Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
844
Like
359
Πόντοι
26
Αν την γνωρίσεις και τα 100 γιουρο πολλα είναι ,βέβαια κανείς δεν ξέρει τι της ζήτησες
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Οι τιμές αυτές νομίζω ξεφεύγουν.... Η Isida Kara στο νήμα της αναφέρει ότι δουλεύει κανονικά και σήμερα 15/8. Νομίζω ότι είναι η καλύτερη επιλογή και ως Αφέντρα και ξεκάθαρα value for money..... τόσο γενικά....όσο και ειδικά για σήμερα που δύσκολα να βρεις αφέντρα να δουλευει.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ, πιο όμορφη και καλύτερη αφέντρα από την κυρία Vida Elevtheriadou δε νομίζω ότι θα συναντήσω ποτέ. Νούμερο 2 επιλογή είναι η επίσης όμορφη κυρία Θεανώ. Το κακό είναι ότι η κυρία Vida βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη και κατεβαίνει μόνο 2-3 φορές τον χρόνο.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Είναι υποκειμενικό για το ποια θεωρεί ο καθένας την καλύτερη. Τον θαυμασμό μου για την Ίσιδα τον έχω εκφράσει επανειλημμένα. Απλά στο συγκεκριμένο πόστ αναφέρω (όπως η Ίδια μας έχει πληροφορήσει στο νήμα της) ότι πραγματοποιεί κανονικά σέσσιον και σήμερα και γενικά όλες αυτές τις μέρες. Οπότε εφόσον ο φίλος ψάχνει για σέσσιον να το γνωρίζει...με την έννοια ότι λογικά αυτην την περίοδο οι περισσότερες αφέντρες απουσιάζουν.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486
Εγώ θα περιμένω τη Λόλα πάντως :smiling-face-with-heart-eyes:
 

akiss90

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Εγώ θα ήθελα αν είχε κανείς εμπειρία με μια Βιβή και τι γνώμη έχει τόσο για την εμφάνιση όσο και για τις υπηρεσίες.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Εγώ θα ήθελα αν είχε κανείς εμπειρία με μια Βιβή και τι γνώμη έχει τόσο για την εμφάνιση όσο και για τις υπηρεσίες.
Δεν έχω πάει με τη συγκεκριμένη αλλά με "επαγγελματίες" φέντρες από το facebook έχω πάει 2 φορές και τις 2 φορές ήταν χειρότερα από χάλια. Στην μία σταμάτησα το session στο 5λεπτο και στην άλλη δεν το ξεκίνησα καν.
Το κακό με τη 2η ήταν ότι η συνάντηση ήταν στο ξενοδοχείο και ήθελε να πάω εγώ πρώτα στο δωμάτιο και μετά να της στείλω τον αριθμό. Από φωτογραφίες περίμενα τουλάχιστον την Στικούδη και μου ήρθε μια μαντάμ με τα μίνια της, βαμμένη σαν καρνάβαλος, 1,60 και 75 κιλά να μου κάνει την σέξι αφέντρα.
Προσοχή στις συναντήσεις από το facebook, εγώ από την εμπειρία μου αυτό σε συμβουλεύω.
*Βέβαια από την άλλη από το facebook είχα συναντήσει μια κοπέλα που γούσταρε να δέρνει για την καύλα της και χωρίς χρήματα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Τι ακριβώς θα καταλάβει; Έληξε το hosting, και τι μ' αυτό; Άνετα ανανεώνεται. Το domain συνεχίζει να είναι ενεργό πάντως.
H Λόλα ειναι μα σοβαρή επαγγλματίας που προεσεχει καθε λεπτομέρεια, εάν σκοπευε να επιστρεψει το Σεπτέμβρη το site θα ήταν αννενεργό ; ;;;
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
H Λόλα ειναι μα σοβαρή επαγγλματίας που προεσεχει καθε λεπτομέρεια, εάν σκοπευε να επιστρεψει το Σεπτέμβρη το site θα ήταν αννενεργό ; ;;;
Γι' αυτό και απάντησα ότι το domain είναι up και όχι το hosting. Το να λήξει το hosting, δε μου λέει κάτι για τον επαγγελματισμό κάποιου, ειδικά την περίοδο του Αυγούστου, που σπανίως ασχολούνται άνθρωποι με αυτά.

Και για να το πάω κι ένα βήμα παραπέρα, ποιος μου λέει ότι δεν έχει πέσει λόγω violation Acceptable Use Policy του web host; Οι περισσότεροι web hosts δεν επιτρέπουν τέτοια sites, οπότε μέχρι να ξανανέβει, δεν ξέρουμε τι έχει παιχτεί. Account suspended σημαίνει 1002 πράγματα, από το "δεν έχω πληρώσει φιλοξενία" μέχρι το "υπάρχει violation του AUP ή των όρων χρήσης".

Και το πιο πιθανό, είναι το να υπάρξει violation του Acceptable Use Policy μεταξύ μας, καθώς ο πάροχος φιλοξενίας της έχει τον παρακάτω όρο:
  1. You may not use the Services to publish content or engage in activity that is illegal under applicable law, that is harmful to others, or that would subject the web host to liability, including, without limitation, in connection with any of the following, each of which is prohibited under this AUP:
    1. Disclosing sensitive personal information about others;
    2. Storing personal or sensitive information, including without limitation, "Protected Health Information" as defined under the U.S. Health Insurance Portability and Accountability Act (“HIPAA”);
    3. Phishing or engaging in identity theft;
    4. Distributing computer viruses, worms, Trojan horses or other malicious code;
    5. Promoting or facilitating prostitution or sex trafficking;
    6. Hosting ponzi or pyramid schemes, or websites that engage in unlawful or deceptive marketing practices;
    7. Hosting, distributing or linking to child sexual abuse material (CSAM) or content that is harmful to minors (CSAM will be suspended immediately without notice and reported to law enforcement or the National Center for Missing and Exploited Children);
    8. Engaging in the unlawful distribution of controlled substances, drug contraband or prescription medications (including without limitation, promotion, marketing, or sale of prescription medications without a valid prescription);
    9. Gambling;
    10. Promoting or facilitating violence or terrorist activities; or
    11. Infringing the intellectual property or other proprietary rights of others.
τα bold & italics δικά μου. Για ευνόητους λόγους, έχω αφαιρέσει το όνομα του web host από το κείμενο που παρατέθηκε. Και ναι, είτε αρέσει, είτε δεν αρέσει, το professional domination ΕΙΝΑΙ prostitution απέναντι στο νόμο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Εγώ κάτι είχα ακούσει ότι θα γυρίσει όπου να ναι η Λόλα
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
564
Κριτικές
26
Like
1.902
Πόντοι
2.476

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Γι' αυτό και απάντησα ότι το domain είναι up και όχι το hosting. Το να λήξει το hosting, δε μου λέει κάτι για τον επαγγελματισμό κάποιου, ειδικά την περίοδο του Αυγούστου, που σπανίως ασχολούνται άνθρωποι με αυτά.

Και για να το πάω κι ένα βήμα παραπέρα, ποιος μου λέει ότι δεν έχει πέσει λόγω violation Acceptable Use Policy του web host; Οι περισσότεροι web hosts δεν επιτρέπουν τέτοια sites, οπότε μέχρι να ξανανέβει, δεν ξέρουμε τι έχει παιχτεί. Account suspended σημαίνει 1002 πράγματα, από το "δεν έχω πληρώσει φιλοξενία" μέχρι το "υπάρχει violation του AUP ή των όρων χρήσης".

Και το πιο πιθανό, είναι το να υπάρξει violation του Acceptable Use Policy μεταξύ μας, καθώς ο πάροχος φιλοξενίας της έχει τον παρακάτω όρο:

τα bold & italics δικά μου. Για ευνόητους λόγους, έχω αφαιρέσει το όνομα του web host από το κείμενο που παρατέθηκε. Και ναι, είτε αρέσει, είτε δεν αρέσει, το professional domination ΕΙΝΑΙ prostitution απέναντι στο νόμο.
Καλά κοιτα όλοι θελουμε να δουμε παλι τη Λόλα και συντομα αλλά δεν κανουμε επιδειξη ημιμάθειας οπως εσυ. Αστο τωρα τοσα χρονια ειχε το site ενεργο και δεν ειχε πεσει και τωρα ξεχασε να το πληρωσει τωρα τη μαλωσε ο provider και αρες μαρες κουκουναρες . Χαλαρωσε οταν ειναι να επιστρεψει θα το γραψει και στο fetlife και θα δεις το site παλι ενεργό.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Καλά κοιτα όλοι θελουμε να δουμε παλι τη Λόλα και συντομα αλλά δεν κανουμε επιδειξη ημιμάθειας οπως εσυ. Αστο τωρα τοσα χρονια ειχε το site ενεργο και δεν ειχε πεσει και τωρα ξεχασε να το πληρωσει τωρα τη μαλωσε ο provider και αρες μαρες κουκουναρες . Χαλαρωσε οταν ειναι να επιστρεψει θα το γραψει και στο fetlife και θα δεις το site παλι ενεργό.
Τύπε, μάλλον έχεις μπερδέψει κάποια πράγματα, αναφέρθηκε ότι έπεσε το site, και απαντάω κάτι πολύ τυπικό, ότι το πακέτο φιλοξενίας της μπορεί να έκλεισε λόγω παραβίαση όρων χρήσης ή μη πληρωμής. ΝΑΙ, είναι υπαρκτό, ΝΑΙ, το έχουν οι 99,999% των παρόχων ιστοφιλοξενίας ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ, και ΝΑΙ, μπορούν και κλείνουν ιστοσελίδες που παραβιάζουν τους όρους αυτούς ή πληρωμής ΔΙΧΩΣ να σου πούνε κάτι παραπάνω, τους έχεις συμφωνήσει με την εγγραφή σου και την πληρωμή της υπηρεσίας, και συνήθως για μη πληρωμές, έχεις πάρει και 2-3 μέιλ από τον πάροχο.

Το τι ΑΚΡΙΒΩΣ έχει συμβεί, δεν μπορώ να το γνωρίζω, και δε με απασχολεί, τα ενδεχόμενα όμως να γίνει suspend ένα site είναι αυτά. Θες πιθανότητες, θες οτιδήποτε άλλο, τείνω προς το violation του acceptable use policy, το οποίο μπορεί να γίνει ανά πάσα ώρα και στιγμή, και συνήθως σου λένε έχεις 12/24 ώρες να το κλείσεις, αλλιώς στο κλείνουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom