Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
3476665.jpg

Η συγκεκριμένη παιδιά ήταν στην Κύπρο πέρσι, δεχόταν τα πάντα, μήπως βρίσκεται κάπου στην Ελλάδα? Δεν την έχω βρει σε διάφορες αγγελίες που ψάχνω
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
3476665.jpg

Η συγκεκριμένη παιδιά ήταν στην Κύπρο πέρσι, δεχόταν τα πάντα, μήπως βρίσκεται κάπου στην Ελλάδα? Δεν την έχω βρει σε διάφορες αγγελίες που ψάχνω
Ο Τρυφωνας Σαμαράς είναι ;
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Τύπε, μάλλον έχεις μπερδέψει κάποια πράγματα, αναφέρθηκε ότι έπεσε το site, και απαντάω κάτι πολύ τυπικό, ότι το πακέτο φιλοξενίας της μπορεί να έκλεισε λόγω παραβίαση όρων χρήσης ή μη πληρωμής. ΝΑΙ, είναι υπαρκτό, ΝΑΙ, το έχουν οι 99,999% των παρόχων ιστοφιλοξενίας ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ, και ΝΑΙ, μπορούν και κλείνουν ιστοσελίδες που παραβιάζουν τους όρους αυτούς ή πληρωμής ΔΙΧΩΣ να σου πούνε κάτι παραπάνω, τους έχεις συμφωνήσει με την εγγραφή σου και την πληρωμή της υπηρεσίας, και συνήθως για μη πληρωμές, έχεις πάρει και 2-3 μέιλ από τον πάροχο.

Το τι ΑΚΡΙΒΩΣ έχει συμβεί, δεν μπορώ να το γνωρίζω, και δε με απασχολεί, τα ενδεχόμενα όμως να γίνει suspend ένα site είναι αυτά. Θες πιθανότητες, θες οτιδήποτε άλλο, τείνω προς το violation του acceptable use policy, το οποίο μπορεί να γίνει ανά πάσα ώρα και στιγμή, και συνήθως σου λένε έχεις 12/24 ώρες να το κλείσεις, αλλιώς στο κλείνουμε.
κατι ομως ξεχασες να πεις πανω σε αυτο. το domain name μπορεις να το ενοικιασεις ειτε να το αγορασεις (σε ολες τις πλατφορμες), αυτο δεν ισχυει ομως με το hosting. απο τι στιγμη που βλεπεις το domain name ενεργο αλλα οχι το hosting κατα 99% απλα δεν πληρωσε τη πλατφορμα για να συνεχισει να ειναι ενεργο το hosting. θεμα πορνο δεν παιζει γιατι το φωτογραφικο υλικο που ειχε ανεβασμενο στο site της ηταν καλλιτεχνικου τυπου και η google τα αποδεχεται αυτα ακομα και να ειναι υλικο bdsm αρκει να μην εχει γυμνο (γεννετικα οργανα κλπ) ή πολυ σκληρο περιεχομενο (αιμα βια κλπ.) οσον αφορα την πορνεια δεν παιζει να της το κατεβασαν 1) γιατι δεν εχει ξεκαθαρη πλατοφορμα πληρωμης πανω στο site (το οποιο σημαινει οτι δεν εμφανιζεται ξεκαθαρο κερδος παροχης ερωτικων υπηρεσιων) και 2) γιατι σε ολες τις περιπτωσεις που πεφτει ενα site για τετοιους λογους πεφτει μαζι με το hosting και το domain name μετα απο καποιο διαστημα (το καθαριζει η ιδια η google ή η πλατφορμα που χρησιμοποιηθηκε για να μην φορτωνεται ο main server με none valid users)
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
κατι ομως ξεχασες να πεις πανω σε αυτο. το domain name μπορεις να το ενοικιασεις ειτε να το αγορασεις (σε ολες τις πλατφορμες), αυτο δεν ισχυει ομως με το hosting. απο τι στιγμη που βλεπεις το domain name ενεργο αλλα οχι το hosting κατα 99% απλα δεν πληρωσε τη πλατφορμα για να συνεχισει να ειναι ενεργο το hosting. θεμα πορνο δεν παιζει γιατι το φωτογραφικο υλικο που ειχε ανεβασμενο στο site της ηταν καλλιτεχνικου τυπου και η google τα αποδεχεται αυτα ακομα και να ειναι υλικο bdsm αρκει να μην εχει γυμνο (γεννετικα οργανα κλπ) ή πολυ σκληρο περιεχομενο (αιμα βια κλπ.) οσον αφορα την πορνεια δεν παιζει να της το κατεβασαν 1) γιατι δεν εχει ξεκαθαρη πλατοφορμα πληρωμης πανω στο site (το οποιο σημαινει οτι δεν εμφανιζεται ξεκαθαρο κερδος παροχης ερωτικων υπηρεσιων) και 2) γιατι σε ολες τις περιπτωσεις που πεφτει ενα site για τετοιους λογους πεφτει μαζι με το hosting και το domain name μετα απο καποιο διαστημα (το καθαριζει η ιδια η google ή η πλατφορμα που χρησιμοποιηθηκε για να μην φορτωνεται ο main server με none valid users)
Για να είμαστε απολύτως ειλικρινείς, τόσο το domain, όσο και το hosting, τα νοικιάζεις, δεν σου ανήκουν. Της Λόλας μπορεί να κατέβηκε είτε για μη πληρωμή, είτε για προώθηση πορνείας, ναι, το να δηλώνεις ότι παρέχεις professional domination δεν παύει να είναι πορνεία, είτε στην Ελλάδα, είτε οπουδήποτε αλλού στον κόσμο. Οπότε οποιοδήποτε σενάριο από τα δύο μπορεί να έχει συμβεί. Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τι από τα δύο έχει πραγματικά συμβεί.
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Ξερουμε κατι για μια Eleonora Κalsona απο fb? Αν γνωριζει κανεις dm.
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
633
Πόντοι
81
Για να είμαστε απολύτως ειλικρινείς, τόσο το domain, όσο και το hosting, τα νοικιάζεις, δεν σου ανήκουν. Της Λόλας μπορεί να κατέβηκε είτε για μη πληρωμή, είτε για προώθηση πορνείας, ναι, το να δηλώνεις ότι παρέχεις professional domination δεν παύει να είναι πορνεία, είτε στην Ελλάδα, είτε οπουδήποτε αλλού στον κόσμο. Οπότε οποιοδήποτε σενάριο από τα δύο μπορεί να έχει συμβεί. Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τι από τα δύο έχει πραγματικά συμβεί.
Παρεμπιπτόντως ξανανεβηκε το σάιτ της και λεει όντως για Σεπτέμβρη….
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Το site της Λόλας είναι πάλι ενεργό
 

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
609
Like
733
Πόντοι
86
Προσπάθησα να μιλήσω μαζί της και μου έστελνε κάτι ασυναρτησίες. Έχει πάει κανείς πρόσφατα;

Προσπάθησα να μιλήσω μαζί της και μου έστελνε κάτι ασυναρτησίες. Έχει πάει κανείς πρόσφατα;
τι εννοειs ?????
 

Dickens

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
23
Like
37
Πόντοι
0
Καλησπέρα, συγγνώμη αλλά θα ρωτήσω κάτι άσχετο με το νήμα. Θα χρησιμοποιήσω για πρώτη φορά bullwhip με μία φίλη ( έχω κάνει εξαντλητική εξάσκηση σε στόχο), ξέρει κανείς να προτείνει κάποια αλοιφή για να της βάλω μετά; Θα έχω και αντισηπτικό για τυχόν γδαρσίματα. Μου έχει πει ότι είχε εμπειρία με flogger, αλλά το bullwhip είναι πιο επώδυνο. Ευχαριστώ
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Καλησπέρα, συγγνώμη αλλά θα ρωτήσω κάτι άσχετο με το νήμα. Θα χρησιμοποιήσω για πρώτη φορά bullwhip με μία φίλη ( έχω κάνει εξαντλητική εξάσκηση σε στόχο), ξέρει κανείς να προτείνει κάποια αλοιφή για να της βάλω μετά; Θα έχω και αντισηπτικό για τυχόν γδαρσίματα. Μου έχει πει ότι είχε εμπειρία με flogger, αλλά το bullwhip είναι πιο επώδυνο. Ευχαριστώ
Arnica
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
633
Πόντοι
81
Καλησπέρα, συγγνώμη αλλά θα ρωτήσω κάτι άσχετο με το νήμα. Θα χρησιμοποιήσω για πρώτη φορά bullwhip με μία φίλη ( έχω κάνει εξαντλητική εξάσκηση σε στόχο), ξέρει κανείς να προτείνει κάποια αλοιφή για να της βάλω μετά; Θα έχω και αντισηπτικό για τυχόν γδαρσίματα. Μου έχει πει ότι είχε εμπειρία με flogger, αλλά το bullwhip είναι πιο επώδυνο. Ευχαριστώ
Flamingel
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
110
Like
209
Πόντοι
1
Ηπιο αυταρχικό και ελαφρο bdsm που μπορουμε να βρούμε?
 

Petergel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2023
Μηνύματα
11
Like
13
Πόντοι
0
Κάποιες ανεξάρτητες call girls και όχι μόνο προσφέρουν αυτό που ζητάς
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
501
Like
1.754
Πόντοι
206

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Ηπιο αυταρχικό και ελαφρο bdsm που μπορουμε να βρούμε?
Kαλησπέρα απο οσα c.girl έχω πάρει , θα σου πρότεινα Τζίνα, Νικόλ, Μαρία . Αν έχεις κάποια απορία μου λες. Προσωπικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος και με τις τρεις αυτές κοπέλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom