Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Τι λέει βρε παιδιά αυτό?
Η κυρά της τα ξέρει αυτά που λέει και κάνει?
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Λοιπόν, επειδή έχω όρεξη σήμερα, αναζητείται αγάμητη Αφέντρα άνω της 5ετίας, με ωραίο, σφιχτό, αποτριχωμένο, μωρουδίστικο, αιδοίον, με ζουμερή κλειτορίδα, για αχαλίνωτο σεξ, και ξαράχνιασμα επί μίας ολόκληρης νυκτός. Προσφέρεται αμοιβή αναλόγως ποιότητας, σφιχτότητας, και προσόντων. Σε περίπτωση που βρίσκεται Αθήνα, καλύπτω και αερομεταφορά, αρκεί να έρθει με λευκό υποκάμισσο, μαύρη πένσιλ φούστα, σωστά εσώρουχα, δαντελένια, κομψές γόβες στιλέτο, και απαραιτήτως μαύρες ζαρτιέρες παρέα με τις σχετικές κάλτσες.
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Και τα ξέρει και τα βλέπει πρώτη απ' όλους.εξ άλλου δε θα φορούσα το κολάρο της αν δεν με θεωρούσε αξία να το φοράω mistress isida karra.ξερει πως δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ να την εκθέσω η να μην την υπερασπιστώ όταν νιώθω ότι προσβάλλεται η εκτίθεται η εικόνα της.και είναι αφέντρα μου όχι κυρά μου
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.125
Πόντοι
206
Καλα, δεν βγαίνετε για ενα καφέ εξω να τα πείτε?
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Λοιπόν, επειδή έχω όρεξη σήμερα, αναζητείται αγάμητη Αφέντρα άνω της 5ετίας, με ωραίο, σφιχτό, αποτριχωμένο, μωρουδίστικο, αιδοίον, με ζουμερή κλειτορίδα, για αχαλίνωτο σεξ, και ξαράχνιασμα επί μίας ολόκληρης νυκτός. Προσφέρεται αμοιβή αναλόγως ποιότητας, σφιχτότητας, και προσόντων. Σε περίπτωση που βρίσκεται Αθήνα, καλύπτω και αερομεταφορά, αρκεί να έρθει με λευκό υποκάμισσο, μαύρη πένσιλ φούστα, σωστά εσώρουχα, δαντελένια, κομψές γόβες στιλέτο, και απαραιτήτως μαύρες ζαρτιέρες παρέα με τις σχετικές κάλτσες.
Οι γόβες μου λείπουν.... Κάτω από 5000 δεν δέχομαι όμως.
Αλλιώς θα πάμε μονο για πίτσα μπάλα και καράτε
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Οι γόβες μου λείπουν.... Κάτω από 5000 δεν δέχομαι όμως.
Αλλιώς θα πάμε μονο για πίτσα μπάλα και καράτε
Δώσε μου νούμερο, και όλο και κάποια γόβα θα βρούμε, διάολε, μία Ερμού σε σας, μία Προξένου Κορομηλά και μία Μητροπόλεως εδώ, όλο και κάτι θα βρω που να βάζει το ποδαράκι σου άνετα... Στην τελική, θα σου πάρουμε μια Λουμπουτέν, έτσι για να σου μείνει και κάτι!

5000;;; Αλμυρή τιμούλα, θα χρειαστεί να ελεγχθεί το αιδοίον εις βάθος για τη σφιχτότητα και τη σφριγυλότητά του. Παρακαλώ όπως στηθεί δημοσίως γυναικολογική καρέκλα και θα έρθω με δυναμό και σχετικά σφαιρίδια και βαράκια για να μετρήσουμε πόσο σφιχτό είναι.

Όσον αφορά την πίτσα και την μπάλα, αυτά τα κάνουμε και πριν, και μετά την πράξη.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Δώσε μου νούμερο, και όλο και κάποια γόβα θα βρούμε, διάολε, μία Ερμού σε σας, μία Προξένου Κορομηλά και μία Μητροπόλεως εδώ, όλο και κάτι θα βρω που να βάζει το ποδαράκι σου άνετα... Στην τελική, θα σου πάρουμε μια Λουμπουτέν, έτσι για να σου μείνει και κάτι!

5000;;; Αλμυρή τιμούλα, θα χρειαστεί να ελεγχθεί το αιδοίον εις βάθος για τη σφιχτότητα και τη σφριγυλότητά του. Παρακαλώ όπως στηθεί δημοσίως γυναικολογική καρέκλα και θα έρθω με δυναμό και σχετικά σφαιρίδια και βαράκια για να μετρήσουμε πόσο σφιχτό είναι.

Όσον αφορά την πίτσα και την μπάλα, αυτά τα κάνουμε και πριν, και μετά την πράξη.
33-34 ψάξε ψάξε δεν θα το βρεις....
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Νομίζω πως πρέπει να επαναφέρουμε το νήμα στον αρχικό του σκοπό.
Μπορούμε να φτιάξουμε άλλο νήμα..
" η σκλάβα α κοίτα με τα πάθη της"......








Αθήνα λοιπόν :

Εκτός από διπλά σεσσιον με την αγαπημένη μας κυρία Ερρικα ....
Η κυρία Νέμεσις μαζί μας
IMG-67c6ad73b6551090d07bca5ae59f28f3-V.jpg
Φωτια και η Goddess Nemesis... Με φανταζομαι ηδη σε διπλο...
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Φιστ από στρουμφακι?
Α, δεν ξέρω, βγαίνεις και σε μπλε απόχρωση; Γιατί προσωπικά δε δέχομαι φισταρίσματα, μόνο κάνω. Ξέρω, ξέρω, άτιμος Master, όλα τα θέλει δικά του. :2funny:

Αλλά οκ, άμα θέλεις να φιστάρεις, να σου βρούμε πρόθυμη τρυπούλα ή τρυπούλες να βάλεις τα χεράκια σου μέσα, χατήρι δε χαλάω εγώ.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Α, δεν ξέρω, βγαίνεις και σε μπλε απόχρωση; Γιατί προσωπικά δε δέχομαι φισταρίσματα, μόνο κάνω. Ξέρω, ξέρω, άτιμος Master, όλα τα θέλει δικά του. :2funny:

Αλλά οκ, άμα θέλεις να φιστάρεις, να σου βρούμε πρόθυμη τρυπούλα ή τρυπούλες να βάλεις τα χεράκια σου μέσα, χατήρι δε χαλάω εγώ.
Εάν δεν φισταρω ψυχαρα μου και δεν στραποναρω πως θα χυσω και εγώ? Όχι μόνο την πάρτη σας.....
Ελα σε λέω τρελα......
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Εάν δεν φισταρω ψυχαρα μου και δεν στραποναρω πως θα χυσω και εγώ? Όχι μόνο την πάρτη σας.....
Ελα σε λέω τρελα......
Είπαμε, θα σου βρούμε πρόθυμες τρυπούλες να τις ανοίξεις καλά καλά, αν είναι να χύσεις και να το απολαύσεις, να τις ξεσκίσεις
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Και τα ξέρει και τα βλέπει πρώτη απ' όλους.εξ άλλου δε θα φορούσα το κολάρο της αν δεν με θεωρούσε αξία να το φοράω mistress isida karra.ξερει πως δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ να την εκθέσω η να μην την υπερασπιστώ όταν νιώθω ότι προσβάλλεται η εκτίθεται η εικόνα της.και είναι αφέντρα μου όχι κυρά μου
Εγώ ξέρω πως τελευταίο χρόνο έχεις αλλάξει πιο πολλά κολάρα από βρακάκια....
Φεύγεις απο εκεί επειδή δεν ειχες δουλειά, περασες από λιμιτ απ και ήσουν ασυνήθιστα ασυνεπής, μετά παρακαλουσες άλλες ανεξάρτητες αφέντρες σαν αδέσποτο, απο εμένα ζητησες να σου βάλω κολάρο.. και τώρα μας εμφανίζεσαι πάλι με κολάρο?
Ζήσε με τα φανταστικά σου κολαρα ,φόρεσε τα και όλα στο λαιμό σου να λαμπεις και πιάσε τον ρυθμό.
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω πως τελευταίο χρόνο έχεις αλλάξει πιο πολλά κολάρα από βρακάκια....
Φεύγεις απο εκεί επειδή δεν ειχες δουλειά, περασες από λιμιτ απ και ήσουν ασυνήθιστα ασυνεπής, μετά παρακαλουσες άλλες ανεξάρτητες αφέντρες σαν αδέσποτο, απο εμένα ζητησες να σου βάλω κολάρο.. και τώρα μας εμφανίζεσαι πάλι με κολάρο?
Ζήσε με τα φανταστικά σου κολαρα ,φόρεσε τα και όλα στο λαιμό σου να λαμπεις και πιάσε τον ρυθμό.
Δεν παρακάλεσα κανέναν κι από εσένα δε ζήτησα κολάρο, εσύ με πήρες να συνεργαστούμε αν θυμάσαι...
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Δεν παρακάλεσα κανέναν κι από εσένα δε ζήτησα κολάρο, εσύ με πήρες να συνεργαστούμε αν θυμάσαι...
Κι όσο για την ασυνέπεια σίγουρα δε γίνεται να ξέρεις τι γινόταν στο underground γιατί μετά από λίγο σε έδιωξε η Αλεξανδρα
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω πως τελευταίο χρόνο έχεις αλλάξει πιο πολλά κολάρα από βρακάκια....
Φεύγεις απο εκεί επειδή δεν ειχες δουλειά, περασες από λιμιτ απ και ήσουν ασυνήθιστα ασυνεπής, μετά παρακαλουσες άλλες ανεξάρτητες αφέντρες σαν αδέσποτο, απο εμένα ζητησες να σου βάλω κολάρο.. και τώρα μας εμφανίζεσαι πάλι με κολάρο?
Ζήσε με τα φανταστικά σου κολαρα ,φόρεσε τα και όλα στο λαιμό σου να λαμπεις και πιάσε τον ρυθμό.
Κολάρο εσύ δε μου έβαλες ποτέ.μια φορά μόνο ζήτησες εσύ συνεργασία κι όχι εγώ αν θυμάσαι πως εσύ με έψαξες να μου το προτείνεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom