Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
:s&m_2:Παιδιά, έχω δώσει σε προηγούμενη ανάρτηση κάποιους γενικούς κανόνες και έχω κάνει και εμμέσως κάποιες συστάσεις. Είμαι πολύ περπατημένος στον χώρο εδώ και διεθνώς και ξέρω. Χωρίς να θέλω να θίξω κανένα, νομίζω ότι οι περισσότεροι δεν ξέρετε τι σημαίνει πραγματικό session κυριαρχίας, γι' αυτό και πηγαίνετε σε μπουρδέλα (τα λένε στην κυριλέ διάλεκτο "studio") με Κέληδες, Ιρίνες και Κατερίνες, με ψεύτικες φωτό κλπ. ή ψάχνετε βρωμοτραβέλια να σας πηδήξουν. Αν νομίζετε ότι session κυριαρχίας είναι να σε πηδήξει κάποια με στραπόν, κοιμάστε τον ύπνο του ασχέτου. Δικαίωμά σας βέβαια να σας αρέσει αυτό, αλλά bdsm και femdom δεν έχουν καμία σχέση με τέτοιες αηδίες. Επίσης, αν νομίζετε ότι σε 40 λεπτά με 50 ευρώ θα βρείτε session κυριαρχίας την πατήσατε. Στην φτηνή Ελλάδα χρειάζεστε τουλάχιστον 2 ώρες και 200 ευρώ για να γνωρίσετε κάτι γνήσιο και καλό. Αν πάτε στο εξωτερικό, φυσικά πολύ περισσότερα. Υπάρχουν στην Ελλάδα 3 - 4 dungeons (dungeon όχι studio, και όποιος δεν ξέρει τη διαφορά δεν ξέρει τι του γίνεται) και πολύ λίγες πραγματικές αφέντρες (υπάρχουν και κάποιες kinky φετιχίστριες, που όμως δεν είναι αφέντρες, και από 'κει και πέρα το χάος).

Δεν θέλω να κάνω δημοσίως σύσταση για κάποια στην Ελλάδα, μη και παρεξηγηθώ ότι προμοτάρω κάποια, αλλά αν θέλετε να δείτε τι σημαίνει πραγματική αφέντρα, γκουγκλάρετε Goddess Ezada Sinn, την απόλυτη Αφέντρα παγκοσμίως. Δεν είναι τυχαίο, άλλωστε, ότι και αυτή προέρχεται από Ρουμανία....  :s&m_2: Δεν ξέρω τι έχει η ατμόσφαιρα αυτής της χώρας, αλλά βγάζει τις καλύτερες αφέντρες. Και η Ezada Sinn είναι η κορυφαία του είδους, κάτι ας πούμε σαν τον Πελέ της γυναικείας κυριαρχίας.
την ιρίνα γιατί την αναφέρεις την ξέρεις?την έχεις δει ποτέ?
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Δίκιο έχεις..
Αλλά η Ρουμανία έχει άλλες ΠΟΛΥ πιο όμορφες από την Εζάντα, που τελευταία έχει παχύνει, και έχει αφήσει τον εαυτό της ....

Εκείνη την Μάρα την ξέρεις , είναι 45 αρα αλλά καλή ....
Επίσης, μια άλλη με μαύρα μαλλιά και νταρντάνα, που είχε επισκεφτεί και το OWK ?
δεν θυμάμαι όνομα τώρα ....

Τη Mistress Luna θα εννοείς! Τιτανοτεράστια! Η κορυφαία στην εποχή της. Ήταν και επαγγελματίας ψυχολόγος, οπότε σε έκοβε φέτες κυριολεκτικά και μεταφορικά. Έχει μεγαλώσει τώρα, όμως συνεχίζει. Έχει κελιά στο dungeon της, όπου φυλακίζει για μεγάλα διαστήματα! Κυρία με τα όλα της!

Η Ezada Sinn έκανε δίδυμα και είναι μια ευτυχισμένη μαμά τώρα! Φυσικά και συνεχίζει ακάθεκτη. Πάντα είχε καμπύλες, τώρα είναι πιο έντονες! Μπορεί να μην είναι η πιο όμορφη, όμως είναι η πιο kinky αφέντρα που έχω γνωρίσει! Καμια δεν το ζει όπως αυτή! Ένα session μαζί της είναι μία αξεπέραστη εμπειρία!
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
:s&m_2:Παιδιά, έχω δώσει σε προηγούμενη ανάρτηση κάποιους γενικούς κανόνες και έχω κάνει και εμμέσως κάποιες συστάσεις. Είμαι πολύ περπατημένος στον χώρο εδώ και διεθνώς και ξέρω. Χωρίς να θέλω να θίξω κανένα, νομίζω ότι οι περισσότεροι δεν ξέρετε τι σημαίνει πραγματικό session κυριαρχίας, γι' αυτό και πηγαίνετε σε μπουρδέλα (τα λένε στην κυριλέ διάλεκτο "studio") με Κέληδες, Ιρίνες και Κατερίνες, με ψεύτικες φωτό κλπ. ή ψάχνετε βρωμοτραβέλια να σας πηδήξουν. Αν νομίζετε ότι session κυριαρχίας είναι να σε πηδήξει κάποια με στραπόν, κοιμάστε τον ύπνο του ασχέτου. Δικαίωμά σας βέβαια να σας αρέσει αυτό, αλλά bdsm και femdom δεν έχουν καμία σχέση με τέτοιες αηδίες. Επίσης, αν νομίζετε ότι σε 40 λεπτά με 50 ευρώ θα βρείτε session κυριαρχίας την πατήσατε. Στην φτηνή Ελλάδα χρειάζεστε τουλάχιστον 2 ώρες και 200 ευρώ για να γνωρίσετε κάτι γνήσιο και καλό. Αν πάτε στο εξωτερικό, φυσικά πολύ περισσότερα. Υπάρχουν στην Ελλάδα 3 - 4 dungeons (dungeon όχι studio, και όποιος δεν ξέρει τη διαφορά δεν ξέρει τι του γίνεται) και πολύ λίγες πραγματικές αφέντρες (υπάρχουν και κάποιες kinky φετιχίστριες, που όμως δεν είναι αφέντρες, και από 'κει και πέρα το χάος).

Δεν θέλω να κάνω δημοσίως σύσταση για κάποια στην Ελλάδα, μη και παρεξηγηθώ ότι προμοτάρω κάποια, αλλά αν θέλετε να δείτε τι σημαίνει πραγματική αφέντρα, γκουγκλάρετε Goddess Ezada Sinn, την απόλυτη Αφέντρα παγκοσμίως. Δεν είναι τυχαίο, άλλωστε, ότι και αυτή προέρχεται από Ρουμανία....  :s&m_2: Δεν ξέρω τι έχει η ατμόσφαιρα αυτής της χώρας, αλλά βγάζει τις καλύτερες αφέντρες. Και η Ezada Sinn είναι η κορυφαία του είδους, κάτι ας πούμε σαν τον Πελέ της γυναικείας κυριαρχίας.
γιατί γράφεις το όνομα της?την έχεις δει και μέντορας,όσοι ξεκινήσαμε από studio όπως εγώ με την μπέττυ φυλής πριν πολλά χρόνια δεν ξέρουμε και όλα τα ξέρεις εσύ και τα 200 ευρώ ωραίο ανέκδοτο ούτε τις παλιές καλές εποχές.όσο για το ποια προμοτάρεις το έχεις γράψει σε προηγοηγούμενο ποστάρισμα σου και καλά κάνεις αλλά μην αναφέρεις ονόματα όταν δεν την έχεις δει ποτέ σου παίξτο σε τίποτα πιτσιρικάδες καθηγητής ποθ θα μας πεις και τι θα κάνουμε σκάε εσύ τα διακοσάρια και άσε εμάς να δίνουμε 80 άντε το πολύ 100 και πολλά είναι 3 ευρώ την ώρα είναι τα μεροκάματα εκτός αν εσύ είσαι εφοπλιστής η κορόιδο.απαντησέ μου για την ιρίνα γιατί άνεφερες το όνομα της έχεις κάνει ποτέ session μαζί της?














 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
3 ευρω καλα ειναι μεροκαματο,2,40 δινουν τωρα....
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
3 ευρω καλα ειναι μεροκαματο,2,40 δινουν τωρα....
περιμένω να απαντήσει,το ξέρω ο κόσμος είναι άνεργος αλλά αυτός δίνει διακοσάρια και αναφέρει και όνομα κυρίας που δεν έχει δει ποτέ του,προμοταράκος δεν είναι κακό αλλά γράφει μούφες και το παίζει και καθηγητής
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
περιμένω να απαντήσει,το ξέρω ο κόσμος είναι άνεργος αλλά αυτός δίνει διακοσάρια και αναφέρει και όνομα κυρίας που δεν έχει δει ποτέ του,προμοταράκος δεν είναι κακό αλλά γράφει μούφες και το παίζει και καθηγητής

Ρε φίλε, κουμάντο θα μου κάνεις στο πορτοφόλι μου; Βγάλε τα κόμπλεξ σου αλλού! Και που ξέρεις εσύ ποια έχω δει και πια όχι; Και μη κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια! Μάλλον εσύ προμοτάρεις κάποιες ή κάποια στούντιο και σε ενοχλεί αν διαβάζεις κάτι αντίθετο. Πήγαινε λοιπόν όπου σου αρέσει και άσε εμάς να πηγαίνουμε όπως μας αρέσει. Και λοογαριασμό δεν θα σου δώσω νούτε για τα λεφτά μου ούτε για τις προτιμήσεις μου! Άντε από κει!
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
ρε παιδια δεν υπαρχει λογος για τσακωμους.αντιθετως ας γραψουμε καποια κριτικη οποιος εχει παει τελευταια σε καποια κυρια τελως παντων
 

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
δεν δίναμε ποτέ διακοσάρια μόνο ο mastmast δίνει και τώρα στην ελλάδα που έχει 30 τοις 100 ανεργία και μισθούς πείνας.

Καλά σου έγραψε ο άλλος τρικυμία εν κρανίω. Τα κόμπλεξ σου αλλού φίλε μου! Εκτός και αν σε πόνεσε κάτι, διότι κάποιαν "προμοτάρεις", οπότε ξυδάκι! Τα λεφτά μου δεν σε αφορούν και τα ξοδεύω όπου γουστάρω. Όπως και συ τα δικά σου! Αλλά απ' ό,τι βλέπω τα πενηντάρια, που λες, τα ξοδεύεις πολύ συχνά, άρα μάλλον δεν σου λείπουν και σένα! Πήγαινε λοιπόν συχνά σε φτηνές και εγώ θα πηγαίνω πιο σπάνια σε ακριβές! Αλλά λογαριασμό δεν πρόκειται να σου δώσω ούτε για το πορτοφόλι μου ούτε για τις προτιμήσεις μου. Αμ σ' αρέσει! Αν δεν σ' αρέσει, πρόβλημά σου! Γκέγκε;
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
:s&m_2:Παιδιά, έχω δώσει σε προηγούμενη ανάρτηση κάποιους γενικούς κανόνες και έχω κάνει και εμμέσως κάποιες συστάσεις. Είμαι πολύ περπατημένος στον χώρο εδώ και διεθνώς και ξέρω. Χωρίς να θέλω να θίξω κανένα, νομίζω ότι οι περισσότεροι δεν ξέρετε τι σημαίνει πραγματικό session κυριαρχίας, γι' αυτό και πηγαίνετε σε μπουρδέλα (τα λένε στην κυριλέ διάλεκτο "studio") με Κέληδες, Ιρίνες και Κατερίνες, με ψεύτικες φωτό κλπ. ή ψάχνετε βρωμοτραβέλια να σας πηδήξουν. Αν νομίζετε ότι session κυριαρχίας είναι να σε πηδήξει κάποια με στραπόν, κοιμάστε τον ύπνο του ασχέτου. Δικαίωμά σας βέβαια να σας αρέσει αυτό, αλλά bdsm και femdom δεν έχουν καμία σχέση με τέτοιες αηδίες. Επίσης, αν νομίζετε ότι σε 40 λεπτά με 50 ευρώ θα βρείτε session κυριαρχίας την πατήσατε. Στην φτηνή Ελλάδα χρειάζεστε τουλάχιστον 2 ώρες και 200 ευρώ για να γνωρίσετε κάτι γνήσιο και καλό. Αν πάτε στο εξωτερικό, φυσικά πολύ περισσότερα. Υπάρχουν στην Ελλάδα 3 - 4 dungeons (dungeon όχι studio, και όποιος δεν ξέρει τη διαφορά δεν ξέρει τι του γίνεται) και πολύ λίγες πραγματικές αφέντρες (υπάρχουν και κάποιες kinky φετιχίστριες, που όμως δεν είναι αφέντρες, και από 'κει και πέρα το χάος).

Δεν θέλω να κάνω δημοσίως σύσταση για κάποια στην Ελλάδα, μη και παρεξηγηθώ ότι προμοτάρω κάποια, αλλά αν θέλετε να δείτε τι σημαίνει πραγματική αφέντρα, γκουγκλάρετε Goddess Ezada Sinn, την απόλυτη Αφέντρα παγκοσμίως. Δεν είναι τυχαίο, άλλωστε, ότι και αυτή προέρχεται από Ρουμανία....  :s&m_2: Δεν ξέρω τι έχει η ατμόσφαιρα αυτής της χώρας, αλλά βγάζει τις καλύτερες αφέντρες. Και η Ezada Sinn είναι η κορυφαία του είδους, κάτι ας πούμε σαν τον Πελέ της γυναικείας κυριαρχίας.
Καλά εσύ απάντα όταν ξυπνήσεις η τώρα που θα βγω να πάω στην ιρίνα τυχαίνει να είναι το ταίρι μου και ανάλογα τι θα γράψεις θα πάρεις και την ανάλογη απάντηση,παραμυθαντζή και μαθήματα αλλού :spam:
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Καλά σου έγραψε ο άλλος τρικυμία εν κρανίω. Τα κόμπλεξ σου αλλού φίλε μου! Εκτός και αν σε πόνεσε κάτι, διότι κάποιαν "προμοτάρεις", οπότε ξυδάκι! Τα λεφτά μου δεν σε αφορούν και τα ξοδεύω όπου γουστάρω. Όπως και συ τα δικά σου! Αλλά απ' ό,τι βλέπω τα πενηντάρια, που λες, τα ξοδεύεις πολύ συχνά, άρα μάλλον δεν σου λείπουν και σένα! Πήγαινε λοιπόν συχνά σε φτηνές και εγώ θα πηγαίνω πιο σπάνια σε ακριβές! Αλλά λογαριασμό δεν πρόκειται να σου δώσω ούτε για το πορτοφόλι μου ούτε για τις προτιμήσεις μου. Αμ σ' αρέσει! Αν δεν σ' αρέσει, πρόβλημά σου! Γκέγκε;
την ιρίνα την έχεις δει ποτέ και γράφεις το όνομα της?εγώ γράφω ξεκάθαρα με ποιά είμαι,οχι 50 δεν βλέπεις κιόλας 80 η 100,προμοταράκος και ψευταράκος γελοίε γράφεις όνομα κυρίας που δεν έχεις δει ποτέ
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
ρε παιδια δεν υπαρχει λογος για τσακωμους.αντιθετως ας γραψουμε καποια κριτικη οποιος εχει παει τελευταια σε καποια κυρια τελως παντων
Αναφέρει σε ποστάρισμα του κυρία που δεν έχει ποτέ και τον ρωτάω την έχεις δει δεν απαντάει ένα όχι να τελειώνουμε και δεν παίζει 200 ευρώ ποτέ παραμύθια και φούμαρα γράφει.πήγαινε στην σελίδα 83 να διαβάσεις ποιά προμοτάρει και καλά κάνει αλλά μη γράφει για άλλη κυρία εφόσον δεν την ξέρει
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Τη Mistress Luna θα εννοείς! Τιτανοτεράστια! Η κορυφαία στην εποχή της. Ήταν και επαγγελματίας ψυχολόγος, οπότε σε έκοβε φέτες κυριολεκτικά και μεταφορικά. Έχει μεγαλώσει τώρα, όμως συνεχίζει. Έχει κελιά στο dungeon της, όπου φυλακίζει για μεγάλα διαστήματα! Κυρία με τα όλα της!

Η Ezada Sinn έκανε δίδυμα και είναι μια ευτυχισμένη μαμά τώρα! Φυσικά και συνεχίζει ακάθεκτη. Πάντα είχε καμπύλες, τώρα είναι πιο έντονες! Μπορεί να μην είναι η πιο όμορφη, όμως είναι η πιο kinky αφέντρα που έχω γνωρίσει! Καμια δεν το ζει όπως αυτή! Ένα session μαζί της είναι μία αξεπέραστη εμπειρία!

μπράβο ρε φίλε !! Άξιος ! Την Λούνα εννοούσα, για αυτήν θα τα έδινα όλα !!
Φοβερή... έχω δεί όλα τα βίντεο της από OWK...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

Leskon

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2016
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Καλά εσύ απάντα όταν ξυπνήσεις η τώρα που θα βγω να πάω στην ιρίνα τυχαίνει να είναι το ταίρι μου και ανάλογα τι θα γράψεις θα πάρεις και την ανάλογη απάντηση,παραμυθαντζή και μαθήματα αλλού :spam:

Ώστε είναι το ταίρι σου ε; Είσαι και βλακάκος και αποκαλύφθηκες μόνος σου (ή μόνη σου)! Γι' αυτό και τα πήρες! Προμοτοράκος λοιπόν! Καλά το κατάλαβα από την αρχή! Άκου και βάλτο καλά στο μυαλό σου: Απαντήσεις σε γελοίες ερωτήσεις δεν δίνω! Το ποιά γνωρίζω και ποιά όχι δεν σε αφορά. Κάτσε λοιπόν στα μπουρδέλα και στις φτηνιάρες! Τόσο μπορείς και εκεί ανήκεις! Άλλωστε το ξέρουμε όλοι: Ό,τι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια! Και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου "ταίρι της Ιρίνας" χαχαχαχα! Και πες μου τη διεύθυνσή σου να σου στείλω ένα χιλιάρικο (γιατί σου λείπουν), να γνωρίσεις κάτι καλύτερο! Ά ρε κακομοίρη/α!
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Αναφέρει σε ποστάρισμα του κυρία που δεν έχει ποτέ και τον ρωτάω την έχεις δει δεν απαντάει ένα όχι να τελειώνουμε και δεν παίζει 200 ευρώ ποτέ παραμύθια και φούμαρα γράφει.πήγαινε στην σελίδα 83 να διαβάσεις ποιά προμοτάρει και καλά κάνει αλλά μη γράφει για άλλη κυρία εφόσον δεν την ξέρει

ΡΕ τύπε, δε μας χέζεις με την Ιρίνα στην τελική !! Ποιά είναι ,δεν κατάλαβα και θα μας απαγορεύσει και την λογοκρισία !! άει ντε από δω....

κανονικά μπλόκ και τέλος από το σάϊτ γιατί το χεις παραξεφτυλίσει ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leskon

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
ΡΕ τύπε, δε μας χέζεις με την Ιρίνα στην τελική !! Ποιά είναι ,δεν κατάλαβα και θα μας απαγορεύσει και την λογοκρισία !! άει ντε από δω....

κανονικά μπλόκ και τέλος από το σάϊτ γιατί το χεις παραξεφτυλίσει ....
εσύ στο μαγαζί σου
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Ώστε είναι το ταίρι σου ε; Είσαι και βλακάκος και αποκαλύφθηκες μόνος σου (ή μόνη σου)! Γι' αυτό και τα πήρες! Προμοτοράκος λοιπόν! Καλά το κατάλαβα από την αρχή! Άκου και βάλτο καλά στο μυαλό σου: Απαντήσεις σε γελοίες ερωτήσεις δεν δίνω! Το ποιά γνωρίζω και ποιά όχι δεν σε αφορά. Κάτσε λοιπόν στα μπουρδέλα και στις φτηνιάρες! Τόσο μπορείς και εκεί ανήκεις! Άλλωστε το ξέρουμε όλοι: Ό,τι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια! Και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου "ταίρι της Ιρίνας" χαχαχαχα! Και πες μου τη διεύθυνσή σου να σου στείλω ένα χιλιάρικο (γιατί σου λείπουν), να γνωρίσεις κάτι καλύτερο! Ά ρε κακομοίρη/α!
1 χρόνο το γράφω τώρα το είδες?
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Milfakia εχεις κολοσφυξιματα με την Ερικα Εσυ Ξεκινησες εδω αυτην την αντιπαραθεση γιατι ολο το δικο σου προφιλ ασχολειτ αι με την Ερικα.Τραβα Διακοπες να ηρεμησεις να ξελασκαρεις και απο την κριση πανικου που σε εχει πιασει.Η Ερικα ειναι δια κοπες και δεν ασχολείται μαζι σου παρα μονο με της βουτιες στη ν παραλια.Και Παλι Περαστικα.Δεν καταλαβαινεις οτι εχεις γινει σπαστικος η σπαστικια.Ήμαρτον πια
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Κάποιος που έχει δοκιμάσει την Sesilia CHatzi?
Ας γράψει εδώ ή ας στείλει pm.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom