Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Milfakia εχεις κολοσφυξιματα με την Ερικα Εσυ Ξεκινησες εδω αυτην την αντιπαραθεση γιατι ολο το δικο σου προφιλ ασχολειτ αι με την Ερικα.Τραβα Διακοπες να ηρεμησεις να ξελασκαρεις και απο την κριση πανικου που σε εχει πιασει.Η Ερικα ειναι δια κοπες και δεν ασχολείται μαζι σου παρα μονο με της βουτιες στη ν παραλια.Και Παλι Περαστικα.Δεν καταλαβαινεις οτι εχεις γινει σπαστικος η σπαστικια.Ήμαρτον πια

ρε άντε και πνίξου κολαούζε..... που θα μού ζητήσεις και το λόγο.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Κάποιος που έχει δοκιμάσει την Sesilia CHatzi?
Ας γράψει εδώ ή ας στείλει pm.

έχω μιλήσει στο τηλ. δίς μαζί της και μού έχει δώσει την εικόνα συγκροτημένης και έμπειρης σχετικά επαγγελματία.
Τύπος που είχε κάνει μαζί της σέσσιον νομίζω εδώ έχει γράψει θετικά σχόλια για αυτήν.
Στις φώτο φαίνεται τούμπανο...
Από κει και πέρα, δεν μπορώ να σε αποθαρρύνω ή να σε ενθαρρύνω καθως δεν εχω κανει σέσσιον μαζί της ....

Με την έτερη συνεργατιδα της έχω κάνει σεσσιον, την Τζέσυ, και πέρασα πολύ καλα, παντως....
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Ευχαριστώ φίλε αν δοκιμάσω θα αναφέρω, ευτυχώς υπάρχουν μερικοί άνθρωποι να συζητάμε.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Γιατί οι πρώην φίλες και καλά εδώ και πάνω από χρόνο είναι άσπονδες φίλες  και αιτία είναι αυτά που πόσταρα εγώ για την ιρίνα και τα πολλά ψεύτικα προφίλ που έχει η ιδιοκτήτρια του same ας πρόσεχε η ερικα που δεν την λένε ερικα συνονόματες είναι την είχαν προειδοποιήσει όλες και όλοι χαμπάρι δεν έπαιρνε,μέχρι που είδε τα ποσταρίσματα μου η ίδια η έρικα είχε πει στην ιδιοκτήτρια του same το ύψος και την καταγωγή της ιρίνας μόνο εκείνη ήξερε και μετά σαν smilfakias τα γράψε εδώ και ότι την είχε δει κιόλας σε session μόνο που  η ιρίνα ποτέ δεν είχε κάνει session χωρίς να είναι και η ερικα στον ίδιο διαμέρισμα οπότε και τα άκουσε από την ιρίνα και την έχασε και απο φίλη το σημαντικότερο 13 χρόνια φιλίας τζάμπα τα λάθη πληρώνονται,μετά η ερικα ντιλίταρε την smilfakia και είναι στην κόντρα και άρχισε να γράφει συνέχεια κατά της αυτή είναι η αιτία που γίνεται αυτός ο χαμός,ένα συγνώμη στην ιρίνα επιβάλλεται 13 χρόνια δίπλα της ήταν σε όλα η ιρίνα,τεσπα έχω λάβει πολλά μηνύματα για την ιρίνα αρκετοί ρωτάνε αν έχει facebook και αν μπορούν να την δουν.facebook δεν έχει αλλά session κάνει αλλά ποτέ μόνη της έχω γράψει τους λόγους σε προηγούμενα πόστ μου τι πιο ωραίο να υποτάσσει δυο σκλάβους θα είμαι παρών και εγώ σαν υποτακτικός πάντα,έτσι την γνώρισα σε session.Υπέροχη
φίλε μας τα έχεις πρήξει με την ιρίνα,την είχα δει πριν 2 χρόνια μαζί πάντα με την έρικα αλλά εδώ και 2 χρόνια είναι εκτός χώρου,και ο πιο χαζός θα καταλάβαινε ότι ψάχνεται να ξαναμπεί στον χώρο και αφου ο ίδιος το έχεις γράψει ότι έχει φοβίες και παθαίνει κρίσεις πανικού δεν είναι εφικτό να ασκήσει αυτό το επάγγελμα ούτε η πρόταση που κάνεις να είσαι και εσυ παρών είναι εφικτό τι θα φοράτε κουκούλες η θα βλέπει ο ένας τον άλλον?αυτά είναι αστεία πράγματα,δεν τα έχω ξανακούσει,οι περισσότεροι ξέρουμε οτι η έρικα δεν έχει  επαφές με το same plase αλλά οχι να γίνεται και αυτός ο χαμός και να χαλάτε όλο το thread με άσχετες αναρτήσεις που δεν αφορούν κανέναν,επίσης γιατί να ζητήσει συγνώμη και να είπε το ύψος της και την καταγωγή της κοπέλας σου που το βρίσκεις το κακό?εδώ γράφουμε τις κριτικές μας και την γνώμη μας για τις καλύτερες στο αυταρχικό εσύ το έχεις τερματίσει για μια πρώην αφέντρα που δεν είναι καν στο χώρο,αυτά απο εμένα και μια συμβουλή κακό της κάνεις της κοπέλας σου με αυτά που γράφεις δεν πρόκειται να βρει δουλειά πουθενά και μην ασχολείσαι άλλο με την έρικα εδω και δυο χρόνια συνεργάζεται με άλλη κοπέλα.
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Συναγωνιστές ήρεμααααα...επειδή έχω χάσει επεισόδια τον τελευταίο καιρό τι καλό παίζει σε αυταρχικό σε στούντιο?Κάτι καλό αξιόλογο και ομορφο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Προσφατη εμπειρια κανεις με αφεντρα Αρτεμις ?
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
342
Κριτικές
2
Like
322
Πόντοι
21
Ξέρετε κάτι για κάποια Ledy Afroditi?? Έχει πολύ καλή σελίδα στο fb, δείχνει ενδιαφέρον
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Προσφατη εμπειρια κανεις με αφεντρα Αρτεμις ?
Γράφουν στην σελίδα 84 διάβασε μπορεί να μην είναι μοντέλο αλλά σίγουρα είναι η πιο οικονομική επιλογή 50 ευρώ την ώρα δεν θα βρεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Γράφουν στην σελίδα 84 διάβασε μπορεί να μην είναι μοντέλο αλλά σίγουρα είναι η πιο οικονομική επιλογή 50 ευρώ την ώρα δεν θα βρεις.

thx

παντως οχι και τα καλυτερα για Αρτεμις.
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Κοιταξτε παιδια δε βγαινουν οι πιο πολλοι ελληνες να δωσουν 200 ευρω για δυο ωρες.βεβαια ουτε και με 50 ε γινεται αλλα τωρα οπως υπαρχουν μισθοι πεινας δε παιζει αυτο.δε καταλαβαινω το υφος του παιδιου που εγραφε ομως.ειλικρινα τι θελει να αποδειξει με αυτο.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
:s&m_2:
Δεν θέλω να κάνω δημοσίως σύσταση για κάποια στην Ελλάδα, μη και παρεξηγηθώ ότι προμοτάρω κάποια, αλλά αν θέλετε να δείτε τι σημαίνει πραγματική αφέντρα, γκουγκλάρετε Goddess Ezada Sinn, την απόλυτη Αφέντρα παγκοσμίως. Δεν είναι τυχαίο, άλλωστε, ότι και αυτή προέρχεται από Ρουμανία....  :s&m_2: Δεν ξέρω τι έχει η ατμόσφαιρα αυτής της χώρας, αλλά βγάζει τις καλύτερες αφέντρες. Και η Ezada Sinn είναι η κορυφαία του είδους, κάτι ας πούμε σαν τον Πελέ της γυναικείας κυριαρχίας.

Την Ezada την έχεις δει χωρίς μακιγιάζ ;; Οσο για τον τίτλο του Πελέ εμάς που μας αρέσει ο Μπεστ ο Κροϊφ  και ο Μαραντόνα έχεις τίποτα να μας προτείνεις γιατι απο Πελέ δε θα πάρουμε ! :-)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Κοιταξτε παιδια δε βγαινουν οι πιο πολλοι ελληνες να δωσουν 200 ευρω για δυο ωρες.βεβαια ουτε και με 50 ε γινεται αλλα τωρα οπως υπαρχουν μισθοι πεινας δε παιζει αυτο.δε καταλαβαινω το υφος του παιδιου που εγραφε ομως.ειλικρινα τι θελει να αποδειξει με αυτο.
Ακριβώς, σε όλα τα επίπεδα είναι καλό να προσαρμοζόμαστε στη σημερινή οικονομική πραγματίκοτητα.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ακριβώς, σε όλα τα επίπεδα είναι καλό να προσαρμοζόμαστε στη σημερινή οικονομική πραγματίκοτητα.

Εγώ διαφωνώ. Κρίση μπορεί να έχουμε αλλά εκτός από ταβέρνες έχουμε και πανάκριβα εστιατόρια. Οποιος θελει παει στα μεν οποιος θέλει στα δε

Στη τελική εάν κάποια θέλει να χρεώνει και πάνω από 100 για μια ώρα που είναι το πρόβλημα ; Εχει τύχει σε όλους να πάνε κάπου με γνώμονα την τιμή και μετά να κλαίνε για το σφολι που έφαγαν. Δεν μπορούν να μπούνε ολες στο ίδιο καλαθι . Άλλωστε κύριοι τα βίτσια πληρώνονται , είναι κάνονας χωρίς εξαιρέσεις αυτός
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Εγώ διαφωνώ. Κρίση μπορεί να έχουμε αλλά εκτός από ταβέρνες έχουμε και πανάκριβα εστιατόρια. Οποιος θελει παει στα μεν οποιος θέλει στα δε

Στη τελική εάν κάποια θέλει να χρεώνει και πάνω από 100 για μια ώρα που είναι το πρόβλημα ; Εχει τύχει σε όλους να πάνε κάπου με γνώμονα την τιμή και μετά να κλαίνε για το σφολι που έφαγαν. Δεν μπορούν να μπούνε ολες στο ίδιο καλαθι . Άλλωστε κύριοι τα βίτσια πληρώνονται , είναι κάνονας χωρίς εξαιρέσεις αυτός
Εσένα μεγάλε σε ρώτησα και με κάνεις παράθεση; Με ξέρεις και από χθές;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.437
Πόντοι
2.306
Εσένα μεγάλε σε ρώτησα και με κάνεις παράθεση; Με ξέρεις και από χθές;
Νομιζω απλα ειπε την αποψη του κοσμια ο φιλος δεν πιστευω να ειναι λαθος νανκανουμε παραθεση αν δεν ξερουμε προσωπικα καποιον
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Νομιζω απλα ειπε την αποψη του κοσμια ο φιλος δεν πιστευω να ειναι λαθος νανκανουμε παραθεση αν δεν ξερουμε προσωπικα καποιον
Και εγώ έτσι απλά δε γουστάρω να με παραθέτουν. Ξηγηθήκαμε;
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Νομιζω απλα ειπε την αποψη του κοσμια ο φιλος δεν πιστευω να ειναι λαθος νανκανουμε παραθεση αν δεν ξερουμε προσωπικα καποιον
το παιδι ομως παρεξηγηθηκε,εδω μεσα ατομα εχουν 5 λογαρισμους και ανω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom