά τα λέμε έξω, αφού ξέρετε σε ποια πιάτσα αράζω το taxi . Ο μόνος από αυτούς που δεν γνώρισα αν και θα ήθελα είναι ο ΔΙΟΜΗΔΗΣ.

Γνώρισα και ένα μεγάλο έρωτα μέσα εδώ με την tralala97. Ένα γλυκύτατο πλάσμα που θα έχω πάντα στην καρδιά μου. Ναι πράγματι συνέβη κι αυτό.

Αν και τελικά έγραψα έναν μίνι αποχαιρετισμό, δεν θα πω αντίο. Θα πω….

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ, ΤΑ ΛΕΜΕ……..
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.166
Κριτικές
6
Like
9.515
Πόντοι
2.586
για μενα ΙΜΗΟ καλα θα κανει ο τριμαλακας ο νηματοθετης , κι ας μην του μιλαω , γιατι ειναι πολυ τρομπας ...να ξαναγυρισει και το νημα να ξαναζωντανεψει...οπως βλεπετε ολοι εδω ειμαστε ....Ολοι ριχνουμε μια ματια ....σε μια μερα γραφτηκαν τοσες σελιδες ...
Ειλικρινα το λεω ,,θα ειναι κριμα
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.166
Κριτικές
6
Like
9.515
Πόντοι
2.586
ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ

Κατόπιν της μεγάλης συμμετοχής στο ιερό προσκύνημα, η κηδεία αναβάλλεται.
Αγιε ...
Πες στον τριμαλακα το νηματοθετη να ξαναερθει ...
Θα του μιλησω
και αμα ανεβω στο χωριο του θα τον κερασω και καφε
ξερει αυτος..αξημερωτα ...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.772
Κριτικές
171
Like
91.842
Πόντοι
46.423
Καλησπερίζω όλους τους γέροντες.

Καλησπερίζω τον ευγενικό νηματοθέτη και εύχομαι σύντομα να επιστρέψει στον χώρο του.

Ένα φρέσκο σάπιο ...

:wink:

 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.943
Κριτικές
34
Like
14.818
Πόντοι
18.546
Χθες ο gauguin έκανε μία προσπάθεια να μπει με το διαγραμμένο προφίλ του ώστε να γράψει στο νήμα ένα τελευταίο χαιρετισμό και του έβγαλε το παρακάτω μήνυμα... :confused:

gauguin.png

που πα ρε Καραμήτρο με διαγραμμένο προφίλ :woldman:

έχετε όλοι πολλά χαιρετίσματα απο την αφεντιά του
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.166
Κριτικές
6
Like
9.515
Πόντοι
2.586
Τωρα ..σε λιγο θα βγει ο πολυχρονεμένος και θα αρχισει τα περι Αγγλιδας τροφού , πένομαι δεν υπαρχει μανάρι
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.943
Κριτικές
34
Like
14.818
Πόντοι
18.546

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.014
Πόντοι
25.467
blizardeye
12:02 μ.μ. (πριν από 2 ώρες)
προς εγώ

Στείλε, ρε, στον Αντισθένη να το κλειδώσει.
Κάνε την κηδεία και κλειδώστε το. Θα αρχίσει να σέρνεται πάλι. Σου έλειψαν οι φωτο με τα ψάρια και θέλεις να το παρατείνεις;;;
Σε παρακαλώ! ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ!!!




Αγαπητέ Νεκραναστημένε,

Εν πρώτοις να ξεκαθαρίσουμε ότι τον κ. Αμτζίκιο και τις πσαριές του, εσείς ο ίδιος τα προσκαλέσατε στο πριβέ νηματάκι σας, και μάλιστα τα υποδεχτήκατε μετά φανών και λαμπάδων. Συνεπώς μου προκαλεί εντύπωση το ότι τώρα παραπονιέστε.

Εν δευτέροις, και όπως έλεγε και η Αγγλίς τροφός σας, των φρονίμων τα παιδιά μαγειρεύουν πριν πεινάσουν. Οπότε νομίζω ότι εφόσον επιθυμείτε "κλείδωμα", θα έπρεπε να είχατε μεριμνήσει.

Τρίτον και τελευταίον, το παραπάνω μήνυμα σας, έχει ύφος διαταγής. Και όπως πολύ καλά γνωρίζετε, δεν τα πάω και τόσο καλά με τις διαταγές.

Αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom