Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
110
Like
209
Πόντοι
1
Το ηπιο ποιο ειναι ; Αν σε κατουρησουν και σε φτυσουν δεν πονάει. Σου κανει

Kαλησπέρα απο οσα c.girl έχω πάρει , θα σου πρότεινα Τζίνα, Νικόλ, Μαρία . Αν έχεις κάποια απορία μου λες. Προσωπικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος και με τις τρεις αυτές κοπέλες.
Ποιές ειναι αυτες? Ειναι απο κάποιο γραφειο?
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Ποιές ειναι αυτες? Ειναι απο κάποιο γραφειο?
Ανεξάρτητες κοπέλες ειναι ολες. Σου παραθέτω links να τις δεις και να αποφασίσεις αν σου αρέσει καποια για αυτό που σε ενδιαφέρει.
 

BigMountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.443
Κριτικές
124
Like
32.137
Πόντοι
27.636
Kαλησπέρα απο οσα c.girl έχω πάρει , θα σου πρότεινα Τζίνα, Νικόλ, Μαρία . Αν έχεις κάποια απορία μου λες. Προσωπικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος και με τις τρεις αυτές κοπέλες.

Από όλες τις παραπάνω μόνο Τζίνα θα πρότεινα.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Από όλες τις παραπάνω μόνο Τζίνα θα πρότεινα.
Εννοείς πάνω στο κομμάτι του αυταρχικού που λέμε ; οκ δεκτο αν και προσωπικα έχω μείνει ευχαριστημένος και με τις άλλες 2 κοπέλες. Την μια θα την δω και σημερα να το επιβεβαιώσω. Η Νικολ είχε έρθει με βαρύ εξοπλισμο και ολας στην συνάντηση μας χωρις καν να το ζητήσω ,οπότε ειναι και αρκετά έμπειρη θα έλεγα σε αυτό και πιο vfm βέβαια . Τελος πάντων, ας επιλέξει ο συνάλελφος οποια του αρέσει περισσοτερο. Η Τζίνα ειναι σε διακοπές απο οσο ειδα, λογικά θα έρθει οπου να ναι μαυρισμένη μαυρισμενη..
 

Petergel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2023
Μηνύματα
11
Like
13
Πόντοι
0
Ποια από τις δύο θα δεις σήμερα; Την Μαρία ή την Νικόλ;
 

cornes

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Είδα πρόσφατα τη Domina Olga. Από εμφάνιση είναι πιο γεματούλα από τις φώτο, σαν στυλ εναλλακτική γκόμενα θα έλεγα για να καταλάβετε. Όχι η θεά, αλλά μια γυναίκα της διπλανής πόρτας που θα σου τράβαγε την προσοχή. Πολύ εντάξει και ευχάριστο άτομο στην κουβέντα εκτός συνεδρίας.

Στο παιχνίδι αρκετά καλή, βάραγε αρκετά για πρώτη επίσκεψη. Για όσους θέλουν πιο σκληρά παιχνίδια φαίνεται καλή επιλογή, το έχει το σαδιστικό ένστικτο νομίζω.

Γενικά είναι μια τίμια επιλογή που αξίζει να τη δοκιμάσεις. Μετά τα πάντα είναι θέμα χημείας.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
163
Like
347
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Είδα πρόσφατα τη Domina Olga. Από εμφάνιση είναι πιο γεματούλα από τις φώτο, σαν στυλ εναλλακτική γκόμενα θα έλεγα για να καταλάβετε. Όχι η θεά, αλλά μια γυναίκα της διπλανής πόρτας που θα σου τράβαγε την προσοχή. Πολύ εντάξει και ευχάριστο άτομο στην κουβέντα εκτός συνεδρίας.

Στο παιχνίδι αρκετά καλή, βάραγε αρκετά για πρώτη επίσκεψη. Για όσους θέλουν πιο σκληρά παιχνίδια φαίνεται καλή επιλογή, το έχει το σαδιστικό ένστικτο νομίζω.

Γενικά είναι μια τίμια επιλογή που αξίζει να τη δοκιμάσεις. Μετά τα πάντα είναι θέμα χημείας.
Καλησπέρα και σε σένα! Κόστος συνεδρίας? Από χώρο, έχει δικό της ή σε ξενοδοχείο?
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
564
Κριτικές
26
Like
1.902
Πόντοι
2.476
Ανεξάρτητες κοπέλες ειναι ολες. Σου παραθέτω links να τις δεις και να αποφασίσεις αν σου αρέσει καποια για αυτό που σε ενδιαφέρει.
Συνάδελφε καλησπέρα. Έχω δει και στο νήμα της Τζίνας ότι είχε γράψει πως πήρε κ πέρασες καλά. Μπορείς να μπεις σε λίγο λεπτομέρειες για το τι κάνατε (σε σχέση με αυταρχικό και φετίχ), αν δεν έχεις θέμα.?
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Ανεβαίνει Σαλονίκα μία αφέντρα άρτεμις είναι καλή?
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Εκτός ότι είναι χοντρή πιο πολύ και από την Όλγα δεν είναι και εχέμυθη, κάνε μια δοκιμή και πήγαινε
Το να είναι μπαμπάτσικη δεν με πειράζει οι κοκαλιάρες δεν με αρέσουν και εδώ δεν έχουμε καλές αφέντρες ,η vida είναι ψηλή αλλά κόκκαλο και η Αριάδνη μόνο πόδια ούτε στράπ τίποτα
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Το να είναι μπαμπάτσικη δεν με πειράζει οι κοκαλιάρες δεν με αρέσουν και εδώ δεν έχουμε καλές αφέντρες ,η vida είναι ψηλή αλλά κόκκαλο και η Αριάδνη μόνο πόδια ούτε στράπ τίποτα
Καμία σχέση οι φωτογραφίες με την πραγματικότητα, πήγαινε δεν έχεις να χάσεις κάτι, 100 ευρώ
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Έλεος ,εμείς οι Θεσσαλονικείς δεν την τιμούμε όχι για τις υπηρεσίες της αλλά γιατί είναι κόκαλο ,άσχημο φάτσα γιαυτο και οημάσκα ,-ποια γυμναστήρια και παπαριες ?σε χάρισε κανένα 10 λεπτό για να πεις αυτά τα ψέματα ?κρατηστε τη κάτω και στείλτε καμία σοβαρή πάνω διότι εμείς ότι είδαμε είδαμε με δαύτη ,και τονίζω δεν μιλάω για τις υπηρεσίες που βέβαια είναι light αλλά για την εμφάνιση ,ααα αν είναι 1,75 εγώ είμαι 2,04
Δεν κάνει αυτή τίποτα η vida
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Ξέρει κανείς αν η μάγια επέστρεψε;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Δεν κάνει αυτή τίποτα η vida
Σίγουρα την έχεις επισκεφτεί; Για εμένα ήταν μακράν η καλύτερη συνεδρία που έχω κάνει. Επιπρόσθετα έχει ωραίο πρόσωπο και σώμα μοντέλου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Για πάρτυ μου η καλύτερη είναι η έρικα και στο γαμήσι που μου κάνει και στο fisting,μου έχωνε την μούρη μου στα κωλομέρια της ενω με είχε δεμένο αλλά θέλω να γνωρίσω και άλλη αφέντρα να με δένει χέρια πόδια και cbt ότι μου έχει κάνει η έρικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom