Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Τωρα με μπερδεψες που βρηκες 3 χριστινες σε ποια σιτε ψάχνεις? Μηπως δεν τα εχω παρει χαμπαρι? Αν σου αρεσουν γυναικες με πιασιματα την λες και κοκαλιαρα και γυμνασμενη και κοντουλα

Αυτή λεω
αυτή έχει το καλύτερο σώμα, δεν τήν λές αδύνατη, κανονικό προς γυμνασμένο είναι το σώμα της, προσωπικά θεωρώ τον σωματότυπο της ιδανικό.  ( υγ. έχω ακούσει καλά λόγια για παρτη της, και μία φορά που συνομίλησα μαζί της τηλεφωνικά, σχημάτισα την εικόνα ότι είναι ξηγημένο άτομο και πολύ καλός χαρακτήρας. ).
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
124
Πόντοι
1
Είναι από παλιά στο φβ,τώρα είναι σαν χριστίνα,είναι τρανσεξουαλ,έχει κάνει αλλαγή φύλλου,αρκετοί δεν έχουν θέμα,εγώ προσωπικά δεν πάω σε τρανσεξουαλ.θέλω να λατρέψω την κυρία μου και προτιμώ κανονική γυναίκα.
Εχει κανει αλλαγη φυλου εδω και χρονια,εχω ακουσει οτι εχει και σκλαβα.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Είναι από παλιά στο φβ,τώρα είναι σαν χριστίνα,είναι τρανσεξουαλ,έχει κάνει αλλαγή φύλλου,αρκετοί δεν έχουν θέμα,εγώ προσωπικά δεν πάω σε τρανσεξουαλ.θέλω να λατρέψω την κυρία μου και προτιμώ κανονική γυναίκα.
τί να πώ τότε, αν αληθεύει αυτό, ευτυχώς που δέν τήν επισκέφτηκα. Ελπίζω να μήν είναι ''βρώμα'' αυτό, γιατί αντίστοιχα πράγματα έχουν γραφεί για πολλές κυρίες του χώρου.
Πάντως στο τηλέφωνο που μιλήσαμε αρκετά ακουγόταν για γυναίκα, με μάλιστα με νεαρή γυναικεία φωνή. Δε θα μπορούσα ποτέ να τήν υποστευτώ για τρανσέξουαλ από τη φωνή μόνο !
έχει κάνει εγχείριση και στις φωνητικές χορδές ;  :huh:
 

desiree

Call-Girl
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.328
Like
3.014
Παίρνω το θάρρος επειδή συνεργάζομαι με τη Χριστίνα ως σκλάβα της να ενημερώσω πως η Χριστίνα είναι γυναικάρα που ξέρει να επιβάλλεται και μόνο με το βλέμμα και τον σταθερό τόνο της φωνής της. Σε υποτάσσει και συγχρόνως σε κάνει να νιώθεις ασφαλής και ωραία μαζί της. Δεν ήταν σαφώς ποτέ άντρας.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.429
Like
4.853
Πόντοι
456
Παίρνω το θάρρος επειδή συνεργάζομαι με τη Χριστίνα ως σκλάβα της να ενημερώσω πως η Χριστίνα είναι γυναικάρα που ξέρει να επιβάλλεται και μόνο με το βλέμμα και τον σταθερό τόνο της φωνής της. Σε υποτάσσει και συγχρόνως σε κάνει να νιώθεις ασφαλής και ωραία μαζί της. Δεν ήταν σαφώς ποτέ άντρας.

...Δεν ήταν σαφώς ποτέ άντρας.....σημαίνει ότι ασαφώς ήταν ? ......απλά ρητορική ερώτηση και χωρίς ειρωνεία.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Δεν ήταν ποτέ άντρας εννοει!

υγ λεει οτι δεν κανει σεξ .με εσενα μαζι-ολγα-  κανει σεξ ο πελατης?
 

ZEYS1

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Είναι από παλιά στο φβ,τώρα είναι σαν χριστίνα,είναι τρανσεξουαλ,έχει κάνει αλλαγή φύλλου,αρκετοί δεν έχουν θέμα,εγώ προσωπικά δεν πάω σε τρανσεξουαλ.θέλω να λατρέψω την κυρία μου και προτιμώ κανονική γυναίκα.
Εγω που την εχω δοκιμασει και την ξερω λεω οτι ειναι κανονικη γυναικα και οτι εσενα καποια σε εχει βαλει να θαβεις ολες τις αλλες
 

ZEYS1

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
τί να πώ τότε, αν αληθεύει αυτό, ευτυχώς που δέν τήν επισκέφτηκα. Ελπίζω να μήν είναι ''βρώμα'' αυτό, γιατί αντίστοιχα πράγματα έχουν γραφεί για πολλές κυρίες του χώρου.
Πάντως στο τηλέφωνο που μιλήσαμε αρκετά ακουγόταν για γυναίκα, με μάλιστα με νεαρή γυναικεία φωνή. Δε θα μπορούσα ποτέ να τήν υποστευτώ για τρανσέξουαλ από τη φωνή μόνο !
έχει κάνει εγχείριση και στις φωνητικές χορδές ;  :huh:
Μπραβο φιλε τους καταλαβες τι ρολο παιζουν
 

nikos_35_

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ηρεμα θα την δοκιμασω και θα σας πω Στις φωτο ειναι θεα και στο τηλ μου φανηκε κανονικοτατη γυναικα που λεει κι μιλφακιας
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Μπραβο φιλε τους καταλαβες τι ρολο παιζουν
είναι πολλοί που είτε είναι βαλτοί είτε είναι άλλες επαγγελματίες του χώρου πίσω από ανδρικά προφίλ ( θα θυμάσαι τον ''baggelisbaggo'' ! ) που έγραφε και καλά συνταρακτικές κριτικές για την Αφροδίτη ....πρέπει να είσαι υποψιασμένος.

βέβαια ο φίλος Μάκης, εν προκειμένω, από ότι έχω δεί και από άλλες κριτικές του σε επαγγελματίες, φαίνεται να γνωρίζει το χώρο του bdsm, οπότε ειλικρινά δεν ξέρω γιατί το έγραψε αυτό gia την συγκεκριμένη.
Ενδεχομένως  πρόκειται για σύγχυση με κάποιο προφίλ ''μαιρη στάμου'' στο φβ πριν κανα 2 χρόνια, που ήταν όντως τράνς, περιοχή αττική, αλλά δεν φάινεται να σχετίζεται με την συγκεκριμένη. ( την ντόμινα χριστίνα δηλ. , γιατί έμοιαζαν λίγο οι φώτο της).
 

KINKYCHRIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
90
Πόντοι
1
Να επιβεβαιωσω η Χριστινα ειναι γυναικα και μαλιστα πολυ γοητευτικη .Παλια λειτουργουσε και σαν υποτακτικη .
Υποτακτικη η Αφεντρα το κατεχει το σπορ .
Πανω απο ολα ειναι φιλικη σοβαρη και αισθανεσαι ανετα μαζι της
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Να επιβεβαιωσω η Χριστινα ειναι γυναικα και μαλιστα πολυ γοητευτικη .Παλια λειτουργουσε και σαν υποτακτικη .
Υποτακτικη η Αφεντρα το κατεχει το σπορ .
Πανω απο ολα ειναι φιλικη σοβαρη και αισθανεσαι ανετα μαζι της
Παλιά ήταν στο φβ σαν Mairi stamou,τώρα σαν Χριστίνα stamou την ίδια λέμε έχει κάνει αλλαγή φύλλου καυ έχει και γυναικεία ταυτότητα,κοντά στον σταθμό ήταν πριν 2 χρόνια το σπίτι της,ξέρεις σε ποιά περιοχή.Όχι δεν είναι φήμες είναι η αλήθεια.
 

vigilante

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
38
Like
6
Πόντοι
0
Να επιβεβαιωσω η Χριστινα ειναι γυναικα και μαλιστα πολυ γοητευτικη .Παλια λειτουργουσε και σαν υποτακτικη .
Υποτακτικη η Αφεντρα το κατεχει το σπορ .
Πανω απο ολα ειναι φιλικη σοβαρη και αισθανεσαι ανετα μαζι της
Παλιά ήταν στο φβ σαν Mairi stamou,τώρα σαν Χριστίνα stamou την ίδια λέμε έχει κάνει αλλαγή φύλλου καυ έχει και γυναικεία ταυτότητα,κοντά στον σταθμό ήταν πριν 2 χρόνια το σπίτι της,ξέρεις σε ποιά περιοχή.Όχι δεν είναι φήμες είναι η αλήθεια.


δεν ειναι η mairi stamou..τις εχω γνωρισει κ τις δυο..η συγκεκριμενη ειναι αυτη που εβαζε αγγελιες σαν ελενα γυναικα υποταγης,ηλεκτρα,κλπ..www.bourdela.com/forum/index.php?topic=205198.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=205198.0[/url] 50αρα ξανθο μπουκλε μαλλι,κοντη,σχετικα καλο σωμα για την ηλικια της με μικρο στηθος κ καπνιζε μανιωδως πριν κ μετα το παιχνιδι..μεχρι πριν κανα χρονο εκανε κ παιχνιδια σαν υποτακτικη(οχι με τοσο μεγαλη επιτυχια)..δεχοταν σχεδον τα παντα εκτος απο αναλ,οπου ειχε μια φοβια σε μεγεθος υστεριας..κ καλα ουτε δακτυλο δεν δεχοταν..τωρα το γυρισε στο αφεντριλικι..
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
δεν ειναι η mairi stamou..τις εχω γνωρισει κ τις δυο..η συγκεκριμενη ειναι αυτη που εβαζε αγγελιες σαν ελενα γυναικα υποταγης,ηλεκτρα,κλπ..www.bourdela.com/forum/index.php?topic=205198.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=205198.0[/url] 50αρα ξανθο μπουκλε μαλλι,κοντη,σχετικα καλο σωμα για την ηλικια της με μικρο στηθος κ καπνιζε μανιωδως πριν κ μετα το παιχνιδι..μεχρι πριν κανα χρονο εκανε κ παιχνιδια σαν υποτακτικη(οχι με τοσο μεγαλη επιτυχια)..δεχοταν σχεδον τα παντα εκτος απο αναλ,οπου ειχε μια φοβια σε μεγεθος υστεριας..κ καλα ουτε δακτυλο δεν δεχοταν..τωρα το γυρισε στο αφεντριλικι..
θα βεβαιωθώ και θα γράψω στις φωτογραφίες μοιάζουν αρκετά,μόνο την μία ξέρω
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Εγω που την εχω δοκιμασει και την ξερω λεω οτι ειναι κανονικη γυναικα και οτι εσενα καποια σε εχει βαλει να θαβεις ολες τις αλλες
Δες και τις άλλες κριτικές μου για άλλες αφέντρες που έχω υπηρετήσει,δεν έχω θάψει καμμία το αντίθετο έχω πάει με τις καλύτερες.
 

vigilante

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
38
Like
6
Πόντοι
0
θα βεβαιωθώ και θα γράψω στις φωτογραφίες μοιάζουν αρκετά,μόνο την μία ξέρω

καμια σχεση εμφανισιακα η μια με την αλλη..η mairi stamou εμφανισιακα ειναι κλασεις ανωτερη..πιο ψηλη,καλυτερο σωμα,μεγαλυτερο σιλικονατο στηθος..δεν ξερω αν ηταν εξ'αλλαγης φυλου..περα απο αυταρχικα εκανε κ σεξ,,ειχαμε βρεθει μια φορα στον χωρο της,κοντα στον σταθμο αττικη..η αλλη που εμφανιζεται ως αφεντρα χριστινα/τινα τωρα ειναι ψιλοσαπια  εμφανισιακα..απλως την ειχα παρει γιατι εκανε κ προγραμματα ως υποτακτικη..τωρα γιατι εμφανιζεται κ αυτη ως stamou(christina stamou) στο fb δεν ξερω..ειτε προκειται για συμπτωση ειτε θελει να δημιουργησει λανθασμενες εντυπωσεις..
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
η νανα απο το 104 τωρα σε δικο της χωρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom