Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Σόρρυ, αλλά για να είσαι φάν της Ιρίνα, σημαίνει ότι δεν έχεις πάει ποτέ με άλλη αφέντρα στην Αθήνα και ούτε πουθενά. Πιστεψε με, υπάρχουν καλύτερες εκεί έξω ...
 

Nikosrio

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πείτε μου λιγάκι γιατί θέλω να δοκιμάσω κάτι καινούριο!! Αυτό το αυταρχικό πονάει; Τι σου κάνουν;
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Σόρρυ, αλλά για να είσαι φάν της Ιρίνα, σημαίνει ότι δεν έχεις πάει ποτέ με άλλη αφέντρα στην Αθήνα και ούτε πουθενά. Πιστεψε με, υπάρχουν καλύτερες εκεί έξω ...
Έχω ξαναγράψει η πρώτη μου ήταν η Μπέττυ από τις καλύτερες Αφέντρες,έχω πάει με αρκετές,δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
γύρω στο 1,68 χωρίς τακούνι είναι η Ιρίνα και δεν μοιάζει με τίποτα με την αρχετυπική ξανθιά Ρωσίδα που έχουμε στο μυαλό μας. Περισσότερο μοιάζει με Ελληνίδα θα έλεγα.
Στο αυταρχικό ( δεν εννοώ στράπ, γιατί δεν κάνω ποτέ) δεν εμεινα ικανοποιημένος ιδιαίτερα.
όχι ότι έκανε κάτι κακό αλλά η όλη σκηνή δεν τράβαγε. όυτε καν έχυσα και με το ζόρι κάβλωσα να φανταστείτε. Μού φαινόταν απορροφημένη με τα προσωπικά της περισσότερο ( κάτι απαράδεκτο για επαγγελματία).

Τώρα με την έτερη, την Ερικα δεν έχω πάει αλλά έχω πληροφορηθεί ότι το αυταρχικό και γενικά η μαγκιά κυλάει στο αίμα της. Είναι και τρελό γαυράκι !

Πολύ καλές νομίζω είναι οι λεγάμενες στο Sameplace.

Στην αντίπερα όχθη , το  dungeonlimitup  δε νομίζω ότι έχει ιδιαιτερη αξία. Αν πήγαινα με κάποια από εκεί θα ήταν η μαύρη, η Αφροαμερικανίδα η Λίλλυ που όμως τώρα τελευταία δεν προβάλλεται καθόλου.
Εχω κανει και γω σεσσιον με την κυρια ιρινα και ηταν παρα πολυ και στο ξυλο και στο στραπαρισμα. Ειναι τελεια.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Μεταξυ Laura, Naomi, Afrodyte και Persa με ποια εχετε περασει καλυτερα ? Ειμαι αρχαριος αν αυτο βοηθαει
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
να πας σε αυτήν που σου κάνει "κλικ".
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπερα, ψαχνω αφεντρα στην θεσσαλονικη, κυριως με δικο της χωρο η να ερχεται στον δικο μου ,αλλα οχι απολυτα , αν υπαρχει κατι αλλο καλο.Δεν εχω αλλες εμπειριες στο σπορ , ψαχνω καποια επιβλητικη, να ειναι ιδανικη για ποδολαγνεια που ειναι και η μεγαλη μου αδυναμια.Πιθανως να προχωρησω και σε στραποναρισμα οποτε και αυτο θα μετρησει πολυ..Οποιος εχει καποια καλη προταση ελπιζω να με βοηθησει
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Καλησπερα, ψαχνω αφεντρα στην θεσσαλονικη, κυριως με δικο της χωρο η να ερχεται στον δικο μου ,αλλα οχι απολυτα , αν υπαρχει κατι αλλο καλο.Δεν εχω αλλες εμπειριες στο σπορ , ψαχνω καποια επιβλητικη, να ειναι ιδανικη για ποδολαγνεια που ειναι και η μεγαλη μου αδυναμια.Πιθανως να προχωρησω και σε στραποναρισμα οποτε και αυτο θα μετρησει πολυ..Οποιος εχει καποια καλη προταση ελπιζω να με βοηθησει
ή Αθήνα ή Βελιγράδι αυτό που ψάχνεις.
 

takoylhs44

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Βλεπω 44 σελιδες για τισ καλυτερεσ στο αυταρχικο προγραμμα.
Δεν ειδα καμμια αναφορα για τη Βαρωνη κι αν κανω λαθος συγχωρεστε με.Αν καποιος εχει εμπειρια με τη Κυρια Βαρωνητον παρακαλω να γραψει εδω οπως επισης αν καποιοσ εχει επισκεφτει το dungeon της
 

Xtreme

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ποιές έχουν dungeon χωρο σε σπιτι;
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Καποιες αφεντρες για τις οποιες βλεπω σχολια Θεσσαλονικη δεν αξιζουν ?
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Αθηνα ποια θα μου προτεινες ? Κατεβαινω που και που για δουλεια..

Same Place. Είναι 4 -5 κυρίες πολύ καλές και με νορμάλ τιμές.

Πολύ καλή άποψη έχω και για την μιστρες Αλεξάνδρα. Σε άριστο επίπεδο και αυτή.

Και τρίτον, την Θεανώ, που όμως θεωρώ ότι είναι περισσότερο στο sensual κομμάτι αλλά πολύ καλή - δεν έχει όμως δικό της χώρο.

Τώρα μή μου ζητάς να σού προτέινω ''αφέντρα'' 1,60 ύψος με το ζόρι. , δεν μπορώ ....
Είναι σαν κάποιος να είναι 1,65 υψος, 60 κιλά και να θέλει να είναι στην Ομάδα Δίας .. ε όχι ....
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Same Place. Είναι 4 -5 κυρίες πολύ καλές και με νορμάλ τιμές.

Πολύ καλή άποψη έχω και για την μιστρες Αλεξάνδρα. Σε άριστο επίπεδο και αυτή.

Και τρίτον, την Θεανώ, που όμως θεωρώ ότι είναι περισσότερο στο sensual κομμάτι αλλά πολύ καλή - δεν έχει όμως δικό της χώρο.

Τώρα μή μου ζητάς να σού προτέινω ''αφέντρα'' 1,60 ύψος με το ζόρι. , δεν μπορώ ....
Είναι σαν κάποιος να είναι 1,65 υψος, 60 κιλά και να θέλει να είναι στην Ομάδα Δίας .. ε όχι ....

Δεν εχεις και αδικο! Ξερεις Θεσσαλονικη αν εχει τιποτα decent για ποδολαγνεια τουλαχιστον και light domination ?
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Δεν εχεις και αδικο! Ξερεις Θεσσαλονικη αν εχει τιποτα decent για ποδολαγνεια τουλαχιστον και light domination ?
kelly  και Αφροδίτη, η Αφροδίτη είναι όλα τα χύσια για ποδολαγνεία. πατούσα 39-40, ύψος 1,80μ !

Για Κελλυ δεν έχω προσωπική εμπειρία. αλλα έχω ακούσω πολύ καλά λόγια
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
όχι η Αφροδίτη η ξανθιά που αυτοδιαφημίζεται, πρώην Τζέλα, αυτή είναι σιχαμερό τραβέλι , μακρυά !!

Λέω μια άλλη Αφροδίτη, πολύ ψηλή, έμενε απέναντι από την Πανεπιστημιούπολη, κάτω τούμπα. Από φέϊσ αν την βρείς και άν ....
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
όχι η Αφροδίτη η ξανθιά που αυτοδιαφημίζεται, πρώην Τζέλα, αυτή είναι σιχαμερό τραβέλι , μακρυά !!

Λέω μια άλλη Αφροδίτη, πολύ ψηλή, έμενε απέναντι από την Πανεπιστημιούπολη, κάτω τούμπα. Από φέϊσ αν την βρείς και άν ....
Για μια Αφροδιτη κι εγω εχω διαβασει πολυ καλα πραγματα , δεν παιζει κανα profile τιποτα ε? Θα γουσταρα πολυ να την checharo
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
237
Like
86
Πόντοι
1
Μεταξυ Laura, Naomi, Afrodyte και Persa με ποια εχετε περασει καλυτερα ? Ειμαι αρχαριος αν αυτο βοηθαει
Μεταξυ Laura, Naomi, Afrodyte και Persa με ποια εχετε περασει καλυτερα ? Ειμαι αρχαριος αν αυτο βοηθαει
Μεταξυ Laura, Naomi, Afrodyte και Persa με ποια εχετε περασει καλυτερα ? Ειμαι αρχαριος αν αυτο βοηθαει
Μεταξυ Laura, Naomi, Afrodyte και Persa με ποια εχετε περασει καλυτερα ? Ειμαι αρχαριος αν αυτο βοηθαει
περσα δαγκωτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom