Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
42
Πόντοι
0
Φίλε θα σπάσεις ταμεία,εδώ κάτι φόλες που φέρνουν τα Studio και οι άλλες οι άχρηστες που φέρνουν τα επαγγελματικά υποτίθεται Dungeon έχουν μαδήσει κόσμο και κοσμάκη,βέβαια πλέον αρκετοί έχουν αρχίσει και ξυπνάνε και ρίχνουνε μαύρο.Τι να πω έχει ψωμί η υπόθεση

Aν δεν καταφέρεις να βγάλεις άδεια, δεν βγάζεις τίποτα τα 20 τα παίρνουν οι κοπέλες τα υπολοιπα οι μπάτσοι για να μην σε κλείσουνε και εσύ που κάνεις ολόκληρο στήσιμο επιχείρησης δεν βγάζεις τίποτα. Και η άδεια για να την βγάλεις πρέπει να κοστίζει τρελά λεφτά και οι προυποθέσεις είναι απίστευτες. Στην ουσία σου λένε πήγαινε στήσε dungeon σε βουνό και θα το σκεφτούμε αν θα σου δώσουμε την άδεια! :think:
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
πιστεύω πως άδεια μπουρδέλου δεν θα έχει κανένα dungeon.
άδεια μασαζ , όπως όλες οι επιχειρήσεις 23 έγγραφα.
Τυπικά θα έχουν άδεια μασαζ.
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
42
Πόντοι
0
Δεν ξέρω πως έχει το σύστημα, νομίζω πως είναι δύσκολο πάντως οι μπάτσοι να μένουν στην απέξω. Το θεωρώ αδιανόητο. Πάντως παιδιά απ' όσες είδα σε φώτο καμία δεν μου κάνει κλικ, όλες μου εκπέμπουν κάτι δήθεν.
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπέρα και χρονια πολλα σε ολους.Γνωριζει κανενας αν παιζει κατι καλο σήμερα σε στούντιο η μπουρδελο για αυταρχικό?
 

NALBIS27

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες ,
μια μουναρα η Vannesa απο Studio Oriental Φυλης 104 ,
ξέρει κανεις μήπως άλλαξε studio η σταμάτησε τελείως ?
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπέρα και χρονια πολλα σε ολους.Γνωριζει κανενας αν παιζει κατι καλο σήμερα σε στούντιο η μπουρδελο για αυταρχικό?

Μπουρδέλο και αυταρχικό ίσον έννοιες ασύνδετες.
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες ,
μια μουναρα η Vannesa απο Studio Oriental Φυλης 104 ,
ξέρει κανεις μήπως άλλαξε studio η σταμάτησε τελείως ?
Ούτε στο site του Φ104 δεν γράφει εάν θα επιστρέψει η Βανέσσα. Κρίμα γιατί ήταν από τις πολύ αξιόλογες περιπτώσεις.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Ρε μάγκες αυτήν την τύπισσα την έχει δοκιμάσει κανείς. Συνήθως αυτές οι αγγελίες είναι μούφα αλλά αυτή μου φαίνεται αληθινή. Αν και έχω στανταράκια θέλω να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό. Ξέρεις κανείς τίποτα;
 

sand

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, θα ήθελα σύσταση για facesitting...μόνο! αλλά ατελείωτο μέχρι εξάντλησης.. Υπάρχει κάποια μέτρ του είδους κατά τη γνώμη σας..?
 

Bill.bill.

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2010
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Λοιπόν, Συναγωνιστές παραθέτω κάποιες σχετικά πρόσφατες εμπειρίες μου με αφέντρες:

Α)Θεανώ:Πανέμορφη,έχει αψεγάδιαστο σώμα,πολύ ωραίο πρόσωπο και γενικά φαίνεται ότι της αρέσει αυτό που κάνει.Έχει και δικό της χώρο που είναι σχετικά καλά εξοπλισμένος.Δεν είναι τόσο έμπειρη και έχει εμφανιστεί τα τελευταία χρόνια στον χώρο.Είναι ευγενική και συζητήσιμη και προσαρμόζεται στην επιθυμητή βιαιότητα του Session.Η τιμή τουsession είναι λίγο τσουχτερή.Εγώ προσωπικά δεν "ταίριαξα" μαζί της αλλά θα την πρότεινα για κάποιον που θέλει μια όμορφη αφέντρα που να ξέρει και κάποια πράγματα από BDSM.



Ξερει καποιος που κανει ραντεβου η Θεανώ?
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
287
Κριτικές
9
Like
646
Πόντοι
301
Μπορει κάποιος να με διαφωτίσει γιατί "δεν πηδιούνται οι αφέντρες";
Στην προσωπική τους ζωή σίγουρα πηδιούνται, άρα γιατί να μην το κάνουν με τον πελάτη - έστω με κάποια χρήματα παραπάνω;
Είναι ότι δεν γουστάρουν αυτές, ότι δεν το επιτρέπει η ηθική τους ή ότι αν μάθει ο πελάτης ότι γαμιέται η αφέντρα του χαλάει τη φαντασίωση;
Είμαι άραγε ο μόνος που θα επιθυμούσε το session να τελειώσει με γαμίσι στην αφέντρα - έστω και "υποχρεωτικό";
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας, θα ήθελα σύσταση για facesitting...μόνο! αλλά ατελείωτο μέχρι εξάντλησης.. Υπάρχει κάποια μέτρ του είδους κατά τη γνώμη σας..?

Φιλε για facesitting ψαχνεις η για γλυφομουνι ; Ξέρεις δεν είναι το ίδιο ασχέτως που το μπερδευουν αρκετοι
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
392
Πόντοι
20
Μπορει κάποιος να με διαφωτίσει γιατί "δεν πηδιούνται οι αφέντρες";
Στην προσωπική τους ζωή σίγουρα πηδιούνται, άρα γιατί να μην το κάνουν με τον πελάτη - έστω με κάποια χρήματα παραπάνω;
Είναι ότι δεν γουστάρουν αυτές, ότι δεν το επιτρέπει η ηθική τους ή ότι αν μάθει ο πελάτης ότι γαμιέται η αφέντρα του χαλάει τη φαντασίωση;
Είμαι άραγε ο μόνος που θα επιθυμούσε το session να τελειώσει με γαμίσι στην αφέντρα - έστω και "υποχρεωτικό";

Καταρχάς για το "υποχρεωτικό γαμήσι" σε εισαγωγικά όπως το έβαλες, μπορείς να το δοκιμάσεις αν πιστεύεις ότι το δικαιούσαι. Ο Κορυδαλλός, τα Διαβατά κτλ έχουν χώρο για σένα.

Σχετικά με το σεξ, είναι σαν να ρωτάς γιατί δεν σου ψήνουν και δεν σου σερβίρουν καφέ. Δεν είναι αυτή η δουλειά τους. Αν θες καφέ δεν πας σε αφέντρα, αν θες σεξ επί πληρωμή, δεν πας σε αφέντρα. Αν άρχιζαν να προσφέρουν σεξ στον καθένα, τότε όλοι θα έκλειναν ραντεβού για αυτόν τον λόγο, οπότε και η αφέντρα θα μετατρεπόταν εκ των πραγμάτων σε ιερόδουλη. Αν ήθελε να γίνει ιερόδουλη, θα είχε γίνει απ' την αρχή. Φαντάζομαι ότι κι εσύ πηδιέσαι στην προσωπική σου ζωή. Άντε βγες και κάντο με πελάτισσες λοιπόν, σύμφωνα με τη λογική σου....

Session που έχουν τελειώσει με γαμήσι έχουν συμβεί, και απ το πρώτο σεσσιον μάλιστα. Σπανιότατα μεν, αλλά άνθρωποι ήμαστε. Η διαφορά είναι ότι σε εκείνες τις περιπτώσεις ο πελάτης δεν είχε το mindset του "υποχρεωτικού γαμησιού".
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω ή ότι μου έκαναν χάρη, έκανα κανονικά σεξ με δύο από τις πιο διάσημες αφέντρες εδώ στην ΑΘήνα.
Βασικά έγινε το εξής γιατί δεν έχω και πολύ πείρα, δεν μου σηκωνόταν με τίποτα ξέρω και γω άγχος μάλλον και αγχώθηκαν αυτές και λίγο λίγο στο τέλος αντί για bdsm session κάναμε κανονικό σεξ..... και οι δύο άψογες επαγγελματίες δεν χρέωσαν τίποτα παραπάνω....
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Μπορει κάποιος να με διαφωτίσει γιατί "δεν πηδιούνται οι αφέντρες";
Στην προσωπική τους ζωή σίγουρα πηδιούνται, άρα γιατί να μην το κάνουν με τον πελάτη - έστω με κάποια χρήματα παραπάνω;
Είναι ότι δεν γουστάρουν αυτές, ότι δεν το επιτρέπει η ηθική τους ή ότι αν μάθει ο πελάτης ότι γαμιέται η αφέντρα του χαλάει τη φαντασίωση;
Είμαι άραγε ο μόνος που θα επιθυμούσε το session να τελειώσει με γαμίσι στην αφέντρα - έστω και "υποχρεωτικό";

Γιατί κάποιος ή κάποια να γαμιέται στη δουλειά όταν μπορεί να κερδίζει χρήματα αλλιώς ;;  Τόσο απλά  :) :) :)
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω ή ότι μου έκαναν χάρη, έκανα κανονικά σεξ με δύο από τις πιο διάσημες αφέντρες εδώ στην ΑΘήνα.
Βασικά έγινε το εξής γιατί δεν έχω και πολύ πείρα, δεν μου σηκωνόταν με τίποτα ξέρω και γω άγχος μάλλον και αγχώθηκαν αυτές και λίγο λίγο στο τέλος αντί για bdsm session κάναμε κανονικό σεξ..... και οι δύο άψογες επαγγελματίες δεν χρέωσαν τίποτα παραπάνω....

Υπό μια έννοια όλες διάσημες είναι οπότε αυτό που λες είναι κάπως σχετικό
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Δεν είναι όλες το ίδιο,άλλες είναι έμπειρες και άλλες δεν ξέρουν τι τους γίνετε,αυτό εννοεί,διάσημες είναι κάποιες και για την λάθος συμπεριφορά τους αρνητική διασημότητα αλλά άλλο πιστεύω ότι εννοεί για τις πιό σωστές τις πιό γνωστές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom