Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Αν εισαι φετιχιστης λολα

Θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι ειναι καπως γενικό αυτό που λές με την έννοια ότι τα φετιχ είναι ατέλειωτα. Αλλος πχ γουσταρει μποτες, άλλος λάτεξ, άλλος δερματινα , άλλος μακρια νύχια και πάει λεγοντας.

Και οι δύο αυτες Κυρίες πάντως έχουν με διαφορά τις καλύτερες στυλιστικές επιλογές σε αντίθεση με άλλες που είναι ικανές να φορεσουν άσπρη γόβα με μαυρο δίχτυ η να έχουν γενικότερα εμφάνιση τραγουδιάρας σε δευτεροκλασσάτο επαρχιακό σκυλάδικο. ΟΚ σε καποιους μπορει να αρεσει και αυτό αλλά εάν υπήρχε Fashion Police θα τις μπουζουριαζε !

Στο δίλημμα Λόλα - Θεανώ μιας και έχω παίξει και με τις δύο βάζω λίγο ψηλότερα τη Θεανώ αφενός γιατί η Λόλα μου φαίνεται λίγο πιο ψυχρή σαν επαγγελματίας και αφετέρου για τη μεγάλη ευρηματικότητα που διακρίνει τη Θεανώ στο παιχνίδι. Σαφώς όμως θεωρώ ότι εφόσων καποιος είναι στην Ελλάδα οφείλει να δοκιμάσει και τις δυο !
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
Θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι ειναι καπως γενικό αυτό που λές με την έννοια ότι τα φετιχ είναι ατέλειωτα. Αλλος πχ γουσταρει μποτες, άλλος λάτεξ, άλλος δερματινα , άλλος μακρια νύχια και πάει λεγοντας.

Και οι δύο αυτες Κυρίες πάντως έχουν με διαφορά τις καλύτερες στυλιστικές επιλογές σε αντίθεση με άλλες που είναι ικανές να φορεσουν άσπρη γόβα με μαυρο δίχτυ η να έχουν γενικότερα εμφάνιση τραγουδιάρας σε δευτεροκλασσάτο επαρχιακό σκυλάδικο. ΟΚ σε καποιους μπορει να αρεσει και αυτό αλλά εάν υπήρχε Fashion Police θα τις μπουζουριαζε !

Στο δίλημμα Λόλα - Θεανώ μιας και έχω παίξει και με τις δύο βάζω λίγο ψηλότερα τη Θεανώ αφενός γιατί η Λόλα μου φαίνεται λίγο πιο ψυχρή σαν επαγγελματίας και αφετέρου για τη μεγάλη ευρηματικότητα που διακρίνει τη Θεανώ στο παιχνίδι. Σαφώς όμως θεωρώ ότι εφόσων καποιος είναι στην Ελλάδα οφείλει να δοκιμάσει και τις δυο !
Στο στυλιστικο η λολα ειναι η καλυτερη απο ολες αυτη ειναι η γνωμη μου.
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Για κάποια Βασιλική από το kanesex έχουμε καμία γνώμη?(δεν μου βγάζει το λινκ εδώ να το ανεβάσω). Λέει για σωματικές τιμωρίες μόνο κ για τους λάτρεις του είδους φαίνεται καλή φάση... έχει πάει κανένας?Αν αναζητήσετε στο kanesex λέει"Νέα γυναίκα αναζητά άντρα για σωματικές τιμωρίες)
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
163
Like
231
Πόντοι
21

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
για την σεσίλια θα ήθελα να μάθω και εγώ,έρχεται από τα μέρη μας,έχω κάνει μόνο με την έρικα δύο φορές και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.
Έχω δει και τις δύο και έχω γράψει,ωραίες γυναίκες,στο αυταρχικό η έρικα μέχρι στιγμής η πιο εγκεφαλική και στο στράπ που γουστάρω τρελά η καλύτερη.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Έχω δει και τις δύο και έχω γράψει,ωραίες γυναίκες,στο αυταρχικό η έρικα μέχρι στιγμής η πιο εγκεφαλική και στο στράπ που γουστάρω τρελά η καλύτερη.

Για την Σεσίλια εκτός από ότι είναι ωραία γυναίκα για το αυταρχικό της τι γνώμη έχεις;
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Φιλαράκι εγώ δεν έχω πάει με πολλές αλλά νομίζω ότι σε πατούσα και γάμπα η Θεανώ είναι ότι καλυτερο έχω συναντήσει μέχρι τώρα.
Συμφωνώ απολύτως πατουσάρες κοντά στο 39 πιστεύω.
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Στο στυλιστικο η λολα ειναι η καλυτερη απο ολες αυτη ειναι η γνωμη μου.

Συμφωνώ και επαυξάνω και όχι μόνο στο στυλιστικό. Δεν νομίζω πως υπάρχει άλλη με την εμπειρία της Λόλας, ούτε καν την πλησιάζουν. Ειδικά για πρωτάρη αυτό το θεωρώ πολύ σημαντικό.
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Με την Έλλη που έχει ανοίξει νήμα, έχει κάποιος εμπειρία/άποψη?
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Ψάχνω για κοπελα που κάνει αυταρχικο αλλα και γαμιέται και αυτη. Απ'οτι διαβαζω η Μαγια ειναι καλή. Εμφανισιακα πως είναι; Ποια αλλη προτεινετε στα 50ε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

ellh.

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
110
Like
20
Πόντοι
1
Καμια πραγματικη ντομινα δε κανει σεξ.
 

johnpap555

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Θα ήθελα να μου πει όποιος γνωρίζει κάποια αφέντρα από Θεσσαλονίκη για ποδολαγνεία γύρω στα 50 ευρώ
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Μα δεν ψαχνει  ντομινα ο propiosalic
Με 50 ευρω θελει αυταρχικο κ γαμησι, δηλ να ριξει ποτσα κ να φαει στραποναρισμα
Άλλο αυταρχικο πρόγραμμα σε μπουρδελο, αλλο ντομινα κ αλλο σουπερ ντομινο...:)
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Γεια χαρά σε όλους
Έχουμε καθόλου πληροφορίες η κριτικές για Lady Afrodte
Facebook afrodyte Adami ????
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom