Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Firespawnie

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Διαβασα και τις 95 σελιδες(μου πηρε ωρες) για να μαθω για τις καλυτερες στο αυταρχικο.Ειδα ως κυρια κριτηρια βαζετε εξωτερικη ομορφια και δεξιοτητες. Εμενα με ενδιαφερει και το κριτηριο το κατα ποσο γλυκια και ευγενικη σαν ανθρωπος ειναι η αλλη και να σε αντιμετωπιζει και σενα σαν ανθρωπο χωρις να σε ειρωνευεται με το παραμικρο ή να στην πει χωρις λογο γιατι κυριολεκτικα εκει ξενερωνω αφανταστα, δεν το γουσταρω καθολου.Ποιες θα προτεινατε με βαση αυτο το κριτηριο;
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
θα ηθελα να επισημανω τη καθαριοτητα την οποια πρεπει να τηρειται στα ειδη bdsm
 

johann1

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2017
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Διαβασα και τις 95 σελιδες(μου πηρε ωρες) για να μαθω για τις καλυτερες στο αυταρχικο.Ειδα ως κυρια κριτηρια βαζετε εξωτερικη ομορφια και δεξιοτητες. Εμενα με ενδιαφερει και το κριτηριο το κατα ποσο γλυκια και ευγενικη σαν ανθρωπος ειναι η αλλη και να σε αντιμετωπιζει και σενα σαν ανθρωπο χωρις να σε ειρωνευεται με το παραμικρο ή να στην πει χωρις λογο γιατι κυριολεκτικα εκει ξενερωνω αφανταστα, δεν το γουσταρω καθολου.Ποιες θα προτεινατε με βαση αυτο το κριτηριο;

PM
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Οσο για τις τιμες,διαφωνω με το οτι καποιος ελεγε για 200 δεν υπαρχουν πλεον αυτα.ουτε υπηρχε ποτε αυτο,ελλαδα
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
η τιμη,παλια ηταν 120 τωρα ομως εχει πεσει.
 

apollon 11

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Θα μπορουσε να μου προτεινει οποιος γνωριζει μια αφεντρα που να την χαρακτηριζει η ευγενεια, να μην την εχει δει πολυ ντιβα και να εχει καλες δεξιοτητες με το στραπον.
 

koultourman

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή στις τελευταίες σελίδες υπάρχει έντονη διαμάχη, μπορείτε να προτείνετε κάποια αφέντρα για πρωτάρη; Έστω και με πμ; Γενικά ψήνομαι να δω πως είναι η φάση.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Θα μπορουσε να μου προτεινει οποιος γνωριζει μια αφεντρα που να την χαρακτηριζει η ευγενεια, να μην την εχει δει πολυ ντιβα και να εχει καλες δεξιοτητες με το στραπον.
εγω τυπε εχοντας φαει φολα από αφεντρες διάσημες κατεληξα στα στουντιο ψάχνοντας την αφεντρα που μου κανει κλικ και μετα από απανωτες δοκιμασιες βρηκα χρυσα φλουρια χωρις να τα ακριβοπληρωνω.
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Οσο για τις τιμες,διαφωνω με το οτι καποιος ελεγε για 200 δεν υπαρχουν πλεον αυτα.ουτε υπηρχε ποτε αυτο,ελλαδα

Διαφωνείς συμφωνείς είναι εντελώς αδιάφορο..
Κάποτε υπήρχαν 200ρια, αλλά εσύ κοιμάσαι όρθιος..
Γενικά γράφεις ρε φίλε ότι ναναι...από τη μια το παίζεις γυναίκα αφέντρα..
από την άλλη ψαρεύεις πελατάκια ή γαμιά... όλα σου τα μηνύματα είναι εντελώς ασυνάρτητα κ γενικά πάρε τον πούλο κουράζεις...
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Και εγώ έτσι απλά δε γουστάρω να με παραθέτουν. Ξηγηθήκαμε;

Σε έκανα πάλι παράθεση, ξέρεις είναι forum και μπορώ να κάνω παράθεση οποίον θέλω  ιδίως απο τη στιγμή που είμαι κόσμιος και δεν τον βρίζω και φυσικά δεν παραβιάζω τους κανόνες του φόρουμ. Εάν δε γουστάρεις όπως λες να το γράφεις  σε κάθε σου δημοσίευση κάπως έτσι "Απαγορεύεται η μερική η ολική αναδημοσίευση άνευ έγγραφης άδειας"  !!!

Να υποθέσω εσύ "παραθέτεις" μόνο όσους ξέρεις ; Γιατι σε βλέπω πολύ λαλίστατο.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Διαβασα και τις 95 σελιδες(μου πηρε ωρες) για να μαθω για τις καλυτερες στο αυταρχικο.Ειδα ως κυρια κριτηρια βαζετε εξωτερικη ομορφια και δεξιοτητες. Εμενα με ενδιαφερει και το κριτηριο το κατα ποσο γλυκια και ευγενικη σαν ανθρωπος ειναι η αλλη και να σε αντιμετωπιζει και σενα σαν ανθρωπο χωρις να σε ειρωνευεται με το παραμικρο ή να στην πει χωρις λογο γιατι κυριολεκτικα εκει ξενερωνω αφανταστα, δεν το γουσταρω καθολου.Ποιες θα προτεινατε με βαση αυτο το κριτηριο;

Χαρά στο κουράγιο σου ! Τέτοια υπομονή είναι αξιομνημόνευτη. Νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα με βάση αυτά που διάβασες να επιλέξεις εσύ ποιος/ποιοί, από όλους όσους έχουμε λάβει μέρος σε μία συζήτηση που ξεκίνησε, μόλις 8 χρόνια πριν :-) πλησιάζει πιο κοντά στον τρόπο σκέψης σου και να του στείλεις PM.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Η καλύτερη στο αυταρχικό, *******

New Entry η λες για μια που έχει προφίλ στο FB ως Evridiki Afendra ? Εάν λες αυτή δώσε κάποια πληροφορία επιπλέον γιατί το προφίλ της δείχνει πολύ περίεργο δεν είναι ξεκάθαρο όπως με άλλες Κυρίες που κατά καιρούς έχουν αναφερθεί εδώ
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
είναι κάποιες στο φβ μη επαγγελματίες ή άλλες που δεν τις συναντάς ποτέ, μπορεί και με ψεύτικα προφιλς.
 

venny

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Μια αφεντρα στο facabook με το ονομα Μαριαννα Παπαδελη, γνωριζει καποιος να πει πληροφοριες?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Γνωρίζει κανείς μια Λίνα από Λευκάδα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom