Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Σε όλα τα post για την έρικα γράφεις δεν βαρέθηκες?κορμάρα έχει και καθόλου κυταρίττιδα δες καλύτερα τις φωτογραφίες της αν ανοίξουμε το στόμα μας για κιλά και κυταρίττιδα άλλες έχουν και πατσές και χοντρές,και για να σε ενημερώσω η έρικα πάει γυμναστήριο δυο χρόνια έχεις μείνει πολύ πίσω.
εμένα μου αρέσουν τα πιασίματα κακώς πάει γυμναστήριο την καλύτερη γυμναστική την κάνει η έρικα στο ραντεβού στραπάροντας σε όλες τις στάσεις και όχι μόνο την κλασική στα 4 που κάνουν συνήθως,χαστουκίζει δυνατά και μαστιγώνει τέλεια αφέντρα_σαδίστρια με φοβερές αντοχές πια άλλη σε κρατάει 2 και 3 ώρες με τα ίδια λεφτα?όντως η έρικα μόνο επαγγελματικά δεν το κάνει αλλά για την δική της ευχαρίστηση και την δική μας και από κορμί κορμάρα και όλα φυσικά και οι βύζοι φυσικοί και όχι συλικονάτοι
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Ελεεινίδες εις τήν νιοστή (γιά νά χρησιμοποιήσω τόν όρο ενός δημοφιλούς νήματος) είναι όλα αυτά τά γύναια που μέ τουπέ χιλίων καρδιναλίων εκμεταλλεύονται τήν δουλικότητα τών αρσενικών καί βγάζουν χαλαρά μπικικίνια. Ως πρός τήν εμφανισιακή σύγκρισή τους μέ τίς κανονικές πόρνες, δέν τίθεται σύγκριση! Λινάτσες οι περισσότερες! 
Μά τόν ...Κύνα, θά έκλεινα ένα ραντεβού μέ κάποια από αυτές, ώστε νά τήν κάνω ζέμπρα μέ κάποιο από τά μαστίγιά της.   
σωστός στα περισσότερα πρώην αποτυχημένες βίζιτες,οι πιο πολλές παντρεμένες και ο σύζυγος-νταβας τα γνωρίζει όλα αλλά επιπλέον εισόδημα στο σπίτι να μπαίνει,αφέντρες το παίζουν σε εμάς και το βράδυ στόν σύζυγο σούζα.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Κέλλυ και Μπέτυ από Φυλής 104...  Άρτεμις Αφέντρα από αυτο-απασχολούμενες... Μετά το χάος ! :s&m_3:
η μπέτυ είναι τίμια και χρόνια στο αυταρχικό αλλά πρέπει να προσέξει την εμφάνιση της όπως οι περισσότερες παίζει μεγάλο ρόλο και η εμφάνιση αν δεν μπορούν να ελέγχουν τον εαυτό τους πως θα ελέγχουν εμας?
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Πέραν της εμφάνισης, μπορεί να φτιάξει 3 λογαριασμούς σε ένα φόρουμ, όπως αυτό, και εκθειάζει τον εαυτό της  :rose:
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Πέραν της εμφάνισης, μπορεί να φτιάξει 3 λογαριασμούς σε ένα φόρουμ, όπως αυτό, και εκθειάζει τον εαυτό της  :rose:
βεβαίως μπορούν αν έχουν διαφορετικά αι πι κάπως έτσι λέγονται και δεν έχουν δουλειά και ραντεβού αν καηι με τις αγγελίες όλες κάτι κάνουν
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Πέραν της εμφάνισης, μπορεί να φτιάξει 3 λογαριασμούς σε ένα φόρουμ, όπως αυτό, και εκθειάζει τον εαυτό της  :rose:
  Γιατί εγώ τύπε νομίζω ότι η συγκεκριμένη έχει 4 προφίλ εδώ μέσα ;;;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
  Γιατί εγώ τύπε νομίζω ότι η συγκεκριμένη έχει 4 προφίλ εδώ μέσα ;;;
γιατί έχεις εμμονή όλο με την έρικα ασχολείσαι το δικό σου προφίλ είναι το πιό ύποπτο το έχουν αναφέρει αρκετοί οπότε μάλλον κρίνεις απο τόν εαυτο σου,και ενώ η έρικα κάνει διακοπές και το τηλέφωνο της κλειστό εδώ και μέρες εσυ καίγεσαι για την έρικα οπότε δίκιο είχαν όσοι το έγραψαν,δεν σου φταίνε οι άλλες αφέντρες που δεν έχει δουλειά το σέιμ όλες οι αφέντρες είναι διακοπές η επαρχεία οι λαθος τακτικές σου έχουν απομακρύνει τον κόσμο πάρε μαθήματα από την μίστρες αλεξάνδρα που διαχειρίζεται άψογα το αντεργκραουντ και απο την μεγάλη αφέντρα την κυρία δέσποινα που κρατά μια χαρά το λίμιτ με τις αφέντρεσ της
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
γιατί έχεις εμμονή όλο με την έρικα ασχολείσαι το δικό σου προφίλ είναι το πιό ύποπτο το έχουν αναφέρει αρκετοί οπότε μάλλον κρίνεις απο τόν εαυτο σου,και ενώ η έρικα κάνει διακοπές και το τηλέφωνο της κλειστό εδώ και μέρες εσυ καίγεσαι για την έρικα οπότε δίκιο είχαν όσοι το έγραψαν,δεν σου φταίνε οι άλλες αφέντρες που δεν έχει δουλειά το σέιμ όλες οι αφέντρες είναι διακοπές η επαρχεία οι λαθος τακτικές σου έχουν απομακρύνει τον κόσμο πάρε μαθήματα από την μίστρες αλεξάνδρα που διαχειρίζεται άψογα το αντεργκραουντ και απο την μεγάλη αφέντρα την κυρία δέσποινα που κρατά μια χαρά το λίμιτ με τις αφέντρεσ της

δεν έχεις καταλάβει γιατί τον έχεις κάψει τον εγκέφαλό σου ότι ΔΕΝ έχω καμμία σχέση με το ΣΕΙΜ και γενικά κανένα dungeon ....
Αν δεις τα μυνήματα μου, τα ΛΙΓΟΤΕΡΑ μηνύματα έχω στον τομέα fetish/bdsm ....!

Δεν ασχολούμαι πλέον παρά μόνο με παλιές μου γνώριμες, με τις οποίες κάνω και σέξ :!

ΧΕΣΤΗΚΑ για την Έρικα, των 45 φεύγα ετών που έχει σύνδρομο καταδίωξης....και νομίζει ότι όλοι ασχολούνται μαζί της ...

Είσαι τόσο ηλίθια, που ούτε καν μπορείς να αντιληφθείς τί γράφω σε κάθε μου ποστ...

ΠΧ. εάν μπορούσες να διαβάσεις πίσω από τις λέξεις, στο προηγούμενο πόστ μου, γράφω ότι ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΡΙΚΑ, οι περισσότερες του χώρου καλό ειναι να πήγαιναν που και που κανα γυμναστήριο ..... θα ήταν καλύτερο και για αυτές και για μας...Δεν αναφέρομαι λοιπόν στην Έρικα, απλά και μόνο με αφορμή αυτό που είχε γραφτεί ότι είχε χάσει κιλά, και μπρaβο της που τα έχασες, αλλά καλό θα ταν να ηταν και σε κανένα gym που και που ... ...

Αντί να γράφουν στα διάφορα μπουρδελοσάϊτ με 3 και 4 προφίλ και να υβρίζουν τύπους που ποτέ δεν γνώρισαν και ούτε πρόκειται να γνωρίσουν ....
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
DOMINA LOLA

Από το site της της και μόνο καταλαβαίνεις ποια έχεις απέναντί σου. Όσοι δεν το έχετε δει, κάντε ένα κόπο...


υπάρχουν όντως φανατικοί θαυμαστές της. Μία φορά έκανα σέσσιον στο ΣΕΙΜ μαζί της, και κατάλαβα ότι ΔΕΝ υπάρχει χημεία. .... Καλή, χρυσή, όμορφή, φετιχίστρια, προσεκτική. ,
αλλά αυΤΌ ΔΕΝ αρκεί σε μία σέσσιον εντέλει .... θέλει χημεία.
Η σέσσιον είναι τανγκό για 2 ...


 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
υπάρχουν όντως φανατικοί θαυμαστές της. Μία φορά έκανα σέσσιον στο ΣΕΙΜ μαζί της, και κατάλαβα ότι ΔΕΝ υπάρχει χημεία. .... Καλή, χρυσή, όμορφή, φετιχίστρια, προσεκτική. ,
αλλά αυΤΌ ΔΕΝ αρκεί σε μία σέσσιον εντέλει .... θέλει χημεία.
Η σέσσιον είναι τανγκό για 2 ...
εσείς αναφέρεσται συνέχεια στην έρικα και στο σέιμ το έχουν γράψει και άλλοι και εμένα με έχετε ξαναβρισει ότι προμοτάρω το λιμιτ απ επειδή είχα γραψει για την πέρσα θετικά σχόλια εσεις γράφετε στις μια τα ξημερώματα εγω εκείνη την ώρα κοιμάμαι έχουμε και οικογένοια και δουλειές εσείς με λάθος τρόπο προσπαθείτε για το σέιμ τώρα το ποιος το έχει κάψει φαίνεται τώρα κατανοούμε τους λόγους που διασπάστηκε το σέιμ και άνοιξε το λίμιτ απ ποιά σοβαρή αφέντρα θα ανεχόταν αυτα?Ο μαλε τσουλι τα έγραφε  για εσας και για τα προφίλ και για πολλά άλλα χειρότερα τώρα κατά πόσο έχετε χεστεί φαίνεται,ώρα να πάμε και για δουλειά
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
δεν έχεις καταλάβει γιατί τον έχεις κάψει τον εγκέφαλό σου ότι ΔΕΝ έχω καμμία σχέση με το ΣΕΙΜ και γενικά κανένα dungeon ....
Αν δεις τα μυνήματα μου, τα ΛΙΓΟΤΕΡΑ μηνύματα έχω στον τομέα fetish/bdsm ....!

Δεν ασχολούμαι πλέον παρά μόνο με παλιές μου γνώριμες, με τις οποίες κάνω και σέξ :!

ΧΕΣΤΗΚΑ για την Έρικα, των 45 φεύγα ετών που έχει σύνδρομο καταδίωξης....και νομίζει ότι όλοι ασχολούνται μαζί της ...

Είσαι τόσο ηλίθια, που ούτε καν μπορείς να αντιληφθείς τί γράφω σε κάθε μου ποστ...

ΠΧ. εάν μπορούσες να διαβάσεις πίσω από τις λέξεις, στο προηγούμενο πόστ μου, γράφω ότι ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΡΙΚΑ, οι περισσότερες του χώρου καλό ειναι να πήγαιναν που και που κανα γυμναστήριο ..... θα ήταν καλύτερο και για αυτές και για μας...Δεν αναφέρομαι λοιπόν στην Έρικα, απλά και μόνο με αφορμή αυτό που είχε γραφτεί ότι είχε χάσει κιλά, και μπρaβο της που τα έχασες, αλλά καλό θα ταν να ηταν και σε κανένα gym που και που ... ...

Αντί να γράφουν στα διάφορα μπουρδελοσάϊτ με 3 και 4 προφίλ και να υβρίζουν τύπους που ποτέ δεν γνώρισαν και ούτε πρόκειται να γνωρίσουν ....
εσείς είστε δεν είμαστε χαζοί ντροπή σασ που νομίζεται ότι μας κοροιδεύται έτσι το πατώνεται το σέιμ δεν το ανεβάζεται
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
υπάρχουν όντως φανατικοί θαυμαστές της. Μία φορά έκανα σέσσιον στο ΣΕΙΜ μαζί της, και κατάλαβα ότι ΔΕΝ υπάρχει χημεία. .... Καλή, χρυσή, όμορφή, φετιχίστρια, προσεκτική. ,
αλλά αυΤΌ ΔΕΝ αρκεί σε μία σέσσιον εντέλει .... θέλει χημεία.
Η σέσσιον είναι τανγκό για 2 ...
τώρα θάεται και την λόλα που δουλευε για εσας θάβεται τις καλύτερες μπας και τσιμπίσεται κανένα πελάτη όσο και να ρίξετε τις τιμές στο σέιμ μύγες θα βαράτε ακόμα και οι περισσότερες φωτογραφίες που βάζεται στα προφίλ σασ είναι ψεύτικες του λίμιτ απ και της έρικας είναι αυθεντικές
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
τώρα θάεται και την λόλα που δουλευε για εσας θάβεται τις καλύτερες μπας και τσιμπίσεται κανένα πελάτη όσο και να ρίξετε τις τιμές στο σέιμ μύγες θα βαράτε ακόμα και οι περισσότερες φωτογραφίες που βάζεται στα προφίλ σασ είναι ψεύτικες του λίμιτ απ και της έρικας είναι αυθεντικές

Η ΛΌΛα είναι αντικειμενικά μία από τις καλύτερες του χώρου.
Το ότι εγώ δεν είχα χημεία μαζί της, είναι άλλο ζήτημα, και δεν έχει να κάνει με αυτήν.

Ούτε αυτό το αντιλαμβάνεσαι από ότι φαίνεται .....
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
  δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου, εσύ δεν αντιλαμβάνεσαι αυτονόητα πράγματα...
  Αφασία η κατάσταση σου....
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Υπαρχουν και νεεες παρουσιες στο χωρο.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
δεν έχεις καταλάβει γιατί τον έχεις κάψει τον εγκέφαλό σου ότι ΔΕΝ έχω καμμία σχέση με το ΣΕΙΜ και γενικά κανένα dungeon ....
Αν δεις τα μυνήματα μου, τα ΛΙΓΟΤΕΡΑ μηνύματα έχω στον τομέα fetish/bdsm ....!

Δεν ασχολούμαι πλέον παρά μόνο με παλιές μου γνώριμες, με τις οποίες κάνω και σέξ :!

ΧΕΣΤΗΚΑ για την Έρικα, των 45 φεύγα ετών που έχει σύνδρομο καταδίωξης....και νομίζει ότι όλοι ασχολούνται μαζί της ...

Είσαι τόσο ηλίθια, που ούτε καν μπορείς να αντιληφθείς τί γράφω σε κάθε μου ποστ...

ΠΧ. εάν μπορούσες να διαβάσεις πίσω από τις λέξεις, στο προηγούμενο πόστ μου, γράφω ότι ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΡΙΚΑ, οι περισσότερες του χώρου καλό ειναι να πήγαιναν που και που κανα γυμναστήριο ..... θα ήταν καλύτερο και για αυτές και για μας...Δεν αναφέρομαι λοιπόν στην Έρικα, απλά και μόνο με αφορμή αυτό που είχε γραφτεί ότι είχε χάσει κιλά, και μπρaβο της που τα έχασες, αλλά καλό θα ταν να ηταν και σε κανένα gym που και που ... ...

Αντί να γράφουν στα διάφορα μπουρδελοσάϊτ με 3 και 4 προφίλ και να υβρίζουν τύπους που ποτέ δεν γνώρισαν και ούτε πρόκειται να γνωρίσουν ....
Μόνο το δικό σου προφίλ ασχολείται με την έρικα σε καθημερινή βάση,μέχρι και πόσες αγγελίες βάζει κάθεσαι και μετράς με το που θα δεις μια θετική ανάρτηση απαντάς αμέσως αρνητικά,ποιός έχει μανία φαίνεται εκτός και αν ξεχνάς τι έχεις γράψει,όσο πιο δυνατή είναι μια αφέντρα δυστυχώς αποκτά και εχθρούς το ίδιο συμβαίνει όπου υπάρχει χρήμα στο ελλαδισταν.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Same place  Βruna ή Νανά και μετά Έρικα. Η Νανά και η Έρικα είναι μάλλον οι πιο έμπειρες. Προσωπικά εκεί θα έκλινα (αν και δεν κάνω στράπ, μόνο για whipping θα με ενδιέφερε προσωπικα)....Η πέρσα ωραία, αλλά μου φαίνεται πιο φετιχίστρια. Γούστα είναι αυτά βέβαια.
Δεν ανέφερε την μπρουνα ο άνθρωπος πάλι προμόταρισμα στο μαγαζί σου κάνεις?
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
βεβαίως μπορούν αν έχουν διαφορετικά αι πι κάπως έτσι λέγονται και δεν έχουν δουλειά και ραντεβού αν καηι με τις αγγελίες όλες κάτι κάνουν
ip λέγονται και πρέπει να μπαίνεις μόνο με ένα αν κάνεις άλλο λογαριασμό με το ίδιο διαγράφεσαι αλλά για να κάνεις λογαριασμό πρέπει να ξέρεις να κάνεις και email έμαθε η ερικα να κάνει email?Από πότε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom