Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Δεν τα έχω για πέταμα
Την Αρτεμις δεν την ξέρω, δεν την έχω συναντήσει. Στις 28/9 ανεβαίνει πάντως η Ίσιδα Θεσσαλονικη, η οποία είναι εξαιρετική σε όλα τα προγράμματα. Είναι πετιτ, όμορφη, αδύνατη με ωραίο σώμα (δεν είναι κόκκαλο αλλά δεν έχει και περιττά κιλά). Προτείνεται ανεπιφύλακτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Σίγουρα την έχεις επισκεφτεί; Για εμένα ήταν μακράν η καλύτερη συνεδρία που έχω κάνει. Επιπρόσθετα έχει ωραίο πρόσωπο και σώμα μοντέλου.
Εσύ τι λες? πολύ ψηλή αλλά μόνο για μαστίγιο κάνει και είναι κόκκαλο σκέτο
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Την Αρτεμις δεν την ξέρω, δεν την έχω συναντήσει. Στις 28/9 ανεβαίνει πάντως η Ίσιδα Θεσσαλονικη, η οποία είναι εξαιρετική σε όλα τα προγράμματα. Είναι πετιτ, όμορφη, αδύνατη με ωραίο σώμα (δεν είναι κόκκαλο αλλά δεν έχει και περιττά κιλά). Προτείνεται ανεπιφύλακτα.
πέφτει μεγάλο δούλεμα ,αφού η ίδια που λες έχει γράψει ότι συνεργάζεται με την άρτεμις ,εγώ θα πάω στην άρτεμις
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
856
Πόντοι
86
Ίσιδα καταπληκτική
Θέλω να ξαναπάω και σκέφτομαι και Για Έρικα
Αλλά η Ίσιδα δεν παίζεται
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Την Αρτεμις δεν την ξέρω, δεν την έχω συναντήσει. Στις 28/9 ανεβαίνει πάντως η Ίσιδα Θεσσαλονικη, η οποία είναι εξαιρετική σε όλα τα προγράμματα. Είναι πετιτ, όμορφη, αδύνατη με ωραίο σώμα (δεν είναι κόκκαλο αλλά δεν έχει και περιττά κιλά). Προτείνεται ανεπιφύλακτα.
Έως 25 Ιουλίου θα βρίσκεται μαζί μας εδώ στην Αθήνα, μια κυρία που σίγουρα θα θέλετε να την λατρέψετε.

Αφεντρα Άρτεμις
Και Ισιδα Καρρά
Σε διπλά σεσσιον στην Αθήνα από αύριο έως 25 Ιουλίου.

Και επειδή έχει πολύ ζέστη και πρέπει όλοι να σβήσουν τις εξάψεις τους....
Τα διπλά ραντεβού θα είναι στα 150/h

Οι Συνεδρίες θα πραγματοποιούνται στον χώρο της κυρίας Άρτεμις στο κέντρο της Αθήνας , ή σε ξενοδοχείο.

* Δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να είμαι σύντομα στην αγαπημένη μου πόλη Θεσσαλονίκη,
Θα βρίσκεται όμως η κυρία Άρτεμις για πρώτη φορά εκεί από 26 - 30 Ιουλίου...

ρώτησε την ίδια αυτή τα έχει γράψει
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
πέφτει μεγάλο δούλεμα ,αφού η ίδια που λες έχει γράψει ότι συνεργάζεται με την άρτεμις ,εγώ θα πάω στην άρτεμις

Ίσιδα καταπληκτική
Θέλω να ξαναπάω και σκέφτομαι και Για Έρικα
Αλλά η Ίσιδα δεν παίζεται
Την ερίκα την ξέρω η καλύτερη αφέντρα αλλά μας έχει ξεχάσει αλλά έρχεται η άρτεμις δεν την ξέρω αλλά θα πάω είναι μπαμπάτσικη στις φωτογραφίες οπότε πάω στην άρτεμις
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
πέφτει μεγάλο δούλεμα ,αφού η ίδια που λες έχει γράψει ότι συνεργάζεται με την άρτεμις ,εγώ θα πάω στην άρτεμις
Το μονο που ανεφερα είναι οτι δεν εχω εμπειρία με την αρτεμις και προτεινα την Ισιδα ως επιλογή. Το που θα πας είναι δική σου επιλογή και σου εύχομαι να περάσεις και καλά. (Ήδη προηγουμένως σε ανάρτηση σου απέρριψες την Vida , την οποία προσωπικά θεωρώ αξιοπρεπή επιλογή και εχώ γραψει και σχόλιο για αυτήν στο νήμα για την Θεσσαλονικη). Προσωπικά δεν γνωρίζω άλλες αφέντρες στη Θεσσαλονικη. Το δούλεμα δεν ξέρω που ακριβως κολλάει... Αλλά οκ. Επίσης η Έρικα είναι εξαιρετική επιλογή... και μακάρι να ανέβει σύντομα και αυτη.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
144
Πόντοι
1
Το μονο που ανεφερα είναι οτι δεν εχω εμπειρία με την αρτεμις και προτεινα την Ισιδα ως επιλογή. Το που θα πας είναι δική σου επιλογή και σου εύχομαι να περάσεις και καλά. (Ήδη προηγουμένως σε ανάτρηση σου απέρριψες την Vida , την οποία προσωπικά θεωρώ αξιοπρεπή επιλογή και εχώ γραψει και σχόλιο για αυτήν στο νήμα για την Θεσσαλονικη). Προσωπικά δεν γνωρίζω άλλες αφέντρες στη Θεσσαλονικη. Το δούλεμα δεν ξέρω που ακριβως κολλάει... Αλλά οκ
η vida μπορεί να έχει σώμα μοντέλου αλλά είναι κόκκαλο και πολύ λάιτ ,ούτε στράπ ξέρει να κάνει αλλά είναι η πιο ψηλή αφέντρα που έχω γνωρίσει, μέχρι εκεί,την ίσιδα δεν την ξέρω αλλά μπουνταλάς δεν είμαι
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
η vida μπορεί να έχει σώμα μοντέλου αλλά είναι κόκκαλο και πολύ λάιτ ,ούτε στράπ ξέρει να κάνει αλλά είναι η πιο ψηλή αφέντρα που έχω γνωρίσει, μέχρι εκεί,την ίσιδα δεν την ξέρω αλλά μπουνταλάς δεν είμαι
Ο καθένας σχηματίζει την άποψη του απο τις εμπειρίες του και πηγαίνει εκεί που πιστεύει ότι περνάει καλύτερα!
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Εσύ τι λες? πολύ ψηλή αλλά μόνο για μαστίγιο κάνει και είναι κόκκαλο σκέτο
Τι να σου πω, γούστα είναι αυτά μιας και για εμένα είναι κουκλάρα, εσένα μάλλον σου αρέσουν οι σιτεμένες και οι παχουλές...
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
πέφτει μεγάλο δούλεμα ,αφού η ίδια που λες έχει γράψει ότι συνεργάζεται με την άρτεμις ,εγώ θα πάω στην άρτεμις
Πήγαινε στο έγραψα και μετά γράψε μας τις εντυπώσεις σου και δεν πέφτει κανένα δούλεμα
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Τι να σου πω, γούστα είναι αυτά μιας και για εμένα είναι κουκλάρα, εσένα μάλλον σου αρέσουν οι σιτεμένες και οι παχουλές...
Μα γράφει ότι έχει πάει στην έρικα που δεν είναι χοντρή αλλά συμφωνώ γούστα είναι
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Η vida ξαναέρχεται Αθήνα και συνεργάζεται με την αδάμη το μεγαλύτερο παρατράγουδο
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Τι να σου πω, γούστα είναι αυτά μιας και για εμένα είναι κουκλάρα, εσένα μάλλον σου αρέσουν οι σιτεμένες και οι παχουλές...
σε ποιες αναφερεσαι σαν "σιτεμενες" και "παχουλες"? αν αναφερεσαι στην Αρτεμις δεν την εχω δει προσωπικα οποτε δεν μπορω να γνωριζω, αλλα μιας και το ατομο στο οποιο απαντας εχει πει οτι εχει συναντησει και την Ερικα ελπιζω να μην την βαζεις σε αυτη την κατηγορια γιατι ουτε σιτεμενη ειναι ουτε χοντρη (μια χαρα κορμαρα εχει). επισης για να λεμε και του στραβου το δικιο και η Ισιδα και η Vida ειναι και οι δυο 40+
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
σε ποιες αναφερεσαι σαν "σιτεμενες" και "παχουλες"? αν αναφερεσαι στην Αρτεμις δεν την εχω δει προσωπικα οποτε δεν μπορω να γνωριζω, αλλα μιας και το ατομο στο οποιο απαντας εχει πει οτι εχει συναντησει και την Ερικα ελπιζω να μην την βαζεις σε αυτη την κατηγορια γιατι ουτε σιτεμενη ειναι ουτε χοντρη (μια χαρα κορμαρα εχει). επισης για να λεμε και του στραβου το δικιο και η Ισιδα και η Vida ειναι και οι δυο 40+
Καλύτερα να μην σου απαντήσω γιατί δεν έχω όρεξη για άλλες 20 σελίδες ξεκατινιάσματος...
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Καλύτερα να μην σου απαντήσω γιατί δεν έχω όρεξη για άλλες 20 σελίδες ξεκατινιάσματος...
οποτε το να λες αερολογιες αλλα να μην μπορεις να τις υποστηριξεις ειναι η αποφυγη ξεκατινιασματος οκ !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom