Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Με πέθανες
Ευτυχώς που υπάρχει και το μακιγιάζ , και κάνουν τόσο, όσο χρειάζεται η καθεμία....

Πάνε και ζηλεύουν κωλους Βυζια χείλη, μυαλα ούτε καν.....

Έως 25 Ιουλίου θα βρίσκεται μαζί μας εδώ στην Αθήνα, μια κυρία που σίγουρα θα θέλετε να την λατρέψετε.

Αφεντρα Άρτεμις
Και Ισιδα Καρρά
Σε διπλά σεσσιον στην Αθήνα από αύριο έως 25 Ιουλίου.

Και επειδή έχει πολύ ζέστη και πρέπει όλοι να σβήσουν τις εξάψεις τους....
Τα διπλά ραντεβού θα είναι στα 150/h

Οι Συνεδρίες θα πραγματοποιούνται στον χώρο της κυρίας Άρτεμις στο κέντρο της Αθήνας , ή σε ξενοδοχείο.

* Δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να είμαι σύντομα στην αγαπημένη μου πόλη Θεσσαλονίκη,
Θα βρίσκεται όμως η κυρία Άρτεμις για πρώτη φορά εκεί από 26 - 30 Ιουλίου...
Πια Άρτεμις την χοντρή;
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
προσωπικα δεν εχω διαπιστωση να εχει "κολλησει" καποιος τετοιο "ταμπελακι" σε αλλον οσον αφορα τα θετικα σχολια προς εσας. ειναι ομως ευλογο καποιος να θεωρησει κατι τετοιο απο τι στιγμη που καποια ατομα σχολιαζουν καθημερινος και αδιαλειπτος πανω σε ενα συγκεκριμενο προσωπο (χωρις να αναφερονται σε προσφατη συναντηση τους με το αναφερομενο ατομο). οποτε ακομα και αθελα του να προβαινει στη διαδικασια του promotion. το προβλημα σε αυτη την περιπτωση ειναι οτι μπορει απο τα συνεχομενα σχολια να χαθει καποια ενημερωση για καποια αλλη κυρια του χωρου (στην τελικη το φορουμ και το νημα ειναι προς ενημερωση υπηρεσιων και οχι προς προωθηση ατομων) ή ακομα και να μην υπαρχει καποια ενημερωση απλα γεμιζει ανουσιες σελιδες το νημα με αποτελεσμα καποια πληροφορια που υπαρχει σε προηγουμενη σελιδα του νηματος(η οποια θα μπορει να ενδιαφερει καποιο ατομο) να παει τοσο πισω ωστε να χαθει (ως γνωστον δεν ειναι ολοι εξικοιωμενη με το search στο site συν το ψαξε ψαξε μια μια σελιδα ειναι οντως κουραστικο). θεωρω οτι για να ερθει καποιος να δοκιμασει κατι ειδικα στο χωρο του bdsm θα πρεπει πρωτα να κανει την αναζητηση του και να μην πηγαινει στα τυφλα διοτι δεν μιλαμε για μια απλη επαφη με καποια εκδιδομενη οπου στην τελικη μπορει απλα να ηταν πεταμενα λεφτα αλλα μιλαμε για ποιο extreme-hardcore games οπου σε καποιο λαθος χειρισμο μπορει να προκαλεσουν και σοβαρες σωματικες βλαβες οποτε η χρηση του φορουμ εχει και αυτο το κομματι μεσα ετσι ωστε να αποφευγονται τετοιες περιπτωσεις.
Έρικα και θεανώ οι καλύτερες
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Μονόδρομος πλέον η θεανώ π σταμάτησαν η πήγαν εξωτερικό οι καλύτερες Έρικα και Αλεξάνδρα
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Απλά καλό θα ήταν να ανέφερες γνώμες και εμπειρίες από άλλες γιατί έκανες την παρουσία σου πριν ένα μήνα και όλα μα όλα τα μηνύματά σου αφορούν την κυρία Ίσιδα. Κάποιος κακοπροαίρετος θα μπορούσε να σε χαρακτηρίσει βαλτό, για αυτό σου το γράφω. Καλή συνέχεια.
Βαλτός και κάνει μπαμ
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Έως 25 Ιουλίου θα βρίσκεται μαζί μας εδώ στην Αθήνα, μια κυρία που σίγουρα θα θέλετε να την λατρέψετε.

Αφεντρα Άρτεμις
Και Ισιδα Καρρά
Σε διπλά σεσσιον στην Αθήνα από αύριο έως 25 Ιουλίου.

Και επειδή έχει πολύ ζέστη και πρέπει όλοι να σβήσουν τις εξάψεις τους....
Τα διπλά ραντεβού θα είναι στα 150/h

Οι Συνεδρίες θα πραγματοποιούνται στον χώρο της κυρίας Άρτεμις στο κέντρο της Αθήνας , ή σε ξενοδοχείο.

* Δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να είμαι σύντομα στην αγαπημένη μου πόλη Θεσσαλονίκη,
Θα βρίσκεται όμως η κυρία Άρτεμις για πρώτη φορά εκεί από 26 - 30 Ιουλίου...
Αυτή είχε δώσει συνέντευξη σε εφημερίδα στην εσπρεσσο όλα στα μανταλάκια εχεμύθεια 0 άσε που δεν βλέπετε
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Μονόδρομος πλέον η θεανώ π σταμάτησαν η πήγαν εξωτερικό οι καλύτερες Έρικα και Αλεξάνδρα
Δε νομίζω ότι η Ερικα σταμάτησε, μαλλον απολαμβάνει διακοπές διαρκείας αλλα σίγουρα δεν εχει αποσυρθει. Η Αλεξάνδρα ναι την έκανε για εξω και γιατί οχι αφου βρέθηκε καλος χορηγός
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Δε νομίζω ότι η Ερικα σταμάτησε, μαλλον απολαμβάνει διακοπές διαρκείας αλλα σίγουρα δεν εχει αποσυρθει. Η Αλεξάνδρα ναι την έκανε για εξω και γιατί οχι αφου βρέθηκε καλος χορηγός
Μακάρι να μην σταμάτησε ,ότι είναι διακοπές το ξέρω το αν θα φύγει για Λονδίνο δεν το γνωρίζω
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Δε νομίζω ότι η Ερικα σταμάτησε, μαλλον απολαμβάνει διακοπές διαρκείας αλλα σίγουρα δεν εχει αποσυρθει. Η Αλεξάνδρα ναι την έκανε για εξω και γιατί οχι αφου βρέθηκε καλος χορηγός
Έτσι ακριβώς
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
118
Like
332
Πόντοι
21
Αφού είναι δύσκολο να την πετύχεις, ποιά προτείνεις μετά την Έρικα?

Αφού είναι δύσκολο να την πετύχεις, ποιά προτείνεις μετά την Έρι

Δε νομίζω ότι η Ερικα σταμάτησε, μαλλον απολαμβάνει διακοπές διαρκείας αλλα σίγουρα δεν εχει αποσυρθει. Η Αλεξάνδρα ναι την έκανε για εξω και γιατί οχι αφου βρέθηκε καλος χορηγός
Το καλύτερο session έχω κάνει μαζί της ,ακούραστη στο pegging,μου έχει κάνει sounding,cbt το ζει ιδίως στα mind games ,μασάζ προστάτη που έλιωσα στην κυριολεξία και δεν το κάνει για τα φράγκα το γουστάρει
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Μακάρι να μην σταμάτησε ,ότι είναι διακοπές το ξέρω το αν θα φύγει για Λονδίνο δεν το γνωρίζω
Και να παει και ενα ταξιδι δεν ειναι κακό, οχι για μονιμη εγκατασταση δε θα παει χαλάρωσε :) Η Ερικα όταν αποφασιει να αποσυρθεί θεωρώ βέβαιο ότι θα το ανακοινωσει επίσημα. Αλλωστε με τα συν και τα πλην της αποτελει ένα μεγαλο κεφάλαιο της ελληνικης bdsm σκηνής και σιγουρα πρωτοπόρος του χωρου
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Και να παει και ενα ταξιδι δεν ειναι κακό, οχι για μονιμη εγκατασταση δε θα παει χαλάρωσε :) Η Ερικα όταν αποφασιει να αποσυρθεί θεωρώ βέβαιο ότι θα το ανακοινωσει επίσημα. Αλλωστε με τα συν και τα πλην της αποτελει ένα μεγαλο κεφάλαιο της ελληνικης bdsm σκηνής και σιγουρα πρωτοπόρος του χωρου
Εγώ πάλι πιστεύω πως όταν αποφασίσει να τα παρατήσει θα το κάνει όπως όλες χωρίς να το ανακοινώσει κάπου. Θεωρώ πως όταν σταματήσει επαγγελματικά θα κρατήσει κάποιους τακτικούς υποτακτικούς και θα ασχολείται με αυτούς.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Εγώ πάλι πιστεύω πως όταν αποφασίσει να τα παρατήσει θα το κάνει όπως όλες χωρίς να το ανακοινώσει κάπου. Θεωρώ πως όταν σταματήσει επαγγελματικά θα κρατήσει κάποιους τακτικούς υποτακτικούς και θα ασχολείται με αυτούς.

Και να παει και ενα ταξιδι δεν ειναι κακό, οχι για μονιμη εγκατασταση δε θα παει χαλάρωσε :) Η Ερικα όταν αποφασιει να αποσυρθεί θεωρώ βέβαιο ότι θα το ανακοινωσει επίσημα. Αλλωστε με τα συν και τα πλην της αποτελει ένα μεγαλο κεφάλαιο της ελληνικης bdsm σκηνής και σιγουρα πρωτοπόρος του χωρου
Αυτό πιστεύω και εγώ ότι θα το ανακοινώσει ,ξέρω ότι είναι στο εξοχικό της ,την πήρα χτες τηλέφωνο στο προσωπικό της και την ρώτησα αν θα πάει Λονδίνο και μου είπε ότι δεν θα πάει σύντομα και ότι θα επιστρέψει Αθήνα πόσο χάρηκα
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
42
Πόντοι
0
Παίζει κάποια άραγε που να μιλάει άπταιστα ισπανικά λατινικής Αμερικής; Να το δούμε το θεμα αν παίζει... Σι του με λο πιδε γιο με πορτο μπονιτο. Αν ξέρει κάποια τι είπα εδώ είμαι...
 

Greek_promo1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα, γνωρίζει κανείς αν κάνει συναντήσεις η mistress__angel_athens από Instagram?
 

Greek_promo1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Την είχα ρωτήσει και θέλει 150.
Φένεται αρκετά όμορφη στο πρόσωπο σε ένα στόρυ της και γενικά με αυτά που γράφει με έχει καυλώσει φουλ.Για τα πόδια της ειδικά χωρίς σχόλια επίπεδο champions league,το θέμα είναι στην πράξη τι κάνει όχι στο περιτύλιγμα για αυτό ρωτάω μήπως έχει βρεθεί κανείς να μας πει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom