Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

alexvolvo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
γιατι τα σχολια μου δεν καραχωρουνται????
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Δεν θα διαφωνισω με κανενα απο τους ανωτερω, ετσι κι'αλλοιως η χημεια μεταξυ των ατομων ειναι διαφορετικη.
Για εμενα προσωπικα μετα απο πολλες επισκεψεις σε αρκετες Κυριες η ΚΥΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη,για το χωρο της δε δεν εχω λογια να πω, παντα πεντακαθαρος και καθε φορα που παω ολο και κατι καινουργιο υπαρχει.

Δεν διαφωνώ, απλά επισημαίνω ότι θεωρώ αντιεπαγγελματικό να σού αραδιάζει η  άλλη τα προσωπικά της προβλήματα εν ώρα σέσσιον ( βλέπε Ιρίνα). Και αρκετά άκομψο να μιλάει σε πελάτη για τα κουτσομπολιά του χώρου ( τρομάρα τους, που είναι 10 αφέντρες όλες κι όλες στην Αθήνα, και κοιτάζει να βγάλει η μία τα μάτια της άλλης !!!! ).
Αυτό ήθελα να τονίσω με το πόστ μου. Μετά για ποια χημεία να μιλήσουμε. Πρέπει για μαθηματικά να μιλήσουμε, ότι πχ το να παίρνει μία ''αφέντρα '' ( και καλά ) 70- 120 ευρώ την ώρα της σέσσιον ( που ίσως να μήν είναι και ώρα) τη στιγμή που στην ψωροκώσταινα ο μέσος μισθός 30 χρονου στον ιδιωτικό τομέα είναι 600- 700 ευρώ είναι αηδία...

Και αυτά να μήν τα τιμά ....

Για αυτό που γράφεις για την Αλεξάνδρα προσυπογράφω...
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
188
Like
124
Πόντοι
1
Απο ολα αυτα που γραφεις μυλφακια ολα ειναι ακυρα και την ιρινα ουτε στον υπνο σου δεν την εχεις δει απο οτι καταλαβα,εκτος αν ταξιδεψες μεχρι την Ρωσια για να την δεις,εκει ηταν μεχρι και μετα ξαναπηγε στην ερικα,ελαχιστα ραντεβου εχει κανει μονη της και αυτα με ηδη γνωστους στο λα κομπα,δεν ισχυουν οι τιμες που γραφεις ουτε βεβαια και η ωρα,45 λεπτα πας καλα?στο στυλ της ερικας ειναι και μαζι, μιαμιση ωρα καθησαμε μαζι και δεν αναφερε τιποτα για τα προσωπικα της,ελευθερη ειναι ουτε καν σε σχεση ουτε παντρεμενη οπως αλλες του χωρου,απο τις υπολοιπες η καλυτερη για εμενα και με ανεση εκτος των δυο ειναι η Λολα,για την Αλεξανδρα δεν ξερω γιατι δεν την εχω δει ποτε απο κοντα.Ο χωρος της ειναι μακραν ο καλυτερος.
 

alexvolvo

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Η Κυρια ιρινα δεν κουτσομπολευει ουτε ασχολειται με αλλες,ειναι με την ερικα και τα πανε μια χαρα,τις βλεπω και τις δυο αρκετα συχνα και καθομαστε μαζι 2.30 ωρες,σε 45 λεπτα τι να προλαβεις να κανεις?Δυστυχως ειχα παει παλαιοτερα αλλου και με ειχαν κρατησει μονο 50 λεπτα δεν ξαναπηγα,ενας λογος που τις βλεπω συχνα ειναι οτι καθοντε μαζι μου ωρες και παντα με το χαμογελο εκτος την ωρα του σεσσιον εκει αλλαζουν,τις ευχαριστω γιατι μου εχουν φερθει αψογα,πανω απο ολα ειναι δυο υπεροχες γυναικες και ελευθερες και οι δυο.
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
σε εμενα προσωπικα σε οσα σεσσιον εχω κανει με την ιρινα και την ερικα ποτε δεν μου μιλησανε για τα προσωπικα τους η για αλλες αφεντρες,παντα το σεσσιον διαρκουσε γυρω στην μιαμιση ωρα και οσο για το οικονομικο κανουν οτι καλυτερο μπορουν
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Απο ολα αυτα που γραφεις μυλφακια ολα ειναι ακυρα και την ιρινα ουτε στον υπνο σου δεν την εχεις δει απο οτι καταλαβα,εκτος αν ταξιδεψες μεχρι την Ρωσια για να την δεις,εκει ηταν μεχρι και μετα ξαναπηγε στην ερικα,ελαχιστα ραντεβου εχει κανει μονη της και αυτα με ηδη γνωστους στο λα κομπα,δεν ισχυουν οι τιμες που γραφεις ουτε βεβαια και η ωρα,45 λεπτα πας καλα?στο στυλ της ερικας ειναι και μαζι, μιαμιση ωρα καθησαμε μαζι και δεν αναφερε τιποτα για τα προσωπικα της,ελευθερη ειναι ουτε καν σε σχεση ουτε παντρεμενη οπως αλλες του χωρου,απο τις υπολοιπες η καλυτερη για εμενα και με ανεση εκτος των δυο ειναι η Λολα,για την Αλεξανδρα δεν ξερω γιατι δεν την εχω δει ποτε απο κοντα.Ο χωρος της ειναι μακραν ο καλυτερος.
Διάβασε καλύτερα το πόστ μου γιατί δεν κατάλαβες τί έγραψα...

Πρώτον, δεν αναφέρω πουθενά ότι μού πήρε 120 ευρώ, πολύ λιγότερα μού πήρε αλλά όπως έγραψα δεν έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.
Δεύτερον, το σέσσιον διήρκεσε περί τη 1 ώρα και ένα τέταρτο. Πού αναφέρω ότι το συγκεκριμένο σέσσιον διήρκεσε 45 λεπτά ;;
Τρίτον, δεν έγραψα ότι ήταν άσχημη, ή ότι ήταν κακή η σέσσιον ή οτιδήποτε υβριστικό, μίλησα γενικά με αφορμή τη συγκεκριμένη συμπεριφορά της, και από κάποια στοιχεία που είδα, διέκρινα ότι το αφεντρηλίκι δεν είναι και το φόρτε της.

Είναι προσωπική μου γνώμη αυτή. Δεν κατάλαβα τη λογοκρισία, δεν θα πρέπει να κρίνω από τη στιγμή που πληρώνω ;;; Πού τα βρήκες αυτά γραμμένα.

Τελος, έγραψα καθαρά ότι με την Έρικα δεν έχω κάνει σέσσιον αλλά έχω ακούσει καλά πράγματα.

Πιό ξεκάθαρα δεν γίνεται. !!

Εγώ φιλαράκο, δεν είμαι ούτε χορηγός ούτε σκλάβος καμμιάς κατ'αποκλειστικότητα.
Και θα λέω τη γνώμη μου ελέυθερα για οποιαδήποτε επαγγελματία από τι στιγμή που πρώτον πληρώνεται, και δεύτερον εκτίθεται στο κοινό ( πουλώντας ένα ''προϊόν'').
Αν δεν σού αρέσει η άποψή μου, πρόβλημα σου.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
η δέ σέσσιον στην οποία αναφέρομαι έγινε πρίν καιρό. Πρίν αρκετό καιρό, μήνες.
Ο χώρος καλούτσικος, δεν μιλάμε για λα κόμπα όμως.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.953
Κριτικές
2
Like
5.951
Πόντοι
1.056

Γνωρίζει κάποιος αν στη Θεσσαλονίκη υπάρχει κάποια άλλη αφέντρα εκτός από την κ. Αριάδνη;
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Ανεβαίνουν συχνά και από Αθήνα κάποιες... Στείλε PM να σου και κάνα δυο ακόμη
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Απο προσωπικες στιγμες ξερω οτι καλη ειναι η Μπετυ στο φ104 αν και για μενα χανει στο σωμα/προσωπο. Αν θελετε κατι που να εχει σωμα προσωπο καλη ειναι η Νατασα απο το ιδιο μαγαζι [μεταφερω γνωμες φιλων καθως τη Νατασα δεν την εχω δοκιμασει] ενω σε πιο γκοθ στυλακι ειναι η Βανεσα[ την οποια εχω δοκιμασει και ταιριαξαμε] . Παολα εχει χαλασει [ξεπετα και εχει παρει κιλα ]  και Αντζελα δεν εχω γνωμη.

Επειδη ομως ΔΕΝ εχω δοκιμασει με καμια ανεξαρτητη ουτε σε καποιο dungeon, μη σας παρω στο λαιμο μου. Και γι'αυτο θα ηθελα, αν μπορει καποιος να μου πει απο ποιες ανεξαρτητες [εκτος απο ερικα που εχω δει οτι την εχετε σε εκτιμηση] εχει μεινει ικανοποιημενος πανω απο 1 φορες.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Μου φενεται οτι κοπηκε το προηγουμενο μηνυμα οποτε συνεχιζω: η Βανεσα την οποια εχω δοκιμασει και ταιριαξαμε. Η Παολα εχει χαλασει απο αποψη σωμα-ξεπετα αλλα εχει καυλοφατσα ενω για Αντζελα δεν εχω αποψη.
 

Georg.Hot

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, για πρωτάρη στο χώρο, ποια προτείνεται?? Thanks
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Λόλα... Εάν θες γνώμη αντικειμενικη...
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.132
Πόντοι
206
Εγώ θα πρότεινα Θεανώ και μετα Λόλα. Προσφέρει εξίσου καλές υπηρεσίες και είναι κάπως λιγότερο τσιμπημένη η τιμή
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Εγώ θα πρότεινα Θεανώ και μετα Λόλα. Προσφέρει εξίσου καλές υπηρεσίες και είναι κάπως λιγότερο τσιμπημένη η τιμή
Χαχαχχαχαχα εγώ θα του πρότεινα πρώτα Λόλα και μετά Θεανώ.... Και οι δύο θεές!! Η Λόλα πιο έμπειρη γι'αυτο το λέω,.. Η Θεανώ το γουστάρει...στείλε PM να σε ρωτήσω κάτι γι'αυτο που είπες φίλε
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.764
Πόντοι
3.886
Εχουμε αγγελια για λολα..?
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Domina Lola. Στο Google βάλε... Πάνε στο site και επικοινώνησε από εκεί... Θα σου απαντήσει
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.764
Πόντοι
3.886
ok φιλος ευχαριστω από τιμες ξερουμε περιπου τι παιζει..?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom