Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
163
Like
347
Πόντοι
21
Γνωρίζει κάποιος αν είναι ενεργή η Νέμεσις?
 

nickred1992

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Ανακάλυψα αυτό το προφίλ στο insta


Ζητάει 250/ώρα είναι ξένη.

Γνωρίζουμε κάτι?
Τελικά έχουμε μάθει κάτι για την συγκεκριμένη?
 

Iasonas81

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2016
Μηνύματα
24
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, γνωριμία με Goddess Dia, νέα, όμορφη κοπέλα, μικρόσωμη με piercing στον αφαλό, όμορφα πατουσάκια, απλή και ουσιαστική. Φαίνεται να απολαμβάνει αυτό που κάνει και να το ζει πραγματικά. Τη συνιστώ για soft καταστάσεις (δεν δοκίμασα κάτι παραπάνω από ποδολαγνεία- soft domination) και για όσους αρέσκονται σε νέες, "amateur" αφέντρες.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Τελικά έχουμε μάθει κάτι για την συγκεκριμένη?
Ναι έχουμε μαθει ψάχνει για κοροϊδα !!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα παιδιά, γνωριμία με Goddess Dia, νέα, όμορφη κοπέλα, μικρόσωμη με piercing στον αφαλό, όμορφα πατουσάκια, απλή και ουσιαστική. Φαίνεται να απολαμβάνει αυτό που κάνει και να το ζει πραγματικά. Τη συνιστώ για soft καταστάσεις (δεν δοκίμασα κάτι παραπάνω από ποδολαγνεία- soft domination) και για όσους αρέσκονται σε νέες, "amateur" αφέντρες.
Ποσο πήγε η ταρίφα και πόσο κράτησε ; Οταν λες μικροσωμη το 1,60 το περνάει ή μπά ;
 

nickred1992

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
Ναι έχουμε μαθει ψάχνει για κοροϊδα !!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποσο πήγε η ταρίφα και πόσο κράτησε ; Οταν λες μικροσωμη το 1,60 το περνάει ή μπά ;
Το λες λόγο εμπειρίας με την συγκεκριμένη η λόγο για τα χρήματα που ζητάει?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Το λες λόγο εμπειρίας με την συγκεκριμένη η λόγο για τα χρήματα που ζητάει?
ΝΑ στο θεσω λίγο διαφορετικά ; Εσυ εχεις δοκιμάσει ολες τις υπολοιπες που κατά καιρους αναφέρονται εδω με ταριφες απο 80-130 και θες να πας σε καποια άλλη για αλλαγή ; Εάν ναι τράβα εσύ να μας πεις και εμάς !!!! Δε νομίζω να βρεις εδω μεσα πολλους πρόθυμους να σκασουν 250 ειδικά για αυτή. Εδω η Λόλα που ήταν κορυφαια χρεωνε 130 και θα δωσουμε 250 στην Ουκρανέζα ;;; Πως μας κόβεις ;
 

nickred1992

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Like
8
Πόντοι
0
ΝΑ στο θεσω λίγο διαφορετικά ; Εσυ εχεις δοκιμάσει ολες τις υπολοιπες που κατά καιρους αναφέρονται εδω με ταριφες απο 80-130 και θες να πας σε καποια άλλη για αλλαγή ; Εάν ναι τράβα εσύ να μας πεις και εμάς !!!! Δε νομίζω να βρεις εδω μεσα πολλους πρόθυμους να σκασουν 250 ειδικά για αυτή. Εδω η Λόλα που ήταν κορυφαια χρεωνε 130 και θα δωσουμε 250 στην Ουκρανέζα ;;; Πως μας κόβεις ;
Ναι έχεις δίκιο έτσι όπως το λες.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Καλησπέρα ποια είναι πιο καλή στο αυταρχικο ? Στείλτε π.μ
Προσωπικά θα σου πρότεινα Ίσιδα Καρά χωρίς δεύτερη σκέψη! Κορυφαία!Έχει και ενεργό προφίλ εδώ αν θες για μια πρώτη επικοινωνία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Carlitos feet lover

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2023
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Υπερπαραγωγή ειναι και η Ίσιδα. Αν θέλει σου κόβει την ανάσα στα 5 μέτρα. Αλλά το ατού της Ίσιδας δεν είναι μόνο η ομορφιά.. αλλά και το πόσο αυθεντικά αισθησιακή και καύλα είναι. Ακόμα και η φωνή της στο τηλέφωνο είναι ραδιοφωνική.... Δοκίμασε μια συνάντηση μαζί της και θα καταλάβεις τι εννοούμε όλοι όσοι πάνω κάτω τα ίδια προσπαθούμε να περιγράψουμε για αυτήν. Η γυναίκα είναι πόρωση.... Αν έχεις σκοπό να επισκεφθείς κάποια σου προτείνω Ισιδα δαγκωτό...δεν τελειώνει αν δεν σε (από)τελειώσει... θα με θυμηθείς :wink:
Φίλε δεν έχω συναντήσει την κυρία Ισιδα ακόμα αλλά μου φαίνεται πολύ εντυπωσιακή και από αυτά που γράφει εδώ μέσα μου φαίνεται ότι είναι τυπαρα και μόνο και μόνο επειδή λείπω σεζόν δεν έχω επικοινωνήσει μαζί της ακόμα.
Περιμένω μόλις γυρίσω θα πάω καρφί με αυτά που έχω διαβάσει.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
564
Κριτικές
26
Like
1.902
Πόντοι
2.476
Καλησπέρα παιδιά, γνωριμία με Goddess Dia, νέα, όμορφη κοπέλα, μικρόσωμη με piercing στον αφαλό, όμορφα πατουσάκια, απλή και ουσιαστική. Φαίνεται να απολαμβάνει αυτό που κάνει και να το ζει πραγματικά. Τη συνιστώ για soft καταστάσεις (δεν δοκίμασα κάτι παραπάνω από ποδολαγνεία- soft domination) και για όσους αρέσκονται σε νέες, "amateur" αφέντρες.
Που βρίσκουμε φωτό αγγελία κλπ ?
 

goddess_dia

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
54
Πόντοι
0
Που βρίσκουμε φωτό αγγελία κλπ ?
Έχω λινκ στο προφίλ μου που θα σε κατατοπίσει στο Instagram, fetlife κ.α. που έχω γενικά αρκετές φωτογραφιες.. όχι αγγελία όμως! Ότι πληροφορίες θέλεις στα μηνυματα!
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
163
Like
347
Πόντοι
21
Καλησπέρα ποια είναι πιο καλή στο αυταρχικο ? Στείλτε π.μ
Όλες καλές είναι γιατί το θέμα είναι υποκειμενικό (εξαρτάται τι αρέσει στον καθένα μας)....
Από την εμπειρία μου όμως έχω να πω ότι η ΙΣΙΔΑ είναι αυτό που λέμε ΕΛΒΕΤΙΚΟΣ ΣΟΥΓΙΑΣ......!!!!!!
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.594
Πόντοι
486
Mira May πλέον ζητάει 350 για ινκολ και 450 για αουτκολ. Άλλο ένα αρπαχτικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom