Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

PARAMOUNT

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Την καλημερα μου δυο αξιοπρεπεις παρουσιες που θα προτεινα στους λατρεις του χωρου ειναι η Ηλεκτρα Γαλανου και η Νανα Βρετου δυνατες παρουσιες με πολλη θυλικοτητα και γνωστες του αντικειμενου ετσι για να εμπλουτιστει λιγο η συζητηση :happy:
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Την καλημερα μου δυο αξιοπρεπεις παρουσιες που θα προτεινα στους λατρεις του χωρου ειναι η Ηλεκτρα Γαλανου και η Νανα Βρετου δυνατες παρουσιες με πολλη θυλικοτητα και γνωστες του αντικειμενου ετσι για να εμπλουτιστει λιγο η συζητηση :happy:
θα συμφωνήσω μόνο για την Νανά Βρετού και ωραίο θυληκό και έμπειρη,η Ηλέκτρα δεν το έχει προσωπική μου άποψη,έχω κάνει ένα σεσσιόν μαζί της πριν ένα χρόνο  δεν έμεινα ευχαριστημένος.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Καμία εμπειρία με τη συγκεκριμένη Κυρία, έχει κανένας;

είναι σοβαρή, δυναμική, καθαρή, και γενικά το ''έχει'' . Για μία ώρα και κάτι είναι 100 ευρώ + ξενοδοχείο ή δικός σου χώρος... 
Είναι περισσότερο του πιο σοβαρού στύλ, πιο αυστηρού, χωρίς να σημαίνει περισσότερο πόνο κατανάγκη, αλλά σάν στύλ και χαρακτήρα μιλάω. Ένα  άλλο που μού άρεσε σε αυτήν, είναι που δεν κάθεται να σού πιάσει  την κουβέντα με αδιάκριτες ερωτήσεις του στύλ ''είσαι παντρεμένος'', ''είσαι με κοπέλα'', '' πού μένεις''. , ''τί δουλειά κάνεις '' κλπ , ούτε κάθεται να σού αναλύσει την προσωπική της ζωή.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Η Κυρια erica ειναι καταπληκτικη αφεντρα και παρα πολυ ομορφη κυρια.Είναι παρα πολλα Χρόνια.στον χωρο και ειναι μεγαλη δασκ αλα.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Ποτε θα γινει κανα spank τωρα που άνοιξε Και ο καιρός να.περάσουμε ωραια
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Και Ειναι Εκπληκτικό άτομο η domina erica.απο της κυριες που θες να πηγαινεις Συνέχεια.Ειναι αγρια αλλα ειναι φοβερη
 

nikos_35_

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
είναι σοβαρή, δυναμική, καθαρή, και γενικά το ''έχει'' . Για μία ώρα και κάτι είναι 100 ευρώ + ξενοδοχείο ή δικός σου χώρος... 
Είναι περισσότερο του πιο σοβαρού στύλ, πιο αυστηρού, χωρίς να σημαίνει περισσότερο πόνο κατανάγκη, αλλά σάν στύλ και χαρακτήρα μιλάω. Ένα  άλλο που μού άρεσε σε αυτήν, είναι που δεν κάθεται να σού πιάσει  την κουβέντα με αδιάκριτες ερωτήσεις του στύλ ''είσαι παντρεμένος'', ''είσαι με κοπέλα'', '' πού μένεις''. , ''τί δουλειά κάνεις '' κλπ , ούτε κάθεται να σού αναλύσει την προσωπική της ζωή.
Για πες μας οι φωτο είναι κοντα στην πραγματικοτητα? εμενα μου αρεσουν τα στεγνα και την βλεπω γεματουλα η κανω λαθος
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
αν σού αρέσουν οι αδύνατες τότε μήν επιδιώξεις να τή συναντήσεις....
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Γιατι τα μνμ μου δεν παίρνουν εγκριση η μήπως έχουν διαγραφτει;
 

Alexxx 13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες..γνωριζουμε τπτ για Nina Domna? ( ειμαι νεος στην παρεα)
 

ZEYS1

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ποια από όλες ;; Εχω υπόψιν μου 3.

Μάλλον λές την κοκκαλιάρα, αν υποθέτω σωστά και όχι την γυμνασμένη κοντούλα.
Τωρα με μπερδεψες που βρηκες 3 χριστινες σε ποια σιτε ψάχνεις? Μηπως δεν τα εχω παρει χαμπαρι? Αν σου αρεσουν γυναικες με πιασιματα την λες και κοκαλιαρα και γυμνασμενη και κοντουλα

Αυτή λεω
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Τωρα με μπερδεψες που βρηκες 3 χριστινες σε ποια σιτε ψάχνεις? Μηπως δεν τα εχω παρει χαμπαρι? Αν σου αρεσουν γυναικες με πιασιματα την λες και κοκαλιαρα και γυμνασμενη και κοντουλα

Αυτή λεω
Είναι από παλιά στο φβ,τώρα είναι σαν χριστίνα,είναι τρανσεξουαλ,έχει κάνει αλλαγή φύλλου,αρκετοί δεν έχουν θέμα,εγώ προσωπικά δεν πάω σε τρανσεξουαλ.θέλω να λατρέψω την κυρία μου και προτιμώ κανονική γυναίκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom