Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
περίπολο μαζί με τον LYMDE21
και απάντηση αμφοτέρων στο ίδιο λεπτό και οι δύο
(06/07/18, 20:08)!
Αποχωρώ.



καμιά σχέση η έρικα μόνο μαγκιά δεν μου πούλησε έντονη και δυναμική είναι το αντίθετο συζητήσιμη αλλα στα ραντεβού που έχω κάνει μαζί της έχω περάσει τέλοια και δεν πάει και με την ώρα δύωρο χαλαρά και το νινί της μοσχομυρίζει τώρα μαζή σου γιατί δεν βγήκε δεν μπορώ να ξέρω παίζει ρόλο και ο τρόπος που θα μιλήσεις σε μιά αφέντρα αλλά πάνω από όλα η χημεία.έκλεισα χρόνο κοντά που πάω δεν έχω κανένα παράπονο.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
περίπολο μαζί με τον LYMDE21
και απάντηση αμφοτέρων στο ίδιο λεπτό και οι δύο
(06/07/18, 20:08)!
Αποχωρώ.
περίπολο μαζί με τον LYMDE21
και απάντηση αμφοτέρων στο ίδιο λεπτό και οι δύο
(06/07/18, 20:08)!
Αποχωρώ.
τι περίπολο πας καλά?μήπως θα κάτσω να κοιτάω πότε είναι ο καθένας μέση?βρές κανά τράβελο για τόν λίμπνε και άσε τι γράφω εγώ άλλα γούστα έχουμε και δεν πάω με τραβέλια πάω σε όποια περνάω καλύτερα αλλά ποτέ με τραβέλια
 

SM.Art.Lady

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
το θεμα ειναι επειδη ειναι δικο της χωρος , μηπως παιζουν τιποτα κρυφες καμερες !

Έχω διαβάσει πολλές φορές στα σχόλια σας,  πως μερικοί θέλετε να επισκεφθείτε Αφέντρες, αλλά αποφεύγετε να το κάνετε επειδή οι Κυρίες λειτουργούν σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους τους (dungeon) και φοβάστε για την ύπαρξη καμερών.

Θα πρέπει να γνωρίζεται πως είναι λάθος να υποψιάζεστε κάτι τέτοιο.

Κανένας σοβαρός ιδιοκτήτης ενός τέτοιου χώρου, δεν είναι τόσο ηλίθιος και αψυχολόγητος να κάνει κάτι τόσο ανόητο και γελοίο. Κανένας μας δεν θα έκανε μια τέτοια επένδυση και θα ρίσκαρε να μαθευτεί στο μικρό χωριό μας, πως γίνονται κρυφά βιντεοσκοπίσεις στα session στον χώρο του. Πολύ απλά γιατί δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος και ανάγκη.

Διαμορφωμένοι χώροι όπως  το Same Place Dungeon, το Limit Up και το Underground που είναι γνωστοί στην Ελλάδα αλλά και στο εξωτερικό, ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΣ.  Οι μοναδικές κάμερες που (ίσως) διαθέτουν, θα βρίσκονται στις εισόδους των κτιρίων τους και αυτό μόνο για την ασφάλεια όλων όσων είναι μέσα και αυτό είναι καθόλα θεμιτό, σωστό και αποδεκτό.  

Άλλωστε καμία από τις κυρίες που είναι στους χώρους, δεν νομίζω να θέλει να εμφανιστεί σε κάποιο video που θα κυκλοφορήσει κάπου… με κέρδος …..άνευ ιδιαίτερης αξίας και σημασίας. Σε κάποιους χώρους,  απαγορεύεται ακόμα και η βιντεοσκόπηση με κινητό, ενός προσωπικού session από τους τους συμμετέχοντες,  χωρίς την έγκριση της ίδιας της Κυρίας. Μάλιστα αν αυτές δεχτούν αυτή την πρόταση, δεν θέλουν να εμφανίζουν ούτε καν το πρόσωπο τους,  Να είστε σίγουροι πως αν ήθελαν οι Κυρίες να γίνουν πρωταγωνίστριες σε τέτοιους είδους ταινίες, ο Σειρηνάκης (και όχι μόνο), θα είχε κάνει νπμότυπα, τρελές δουλειές!!
:tits2:

Πιστεύω επίσης, πως ούτε και μικρότεροι προσωπικοί χώροι που τους διαθέτουν κάποιες γνωστές Κυρίες, έχουν κάμερες. Όσες γνωρίζω είναι αρκετά σοβαρές,  σέβονται τον εαυτό τους πάνω απ’ όλα και σαφώς δεν είναι αυτό το μέλημα τους…. Άλλωστε τίποτε δεν έχει ακουστεί στα πέριξ, αν και από κακόβουλες φήμες και μικροπρέπειες, άλλο τίποτε.... Όπως καταλαβαίνετε κάποιοι..... περισσότερο λόγο ανταγωνισμού...

Αυτά που έγραψα αφορούν τους ιδιόκτητους χώρους...ενώ για κάποια ξενοδοχεία... χμμμ....
πραγματικά διατηρώ τις επιφυλάξεις μου, μια που ότι έχει ακουστεί από σοβαρά στόματα, αφορά μόνο αυτά...  :think:


Think about it!
:s&m_2:
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Εγω παλι πιστευω οτι οι "κρυφες καμερες" δεν ειναι τοσο κρυφες και ολος ο κοσμος ξερει την υπαρξη τους, αν δειτε τα βιντεο αποτ τις δηθεν κρυφες καμερες ολοι εχουν ενα στησιμο λες και παιζουν σε ταινια.....σιγα!
 

k0stantin0s

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Εμενα μαρεσουν κατι μικρες 20-25 χρονων ελληνιδες που γουσταρουν αυτου του ειδους παιχνιδια. Βεβαια δεν κατεχουν το αθλημα τρελα αλλα για soft games οπως ποδολαγνεια, φτυσιμο, μαλλια, χαστουκια ειναι οτι πρεπει!
 
  • Like
Αντιδράσεις: form

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
DOMINA LOLA

Από το site της της και μόνο καταλαβαίνεις ποια έχεις απέναντί σου. Όσοι δεν το έχετε δει, κάντε ένα κόπο...

 

akiss90

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Παίδες επειδή είμαι φαν της soft ποδολαγνείας θα ήθελα μια γνώμη για την Θεανό γιατί σκέφτομαι να την επισκεφτώ σύντομα
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Ξέρω ότι κινδυνεύω να κατηγορηθώ ότι προμοτάρω την Ερικα, και μάλλον δικαίως αφού αυτό ακριβώς σκοπεύω να κάνω. Και γιατί άλλωστε να μην το κάνω όταν βλέπω τέτοια χαώδη διαφορά από οποιαδήποτε άλλη δραστηριοποιείται στον χώρο? Πάει καιρός από την τελευταία μου επίσκεψη, καθ’ ότι δεν είμαι ακριβώς αυτό που λένε ‘συνειδητοποιημένος‘, ωστόσο ίσως και λόγω ζέστης ενεργοποιήθηκαν τα ψήγματα διαστροφής που υπάρχουν μέσα μου -συνήθως ανενεργά - και αποφάσισα να κάνω αυτό το δώρο στον εαυτό μου. Σε ελάχιστο χρόνο από το διαδικαστικό τηλεφώνημα, βρέθηκα στο διαμέρισμα της όπου κυριολεκτικά έχασα την λαλιά μου. Δεν ήταν η γνωστή Ερικα με τα λίγα περιττά κιλάκια που όλοι παρέβλεπαν λόγω του ωραίου προσώπου και της επιβλητικής παρουσίας, ήταν η απόλυτη θεάρα που και ένας μη υποτακτικός (ή ένας ντεμί υποτακτικός όπως εγώ) θα υποκλίνονταν στην ομορφιά της. Πραγματικά έμεινα εκστασιασμένος και την κοιτούσα για κάμποση ώρα, μακαρίζοντας την τύχη μου γιαυτό το ραντεβού. Η Ερικα έχει χάσει κιλά και κυριολεκτικά η εμφάνιση της, παραπέμπει σε μοντέλο. Ήπιαμε τα ποτά μας, κάναμε το session μας, περάσαμε σούπερ. Πραγματικά δεν έχω καμία διάθεση να της κάνω αυτό που λέμε ‘έμμεση διαφήμιση‘, γιατί εκτός των άλλων δεν το χρειάζεται κιόλας, το fun club της είναι ήδη μεγάλο και συνεχώς διευρύνεται. Το μόνο σίγουρο πάντως είναι ότι καμία άλλη ‘αφέντρα’ εν Ελλάδι είναι σε θέση να προσφέρει αντίστοιχο πακέτο για τον απλούστατο λόγω ότι η Ερικα δεν είναι επαγγελματίας, κάνει απλά την κάβλα της. Δεν είναι ο άνθρωπος που θα καταφύγει σε πατενταρισμένες πρακτικές του στυλ ‘η αφέντρα δεν κάνει ....‘, είναι γνήσια αφέντρα γιατί έχει μία μοναδική ικανότητα να υποτάσσει και τον μη υποτακτικό. Είναι σκληρή, αλλά και ανθρώπινη, νευρώδης, αλλά και ευγενής χωρίς να χρειάζεται να επιβεβαιώνει διαρκώς τον ρόλο της. Εγώ προσωπικά την θαυμάζω γιατί είναι ένας άνθρωπος που καθαρίζει πάντα χωρίς βοήθειες και δεκανίκια από πουθενά, που δεν ντρέπεται για αυτό που είναι και αυτό που κάνει, που αναλαμβάνει τις ευθύνες της χωρίς δικαιολογίες. Είναι το ακριβώς αντίθετο από εμένα. 
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Ivispet Συμφωνω με τα λεγόμενα σου Για Την Θεαρα Κυρια Ερικα.Και Γω Στη ν Τελευταία Επισκεψη που εκανα περα σα καταπληκτικα ως συνηθως και τολμ ω να πω οτι θα ξαναπαω γιατι ειναι η Καλυτερη!!!!
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Ξέρω ότι κινδυνεύω να κατηγορηθώ ότι προμοτάρω την Ερικα, και μάλλον δικαίως αφού αυτό ακριβώς σκοπεύω να κάνω. Και γιατί άλλωστε να μην το κάνω όταν βλέπω τέτοια χαώδη διαφορά από οποιαδήποτε άλλη δραστηριοποιείται στον χώρο? Πάει καιρός από την τελευταία μου επίσκεψη, καθ’ ότι δεν είμαι ακριβώς αυτό που λένε ‘συνειδητοποιημένος‘, ωστόσο ίσως και λόγω ζέστης ενεργοποιήθηκαν τα ψήγματα διαστροφής που υπάρχουν μέσα μου -συνήθως ανενεργά - και αποφάσισα να κάνω αυτό το δώρο στον εαυτό μου. Σε ελάχιστο χρόνο από το διαδικαστικό τηλεφώνημα, βρέθηκα στο διαμέρισμα της όπου κυριολεκτικά έχασα την λαλιά μου. Δεν ήταν η γνωστή Ερικα με τα λίγα περιττά κιλάκια που όλοι παρέβλεπαν λόγω του ωραίου προσώπου και της επιβλητικής παρουσίας, ήταν η απόλυτη θεάρα που και ένας μη υποτακτικός (ή ένας ντεμί υποτακτικός όπως εγώ) θα υποκλίνονταν στην ομορφιά της. Πραγματικά έμεινα εκστασιασμένος και την κοιτούσα για κάμποση ώρα, μακαρίζοντας την τύχη μου γιαυτό το ραντεβού. Η Ερικα έχει χάσει κιλά και κυριολεκτικά η εμφάνιση της, παραπέμπει σε μοντέλο. Ήπιαμε τα ποτά μας, κάναμε το session μας, περάσαμε σούπερ. Πραγματικά δεν έχω καμία διάθεση να της κάνω αυτό που λέμε ‘έμμεση διαφήμιση‘, γιατί εκτός των άλλων δεν το χρειάζεται κιόλας, το fun club της είναι ήδη μεγάλο και συνεχώς διευρύνεται. Το μόνο σίγουρο πάντως είναι ότι καμία άλλη ‘αφέντρα’ εν Ελλάδι είναι σε θέση να προσφέρει αντίστοιχο πακέτο για τον απλούστατο λόγω ότι η Ερικα δεν είναι επαγγελματίας, κάνει απλά την κάβλα της. Δεν είναι ο άνθρωπος που θα καταφύγει σε πατενταρισμένες πρακτικές του στυλ ‘η αφέντρα δεν κάνει ....‘, είναι γνήσια αφέντρα γιατί έχει μία μοναδική ικανότητα να υποτάσσει και τον μη υποτακτικό. Είναι σκληρή, αλλά και ανθρώπινη, νευρώδης, αλλά και ευγενής χωρίς να χρειάζεται να επιβεβαιώνει διαρκώς τον ρόλο της. Εγώ προσωπικά την θαυμάζω γιατί είναι ένας άνθρωπος που καθαρίζει πάντα χωρίς βοήθειες και δεκανίκια από πουθενά, που δεν ντρέπεται για αυτό που είναι και αυτό που κάνει, που αναλαμβάνει τις ευθύνες της χωρίς δικαιολογίες. Είναι το ακριβώς αντίθετο από εμένα. 

η Έρρικα και όχι μόνο, δεν έχει πρόβλημα με τα κιλά....

Βασικά κανα γυμναστήριο πρέπει να πάει, και όχι μόνο η συγκεκριμένη,
αλλά και πολλές του χώρου,(αν όχι οι περισσότερες) να σφίξουν λιγάκι,
γιατι παίζει πολλή χαλάρωση και κυταρίττιδα εκεί έξω, και είναι κρίμα....

Βασικά προτιμώ η άλλη να χάσει λίγο λίπος και να βάλει μυική μάζα,
παρά να ξεκωλιαστεί στην δίαιτα, και να κρεμάσει έχοντας αδυνατίσει πολύ...

Η ανοησία είναι πως πολλές νομίζουν ότι εάν κάνουν 2 βαράκια την ημέρα, θα μεταμορφωθούν σε ....Mysteria....
Λές και έχουν ανδρική τεστοστερόνη ή έτσι απλά χτίζονται οι μύες ..χαχα

Παρένθεση το παραπάνω, και με αφορμή και μόνο την Έρικα. ...


 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Παίδες επειδή είμαι φαν της soft ποδολαγνείας θα ήθελα μια γνώμη για την Θεανό γιατί σκέφτομαι να την επισκεφτώ σύντομα

Κοίτα ο καθένας εδώ μέσα έχει και μια η και περισσότερες προτιμήσεις σε κάποιες Κυρίες, όταν όμως θα μιλήσουμε για πατούσες η βασίλισσα είναι αυτή που ανέφερες και δε νομίζω ότι θα στο αμφισβητήσει κανείς !
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ψαξε στις προηγουεμνες σελιδες και θα βρεις πολυ υλικο. Η κυρια για την οποια ρωτας ειναι πολυ καλη αλλα και πιο ακριβη απο οσο αξιζει κατα την δικη μου γνωμη.
Dungeon ουσιαστηκα υπαρχουν λιγα. Εγω ξερω το sameplace, αυτο της Mistress Αλεξανδρα στην πλατεια αμερικης (το οποιο ειναι και το πιο πληρες απο αποψη εξοπλισμου ), Ενα καινουργιο το οποιο ειναι dungeon το οποιο το νοικιαζεις για καποιο χρονικο διαστημα (θα το βρεις αν ψαξεις μεσα στο νηματα της ενοτητας ) και τελος limitup (το οποιο μπορει και να εχει κλεισει)

Ανοικτό είναι το Limit Up απλά μετακόμισε , αν και την τρέχουσα περίοδο το Limit Up κάνει tour στην επαρχία, γιατι Ελλάδα δεν είναι μονο η Αθηνα :-)
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
η Έρρικα και όχι μόνο, δεν έχει πρόβλημα με τα κιλά....

Βασικά κανα γυμναστήριο πρέπει να πάει, και όχι μόνο η συγκεκριμένη,
αλλά και πολλές του χώρου,(αν όχι οι περισσότερες) να σφίξουν λιγάκι,
γιατι παίζει πολλή χαλάρωση και κυταρίττιδα εκεί έξω, και είναι κρίμα....

Βασικά προτιμώ η άλλη να χάσει λίγο λίπος και να βάλει μυική μάζα,
παρά να ξεκωλιαστεί στην δίαιτα, και να κρεμάσει έχοντας αδυνατίσει πολύ...

Η ανοησία είναι πως πολλές νομίζουν ότι εάν κάνουν 2 βαράκια την ημέρα, θα μεταμορφωθούν σε ....Mysteria....
Λές και έχουν ανδρική τεστοστερόνη ή έτσι απλά χτίζονται οι μύες ..χαχα

Παρένθεση το παραπάνω, και με αφορμή και μόνο την Έρικα. ...
Σε όλα τα post για την έρικα γράφεις δεν βαρέθηκες?κορμάρα έχει και καθόλου κυταρίττιδα δες καλύτερα τις φωτογραφίες της αν ανοίξουμε το στόμα μας για κιλά και κυταρίττιδα άλλες έχουν και πατσές και χοντρές,και για να σε ενημερώσω η έρικα πάει γυμναστήριο δυο χρόνια έχεις μείνει πολύ πίσω.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Κοίτα ο καθένας εδώ μέσα έχει και μια η και περισσότερες προτιμήσεις σε κάποιες Κυρίες, όταν όμως θα μιλήσουμε για πατούσες η βασίλισσα είναι αυτή που ανέφερες και δε νομίζω ότι θα στο αμφισβητήσει κανείς !
Ακριβώς και όχι μόνο πατούσες και κορμί έχει γυμνασμένο.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
η Έρρικα και όχι μόνο, δεν έχει πρόβλημα με τα κιλά....

Βασικά κανα γυμναστήριο πρέπει να πάει, και όχι μόνο η συγκεκριμένη,
αλλά και πολλές του χώρου,(αν όχι οι περισσότερες) να σφίξουν λιγάκι,
γιατι παίζει πολλή χαλάρωση και κυταρίττιδα εκεί έξω, και είναι κρίμα....

Βασικά προτιμώ η άλλη να χάσει λίγο λίπος και να βάλει μυική μάζα,
παρά να ξεκωλιαστεί στην δίαιτα, και να κρεμάσει έχοντας αδυνατίσει πολύ...

Η ανοησία είναι πως πολλές νομίζουν ότι εάν κάνουν 2 βαράκια την ημέρα, θα μεταμορφωθούν σε ....Mysteria....
Λές και έχουν ανδρική τεστοστερόνη ή έτσι απλά χτίζονται οι μύες ..χαχα

Παρένθεση το παραπάνω, και με αφορμή και μόνο την Έρικα. ...
milfakia ολο με την Ερικα ασχολεισαι.Σε εχει πιασει κριση πανικου.Ημαρτον πια.Μην ασχολείσαι με κυριες που ειναι σε διακοπες και περνανε τελεια.Και σε συμβουλευω να ακουσεις Ενδελέχεια το κρίση πανικου.Εχεις γινει γραφικη ολο τα ιδια και τα ιδια η ερικα ειναι η μονη σου ασχολια απο οτι φαινεται και φαντασου οτι πλεον μονο, γνωστους βλεπει που να τους δεχο νταν ολους θα ετρεμες.Περαστικα
 

Φίφης

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κέλλυ και Μπέτυ από Φυλής 104...  Άρτεμις Αφέντρα από αυτο-απασχολούμενες... Μετά το χάος ! :s&m_3:
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
milfakia ολο με την Ερικα ασχολεισαι.Σε εχει πιασει κριση πανικου.Ημαρτον πια.Μην ασχολείσαι με κυριες που ειναι σε διακοπες και περνανε τελεια.Και σε συμβουλευω να ακουσεις Ενδελέχεια το κρίση πανικου.Εχεις γινει γραφικη ολο τα ιδια και τα ιδια η ερικα ειναι η μονη σου ασχολια απο οτι φαινεται και φαντασου οτι πλεον μονο, γνωστους βλεπει που να τους δεχο νταν ολους θα ετρεμες.Περαστικα

εκτος απο ερικα .ποια αλλη ειναι καλη ? την νανα εχω δοκιμασει 3 φορες .λεω για μιστεςς αρτεμις αλλιως καμια απο το μαγαζι της νανας ή ακομα και την νανα ξανα
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Ελεεινίδες εις τήν νιοστή (γιά νά χρησιμοποιήσω τόν όρο ενός δημοφιλούς νήματος) είναι όλα αυτά τά γύναια που μέ τουπέ χιλίων καρδιναλίων εκμεταλλεύονται τήν δουλικότητα τών αρσενικών καί βγάζουν χαλαρά μπικικίνια. Ως πρός τήν εμφανισιακή σύγκρισή τους μέ τίς κανονικές πόρνες, δέν τίθεται σύγκριση! Λινάτσες οι περισσότερες! 
Μά τόν ...Κύνα, θά έκλεινα ένα ραντεβού μέ κάποια από αυτές, ώστε νά τήν κάνω ζέμπρα μέ κάποιο από τά μαστίγιά της.   
      οι ξένες (αλλοδαπές) ειναι χειρότερες . Στα υπόλοιπα συμφωνώ, ότι ισχύει σε ποσοστό 80%
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
εκτος απο ερικα .ποια αλλη ειναι καλη ? την νανα εχω δοκιμασει 3 φορες .λεω για μιστεςς αρτεμις αλλιως καμια απο το μαγαζι της νανας ή ακομα και την νανα ξανα
πήγαινε ξανά στην νανά μεταξύ νανάς και άρτεμις καμία σύγκριση η άρτεμης κοντή και χοντρή ούτε 55 κιλά είναι που γράφει έχει καβαντζάρει τα 70 στις αγγελίες τησ η φωτογραφία προσώπου είναι της σαρλίζ θερόν της διάσημης ηθοποιού και την έχει βάλει για δική της διάβασε και σε προηγούμενα πόστ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom