Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστές,

για την Anastasia Kiritsi που βρίσκειται αυτή την περίοδο στην Θεσσαλονίκη έχει κάποιος άποψη για το αν το κατέχει;
Να σημειώσω ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες (έχω βρεθεί μόνο 2 φορές με την Κυρία Έρικα)

Ευχαριστώ
Καλη είναι αλλα μην φανταστείς τίποτα τοπ.Εχω την εντύπωση οτι το κανει μονο και μονο για το χρήμα και σε ξεπεταει.Τουλαχιστον ετσι μου φανηκε 2 φορες που εχω βρεθει μαζι της.
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
392
Πόντοι
20
Γεια σας συναγωνιστές,

για την Anastasia Kiritsi που βρίσκειται αυτή την περίοδο στην Θεσσαλονίκη έχει κάποιος άποψη για το αν το κατέχει;
Να σημειώσω ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες (έχω βρεθεί μόνο 2 φορές με την Κυρία Έρικα)

Ευχαριστώ

Έμπειρη και πειστικά κυρίαρχη, αλλά τα session της είναι διαδικαστικού χαρακτήρα με έντονη αίσθηση υποκρισίας. Προσωπικά δεν θα ξαναπήγαινα μαζί της, αλλά υπάρχουν σίγουρα και χειρότερες. Επίσης, ζητάει τα λεφτά μπροστά, πράγμα απαράδεκτο.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
182
Like
122
Πόντοι
1
Καλησπέρα προς όλους τους συναγωνιστές,έκλεισα session με την έρικα πριν ένα μήνα περίπου,την πήρα τηλέφωνο πρώτα, εκτίμησα το ότι για δεκαπέντε λεπτά μου εξηγούσε ότι την ρωτούσα,το session κλείστηκε την επόμενη μέρα,η πρώτη εντύπωση μόλις άνοιξε την πόρτα θετική,ντυμένη με λάτεξ φόρεμα κοντό,ωραίο Πρόσωπο και πολύ καλό σώμα χωρίς ίχνος κυταρίτιδας και ωραίο χυτό πόδι,μιλήσαμε για δεκαπέντε λεπτά περίπου,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα της απάντησα και της είπα ότι θέλω να δοκιμάσω και άλλα είχα διαβάσει ότι είναι έμπειρη και πολλά χρόνια στον χώρο,ο χώρος της πεντακάθαρος και με εξοπλισμό,το session μαζί της άγγιξε την τελειότητα,το ότι κατάφερε να με ντύσει με γυναικεία ρούχα το πιό σημαντικό,ήταν το μόνο που δεν ήθελα να δοκιμάσω μου το πλάσαρε όμως τόσο καλά που το δέχτηκα,μου πρότεινε να με ντύσει γυναικεία και να με βάψει και να παίξουμε ρόλο,δύο γυναίκες λεσβίες ήταν το σενάριο και εκείνη η κυρίαρχη,δύο φιλενάδες που παίζουν μεταξύ τους μόλις το άκουσα δέχτηκα αμέσως και πέρασα καταπληκτικά,όντως παίξαμε μεταξύ μας σαν δύο λεσβίες αλλά εκείνη σαν κυρίαρχη με πήρε με στράπ το κάτι άλλο,το στράπ πάνω της είναι σαν προέκταση του κορμιού της,μου έγλυψε τον λαιμό και το στήθος και απογειώθηκα,μετά μου έβαλε το στράπ στο στόμα μου ενώ ταυτοχρόνως μου μιλούσε και με ξαναπήρε με άλλο στράπ είδα την καύλα στα μάτια της ,πεντακάθαρη την λάτρεψα από τις πατούσες της μέχρι κάτω,ήταν υγρή απίστευτο πρώτη φορά να με παίρνει γυναίκα και να χύνει στραπάροντας,κάναμε αρκετά τι να πρωτοπεριγράψω, η γεύση απο την χρυσή της βροχή θεσπέσια ακόμα και το φτύσιμο της στο στόμα μου και στην πίσω τρυπούλα μου σκέτη καύλα,το καλύτερο ήταν ότι όταν τελείωσα και έχυσα δεν ένοιωσα ενοχές,όπως τις προηγούμενες φορές που είχα κάνει στράπ,μέχρι και προφίλ στο facebook άνοιξα για να μπορώ να την βλέπω και να επικοινωνώ έστω με μηνύματα μαζί της,τέλεια σε όλα και χωρίς να κρατάει πόση ώρα κάθησα.Αφέντρα με τα όλα της αλλά και καταπληκτικός χαρακτήρας. :s&m_1:
Συναγωνιστη οντως παραησουν αποκαλυπτικος,ετσι ειναι η Ερικα την ιδρωνει την φανελα και ποτε δεν κραταει ωρα,εχει οντως τα πιο πολλα χρονια στον χωρο αλλα σε διπλο που εκανα με την φιλη της την νορα δεν εμεινα ικανοποιημενος απο την νορα,το αυταρχικο δεν ειναι μονο στραπ,μαστιγιο και βρισιδια η νορα μονο αυτα εκανε,βεβαια η η νορα ειναι πολυ καλυτερη απο αλλες αλλα εγω θελω το κατι παραπανω,φαντασια μηδεν,οποτε διπλο μονο με κατια και μισελ,την Ερικα θα την ξαναδω αλλα μονη της.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστές,

για την Anastasia Kiritsi που βρίσκειται αυτή την περίοδο στην Θεσσαλονίκη έχει κάποιος άποψη για το αν το κατέχει;
Να σημειώσω ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες (έχω βρεθεί μόνο 2 φορές με την Κυρία Έρικα)

Ευχαριστώ
την έχω δει μόνο μία φορά δεν με άρεσε η αναστασία δεν έχει τρόπους αλλά ούτε στο αυταρχικό με άρεσε,στήν εμφάνιση τώρα είναι κοντούλα πολύ μέτρια και στο πρόσωπο δεν προσέχει την εμφάνισή της,καμία σύγκριση με την ερίκα ότι καλύτερο έχει έρθει Σαλόνικα.πριν χρόνια είχα δει και την Αλεξάνδρα πολύ καλή.
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές,

για την Anastasia Kiritsi που βρίσκειται αυτή την περίοδο στην Θεσσαλονίκη έχει κάποιος άποψη για το αν το κατέχει;
Να σημειώσω ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες (έχω βρεθεί μόνο 2 φορές με την Κυρία Έρικα)

Ευχαριστώ

Μακρυά! Μία αγενέστατη τσουράπω που πάει να σου φάει λεφτά! Έχουν γράψει κι άλλοι γι' αυτήν. Ό,τι χειρότερο!
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές,

για την Anastasia Kiritsi που βρίσκειται αυτή την περίοδο στην Θεσσαλονίκη έχει κάποιος άποψη για το αν το κατέχει;
Να σημειώσω ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες (έχω βρεθεί μόνο 2 φορές με την Κυρία Έρικα)

Ευχαριστώ

Η συγκεκριμένη ειναι απο τις χειρότερες πκυ κυκλοφορουν, πραγμα που θελει προσπάθεια δεδομένου οτι οι αξιολογες επαγγελματίες στην Ελλάδα ειναι με το ζόρι 3-4. Αγενής, με τουπέ και ύφος αν και καραμπάζο, δεν τηρεί ουτε καν στοιχειώδη προσχήματα υγιεινής και επαγγελατισμού.
Βεβαια το οτι είναι "αποφοιτος" της γνωστής σχολής ανευρεσης εργασίας - dungeon (γίνε αφεντρα αντί για desperate housewife που είσαι), εξηγει πολλά για μένα...
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056

Σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές-εμπειρίες σας. Απ' ότι κατάλαβα μάλλον γλίτωσα χρόνο και χρήμα
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Εχει κανει κάποιος session με Κατερινα Τερζη;
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
βάλε λινκ αδελφέ.
θεσσαλονίκη ?
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστές,

για την Anastasia Kiritsi που βρίσκειται αυτή την περίοδο στην Θεσσαλονίκη έχει κάποιος άποψη για το αν το κατέχει;
Να σημειώσω ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες (έχω βρεθεί μόνο 2 φορές με την Κυρία Έρικα)

Ευχαριστώ
Κοίτα να δεις, μαζί της δεν έχω πάει, την είχα δει μια φορά στο extracavantza radio μαζί με την Αΐντα σε ένα και καλά αφιέρωμα σε μιστρες κλπ όταν δούλευε ακόμα στο same place. Προσωπικά τη συμπαθησα και αν έμενα Αθήνα θα είχα κάνει συνάντηση μαζί της.
Όπως για τις περισσότερες κύριες του χώρου θα ακουσεις καλά και κακά, όμως, να ξέρεις, από τη στιγμή που ήδη έχεις εμπειρία με Έρικα ο πήχυς έχει ανεβει πολύ ψηλά. Αυτά απο εμένα
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Κορυφη σε αυταρχικο η καλύτερα σε χειρισμό στραπον ειναι η ζανέτ απο στούντιο λεωφορο αθηνων 204.Η γκομενα το γουσταρει αυτο που κάνει και το κανει τέλεια.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Κοίτα να δεις, μαζί της δεν έχω πάει, την είχα δει μια φορά στο extracavantza radio μαζί με την Αΐντα σε ένα και καλά αφιέρωμα σε μιστρες κλπ όταν δούλευε ακόμα στο same place. Προσωπικά τη συμπαθησα και αν έμενα Αθήνα θα είχα κάνει συνάντηση μαζί της.
Όπως για τις περισσότερες κύριες του χώρου θα ακουσεις καλά και κακά, όμως, να ξέρεις, από τη στιγμή που ήδη έχεις εμπειρία με Έρικα ο πήχυς έχει ανεβει πολύ ψηλά. Αυτά απο εμένα
Άλλο η ερίκα η ερίκα και τρόπους έχει και μοσχοβολάει η Αναστασία δεν έχει τρόπους και μυρίζει άσχημα το συμπάθειον της πολύ,δεν έχουν τίποτα κοινό μεταξύ τους ούτε στην εμφάνιση ούτε στο αυταρχικό
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
281
Είμαι ένα βήμα πριν πάω στη Μαγια-milf για χαλαρό στραφούν λόγω λίγων εμπειριών . Κάποιος που πήγε πρόσφατα κ έπαιξε αυταρχικό?
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
281
* στραπον
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
232
Like
76
Πόντοι
1
βάλε λινκ αδελφέ.
θεσσαλονίκη ?
απαγορεύεται να βάζουμε το λίνκ από προφίλ,πάτα το όνομα της και θα στο βγάλει αμέσως δεν νομίζω να κάνει επαγγελματικά ραντεβού πρώτα είχε δημόσια και την ηλικία  της,62 ετών αδύνατη με κοντό μαλλί άσπρο φαίνεται ακόμα μεγαλύτερη δείχνει κανονικά το πρόσωπο της
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
δεν είχε γράψει πως είναι από το fb.
Ναι, είναι αυτή που λες και δεν με ελκύει ώστε να πληρώσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom