Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
αυτή δεν συναντιέται.
Μου έχουν πει πως είναι μεγάλη σε ηλικία.
αλήθεια ψέματα δεν ξέρω



Μια αφεντρα στο facabook με το ονομα **********, γνωριζει καποιος να πει πληροφοριες?
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
αυτή δεν συναντιέται.
Μου έχουν πει πως είναι μεγάλη σε ηλικία.
αλήθεια ψέματα δεν ξέρω

ειναι κοντά 50.... εψαχνε για μόνιμο σκλάβο ένα φεγγάρι. Εμφάνιση; Σίγουρα κοντή, κοντά 1,63, και γενικά μικροκαμωμένη με πολύ λεπτές γάμπες...
εννοείται, δεν μπήκα στον κόπο καν ...
 

apollon 11

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
μηπως γνωριζετε ποια κοπελα απο το στουντιο οριενταλ που εργαζεται αυτην την περιοδο ειναι αρκετα καλη στο στραπον.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ο αριθμός αυτός παίζει και για κανονικές βίζιτες, συνεπάγεται ότι ανήκει σε γραφείο συνοδών
 

nicole-jo

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2018
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Μια νέα εμεπιρία που είχα με τη Ζωή ... γλυκιά μεν άγρια δε ... Είμαι ένας γεροδεμένος άντρας γύρω στο 1.80 και αυτό το τσουλάκι με έκανε το πουτανάκι της ... η κοπέλα γουστάρει την ανωμαλία ... το τι κάναμε δε θα σας το πω αλλά θα σας δώσω το όνομα της και που την βρίσκετε ...Ζωή τη λένε και είναι κόλαση καυλιστερή


Και ναι ... οι φωτό της είναι αληθινές και το πρόσωπο της είναι πολύ ωραίο αλλά άγριο ... το αγρίμι είναι τσαμπουκάς και γουστάρει να @@@ άντρες

 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
φίλε , πόσο πήγε το μαλλί μαζί με το ξενοδοχείο ?
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Μια νέα εμεπιρία που είχα με τη Ζωή ... γλυκιά μεν άγρια δε ... Είμαι ένας γεροδεμένος άντρας γύρω στο 1.80 και αυτό το τσουλάκι με έκανε το πουτανάκι της ... η κοπέλα γουστάρει την ανωμαλία ... το τι κάναμε δε θα σας το πω αλλά θα σας δώσω το όνομα της και που την βρίσκετε ...Ζωή τη λένε και είναι κόλαση καυλιστερή


Και ναι ... οι φωτό της είναι αληθινές και το πρόσωπο της είναι πολύ ωραίο αλλά άγριο ... το αγρίμι είναι τσαμπουκάς και γουστάρει να @@@ άντρες

σε πήδηξε μύστη ;;

Εθνικότητα ;; Τιμή ;
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Γνωρίζετε κάποια κοπέλα που να έχει ασχοληθεί έστω και ερασιτεχνικά με πολεμικές τέχνες?? Θέλω να φύγω με σημάδια από τις γόβες τις και με μελανιές από τις κλωτσιές της σε όλο το σώμα.
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Η αφέντρα πανδορα στο στούντιο Βούρβαχη 19 και Ηλία Ηλίου 82.Γνωριζει κάνεις κάτι?Την έχει επισκεφτεί εκεί η παλαιότερα?
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Γνωρίζετε κάποια κοπέλα που να έχει ασχοληθεί έστω και ερασιτεχνικά με πολεμικές τέχνες?? Θέλω να φύγω με σημάδια από τις γόβες τις και με μελανιές από τις κλωτσιές της σε όλο το σώμα.

Η domina Χριστίνα χαλαρά θα μπορούσε να το κάνει αυτό, καθώς στα bdsmικά πράγματα ειδικευόταν στην πάλη (έχει γυρίσει και video mixed wrestling στο παρελθόν, με άλλο όνομα όμως - το πραγματικό της) και ήταν εξωφρενικά δυνατή για το μέγεθός της. Το ζήτημα είναι ότι δεν νομίζω ότι ασχολείται πλέον. Βάζω το τηλέφωνό της στο γκουγκλ και δεν μου βγάζει τίποτα για το 2018.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Διαφωνείς συμφωνείς είναι εντελώς αδιάφορο..
Κάποτε υπήρχαν 200ρια, αλλά εσύ κοιμάσαι όρθιος..
Γενικά γράφεις ρε φίλε ότι ναναι...από τη μια το παίζεις γυναίκα αφέντρα..
από την άλλη ψαρεύεις πελατάκια ή γαμιά... όλα σου τα μηνύματα είναι εντελώς ασυνάρτητα κ γενικά πάρε τον πούλο κουράζεις...
χαχαχα το αν ειμαι οντως γυναικα αφεντρα αυτο το ξερουν οσοι μου μιλησαν κ οχι εσυ.απο εδω μεσα,θα με διωξει μονο ο αντμιν κανενας αλλος.
και δε θα μου πει καποιος τυχαιος οπως εσυ ,αν υπηρχαν 200 αρια και 300 αρια ,αυτο το ξερω πολυ καλα μονη μου τα 13 χρονια που ασχολουμαι,το πιασες αυτο που σε ειπα;
 

nicole-jo

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2018
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Έγινε κάποιο λάθος ή σβήσανε την αγγελία ... πάντως ξαναβρήκα την κοπέλα σε νέα διέυθυνση (δείτε παρακάτω) σαν Καιτούλα αυτή τη φορά


Το τηλέφωνο της για όποιον ενδιαφέρετε είναι 6907323680 και θέλει δωράκι της τάξης των 80 +
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Έγινε κάποιο λάθος ή σβήσανε την αγγελία ... πάντως ξαναβρήκα την κοπέλα σε νέα διέυθυνση (δείτε παρακάτω) σαν Καιτούλα αυτή τη φορά


Το τηλέφωνο της για όποιον ενδιαφέρετε είναι 6907323680 και θέλει δωράκι της τάξης των 80 +
ρε δεν παμε καθολου καλα.Σε σαιτ για αφεντρες βαζετε αγγελιες για ιερόδουλες σε αλλο σαιτ αυτα εδω ειναι για αφεντρες καποιοι εχετε μπερδευτει.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
όλες ιερόδουλες είναι, απλά κάποιες πηδάς, άλλες σε πηδάνε  :orchestra:
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Έχει δοκιμάσει κανείς την αφέντρα Πανδώρα που δουλεύει τώρα στο στούντιο Βούρβαχη 19 και Ηλία Ηλιού 82?
 

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
50
Like
56
Πόντοι
0
Xαίρεται

Σκέφτομαι να επισκεφθώ την Μπρούνα από same την έχει δοκιμάσει κανείς;
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Η domina Χριστίνα χαλαρά θα μπορούσε να το κάνει αυτό, καθώς στα bdsmικά πράγματα ειδικευόταν στην πάλη (έχει γυρίσει και video mixed wrestling στο παρελθόν, με άλλο όνομα όμως - το πραγματικό της) και ήταν εξωφρενικά δυνατή για το μέγεθός της. Το ζήτημα είναι ότι δεν νομίζω ότι ασχολείται πλέον. Βάζω το τηλέφωνό της στο γκουγκλ και δεν μου βγάζει τίποτα για το 2018.
Γνωρίζετε κάποια κοπέλα που να έχει ασχοληθεί έστω και ερασιτεχνικά με πολεμικές τέχνες?? Θέλω να φύγω με σημάδια από τις γόβες τις και με μελανιές από τις κλωτσιές της σε όλο το σώμα.

Η Χριστινα ειναι ενεργη αλλα κανει κυριως διπλα απ οσο ξερω με μια άλλη πολυ γνωστη Αφεντρα η οποια ξερει Krav Maga
Περισσοτερα στο inbox

Τωρα βεβαια εαν θες κατι σε Σβαρτσενεγκερ απο το πολυ αναβολικο υπάρχει και αυτη facebook.com/PetraWrestler  η Χριστινα ομως και η άλλη Κυρια δειχνουν καιειναι γυναικες και εγγυημενα θα σε κανουν τοπι :-) :-)
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Xαίρεται

Σκέφτομαι να επισκεφθώ την Μπρούνα από same την έχει δοκιμάσει κανείς;

"Αφέντρα" τύπου SamePlace εδώ και 6-7 χρόνια: εμφανίζεται από του πουθενά και αφού κάνει μια καλή μπάζα στα δύσκολα χρόνια της κρίσης, στο πουθενά θα ξαναπάει μια μέρα ξαφνικά. Σχεδόν όλες οι φωτογραφίες της στο ΦΒ είναι ψεύτικες, ενώ ακόμα και το προφίλ της δεν είναι δικό της, ανήκε σε προηγούμενη "ντόμινα" του μαγαζιού - δείγμα μάλλον της σοβαρότητας και του επαγγελματισμού της.

Δεν είναι κακή στα session, αλλά δεν είναι και αφέντρα (ούτε κατά διάνοια). Παιχνιδιάρα και ζωηρούλα μάλλον. Είναι φθηνότερη από τίποτα Θεανές / Λόλες, αλλά και η σχέση ποιότητας τιμής είναι σαφώς κατώτερη. "Η φτήνια τρώει τον παρά", που λέει και ο λαός μας...

Κατά τ' άλλα, ισχύουν οι γνωστές παιδικές ασθένειες του SaMe place: κρύος χώρος (ο προηγούμενος ήταν πολύ καλύτερος), σχεδόν κανένα social time ούτε πριν το παιχνίδι - ούτε μετά, το ρολόι αρχίζει και κυλάει από τη στιγμή που θα πατήσεις το πόδι σου στο "dungeon" και λήγει τη στιμγή που θα βγαίνεις από την πόρτα, κάτι που σημαίνει ότι το session καθαυτό δεν πρόκειται ποτέ να διαρκέσει πάνω από 50 λεπτά (η πιο ακραία περίπτωση). Η πολιτική του καταστήματος είναι ότι καλύτερα να μείνεις 55 λεπτά εκεί μέσα, παρά 61.

Πάντως το κατάστημα έχει φέρει και χειρότερες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom