Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81

Mistress_Angel_​

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Natalia Basakou από το Facebook. Την γνωρίζει κανείς?
Τη γνωριζω εγω
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Εχει κανεις λοιπον εμπειρια με τη Natalia Basakou? Εχει ωραιες φωτο στο fb αλλα με το τσιγκελι της βγαζεις πληροφοριες. Ξερει καποιος κατι περι εμφανισης, ηλικιας, χωρου κλπ?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Εχει κανεις λοιπον εμπειρια με τη Natalia Basakou? Εχει ωραιες φωτο στο fb αλλα με το τσιγκελι της βγαζεις πληροφοριες. Ξερει καποιος κατι περι εμφανισης, ηλικιας, χωρου κλπ?
Απο τις photos που εχει ζητημα 2-3 να ειναι δικες της , για δικους της λογους δε βαζει ουτε φωτο χωρις προσωπο που να τη δειχνουν. Ειναι γυρω στο 1,65 χωρις τακουνια , καρε μαλι μαυρο ηλικια 45+ γυμνασμενο σωμα, σεσσιον μονο σε ξενοδοχειο αμα θες και αλλες πληροφοριες στειλε p.m μιας και το να γραφει κανεις δημοσια εδω δεν εχει νοημα πια
 

Juicy_Jimi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Ανακάλυψα αυτό το προφίλ στο insta


Ζητάει 250/ώρα είναι ξένη.

Γνωρίζουμε κάτι?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81

Look_up

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα, πριν λίγα ποστ διάβασα ότι κάθε μία έχει το δικό της στυλ, ποια επαγγελματία θα προτείνατε να μπορει να είναι πιο amature το session που κάνει?
 

Look_up

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα, πριν λίγα ποστ διάβασα ότι κάθε μία έχει το δικό της στυλ, ποια επαγγελματία θα προτείνατε να μπορει να είναι πιο amature το session που κάνει?
Κάποιος που να εχει μια γνώμη?
 

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
51
Like
186
Πόντοι
0
Κάποιος που να εχει μια γνώμη?
Θα πρότεινα να το πάρεις κάπως ανάποδα...
Δες εσύ τι σου κάνει κλικ, προσπάθησε επικοινωνία και αποφασίζεις. Αν περιγράψεις αποτελεσματικά τι έχεις στο μυαλό σου θα σου πει και η εκάστοτε κυρία.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Καλησπέρα, πριν λίγα ποστ διάβασα ότι κάθε μία έχει το δικό της στυλ, ποια επαγγελματία θα προτείνατε να μπορει να είναι πιο amature το session που κάνει?
Ειναι πάντως λιγο γιουχου να λες ότι θες επαγγελματια που να ειναι amateur ! Μπας και θες να πεις ποια ειναι ισως καλυτερη επιλογή για καποιον πρωτάρη ;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Eπαγγελματίας πελάτης ψάχνει Ερασιτεχνη Επαγγελματία......
 

Look_up

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Ειναι πάντως λιγο γιουχου να λες ότι θες επαγγελματια που να ειναι amateur ! Μπας και θες να πεις ποια ειναι ισως καλυτερη επιλογή για καποιον πρωτάρη ;
Ναι δεν το έθεσα καθόλου σωστά, γιατί θα μπορούσε κάποιος να το ερμηνεύσει ως "αν μπορεί η αφέντρα να κάνει role playing amature γυναίκας που ψάχνετε σαν mistress", κάτι το οποίο θα με ενδιέφερε αλλά αυτό που ήθελα να πω στην πραγματικότητα είναι η αφέντρα να μην είναι σαν mistress star, αλλα με την έννοια της πιο friendly βιτσιόζικης εκδοχής.

Δηλαδή να κλείσεις session και να πας σε ενα χώρο που δεν θυμίζει dungeon και να συναντήσεις μια κυρία που δεν είναι έτοιμη για φωτογράφιση. Χωρίς να σημαίνει αυτό ότι ο χώρος θα είναι χάλια ή το ίδιο να ισχύει και για το ντύσιμο αυτής που θα συναντηθείς.
Υπάρχουν και απλά ντυσίματα που δεν χρειάζεται να σε παραπέμπτουν ότι εχω ραντεβού με "call girl" ή με αφέντρα ή πάω σε επαγγελματικό ραντεβού κτλ.

Ένα απλό καθημερινό ντύσιμο, με μία απλή καθημερινή αντιμετώπιση, σε ένα απλό ραντεβού που βλέπουμε πως θα εξελιχθεί...

Πόσες όμορφες γυναίκες βλέπουμε στο δρόμο που σε τραβάνε να τις κοιτάξεις χωρίς να είναι γυμνές? Λίγες θα μου πεις, ε αυτές τις λίγες περιγράφω


Ο λόγος που ρωτάω είναι γιατί εγώ αυτό που βλέπω είναι οτι η προσφορά που βρίσκεις στο νετ βαδίζει στη τυποποιημένη γνωστή χολιγουντιανή νόρμα και το ίδιο και ο τρόπος προσέγγισης, από κοντά προφανώς μπορεί να είναι διαφορετικά τα πράγματα, αλλά όταν όλοι "εκπαιδεύονται" σε αυτό, τότε αυτό ζητάνε ή αυτό προσφέρουν... Μπορεί και να κάνω λάθος... Τουλάχιστον αυτό καταλαβαίνω και δεν ψάχνω κάτι τέτοιο...

Έδωσα μια εικόνα τι λεω ή το εμπέλεξα χειρότερα?
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Καλησπέρα, πριν λίγα ποστ διάβασα ότι κάθε μία έχει το δικό της στυλ, ποια επαγγελματία θα προτείνατε να μπορει να είναι πιο amature το session που κάνει?
Eγώ καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοείς και βεβαίως ξέρω ποιά είναι η μοναδική με αυτά τα χαρακτηριστικά. Μιλάμε για sui generis κατάσταση.
Δυστυχώς για σένα - αλλά ευτυχώς γι' αυτή - διακοπάρει και φορτίζει μπαταρίες.
Και τις πέτρες να ρωτήσεις θα σου πουν!
 

Nutsitos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Like
36
Πόντοι
0
Αντικειμενικά όποιος έχει μάτια βλέπει, μην τρελαθούμε, δες την θεανώ και κάνε την σύγκριση με την ίσιδα στην φωτογραφία
Εγώ που εχω δει τη Θεανώ από κοντά για τα δικά μου γούστα είναι πιο όμορφη και εντυπωσιακή.

Όμως, δεν έχω δει από κοντά την Ίσιδα και οταν είχα δεί τη Θεανώ ήταν βάμενη.

Αν συγκρίνω φωτογραφίες που έχουν υποστεί επεξεργασία και υπάρχει βάψιμο, τότε η Θεανώ είναι πιο όμορφη, αλλά η Ίσιδα νομίζω ξεχωρίζεις στο διαφορετικό στυλ όπως ειπώθηκε, δηλαδή θα την δεις και πιο "τσαλακομένη", ενώ την Θεανώ δεν νομίζω να την δεις έτσι...

Αν και μια φορά την έχω δει πιο "χύμα", όπως και να το κάνουμε η γυναίκα είναι υπερπαραγωγή, δηλαδή δεν ξέρω αν μπορεί να μεταμορφωθεί σε κάτι λιγότερο από μια elegant κυρία, μόνο άμα τι δω με καμια φόρμα και φακιόλι ίσως αλλάξει αυτό αλλά και πάλι δεν το νομίζω...
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Εγώ που εχω δει τη Θεανώ από κοντά για τα δικά μου γούστα είναι πιο όμορφη και εντυπωσιακή.

Όμως, δεν έχω δει από κοντά την Ίσιδα και οταν είχα δεί τη Θεανώ ήταν βάμενη.

Αν συγκρίνω φωτογραφίες που έχουν υποστεί επεξεργασία και υπάρχει βάψιμο, τότε η Θεανώ είναι πιο όμορφη, αλλά η Ίσιδα νομίζω ξεχωρίζεις στο διαφορετικό στυλ όπως ειπώθηκε, δηλαδή θα την δεις και πιο "τσαλακομένη", ενώ την Θεανώ δεν νομίζω να την δεις έτσι...

Αν και μια φορά την έχω δει πιο "χύμα", όπως και να το κάνουμε η γυναίκα είναι υπερπαραγωγή, δηλαδή δεν ξέρω αν μπορεί να μεταμορφωθεί σε κάτι λιγότερο από μια elegant κυρία, μόνο άμα τι δω με καμια φόρμα και φακιόλι ίσως αλλάξει αυτό αλλά και πάλι δεν το νομίζω...
Υπερπαραγωγή ειναι και η Ίσιδα. Αν θέλει σου κόβει την ανάσα στα 5 μέτρα. Αλλά το ατού της Ίσιδας δεν είναι μόνο η ομορφιά.. αλλά και το πόσο αυθεντικά αισθησιακή και καύλα είναι. Ακόμα και η φωνή της στο τηλέφωνο είναι ραδιοφωνική.... Δοκίμασε μια συνάντηση μαζί της και θα καταλάβεις τι εννοούμε όλοι όσοι πάνω κάτω τα ίδια προσπαθούμε να περιγράψουμε για αυτήν. Η γυναίκα είναι πόρωση.... Αν έχεις σκοπό να επισκεφθείς κάποια σου προτείνω Ισιδα δαγκωτό...δεν τελειώνει αν δεν σε (από)τελειώσει... θα με θυμηθείς :wink:
 

Nutsitos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Like
36
Πόντοι
0
Καθόλου άστοχο μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας αν η γυναίκα δεν είναι ωραία δεν πας, Θεανώ και έρικα είναι οι ομορφότερες

Δεν διαφωνώ με αυτο που λες, τουλάχιστον στις φωτό που βλέπω στο νετ, για τα δικά μου γούστα κ οπως το έχω στο μυαλό μου θα ήθελα να πάω σε όλες με την κάτωθι σειρά σε Θεανώ(πήγα), Όλγα(επικοινώνησα), Ίσιδα, Έρικα με την σειρά που της έβαλα και όχι απαραίτητα για την ομορφιά τους, αλλά για το στυλ τους, δηλαδή μία μουνάρα ξανθιά, ένα σκυλί μελαχρινό, μία πιο εναλλακτική και μία ανωμαλιάρα.

Αν όμως βάλεις στην εξίσωση το χαρακτήρα, τη προσέγγιση, τη χημεία, σίγουρα η σειρά μπορεί να αλλάξει.

Τώρα όμως που έχω πάει μόνο στη Θεανώ και το κριτήριο ηταν η ομορφιά και το επικοινωνιακό πριν πάω, παραμένει πρώτη, αλλά αν έβλεπα ακόμα καλύτερη προσέγγιση (χωρίς να υπολείπεται η Θεανώ σε κάτι) σε κάποιο τομέα, θα θυσίαζα λίγη ομορφιά και λέω λίγη γιατί και οι άλλες κυρίες δεν είναι αδιάφορες αλλά διαφορετικές.

Οπως επίσης επειδή δεν έχω δει απο κοντά τις άλλες κυρίες, μπορεί ας πούμε η Όλγα να μου φαινόταν πιο ωραία λόγο καμπυλών, η Ίσιδα λόγο petit, η Έρικα λόγο ανωμαλόφατσας αλλά η Θεανώ εχει μια ωραία φάτσα με μπλε μάτια που συνδιάζονται με ωραίο βλέμμα και ωραία σιλουέτα...

@LB Μπορεί να είναι υπερπαραγωγή και η Ίσιδα, απλά και πάλι άλλο στυλ.

Όλες να τις είχα στην σειρά φτιαγμένες αυτό που λέω είναι ότι με όλες θα ήθελα να πάω, αλλά αν έπρεπε να βάλω μια σειρά ή να διαλέξω μία.... ναι είναι δύσκολα τα πράγματα γιατί δεν μου αρέσει ενα στυλ, το ιδανικό θα ήταν με όλες ταυτόχρονα.

Προφανώς υπάρχουν και άλλες κυρίες ( λολα κτλ), απλά έβαλα αυτές για να μην με αυτοτιμωρό με την επιλογή, γιατί σκέψου μέσα σε ολα να έχεις και μια καβλα κοκκινομάλλα..
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
633
Πόντοι
81
Δεν διαφωνώ με αυτο που λες, τουλάχιστον στις φωτό που βλέπω στο νετ, για τα δικά μου γούστα κ οπως το έχω στο μυαλό μου θα ήθελα να πάω σε όλες με την κάτωθι σειρά σε Θεανώ(πήγα), Όλγα(επικοινώνησα), Ίσιδα, Έρικα με την σειρά που της έβαλα και όχι απαραίτητα για την ομορφιά τους, αλλά για το στυλ τους, δηλαδή μία μουνάρα ξανθιά, ένα σκυλί μελαχρινό, μία πιο εναλλακτική και μία ανωμαλιάρα.

Αν όμως βάλεις στην εξίσωση το χαρακτήρα, τη προσέγγιση, τη χημεία, σίγουρα η σειρά μπορεί να αλλάξει.

Τώρα όμως που έχω πάει μόνο στη Θεανώ και το κριτήριο ηταν η ομορφιά και το επικοινωνιακό πριν πάω, παραμένει πρώτη, αλλά αν έβλεπα ακόμα καλύτερη προσέγγιση (χωρίς να υπολείπεται η Θεανώ σε κάτι) σε κάποιο τομέα, θα θυσίαζα λίγη ομορφιά και λέω λίγη γιατί και οι άλλες κυρίες δεν είναι αδιάφορες αλλά διαφορετικές.

Οπως επίσης επειδή δεν έχω δει απο κοντά τις άλλες κυρίες, μπορεί ας πούμε η Όλγα να μου φαινόταν πιο ωραία λόγο καμπυλών, η Ίσιδα λόγο petit, η Έρικα λόγο ανωμαλόφατσας αλλά η Θεανώ εχει μια ωραία φάτσα με μπλε μάτια που συνδιάζονται με ωραίο βλέμμα και ωραία σιλουέτα...

@LB Μπορεί να είναι υπερπαραγωγή και η Ίσιδα, απλά και πάλι άλλο στυλ.

Όλες να τις είχα στην σειρά φτιαγμένες αυτό που λέω είναι ότι με όλες θα ήθελα να πάω, αλλά αν έπρεπε να βάλω μια σειρά ή να διαλέξω μία.... ναι είναι δύσκολα τα πράγματα γιατί δεν μου αρέσει ενα στυλ, το ιδανικό θα ήταν με όλες ταυτόχρονα.

Προφανώς υπάρχουν και άλλες κυρίες ( λολα κτλ), απλά έβαλα αυτές για να μην με αυτοτιμωρό με την επιλογή, γιατί σκέψου μέσα σε ολα να έχεις και μια καβλα κοκκινομάλλα..
Δεν έχει καμια σημασία ποια ειναι πιο ομορφη, σημασία έχει η χημεία. Καταρχήν την πρώτη φορά και εξίσου σημαντικό, μετα απο κάποιο καιρο που αποκτάς οικειοτητα, αυτό μερικές φορές βγαίνει σε καλό και απογειώνει τη φαση και κάποιες άλλες την κάνει λιγο πιο χλιαρή.
Πιστεύω ότι την πρώτη φορά που πάει κάποιος σε σεσσιον, ειναι σημαντικό το να του αρεςει εμφανισιακα η κυρία, βοηθάει στην ψυχολογία και στη χαλαρωση, μετα ειναι πιο σημαντικά τα υπόλοιπα.
Επίσης, το να κάνουμε poll δεν ξέρω τι σημασία έχει(καλο ειναι ως καβλαντα, αλλά απο εκεί και πέρα, ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του, οι οποίες έχουν να κάνουν και με τυχαία γεγονότα).
Απο τις προαναφερθείσες έχω βρεθεί με Θεανώ, Λολα και Ισιδα, αρκετες φορές με την καθεμία και πέρασα πολύ καλα τις περισσότερες φορες με ολες, όποτε μόνο καλα λόγια έχω να πω, τα όποια αρνητικά τα κρατάω για μένα και για τις ίδιες, γιατί συνέβησαν μεμονωμένα και δεν αφορούν το φόρουμ.
Το τελευταίο που έχω να πω, ειναι ότι το σημαντικοτερο ίσως στις συνευρέσεις ειναι η διάθεση(σε όλους τους τομεις), οι συγκεκριμένες κοπέλες ξέρουν να σε κάνουν να περάσεις καλα(και παραπάνω), αν κάποιος ειναι χαλαρός και έχει τη διάθεση να αφεθεί.
 

Nutsitos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Like
36
Πόντοι
0
Έτσι, το καλύτερο poll θα ήταν να στο κάνουν οι ίδιες ταυτόχρονα ή ετεροχρονισμένα δίνω και ιδέες... Να πράττουν ανάλογα με το τι λες χαχαχα
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Ναι δεν το έθεσα καθόλου σωστά, γιατί θα μπορούσε κάποιος να το ερμηνεύσει ως "αν μπορεί η αφέντρα να κάνει role playing amature γυναίκας που ψάχνετε σαν mistress", κάτι το οποίο θα με ενδιέφερε αλλά αυτό που ήθελα να πω στην πραγματικότητα είναι η αφέντρα να μην είναι σαν mistress star, αλλα με την έννοια της πιο friendly βιτσιόζικης εκδοχής.

Δηλαδή να κλείσεις session και να πας σε ενα χώρο που δεν θυμίζει dungeon και να συναντήσεις μια κυρία που δεν είναι έτοιμη για φωτογράφιση. Χωρίς να σημαίνει αυτό ότι ο χώρος θα είναι χάλια ή το ίδιο να ισχύει και για το ντύσιμο αυτής που θα συναντηθείς.
Υπάρχουν και απλά ντυσίματα που δεν χρειάζεται να σε παραπέμπτουν ότι εχω ραντεβού με "call girl" ή με αφέντρα ή πάω σε επαγγελματικό ραντεβού κτλ.

Ένα απλό καθημερινό ντύσιμο, με μία απλή καθημερινή αντιμετώπιση, σε ένα απλό ραντεβού που βλέπουμε πως θα εξελιχθεί...

Πόσες όμορφες γυναίκες βλέπουμε στο δρόμο που σε τραβάνε να τις κοιτάξεις χωρίς να είναι γυμνές? Λίγες θα μου πεις, ε αυτές τις λίγες περιγράφω


Ο λόγος που ρωτάω είναι γιατί εγώ αυτό που βλέπω είναι οτι η προσφορά που βρίσκεις στο νετ βαδίζει στη τυποποιημένη γνωστή χολιγουντιανή νόρμα και το ίδιο και ο τρόπος προσέγγισης, από κοντά προφανώς μπορεί να είναι διαφορετικά τα πράγματα, αλλά όταν όλοι "εκπαιδεύονται" σε αυτό, τότε αυτό ζητάνε ή αυτό προσφέρουν... Μπορεί και να κάνω λάθος... Τουλάχιστον αυτό καταλαβαίνω και δεν ψάχνω κάτι τέτοιο...

Έδωσα μια εικόνα τι λεω ή το εμπέλεξα χειρότερα?
Οχι δε το εκανες χειροτερο αλλά νομιζω ετσι ακριβως οπως το φανταζεσαι δεν υπαρχει κάτι και εάν υπαρχει πχ καποιες <<Αφεντρες του facebook>> εχει ρισκο. Περισσοτερες πιθανοτητες να φας παλτο παρά να περάσεις καλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom