Νέα

Οι κριτικές στο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 437
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Εχώ γράψει εδώ και 3 μέρες μια κριτική (πρώτη φορά) αλλά δε βλέπω να έχει δημοσιευτεί εως τώρα. Είναι φυσιολογικό να υπάρχει τέτοια καθυστέρηση; Συμπλήρωσα όλα τα απαιτούμενα πεδία και περιέγραψα αρκετά αναλυτικά τα καθέκαστα. Πάτησα υποβολή και βγήκε το μήνυμα πως θα δημοσιευτεί μόλις περάσει από έγκριση.

:huh:



Ααα μόλις γράφτηκες δηλαδή!  :grin: :grin:  Εντάξει τον έπεισες τον Antistheni!!  :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Και εξαφανίστηκε μέσα σε 5 λεπτά! Μαγεία!  :huh:
να κρατας αντιγραφο πριν την δημοσιευσεις και να την βαζεις και στην ημερησια ενημερωση αν ειναι κατι σημαντικο που πρεπει να ειπωθει......υποψιαζεσαι δλδ κατι;
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
13
Πόντοι
0
να κρατας αντιγραφο πριν την δημοσιευσεις και να την βαζεις και στην ημερησια ενημερωση αν ειναι κατι σημαντικο που πρεπει να ειπωθει......υποψιαζεσαι δλδ κατι;

Κοίτα, καταλαβαίνω πως είμαι νέο μέλος (αν και διαβάζω καιρό το σαίτ) και ως εκ τούτου η αξιοπιστία μου είναι ανύπαρκτη. Κάθε κριτική και αξιολόγηση που κάνω θα αντιμετωπιστεί με καχυποψία. (Αντικειμενικότητα, κλώνος, μεροληψία,συμφέροντα) Αλλά από την στιγμή που έχω τη δυνατότητα να συμβάλλω και να πω την γνώμη μου (αυτός ήταν και ο λόγος που έγινα μέλος, να βάλω κι εγώ 2 λιθαράκια σε αύτο το σαιτ που τόσα έμαθε και σε εμένα) προσπαθώ να το κάνω. Δεν πιστεύω δηλαδή πως είναι θέμα λογοκρισίας. Κατά τη γνώμη μου, ή κάποιο bug ροκάνισε την κριτική ή δεχθηκε πολλαπλά report από κάποιο/α μέλη για λογους που δε γνωρίζω. Όπως και να έχει, θα έχω το νου μου να κρατάω κι ένα αντίγραφό από δω και πέρα και βλέπουμε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Κοίτα, καταλαβαίνω πως είμαι νέο μέλος (αν και διαβάζω καιρό το σαίτ) και ως εκ τούτου η αξιοπιστία μου είναι ανύπαρκτη. Κάθε κριτική και αξιολόγηση που κάνω θα αντιμετωπιστεί με καχυποψία. (Αντικειμενικότητα, κλώνος, μεροληψία,συμφέροντα) Αλλά από την στιγμή που έχω τη δυνατότητα να συμβάλλω και να πω την γνώμη μου (αυτός ήταν και ο λόγος που έγινα μέλος, να βάλω κι εγώ 2 λιθαράκια σε αύτο το σαιτ που τόσα έμαθε και σε εμένα) προσπαθώ να το κάνω. Δεν πιστεύω δηλαδή πως είναι θέμα λογοκρισίας. Κατά τη γνώμη μου, ή κάποιο bug ροκάνισε την κριτική ή δεχθηκε πολλαπλά report από κάποιο/α μέλη για λογους που δε γνωρίζω. Όπως και να έχει, θα έχω το νου μου να κρατάω κι ένα αντίγραφό από δω και πέρα και βλέπουμε.
δεν υπαρχει λογοκρισια κριτικων στο σαιτ ετσι που υπονοεις παντως
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
Μια ερώτηση παίδες...Σηκωσα χθες μια κριτική και δεν την είδα να δημοσιεύεται..ρωτάω γιατί είδα δημοσιευμένες κριτικές με ημερομηνία 28-3 και σκέφτομαι αν έκανα κάτι λάθος..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μια ερώτηση παίδες...Σηκωσα χθες μια κριτική και δεν την είδα να δημοσιεύεται..ρωτάω γιατί είδα δημοσιευμένες κριτικές με ημερομηνία 28-3 και σκέφτομαι αν έκανα κάτι λάθος..
τυπε μήπως είναι τεχνικό το θέμα;είσαι σ αυτό το ημισφαίριο;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
Μια ερώτηση παίδες...Σηκωσα χθες μια κριτική και δεν την είδα να δημοσιεύεται..ρωτάω γιατί είδα δημοσιευμένες κριτικές με ημερομηνία 28-3 και σκέφτομαι αν έκανα κάτι λάθος..
Κάπου είχε διαφύγει. Μπήκε τώρα, οκ.
 

Santiago7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
24
Κριτικές
7
Like
188
Πόντοι
280
Να χαιρετησω κ εγω με τη σειρα μου το φορουμ...νεος οπως φαινεται αλλωστε παρ' οτι παρακοουθω κ ενημερωνομαι καιρο τωρα απο τις κριτηκες και τα σχολια σας!!!

Διαβαζοντας αρκετα εδω μεσα ειδα πως για να μπορεσεις να στειλεις πμ θα πρεπει να ξεπερασεις καποιον αριθμο μνματων (5+), δεν βρηκα ομως κατι αντιστοιχο με τις κριτηκες οποτε και εγραψα τις 2 πρωτες μου. Πανε 2-3 μερες τωρα και ακομα δεν τις εχω δει ανεβασμενες, παροτι εχουν αναρτηθει κριτηκες που γραφτηκαν σε μεταγενεστερο χρονο. Ηθελα λοιπον να ρωτησω εαν εκανα καποιο λαθος στη διαδικασια υποβολης ή υπαρχει καποιο τεχνικο (ή μη) προβλημα στη μεση???

Ευχαριστω εκ των προτερων...
 

kapsourakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Προς τον/τους κ. Administrator/Moderators

Υπέβαλα κριτική για την Νίνα του studio Queen Girls (Λ. Αθηνών 373) εδώ και τρεις εβδομάδες (11/4) και ακόμα δεν έχει αναρτηθεί στην αντίστοιχη σελίδα με τις κριτικές. Θα ήθελα να μάθω τον λόγο και και κατά πόσον αυτός αφορά ελλειπή τήρηση κανονισμών λειτουργίας του site. Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα μία σαφή απάντηση είτε στο παρόν thread είτε σε προσωπικό μήνυμα.

Ευχαριστώ. 
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.035
Πόντοι
17.085
Διότι η κριτική σου δε στέκει ως τέτοια. Στο πεδίο των κριτικών γράφουμε για συναντήσεις που έγιναν. Γράφτο στο φόρουμ λοιπόν αν θες..

Παρακαλώ.
 

kapsourakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Διότι η κριτική σου δε στέκει ως τέτοια. Στο πεδίο των κριτικών γράφουμε για συναντήσεις που έγιναν. Γράφτο στο φόρουμ λοιπόν αν θες..

Παρακαλώ.

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Υποθέτω ότι με τις "συναντήσεις" εννοείς "συνερεύσεις/συνουσίες". Σωστά;

Αυτή η προϋπόθεση όμως σηκώνει συζήτηση, διότι οι κριτικές αναφέρονται πρωτίστως στους οίκους ανοχής (βάσει των οποίων ταξινομούνται), με συγκεκριμένα κριτήρια τα οποία αξιολογούνται ποσοτικά, και όχι αποκλειστικά στις υπηρεσίες σεξ. Στην κριτική που υπέβαλα αναφέρθηκα και στον χώρο και στην κοπέλα καθώς και στις υπηρεσίες, για τις οποίες έγινε συναλλαγή. 
Κατά τη γνώμη μου θα μπορούσε η "συνάντηση" να καταχωρηθεί και ως "άρνηση συνεύρεσης/παροχής υπηρεσιών", μιας και δεν καταστρατηγείται κάποιος από τους κανόνες λειτουργίας του forum.
Και πάλι ευχαριστω, και καλή συνέχεια στο έργο σου.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.381
Κριτικές
169
Like
8.679
Πόντοι
10.326
Ή κριτιτικη στο Νικηφόρου Ουρανου  22 γιατί δεν ανέβηκε?
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.031
Πόντοι
7.865
Για τον ίδιο λόγο που δεν ανέβηκαν 5 δικές μου για τσόντες...Καθόμαστε και σπάμε τα παπάρια μας τσάμπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom