Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Η domina erica ειναι η καλυτερη αφεντρα και παρα πολυ ομορφη και τελεια στο ειδος της.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Το λεω Αυτό Γιατί καπου αλλου που ειχα παει δουλευαν με το ρο λοι.Η συγκεκριμένη κυρια ουτε ωρα κοιταγε και ουτε πηρε.πολλα χρήματα.
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
μετα απο διαβασμα 37 σελιδων αλλα  χωρις εμπειρια,και μονο απο οπτικης αποψεως λογω του οτι εχω πει σε ολα τα σπανκ παρτυ και τις εχω δει ολες σχεδον δεν υπαρχει αμφιβολια οτι το πιο θεομουνο και σε κορμι αλλα και σε προσωπο με θεικες ματαρες και απιστευτα ποδια ειναι η θεανω...σαν δευτερη οντως θα εβαζα την λολα φενεται και λιγο τρελη η συγκεκριμενη αλλα ωραια τρελα...σε εμπνεει...τριτη και τελευταια η μελαχρινη απο τις κατια και μισελ δε ξερω ποια ειναι ποια,και επειδη τησ μιλησα κιολας πολυ καλο κοριτσι...ολες οι αλλεσ ειναι ενα ματσο μπαζα που βρηκαν τροπο να τα κονομησουν...ειδικα αυτη η αφροδιτη που λετε συνεχεια οκ ουτε να μου τον δει οχι να τις γλυψω και τα ποδια..
επειδη και εγω εχω παει σε ολα τα spank η θεανω ηταν μονο σε 2 και υπηρχαν και αλλες ομορφες κυριες,αλλα επειδη εδω το θεμα ειναι η καλυτερες στο αυταρχικο θεωρω τελειος ασχετο το post σου ειδικα απο την στιγμη που δεν εχεις εμπειριες απο σεσσιον οπως λες και να βαζεις ολες τις αλλες κυριες στο ιδιο τσουβαλι και να λες οτι ειναι μπαζα
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Ο Σπουγκενας εχει πολλα στανταρακια,πρεπει να ενημερωσει
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
124
Πόντοι
1
μετα απο διαβασμα 37 σελιδων αλλα  χωρις εμπειρια,και μονο απο οπτικης αποψεως λογω του οτι εχω πει σε ολα τα σπανκ παρτυ και τις εχω δει ολες σχεδον δεν υπαρχει αμφιβολια οτι το πιο θεομουνο και σε κορμι αλλα και σε προσωπο με θεικες ματαρες και απιστευτα ποδια ειναι η θεανω...σαν δευτερη οντως θα εβαζα την λολα φενεται και λιγο τρελη η συγκεκριμενη αλλα ωραια τρελα...σε εμπνεει...τριτη και τελευταια η μελαχρινη απο τις κατια και μισελ δε ξερω ποια ειναι ποια,και επειδη τησ μιλησα κιολας πολυ καλο κοριτσι...ολες οι αλλεσ ειναι ενα ματσο μπαζα που βρηκαν τροπο να τα κονομησουν...ειδικα αυτη η αφροδιτη που λετε συνεχεια οκ ουτε να μου τον δει οχι να τις γλυψω και τα ποδια..
Μαλλον το περασες το thread για διαγωνισμο σε καλλιστεια,εδω γραφουμε για τις καλυτερες στο αυταρχικο και επειδη και εγω εχω παει στα περισσοτερα spank εχω δει αρκετες ωραιες Αφεντρες,πλακα μας κανεις η οπως γραφει κ ο xxxminer πολυ δουλεμα πεφτει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MIKY73

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
1
Like
307
Πόντοι
21
φιλε μου αν θες να πηγαινεις σε αφεντρες μπαζα δε χρειαζεται να πληρωνεις..αυτο θελω να σου πω μονο.τι συγκρινεις δλδ την ερικα που λετε εδω ολοι που εγω δε ξεχωριζω αν ειναι τραβελι η γυναικα η την αλλη,την αφροδιτη που δε μπορει να μιλησει και να σταθει ορθια και το παιζει αφεντρα?Εγω μιλαω για ομορφια γιατι για να λατρεψεις μια γυναικα σαν θεα σου πρεπει να σε τρελενει και εξωτερικα και σαν  συμπεριφορα να το χει που λεμε...θα αναφερω κι αλλη μια που ξεχασα πριν την περσα.πολυ καλη κι αυτη.Υστερογραφο εγω γραφω χωρις να με εχει βαλει κανενας να γραψω κατι αλλα εσυ σε κοβω να γραφεις επειδη μαλλον καποιος σε εβαλε οποτε δεν εχουμε τον ιδιο σκοπο..εγω απλα να ενημερωσω μερικουσ που δεν εχουν δει καμια απο εμφανιση τι παιζει εγραψα.μη σκορπανε τα λεφτα τουσ τσαμπα.και το οτι δεν εχω εμπειρια δε σημαινει οτι δε ξερω αν οι συγκεκριμενες κοπελες το χουν γιατι εχω φιλουσ που εχουν εμπειρια απλα δεν ηθελε να εκφερω αποψη φιλων μου.
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
φιλε μου αν θες να πηγαινεις σε αφεντρες μπαζα δε χρειαζεται να πληρωνεις..αυτο θελω να σου πω μονο.τι συγκρινεις δλδ την ερικα που λετε εδω ολοι που εγω δε ξεχωριζω αν ειναι τραβελι η γυναικα η την αλλη,την αφροδιτη που δε μπορει να μιλησει και να σταθει ορθια και το παιζει αφεντρα?Εγω μιλαω για ομορφια γιατι για να λατρεψεις μια γυναικα σαν θεα σου πρεπει να σε τρελενει και εξωτερικα και σαν  συμπεριφορα να το χει που λεμε...θα αναφερω κι αλλη μια που ξεχασα πριν την περσα.πολυ καλη κι αυτη.Υστερογραφο εγω γραφω χωρις να με εχει βαλει κανενας να γραψω κατι αλλα εσυ σε κοβω να γραφεις επειδη μαλλον καποιος σε εβαλε οποτε δεν εχουμε τον ιδιο σκοπο..εγω απλα να ενημερωσω μερικουσ που δεν εχουν δει καμια απο εμφανιση τι παιζει εγραψα.μη σκορπανε τα λεφτα τουσ τσαμπα.και το οτι δεν εχω εμπειρια δε σημαινει οτι δε ξερω αν οι συγκεκριμενες κοπελες το χουν γιατι εχω φιλουσ που εχουν εμπειρια απλα δεν ηθελε να εκφερω αποψη φιλων μου.
αφου διαβασες ολο το post μαλλον εσυ εισαι βαλτος γιατι εγω δεν αναφερα ονοματα εκτος τις θεανως και αφου εχεις διαβασει ολο το θεμα θα ξερεις οτι η ερρικα ειναι γυναικα 100% οποτε η ερρικα ειναι το θεμα σου,οσο αφορα εμενα εχω πει ανοιχτα οτι ειμαι fun τις ερρικας και της αρτεμις ντιανα δεν κρυβομαι και ουτε υποκεινουμαι απο καμια οπως εσυ!!!
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Θεωρα ντροπή να ασχολειστε συνέχεια με την ερικα που μετρα χρ ονοα στον χωρο και με εμπειρια αρκετη και με αψογη εμφανιση
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Και το λεω αυτο γιατι εγω εχω κανει αρκετα σεσσιον μαζι της και καποια πραγματα που γράφονται θεωρώ οτι ειναι υπερβολες. Ευχαριστώ Παρα Πολυ.Καλο Σας Βράδυ Και Να Στε Καλα
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
φιλε μου αν θες να πηγαινεις σε αφεντρες μπαζα δε χρειαζεται να πληρωνεις..αυτο θελω να σου πω μονο.τι συγκρινεις δλδ την ερικα που λετε εδω ολοι που εγω δε ξεχωριζω αν ειναι τραβελι η γυναικα η την αλλη,την αφροδιτη που δε μπορει να μιλησει και να σταθει ορθια και το παιζει αφεντρα?Εγω μιλαω για ομορφια γιατι για να λατρεψεις μια γυναικα σαν θεα σου πρεπει να σε τρελενει και εξωτερικα και σαν  συμπεριφορα να το χει που λεμε...θα αναφερω κι αλλη μια που ξεχασα πριν την περσα.πολυ καλη κι αυτη.Υστερογραφο εγω γραφω χωρις να με εχει βαλει κανενας να γραψω κατι αλλα εσυ σε κοβω να γραφεις επειδη μαλλον καποιος σε εβαλε οποτε δεν εχουμε τον ιδιο σκοπο..εγω απλα να ενημερωσω μερικουσ που δεν εχουν δει καμια απο εμφανιση τι παιζει εγραψα.μη σκορπανε τα λεφτα τουσ τσαμπα.και το οτι δεν εχω εμπειρια δε σημαινει οτι δε ξερω αν οι συγκεκριμενες κοπελες το χουν γιατι εχω φιλουσ που εχουν εμπειρια απλα δεν ηθελε να εκφερω αποψη φιλων μου.
Εκτείθεσαι με αυτά που γράφεις,γνωρίζω και τις δύο και την έρικα και την θεανώ,η έρικα είναι πολλά χρόνια στον χώρο πολύ έμπειρη και γκομενάρα και ελεύθερη και ωραία γυναίκα καταλαβαίνεις τι εννοώ.Όσο για την θεανώ έχω γράψει τα καλύτερα,ξαναδιάβασε όλες τις σελίδες άλλη μία φορά,άνανδρο αυτό που κάνεις και θα σου γυρίσει μπούμεραγκ.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
124
Πόντοι
1
φιλε μου αν θες να πηγαινεις σε αφεντρες μπαζα δε χρειαζεται να πληρωνεις..αυτο θελω να σου πω μονο.τι συγκρινεις δλδ την ερικα που λετε εδω ολοι που εγω δε ξεχωριζω αν ειναι τραβελι η γυναικα η την αλλη,την αφροδιτη που δε μπορει να μιλησει και να σταθει ορθια και το παιζει αφεντρα?Εγω μιλαω για ομορφια γιατι για να λατρεψεις μια γυναικα σαν θεα σου πρεπει να σε τρελενει και εξωτερικα και σαν  συμπεριφορα να το χει που λεμε...θα αναφερω κι αλλη μια που ξεχασα πριν την περσα.πολυ καλη κι αυτη.Υστερογραφο εγω γραφω χωρις να με εχει βαλει κανενας να γραψω κατι αλλα εσυ σε κοβω να γραφεις επειδη μαλλον καποιος σε εβαλε οποτε δεν εχουμε τον ιδιο σκοπο..εγω απλα να ενημερωσω μερικουσ που δεν εχουν δει καμια απο εμφανιση τι παιζει εγραψα.μη σκορπανε τα λεφτα τουσ τσαμπα.και το οτι δεν εχω εμπειρια δε σημαινει οτι δε ξερω αν οι συγκεκριμενες κοπελες το χουν γιατι εχω φιλουσ που εχουν εμπειρια απλα δεν ηθελε να εκφερω αποψη φιλων μου.
Ποιος δεν ηθελε να εκφερεις αποψη των φιλων σου που ξρεις?Πως τους απέκτησες τους φλους αφου δεν εχεις καμα εμπειρια?στα spank?Βαρεθηκαμε την ιδια καραμελα οσο αφορα την Ερικάρα,οχι αλλο καρβουνο.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΣΚΛΑΒΩΝ συνεχίζεται ... :headbaning2:
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
203
Πόντοι
16
Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΣΚΛΑΒΩΝ συνεχίζεται ... :headbaning2:
spartacus-poster.jpg
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
φιλε μου αν θες να πηγαινεις σε αφεντρες μπαζα δε χρειαζεται να πληρωνεις..αυτο θελω να σου πω μονο.τι συγκρινεις δλδ την ερικα που λετε εδω ολοι που εγω δε ξεχωριζω αν ειναι τραβελι η γυναικα η την αλλη,την αφροδιτη που δε μπορει να μιλησει και να σταθει ορθια και το παιζει αφεντρα?Εγω μιλαω για ομορφια γιατι για να λατρεψεις μια γυναικα σαν θεα σου πρεπει να σε τρελενει και εξωτερικα και σαν  συμπεριφορα να το χει που λεμε...θα αναφερω κι αλλη μια που ξεχασα πριν την περσα.πολυ καλη κι αυτη.Υστερογραφο εγω γραφω χωρις να με εχει βαλει κανενας να γραψω κατι αλλα εσυ σε κοβω να γραφεις επειδη μαλλον καποιος σε εβαλε οποτε δεν εχουμε τον ιδιο σκοπο..εγω απλα να ενημερωσω μερικουσ που δεν εχουν δει καμια απο εμφανιση τι παιζει εγραψα.μη σκορπανε τα λεφτα τουσ τσαμπα.και το οτι δεν εχω εμπειρια δε σημαινει οτι δε ξερω αν οι συγκεκριμενες κοπελες το χουν γιατι εχω φιλουσ που εχουν εμπειρια απλα δεν ηθελε να εκφερω αποψη φιλων μου.
Γραφεις   '' για να λατρεψεις μια γυναικα σαν θεα σου πρεπει να σε τρελενει και εξωτερικα και σαν  συμπεριφορα να το χει που λεμε ''

Και ρωτώ  εγώ , ποιος σού είπε ότι πάμε να λατρέψουμε σε μια σέσσιον μια γυναίκα σαν θεά ;;; Για την καύλα μας πάμε. Και αυτή αντίστοιχα πάει για τα χρήματα και την καύλα της ( το δεύτερο εξαρτάται από ποιον έχει απέναντι της δυστυχώς).

Εδώ δεν παντρευόμαστε ούτε κάνουμε ερωτική σχέση με κάποια για να τήν ''λατρεύουμε σα θεα'' αλλά πάμε να εκτονώσουμε τα ένστικτά μας. Εγώ έτσι το βλέπω, κυνικά, και ρεαλιστικά.
Για αυτό και πληρώνουμε σα μαλάκες ένα σκασμό λεφτά τηρουμένων των αναλογιών ( οικονομική συγκυρία, ανεργία κλπ).

Εμένα προσωπικά σε μια σέσσιον με ενδιαφέρει η άλλη να είναι
α) επιβλητική σε ύψος και γενικά εμφάνιση β) να έχει εμπειρία και γ) να έχει ταλέντο σε αυτό που κάνει, να τής αρέσει, να γουστάρει , και να βγάζει καύλα όταν το κάνει  .... Γιατί αλλιώς δεν δένει το γλυκό..
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
1
Like
307
Πόντοι
21
Συμφωνω απολυτα μιλφακια...αυτα που ειπες δεν αναιρουν αυτα που ειπα εγω...μεσ τη καυλα σου ειναι να την λατρευεις σαν θεα...δεν ειπα να την παντρευτεις.
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
μετα απο διαβασμα 37 σελιδων αλλα  χωρις εμπειρια,και μονο απο οπτικης αποψεως λογω του οτι εχω πει σε ολα τα σπανκ παρτυ και τις εχω δει ολες σχεδον δεν υπαρχει αμφιβολια οτι το πιο θεομουνο και σε κορμι αλλα και σε προσωπο με θεικες ματαρες και απιστευτα ποδια ειναι η θεανω...σαν δευτερη οντως θα εβαζα την λολα φενεται και λιγο τρελη η συγκεκριμενη αλλα ωραια τρελα...σε εμπνεει...τριτη και τελευταια η μελαχρινη απο τις κατια και μισελ δε ξερω ποια ειναι ποια,και επειδη τησ μιλησα κιολας πολυ καλο κοριτσι...ολες οι αλλεσ ειναι ενα ματσο μπαζα που βρηκαν τροπο να τα κονομησουν...ειδικα αυτη η αφροδιτη που λετε συνεχεια οκ ουτε να μου τον δει οχι να τις γλυψω και τα ποδια..
Πλάκα μας κάνεις?γράφεις ότι έχεις πάει σε όλα τα spank δύο χρόνια τουλάχιστον δηλαδή και δεν έχεις κάνει ούτε ένα session,μόνο για οφλαλμόλουτρο πας και μετά τι κάνεις?Οι περισσότερες αφέντρες δεν πάνε στα πάρτυ πως τις κρίνεις  όλες και εφόσον δεν έχεις και καθόλου εμπειρία.Εδώ δεν μπορείς να ξεχωρίσεις μία κανονική γυναίκα από τραβέλι και θέλεις να μας ενημερώσεις κιόλας,κάνε πρώτα κανα session να ξελαμπικάρεις και για να μπορείς να έχεις και άποψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom