Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
καμια σχεση εμφανισιακα η μια με την αλλη..η mairi stamou εμφανισιακα ειναι κλασεις ανωτερη..πιο ψηλη,καλυτερο σωμα,μεγαλυτερο σιλικονατο στηθος..δεν ξερω αν ηταν εξ'αλλαγης φυλου..περα απο αυταρχικα εκανε κ σεξ,,ειχαμε βρεθει μια φορα στον χωρο της,κοντα στον σταθμο αττικη..η αλλη που εμφανιζεται ως αφεντρα χριστινα/τινα τωρα ειναι ψιλοσαπια  εμφανισιακα..απλως την ειχα παρει γιατι εκανε κ προγραμματα ως υποτακτικη..τωρα γιατι εμφανιζεται κ αυτη ως stamou(christina stamou) στο fb δεν ξερω..ειτε προκειται για συμπτωση ειτε θελει να δημιουργησει λανθασμενες εντυπωσεις..
Σωστός έκανε και σέξ.Έχει κάνει αλλαγή φύλλου και έχει αρκετά καλό σώμα,την άλλη δεν την ξέρω.
 

Vaggelis pitsirikas

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2017
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά είμαι 19 χρόνος και ψάχνω μια αυταρχική συνάντηση με κάποια κοπέλα. Δεν έχω ταμπού ούτε με τις πολύ μεγαλύτερες και ψάχνω κάτι οικονομικό γιατί είμαι φοιτητής... Τι προτείνετε;
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Best of the best κύριοι και θα εξηγηθώ ευθύς αμέσως. Βεβαίως οι κάπως πιο κακόπιστοι θα μου καταλογίσω ότι προμοτάρω, αλλά εν τέλει σ' αυτήν έχω καταλήξει να πηγαίνω μόνο. Περί Ερρικας ο λόγος. Έχω γράψει και ξαναγράφω λόγω της πρόσφατης μεταγραφής της Νόρας, ή όπως αλλιώς την λένε, να'ναι καλά το κορίτσι. Γνωρίζετε κάτι περιπτώσεις ιδιοφυιών ανθρώπων, που από το δημοτικό, πήγαν αμέσως πανεπιστήμιο και σε ένα χρόνο, πήραν και διδακτορικό, όπως ο Στήβεν Χόκινγκ ή ο μέγας Φρίντριχ Γκάους? Ε, λοιπόν αυτή η Νόρα είναι ακριβώς αυτό, από το νηπιαγωγείο πάει κατ' ευθείαν για διδακτορικό. Δεν θα μιλήσω για την ομορφιά της, τα πράσινα μάτια της, το λευκό δέρμα της, το σφριγηλό κορμί της, θα πω μόνο για το χαρακτήρα της. Άπειρη μεν, αλλά τελικά θα συμφωνήσω με το κλισέ, αφέντρα γεννιέσαι δεν γίνεσαι. Μία λέξη της, μία ματιά της, μία κίνηση είναι ικανή από μόνη της να σε υποτάξει. Δεν είμαι υποτακτικός real life, αλλά ενίοτε γουστάρω να γίνομαι. Και πως να μην γίνω, όταν κάθομαι ανάσκελα σ'ένα κρεβάτι, και έχω από δεξιά μου μία ξανθιά μουνάρα και από αριστερά μου μία μελαχρινή μουνάρα, και να πνίγομαι στα βυζιά και τα μουνιά τους? Αισθανόμουν ειλικρινά, σαν Ρωμαίος αυτοκράτορας σε διονυσιακό όργιο, και βέβαια μου είχε γίνει τούμπανο και βέβαια ήθελα να τις γαμήσω και τις δύο. Η Ερρικα, βεβαίως διάβασε το μυαλό μου, και μου το είπε πριν καν να το σκεφτώ.. Από την Ερρικα δεν θα ακούσεις τα γνωστά στερεότυπα, που αναμασούν οι λοιπές του χώρου (...οι αφέντρες δεν κάνουν σεξ κλπ κλπ), είναι κυριάρχος του παιχνιδιού και άμα γουστάρει σεξ, θα το κάνει με τους όρους της. Μου αρέσει γιατί είναι πραγματικά αυθεντική, δεν είναι ούτε τα χρήματα, ούτε τίποτε άλλο, απλά γουστάρει αυτό που κάνει, το βλέπεις στα μάτια της και στο μεταδίδει και εσένα. Σε κάνει υποτακτικό, χωρίς να είσαι.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Μπορεί κάποιοι να μην είναι προμότορες, αλλά στο μυαλό τους είναι οι αγαπημένοι και αφοσιωμένοι σκλάβοι που θεωρούν υποχρέωσή τους να στηρίξουν τις Κυρίες τους, όχι κατ' ανάγκη από ταπεινά αίτια (βλ. έκπτωση - τζάμπα σέσσιον) αλλά διότι είναι δοσμένοι σε αυτές από εσωτερική υποχρέωση προς τον εαυτό τους.
Η Ερρικα είναι λαϊκή γυναίκα και μάγκισα και φαίνεται από το λεξιλόγιό της και την στάση που κάθεται και μιλάει. Πήγα καλοκαίρι και θυμάμαι πως βρισκόταν σε καλοκαιρινή ραστώνη, (μη με κουράζεις τώρα να φοράω δερμάτινα ρούχα) αλλά αυτό που μου έμεινε ήταν πως έφθασα στα όρια της λιποθυμίας από την ζέστη σε αυτό το δώμα χωρίς αιρ κοντίσιον.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Πήγαινε με αυτήν που θα σε εμπνεύσει από τις φωτος και τη φωνή


Γεια σας παιδιά είμαι 19 χρόνος και ψάχνω μια αυταρχική συνάντηση με κάποια κοπέλα. Δεν έχω ταμπού ούτε με τις πολύ μεγαλύτερες και ψάχνω κάτι οικονομικό γιατί είμαι φοιτητής... Τι προτείνετε;
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιοι να μην είναι προμότορες, αλλά στο μυαλό τους είναι οι αγαπημένοι και αφοσιωμένοι σκλάβοι που θεωρούν υποχρέωσή τους να στηρίξουν τις Κυρίες τους, όχι κατ' ανάγκη από ταπεινά αίτια (βλ. έκπτωση - τζάμπα σέσσιον) αλλά διότι είναι δοσμένοι σε αυτές από εσωτερική υποχρέωση προς τον εαυτό τους.
Η Ερρικα είναι λαϊκή γυναίκα και μάγκισα και φαίνεται από το λεξιλόγιό της και την στάση που κάθεται και μιλάει. Πήγα καλοκαίρι και θυμάμαι πως βρισκόταν σε καλοκαιρινή ραστώνη, (μη με κουράζεις τώρα να φοράω δερμάτινα ρούχα) αλλά αυτό που μου έμεινε ήταν πως έφθασα στα όρια της λιποθυμίας από την ζέστη σε αυτό το δώμα χωρίς αιρ κοντίσιον.
καταρχήν καλησπερα φιλε φαίνεται ότι εχεις μεινει πολ υ πισω.εγω που συχνα κανω σεσσιον.με την κυρια ερικα στο χωρο που προφανως ειχες παει εχουν γινει μεγαλες αλλαγες.καταρχην το εχει μεγαλωσει εχει βαλει σε ολα τα δωματια κλιματισμο(εχει κανει και αλλο δωματιο ειδικα διαμορφωμενο για τα σεσσιον)οσο για την νορα την εχω γνωρισει προσωπικα Είναι Πανεμορφη και το αφεντριλικη το εχει.οσο για το Σπίτι ενημερωνω οτι εχει κανει και δευτερο χωρο Τον οποιο εχω επισκεφτει
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Best of the best κύριοι και θα εξηγηθώ ευθύς αμέσως. Βεβαίως οι κάπως πιο κακόπιστοι θα μου καταλογίσω ότι προμοτάρω, αλλά εν τέλει σ' αυτήν έχω καταλήξει να πηγαίνω μόνο. Περί Ερρικας ο λόγος. Έχω γράψει και ξαναγράφω λόγω της πρόσφατης μεταγραφής της Νόρας, ή όπως αλλιώς την λένε, να'ναι καλά το κορίτσι. Γνωρίζετε κάτι περιπτώσεις ιδιοφυιών ανθρώπων, που από το δημοτικό, πήγαν αμέσως πανεπιστήμιο και σε ένα χρόνο, πήραν και διδακτορικό, όπως ο Στήβεν Χόκινγκ ή ο μέγας Φρίντριχ Γκάους? Ε, λοιπόν αυτή η Νόρα είναι ακριβώς αυτό, από το νηπιαγωγείο πάει κατ' ευθείαν για διδακτορικό. Δεν θα μιλήσω για την ομορφιά της, τα πράσινα μάτια της, το λευκό δέρμα της, το σφριγηλό κορμί της, θα πω μόνο για το χαρακτήρα της. Άπειρη μεν, αλλά τελικά θα συμφωνήσω με το κλισέ, αφέντρα γεννιέσαι δεν γίνεσαι. Μία λέξη της, μία ματιά της, μία κίνηση είναι ικανή από μόνη της να σε υποτάξει. Δεν είμαι υποτακτικός real life, αλλά ενίοτε γουστάρω να γίνομαι. Και πως να μην γίνω, όταν κάθομαι ανάσκελα σ'ένα κρεβάτι, και έχω από δεξιά μου μία ξανθιά μουνάρα και από αριστερά μου μία μελαχρινή μουνάρα, και να πνίγομαι στα βυζιά και τα μουνιά τους? Αισθανόμουν ειλικρινά, σαν Ρωμαίος αυτοκράτορας σε διονυσιακό όργιο, και βέβαια μου είχε γίνει τούμπανο και βέβαια ήθελα να τις γαμήσω και τις δύο. Η Ερρικα, βεβαίως διάβασε το μυαλό μου, και μου το είπε πριν καν να το σκεφτώ.. Από την Ερρικα δεν θα ακούσεις τα γνωστά στερεότυπα, που αναμασούν οι λοιπές του χώρου (...οι αφέντρες δεν κάνουν σεξ κλπ κλπ), είναι κυριάρχος του παιχνιδιού και άμα γουστάρει σεξ, θα το κάνει με τους όρους της. Μου αρέσει γιατί είναι πραγματικά αυθεντική, δεν είναι ούτε τα χρήματα, ούτε τίποτε άλλο, απλά γουστάρει αυτό που κάνει, το βλέπεις στα μάτια της και στο μεταδίδει και εσένα. Σε κάνει υποτακτικό, χωρίς να είσαι.
Φιλε εγω παω συχνα και σεξ απο οτι γνωρίζω δεν κανει ποτε
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Πέτρο, ευχαριστώ πρώτον που με επιβεβαιώνεις για την τότε έλλειψη κλιματισμού με 40 βαθμούς, δεύτερον για την ενημέρωση της σημερινής ύπαρξής του και τρίτον για όλα τα υπόλοιπα που στοχαζόμαστε.


καταρχήν καλησπερα φιλε φαίνεται ότι εχεις μεινει πολ υ πισω.εγω που συχνα κανω σεσσιον.με την κυρια ερικα στο χωρο που προφανως ειχες παει εχουν γινει μεγαλες αλλαγες.καταρχην το εχει μεγαλωσει εχει βαλει σε ολα τα δωματια κλιματισμο(εχει κανει και αλλο δωματιο ειδικα διαμορφωμενο για τα σεσσιον)οσο για την νορα την εχω γνωρισει προσωπικα Είναι Πανεμορφη και το αφεντριλικη το εχει.οσο για το Σπίτι ενημερωνω οτι εχει κανει και δευτερο χωρο Τον οποιο εχω επισκεφτει
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
εγω πιστευω δεν κανουν ολες οι κοπελες για αυταρχικο.οπως δεν κανουν ολες για σεξ άλλο τοσο και παραπανω δεν κανουν αλλες για αυταρχικο.ειναι από τα πιο δυσκολα προγράμματα στα οποια κατά κορον η κοπελα παιρνει τον ενεργητικο ρολο σε ολη τη πραξη και ταυτόχρονα θα πρεπει η φαντασια της να οργιαζει.
η κοπελα θα είναι ο καθοδηγητης σε ολη τη πραξη.
επισης για να είναι καλη μια κοπελα στο αυταρχικο θα πρεπει αρχικα να εχει πειρα η αλλιως να μαθει από άλλες η να δει τσοντες περι αυτου του προγράμματος και από την άλλη να εχει φαντασια.
καλες αφεντρες είναι στο φυλης 104 η μπετη η παολα η φαιδρα.
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Φίλε Πέτρο, δεν είπα ότι  το έκανε, είπα ότι διάβασε την σκέψη μου, πάντως σε διαβεβαιώ ότι αν γουστάρει εκείνη θα το κάνει. Επιλογές υπάρχουν πολλές και περί ορέξεως κολοκυθόπιττα. Εμένα μου αρέσει η συγκεκριμένη, γιατί ποτέ δεν είχα την αίσθηση ότι βρισκόμουν απέναντι σε κάποια που μου προσέφερε μία υπηρεσία σε επαγγελματική βάση.

Δόξα τον Θεό, αυτό είναι ένα μικρό κομμάτι της ζωής μου, μου αρέσουν χιλιάδες άλλες καταστάσεις φυσικά το σεξ, και λατρεύω τις γυναίκες. Αυτό που πάντα αναζητώ είναι το αυθεντικό .... (αλλά χωρίς να είναι και μπάζο η άλλη). Και κάτι τελευταίο, είχα πάει πολύ παλιά με κάποια που είπε κάτι που θεωρώ κατά τεκμήριο σωστό: Ο,τι δηλαδή οι περισσότεροι "υποτακτικοί" ήταν πρώην "βανίλα" που το γύρισαν στο sub γιατί δεν μπορούσαν πλέον να πηδήξουν, και για να καλυφθεί αυτή η ανάγκη γεννήθηκαν ένα πλήθος "αφέντρες" που δεν ήξεραν την τύφλα τους, και απλά βρήκαν ευκαιρίες για αρπαχτή. Εγώ το σεξ το απολαμβάνω πάντα, ακόμα και σε μία τέτοια φάση, και επειδή έχω ζήσει έξω σου λέω ότι δεν είναι καθόλου οξύμωρο.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιοι να μην είναι προμότορες, αλλά στο μυαλό τους είναι οι αγαπημένοι και αφοσιωμένοι σκλάβοι που θεωρούν υποχρέωσή τους να στηρίξουν τις Κυρίες τους, όχι κατ' ανάγκη από ταπεινά αίτια (βλ. έκπτωση - τζάμπα σέσσιον) αλλά διότι είναι δοσμένοι σε αυτές από εσωτερική υποχρέωση προς τον εαυτό τους.
Η Ερρικα είναι λαϊκή γυναίκα και μάγκισα και φαίνεται από το λεξιλόγιό της και την στάση που κάθεται και μιλάει. Πήγα καλοκαίρι και θυμάμαι πως βρισκόταν σε καλοκαιρινή ραστώνη, (μη με κουράζεις τώρα να φοράω δερμάτινα ρούχα) αλλά αυτό που μου έμεινε ήταν πως έφθασα στα όρια της λιποθυμίας από την ζέστη σε αυτό το δώμα χωρίς αιρ κοντίσιον.
I δεν πειράζει εκανες και τζαμπα καψιμο θερμιδων.καλο σου εκανε στην αντοχη σουα
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Πέτρο, ευχαριστώ πρώτον που με επιβεβαιώνεις για την τότε έλλειψη κλιματισμού με 40 βαθμούς, δεύτερον για την ενημέρωση της σημερινής ύπαρξής του και τρίτον για όλα τα υπόλοιπα που στοχαζόμαστε.
δεν πείραζει σου εκανε καλο και στην αντοχη σου η δο κιμασια σε τοσους βαθμους.ειδες για αυτο ειμαστε εδω να ενημερ ωνουμε αυτους που δεν ξέρουν
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Παιδιά νομίζα ότι τα έζησα όλα, μέχρι να συναντήσω, Κάτια,Μισέλ και Λόλα μαζί!!! Τα κορίτσια έχουν φοβερή χημεία μεταξύ τους και η απόλαυση είναι απίστευτη...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
hahah ωραίο, ναι τσάμπα σάουνα , αλλά και εκεί δεν καις παραπάνω από 100 θερμίδες από ό,τι θα έκαιγες αν δεν ήταν σάουνα.


I δεν πειράζει εκανες και τζαμπα καψιμο θερμιδων.καλο σου εκανε στην αντοχη σουα
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Φίλε Πέτρο, δεν είπα ότι  το έκανε, είπα ότι διάβασε την σκέψη μου, πάντως σε διαβεβαιώ ότι αν γουστάρει εκείνη θα το κάνει. Επιλογές υπάρχουν πολλές και περί ορέξεως κολοκυθόπιττα. Εμένα μου αρέσει η συγκεκριμένη, γιατί ποτέ δεν είχα την αίσθηση ότι βρισκόμουν απέναντι σε κάποια που μου προσέφερε μία υπηρεσία σε επαγγελματική βάση.

Δόξα τον Θεό, αυτό είναι ένα μικρό κομμάτι της ζωής μου, μου αρέσουν χιλιάδες άλλες καταστάσεις φυσικά το σεξ, και λατρεύω τις γυναίκες. Αυτό που πάντα αναζητώ είναι το αυθεντικό .... (αλλά χωρίς να είναι και μπάζο η άλλη). Και κάτι τελευταίο, είχα πάει πολύ παλιά με κάποια που είπε κάτι που θεωρώ κατά τεκμήριο σωστό: Ο,τι δηλαδή οι περισσότεροι "υποτακτικοί" ήταν πρώην "βανίλα" που το γύρισαν στο sub γιατί δεν μπορούσαν πλέον να πηδήξουν, και για να καλυφθεί αυτή η ανάγκη γεννήθηκαν ένα πλήθος "αφέντρες" που δεν ήξεραν την τύφλα τους, και απλά βρήκαν ευκαιρίες για αρπαχτή. Εγώ το σεξ το απολαμβάνω πάντα, ακόμα και σε μία τέτοια φάση, και επειδή έχω ζήσει έξω σου λέω ότι δεν είναι καθόλου οξύμωρο.

αυτό δεν ισχύει .... Δηλ. θέλει να πεί ότι ένα σωρό νέοι ''υποτακτικοί'' και ''σκλαβοι'' δεν μπορούν να πηδήξουν πλέον ;;; Και ''γίνονται '' υποτακτικοί ; Συνήθως δεν γίνεσαι υποτακτικός, θεωρώ πώς στις περισσότερες περιπτώσεις γεννιέσαι σεξουαλικα τουλάχιστον υποτακτικός. Το περιβάλλον σε διαμορφώνει σε ένα επίπεδο μέχρι 30% το πολύ, δεν σε καθορίζει κατ ' ανάγκην όμως. Και από τη στιγμή πού έχεις σεξουαλικά ωριμάσει ( περιπου στα 16-18 για αγόρια) ξέρεις τί είσαι και τί θέλεις. Δεν είναι οι σεξουαλικές προτιμήσεις πουκάμισα να τά αλλάζεις ανάλογα με τις κάβλες ή τις αγαμίες σου ή την σεξουαλική σου ικανότητα.

Αυτή τουλάχ . είναι η αποψη μου μετά από διάβασμα εκατοντάδων  ωρών και εμπειρία χρόνων.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
hahah ωραίο, ναι τσάμπα σάουνα , αλλά και εκεί δεν καις παραπάνω από 100 θερμίδες από ό,τι θα έκαιγες αν δεν ήταν σάουνα.
Δεν με νοιαζει ποσες θερμιδες καις στην σαουνα αλλα και οσες εκαψες στην κυρια ερικα ηταν αρκετες. Και για να συ νεχιζεις να σχολιαζεις προφανως σου αρεσε.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Τις θερμίδες, εσύ φίλε τις ανέφερες εδώ
και γι αυτό σου απάντησα από ευγένεια και προς χάριν της συζήτησης.

Όσο αφορά το συμπέρασμά σου ότι επειδή συνεχίζω τον σχολιασμό σημαίνει και πως μου άρεσε η Λιαπάκη και το session, είναι βέβαια αυθαίρετο και παντελώς λάθος.

καλό πσκ

 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Best of the best κύριοι και θα εξηγηθώ ευθύς αμέσως. Βεβαίως οι κάπως πιο κακόπιστοι θα μου καταλογίσω ότι προμοτάρω, αλλά εν τέλει σ' αυτήν έχω καταλήξει να πηγαίνω μόνο. Περί Ερρικας ο λόγος. Έχω γράψει και ξαναγράφω λόγω της πρόσφατης μεταγραφής της Νόρας, ή όπως αλλιώς την λένε, να'ναι καλά το κορίτσι. Γνωρίζετε κάτι περιπτώσεις ιδιοφυιών ανθρώπων, που από το δημοτικό, πήγαν αμέσως πανεπιστήμιο και σε ένα χρόνο, πήραν και διδακτορικό, όπως ο Στήβεν Χόκινγκ ή ο μέγας Φρίντριχ Γκάους? Ε, λοιπόν αυτή η Νόρα είναι ακριβώς αυτό, από το νηπιαγωγείο πάει κατ' ευθείαν για διδακτορικό. Δεν θα μιλήσω για την ομορφιά της, τα πράσινα μάτια της, το λευκό δέρμα της, το σφριγηλό κορμί της, θα πω μόνο για το χαρακτήρα της. Άπειρη μεν, αλλά τελικά θα συμφωνήσω με το κλισέ, αφέντρα γεννιέσαι δεν γίνεσαι. Μία λέξη της, μία ματιά της, μία κίνηση είναι ικανή από μόνη της να σε υποτάξει. Δεν είμαι υποτακτικός real life, αλλά ενίοτε γουστάρω να γίνομαι. Και πως να μην γίνω, όταν κάθομαι ανάσκελα σ'ένα κρεβάτι, και έχω από δεξιά μου μία ξανθιά μουνάρα και από αριστερά μου μία μελαχρινή μουνάρα, και να πνίγομαι στα βυζιά και τα μουνιά τους? Αισθανόμουν ειλικρινά, σαν Ρωμαίος αυτοκράτορας σε διονυσιακό όργιο, και βέβαια μου είχε γίνει τούμπανο και βέβαια ήθελα να τις γαμήσω και τις δύο. Η Ερρικα, βεβαίως διάβασε το μυαλό μου, και μου το είπε πριν καν να το σκεφτώ.. Από την Ερρικα δεν θα ακούσεις τα γνωστά στερεότυπα, που αναμασούν οι λοιπές του χώρου (...οι αφέντρες δεν κάνουν σεξ κλπ κλπ), είναι κυριάρχος του παιχνιδιού και άμα γουστάρει σεξ, θα το κάνει με τους όρους της. Μου αρέσει γιατί είναι πραγματικά αυθεντική, δεν είναι ούτε τα χρήματα, ούτε τίποτε άλλο, απλά γουστάρει αυτό που κάνει, το βλέπεις στα μάτια της και στο μεταδίδει και εσένα. Σε κάνει υποτακτικό, χωρίς να είσαι.
Θα συμφωνήσω μαζί σου μόνο για ότι αφορά την έρικα,με την νόρα δεν έχω βρεθεί έχω κάνει πολλά session όμως με την irina και ειμαι fun της irinas που επιλογή της είναι να παίζει με λίγους σκλάβους και χωρίς να βάζει αγγελίες παντού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom