Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
42
Πόντοι
0
Ελα ρε θηρίο έχεις παίξει με την ιστορική Τίνα ;  Κοιτα να δεις που  εγώ από τον τρόπο που γράφεις σε είχα πάρει για μεγάλο παπαρα !  Κοίτα η Τινα στο ΦΙΞ όντως ήταν τυποποιημένη αλλά ως προς το εμφανισιακό εκείνη την εποχή δεν είχαμε και πολλές επιλογές ! Μιλας για μια εποχή που στην ουσία το BDSM έκανε τα πρώτα δειλά του βήματα στην Ελλάδα. Άλλες εποχές τότε... Σήμερα σαφώς και υπάρχουν περισσότερες και καλύτερες επιλογές για όλα τα γούστα και όλα τα βαλάντια 

Δεν θυμάμαι πως την έλεγαν. Μια γκόμενα ξανθιά ήταν και έχω την εντύπωση πως ήταν περούκα. Μόνο αυτό θυμάμαι. Πάντως για την εποχή της τότε ήταν πολύ μπροστά οφείλουμε να το ομολογήσουμε αυτό. Να σας πω την αλήθεια, πάντως θα ψαχνόμουν αν καιγόμουν πάρα πολύ για αυταρχικό στα Βαλκάνια. Σε μία ώρα είσαι Βουλγαρία ή παραδίπλα και βρίσκεις ότι θες όπως το θες και παει λέγοντας. Απορρώ δεν το έχει κανείς μέχρι τώρα;
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Δεν θυμάμαι πως την έλεγαν. Μια γκόμενα ξανθιά ήταν και έχω την εντύπωση πως ήταν περούκα. Μόνο αυτό θυμάμαι. Πάντως για την εποχή της τότε ήταν πολύ μπροστά οφείλουμε να το ομολογήσουμε αυτό. Να σας πω την αλήθεια, πάντως θα ψαχνόμουν αν καιγόμουν πάρα πολύ για αυταρχικό στα Βαλκάνια. Σε μία ώρα είσαι Βουλγαρία ή παραδίπλα και βρίσκεις ότι θες όπως το θες και παει λέγοντας. Απορρώ δεν το έχει κανείς μέχρι τώρα;

Χριστίνα την λένε, εξ ου και το Τίνα. Χρόνια πήγαινα σ' αυτήν. Είχαμε εξαιρετική χημεία και αρέσαμε ο ένας στον άλλον. Μετά την Καλλιρόης πήγε σε ένα υπόγειο στο Κουκάκι, δίνοντας τη διεύθυνση σε ελάχιστους επιλεγμένους. Συνέχισα να την βλέπω και εκεί. Μετά πήγε σε άλλο διαμέρισμα κοντά στο ξενοδοχείο Ιλισσός. Μπορεί να συνεχίζει εκεί. Δυστυχώς, κάθε φορά υποβιβαζόταν. Ο κάθε νέος χώρος ήταν χειρότερος από τον προηγούμενο. Δεν ήταν πραγματική αφέντρα και δεν είχε σχεδόν καθόλου φαντασία. Όμως ήταν πολύ ωραία και φοβερά sexy κοπέλα, με  καταπληκτικό σώμα, μικροκαμωμένη και κοντούλα, πεντακάθαρη, έντιμη και ξηγημένη. Την εποχή που δεν υπήρχαν αφέντρες στην Ελλάδα ήταν η καλύτερη σε κάτι που δεν πολυκατείχε πάντως. Της έλεγα να κάνει site, εκείνη όμως δεν ήθελε. Προτιμούσε τους λίγους και επιλεγμένους και τις πριβέ καταστάσεις. Την είδα για τελευταία φορά πριν 2 χρόνια. Ξενέρωσα και δεν ξαναπήγα. Δεν νομίζω ότι θα αντέξει τον ανταγωνισμό, εάν συνεχίζει, που αμφιβάλλω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: David

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Δεν θυμάμαι πως την έλεγαν. Μια γκόμενα ξανθιά ήταν και έχω την εντύπωση πως ήταν περούκα. Μόνο αυτό θυμάμαι. Πάντως για την εποχή της τότε ήταν πολύ μπροστά οφείλουμε να το ομολογήσουμε αυτό. Να σας πω την αλήθεια, πάντως θα ψαχνόμουν αν καιγόμουν πάρα πολύ για αυταρχικό στα Βαλκάνια. Σε μία ώρα είσαι Βουλγαρία ή παραδίπλα και βρίσκεις ότι θες όπως το θες και παει λέγοντας. Απορρώ δεν το έχει κανείς μέχρι τώρα;

Ξανθιά ναι. Περούκα οχι . Είχε κοντό μαλι περίπου καρε . Στη Βουλγαρία φίλε έχει μονο κακομοιρες που κάνουν βίζιτα γιατί πεινάνε . Αφέντρες  εκεί δε θα βρεις. Σε μια ωρα απο Θεσ/νικη απο Αθηνα όπως αντιλαμβάνεσαι δε συμφερει :-)
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Χριστίνα την λένε, εξ ου και το Τίνα. Χρόνια πήγαινα σ' αυτήν. Είχαμε εξαιρετική χημεία και αρέσαμε ο ένας στον άλλον. Μετά την Καλλιρόης πήγε σε ένα υπόγειο στο Κουκάκι, δίνοντας τη διεύθυνση σε ελάχιστους επιλεγμένους. Συνέχισα να την βλέπω και εκεί. Μετά πήγε σε άλλο διαμέρισμα κοντά στο ξενοδοχείο Ιλισσός. Μπορεί να συνεχίζει εκεί. Δυστυχώς, κάθε φορά υποβιβαζόταν. Ο κάθε νέος χώρος ήταν χειρότερος από τον προηγούμενο. Δεν ήταν πραγματική αφέντρα και δεν είχε σχεδόν καθόλου φαντασία. Όμως ήταν πολύ ωραία και φοβερά sexy κοπέλα, με  καταπληκτικό σώμα, μικροκαμωμένη και κοντούλα, πεντακάθαρη, έντιμη και ξηγημένη. Την εποχή που δεν υπήρχαν αφέντρες στην Ελλάδα ήταν η καλύτερη σε κάτι που δεν πολυκατείχε πάντως. Της έλεγα να κάνει site, εκείνη όμως δεν ήθελε. Προτιμούσε τους λίγους και επιλεγμένους και τις πριβέ καταστάσεις. Την είδα για τελευταία φορά πριν 2 χρόνια. Ξενέρωσα και δεν ξαναπήγα. Δεν νομίζω ότι θα αντέξει τον ανταγωνισμό, εάν συνεχίζει, που αμφιβάλλω.

Ελα ρε συναγωνιστή τι είπες τώρα ! Εγώ έχασα τα ίχνη της εδώ και χρόνια . Νόμιζα ότι ειχε αποσυρθεί εδώ και παρα πολλά χρόνια. Είναι ακόμα ενεργή ; Ναι η φνατασια δεν ηταν το δυνατο της σημείο ! Το πρόγραμμα ήταν άκρως τυποποιημένο και η μια φορά δε διέφερε από την άλλη. Εκείνη την εποχή όμως στο εμφανισιακό δύο ήταν αυτές που ξεχωριζαν. Η Τινα και η Ντανιέλα (Αρτεμις το καλλιτεχνικο αν δεν κανω λαθος). Πάντως for the good old days θα επισκεπτόμουν την Τινα. Τιμης ενεκεν. Εαν έχεις κανα τηλ και φυσικά δεν την ενοχλεί το γεγονός στείλτο με pm
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Επιβεβαιώνω κι εγώ τους εκλεκτούς συναγωνιστές. Η Τίνα (Χριστίνα) εμφανίστηκε στον χώρο όταν ουσιαστικά στην Ελλάδα δεν υπήρχε χώρος. Είχε κυριολεκτικά μονοπώλιο, και αν προσθέσεις τα υπόλοιπα προσόντα της, εμφάνιση, καθαριότητα κλπ, θα μπορούσε να  μεγαλουργήσει. Είχε αυτό που λένε το potential. Ήταν πραγματικά πάρα πολύ όμορφη, εγώ την μία φορά που πήγα, μου τρέχανε τα σάλια από την είσοδο. Καλό παιδί, πανέμορφη, πεντακάθαρη, αλλά ... μέχρι εκεί. Πρόγραμμα κατά τα δικά της στερεότυπα, παντελής έλλειψη όχι μόνο φαντασίας, αλλά και πρωτοβουλίας. Παρ' ότι την γούσταρα πολύ σαν γυναίκα, δεν ξαναπήγα. Κρίμα γιατί με το όλο πακέτο που είχε ήταν για μεγάλα πράγματα. Κι εγώ for old times sake, ίσως και να την ξανάβλεπα.
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
42
Πόντοι
0
Χαιρεται, αυτο το εργαλειο ειναι Κυπρο Λευκωσια δηλωνει Ελληνιδα...
Ξερει καποιος κατι ;

Ευχαριστω


Και ότι ξέρει Ρώσσικα δηλώνει, λες να τα έμαθε σε φροντιστήριο; Πάντως για να καταλάβω την αγγελία όταν τον παίρνει πληρώνεται 120 ευρώ την ώρα αλλά όταν τον δίνει πληρώνεται 150;

Ηθελα να γράψω στο τόπικ σήμερα πως όλες οι αποτυχημένες βιζιτούδες το έχουν ρίξει στο Αφεντριλίκι, αλλά σκεφτόμουν πως θα γίνω κακός και δεν το έγραφα!
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Και ότι ξέρει Ρώσσικα δηλώνει, λες να τα έμαθε σε φροντιστήριο; Πάντως για να καταλάβω την αγγελία όταν τον παίρνει πληρώνεται 120 ευρώ την ώρα αλλά όταν τον δίνει πληρώνεται 150;

Ηθελα να γράψω στο τόπικ σήμερα πως όλες οι αποτυχημένες βιζιτούδες το έχουν ρίξει στο Αφεντριλίκι, αλλά σκεφτόμουν πως θα γίνω κακός και δεν το έγραφα!

Στο φροντιστήριο !!!! Χα χα χα χα χα χα έγραψες. Ελληνίδα από την Τασκένδη :-)
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.945
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056
Και ότι ξέρει Ρώσσικα δηλώνει, λες να τα έμαθε σε φροντιστήριο; Πάντως για να καταλάβω την αγγελία όταν τον παίρνει πληρώνεται 120 ευρώ την ώρα αλλά όταν τον δίνει πληρώνεται 150;

Ηθελα να γράψω στο τόπικ σήμερα πως όλες οι αποτυχημένες βιζιτούδες το έχουν ρίξει στο Αφεντριλίκι, αλλά σκεφτόμουν πως θα γίνω κακός και δεν το έγραφα!

Όταν τον δίνεις καταβάλεις μεγαλύτερη προσπάθεια και ενέργεια γι'αυτό και πιο ακριβό
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
Φίλε η Mera φαίνεται γερό κομμάτι,δεν έχω πάει με την Lola Ruin αλλά την είχα δεί σε βίντεο του English Mansion και μου φάνηκε πολύ καλή.Στην Θεανώ εχώ πάει και είναι όντως Γυναικάρα αλλά δεν είχαμε χημεία.Θα γράψω αναλυτική κριτική για αυτήν και κάποιες άλλες σύντομα.Ευχαριστώ για την σύσταση πάντως.


Καλησπέρα κι από μένα. Τούμπανο η μιστρες Mera. Θα παθαίνω ονείρωξη για πολλές νύχτες.
Πάντως αυτή τη στιγμή αυτό που λείπει από το δικό μου γούστο - επιθυμία είναι μια εξωτική παρουσία, μαύρη - μιγάς. Είναι απωθημένο μεγάλο.
Απο τις υπόλοιπες κυρίες του χώρου έχω άποψη μόνο για την Έρικα, για την οποία έχω ιδιαίτερη εκτίμηση.
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Και ότι ξέρει Ρώσσικα δηλώνει, λες να τα έμαθε σε φροντιστήριο; Πάντως για να καταλάβω την αγγελία όταν τον παίρνει πληρώνεται 120 ευρώ την ώρα αλλά όταν τον δίνει πληρώνεται 150;

Ηθελα να γράψω στο τόπικ σήμερα πως όλες οι αποτυχημένες βιζιτούδες το έχουν ρίξει στο Αφεντριλίκι, αλλά σκεφτόμουν πως θα γίνω κακός και δεν το έγραφα!

Πολυ πιο πιθανο απο το να εμαθε τα Ελληνικα σε φροντηστηριo. Οταν τον τρωνε αυτες ειναι φτηνα και οταν τον τρωμε εμεις ειναι ακριβα. Μαλλον εχει να κανει με τις τρυπες. Απο πισω ειναι πιο ακριβο το παζαρι. Μαγκια τους να ειναι φτανουν σε επιτυχία μεσα απο αποτυχία.

Μονο που την πληρωνουμε εμεις στην τελικη .
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μένα. Τούμπανο η μιστρες Mera. Θα παθαίνω ονείρωξη για πολλές νύχτες.
Πάντως αυτή τη στιγμή αυτό που λείπει από το δικό μου γούστο - επιθυμία είναι μια εξωτική παρουσία, μαύρη - μιγάς. Είναι απωθημένο μεγάλο.
Απο τις υπόλοιπες κυρίες του χώρου έχω άποψη μόνο για την Έρικα, για την οποία έχω ιδιαίτερη εκτίμηση.

Ακου τι σκεφτόμουν χθες. Εγώ είμαι πρώην ναυτικός και νυν ναυλωτής και θα πάω για 4-5 χρόνια Κολομβία για επαγγελματικούς λόγους. Και σκεφτόμουν με αυτά που κυκλοφορούν στην Ελλάδα τι πάταγο θα έκανα αν έφερνα 5 Κολομβιάνες στην Ελλάδα για να ικανοποιήσουν τα πάθη σας μιλώντας άπταιστα Ελληνικά, σε λογικές τιμές πχ 50 ευρώ την ώρα τα υπόλοιπα δικά σου!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Πάντως αγγελία έχει να παίξει άπειρα χρόνια.
Τότε έβαζε σε εφημερίδα αν θυμάμαι καλά.
Πριν την Καλλιρρόης ήταν σε άλλο σημείο ? Σπάω το κεφάλι μου.
Τελευταία φορά εγώ την συνάντησα το 2000
θα ήθελα να την ξαναδώ.


Χριστίνα την λένε, εξ ου και το Τίνα.  Την είδα για τελευταία φορά πριν 2 χρόνια. Ξενέρωσα και δεν ξαναπήγα. Δεν νομίζω ότι θα αντέξει τον ανταγωνισμό, εάν συνεχίζει, που αμφιβάλλω.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ακου τι σκεφτόμουν χθες. Εγώ είμαι πρώην ναυτικός και νυν ναυλωτής και θα πάω για 4-5 χρόνια Κολομβία για επαγγελματικούς λόγους. Και σκεφτόμουν με αυτά που κυκλοφορούν στην Ελλάδα τι πάταγο θα έκανα αν έφερνα 5 Κολομβιάνες στην Ελλάδα για να ικανοποιήσουν τα πάθη σας μιλώντας άπταιστα Ελληνικά, σε λογικές τιμές πχ 50 ευρώ την ώρα τα υπόλοιπα δικά σου!

Barkaroutsos από Ναυλομεσίτης τώρα ΑφεντροΜεσίτης :-) ;-)
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.427
Πόντοι
6.490
Ρε τύποι μου εξάψατε τη φαντασία με την Τίνα-Χριστίνα. Υπάρχει καμία φώτο; απ' ότι κατάλαβα μάλλον δεν έπαιζαν διαδικτυακές αγγελίες τότε, οπότε δύσκολο...
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ρε τύποι μου εξάψατε τη φαντασία με την Τίνα-Χριστίνα. Υπάρχει καμία φώτο; απ' ότι κατάλαβα μάλλον δεν έπαιζαν διαδικτυακές αγγελίες τότε, οπότε δύσκολο...

Στις αρχές της νέας χιλιετίας φίλε όταν πρωτοεμφανίζεται η Τινα δεν είχαμε ούτε ISDN οχι διαδικτυακές αγγελίες :-)  Για να σε βοηθήσω όμως, και εάν λέω κάτι παράλογο θα δεχτώ την κριτική,  από τις σημερινές εν ενεργεία Κυρίες η Θεανώ θυμίζει στα εμφανισιακά χαρακτηριστικά Τίνα της προηγούμενης δεκαετίας. Κυρίως στο  μαλλί, ξανθό και δύο μέχρι το ύφος του λαιμού, ωραίο πρόσωπο Εντάξει η Θεανώ είναι ψηλότερη και σίγουρα το πρόγραμμα της δεν είναι τυποποιημένο. Η Τινα όπως είπαν και οι προλαλήσαντες έχανε στο κομμάτι φαντασία
 

notoriousbilly

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
1
Ακου τι σκεφτόμουν χθες. Εγώ είμαι πρώην ναυτικός και νυν ναυλωτής και θα πάω για 4-5 χρόνια Κολομβία για επαγγελματικούς λόγους. Και σκεφτόμουν με αυτά που κυκλοφορούν στην Ελλάδα τι πάταγο θα έκανα αν έφερνα 5 Κολομβιάνες στην Ελλάδα για να ικανοποιήσουν τα πάθη σας μιλώντας άπταιστα Ελληνικά, σε λογικές τιμές πχ 50 ευρώ την ώρα τα υπόλοιπα δικά σου!

Θα ήμουν από τους πρώτους να ξέρεις.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Ακου τι σκεφτόμουν χθες. Εγώ είμαι πρώην ναυτικός και νυν ναυλωτής και θα πάω για 4-5 χρόνια Κολομβία για επαγγελματικούς λόγους. Και σκεφτόμουν με αυτά που κυκλοφορούν στην Ελλάδα τι πάταγο θα έκανα αν έφερνα 5 Κολομβιάνες στην Ελλάδα για να ικανοποιήσουν τα πάθη σας μιλώντας άπταιστα Ελληνικά, σε λογικές τιμές πχ 50 ευρώ την ώρα τα υπόλοιπα δικά σου!


Φίλε θα σπάσεις ταμεία,εδώ κάτι φόλες που φέρνουν τα Studio και οι άλλες οι άχρηστες που φέρνουν τα επαγγελματικά υποτίθεται Dungeon έχουν μαδήσει κόσμο και κοσμάκη,βέβαια πλέον αρκετοί έχουν αρχίσει και ξυπνάνε και ρίχνουνε μαύρο.Τι να πω έχει ψωμί η υπόθεση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom