Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Οι αγαπημένες μου αφέντρες Έρικα και Θεανώ
Πράγματι η Θεανώ είναι υπέροχη με τα ομορφότερα πόδια και εμφάνιση. Με Έρικα δεν έχω καταφέρει να συναντηθώ ακόμα για να έχω άποψη.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Λίγες μέρες εμειναν για την αγαπημένη μου Θεσσαλονίκη.....
Όσοι επιθυμούν να βρεθούν στα πόδια μου inbox .....
I14_MG_9861_3-2.JPG
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Λίγες μέρες εμειναν για την αγαπημένη μου Θεσσαλονίκη.....
Όσοι επιθυμούν να βρεθούν στα πόδια μου inbox .....
I14_MG_9861_3-2.JPG
Ωπα, ώπα, μικρή στο μάτι...
Αν έχεις θέματα, έλα στον μουσάτο τον γιατρό, κιαν δεν έχεις, πάλι έλα, κοντή!!
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Ωπα, ώπα, μικρή στο μάτι...
Αν έχεις θέματα, έλα στον μουσάτο τον γιατρό, κιαν δεν έχεις, πάλι έλα, κοντή!!
Δεν ξέρω για σένα @ivispet , αλλά τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου τα έχω κάνει με κοντές και λεπτές, τα επονομαζόμενα και ως κοντοπούτανα. Τώρα μπροείτε να πέσετε να με φάτε, μαθαίνοντας ότι ναι κυρίες και κύριοι, τόσο οι Αφέντες, όσο και αρκετές Αφέντρες που ξέρω, απολαμβάνουμε απίστευτα το σεξ με τους ανθρώπους μας.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Δεν ξέρω για σένα @ivispet , αλλά τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου τα έχω κάνει με κοντές και λεπτές, τα επονομαζόμενα και ως κοντοπούτανα. Τώρα μπροείτε να πέσετε να με φάτε, μαθαίνοντας ότι ναι κυρίες και κύριοι, τόσο οι Αφέντες, όσο και αρκετές Αφέντρες που ξέρω, απολαμβάνουμε απίστευτα το σεξ με τους ανθρώπους μας.
Τέτοια τους λες και γαβγίζουν μετά τα Ακιτα...
Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε..
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Τέτοια τους λες και γαβγίζουν μετά τα Ακιτα...
Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε..
Α, συγγνώμη Ίσιδα, αλλά η αλήθεια να λέγεται, τα κοντοπούτανα που ξέρουν να γαμιούνται, όντως κάνουν υπέροχα γαμήσια, ενίοτε και όμορφα ακροβατικά, ειδικά εάν το έχουν λίγο με χορό και ανοίγματα.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Α, συγγνώμη Ίσιδα, αλλά η αλήθεια να λέγεται, τα κοντοπούτανα που ξέρουν να γαμιούνται, όντως κάνουν υπέροχα γαμήσια, ενίοτε και όμορφα ακροβατικά, ειδικά εάν το έχουν λίγο με χορό και ανοίγματα.
Εντάξει δίκιο... έχεις απόλυτο δίκιο.....
Υπάρχουν όμως και οι εξαιρέσεις..... να είναι κοντό και αδύνατο με μεγάλη γλώσσα, αλλά να μην είναι κοντοπουτανο . Τι είναι?
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Και για να ανάψουμε λίγο τα αίματα, αλήθεια, αυτή η υπέρτατη μαλακία με το ότι οι Αφέντες και οι Αφέντρες δεν κάνουμε σεξ με τις σκλάβες/σκλάβους μας, από πού στην ευχή του καλού Θεούλη προέκυψε;; Γιατί όσο πίσω στην ρημαδοϊστορία του χώρου και να πάω, μια χαρά σεξ γινότανε... Πραγματικά απορία το έχω και θέλω να μου τη λύσει κάποιος/κάποια, έστω και τώρα, στα γεράματα μου.

Οκ, για να εξηγούμαι, δε μιλάω για αποκλειστικά Μ/D με service oriented submissives/slaves, που αντιλαμβάνομαι ότι την ευχαρίστηση τη βρίσκουν από την υπηρεσία τους, αλλά για Μ/D με sub/slaves που είναι γενικών καθηκόντων. (όπου M/D βάλτε Master/Mistress/Dom/Domme)

Στην τελική, γιατί να περιορίσουμε κάποια ευχαρίστησή μας, επειδή έχουμε αποφασίσει να ακολουθήσουμε ένα συγκεκριμένο lifestyle;
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει ομορφότερο πράγμα από το να κάνεις sex με την αφέντρα σου.η ικανοποίηση είναι διπλή.τωρα για αφέντες δε ξέρω γιατί οι σεξουαλικές μου προτιμήσεις τείνουν προς τη γυναικεία πλευρα
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Και για να ανάψουμε λίγο τα αίματα, αλήθεια, αυτή η υπέρτατη μαλακία με το ότι οι Αφέντες και οι Αφέντρες δεν κάνουμε σεξ με τις σκλάβες/σκλάβους μας, από πού στην ευχή του καλού Θεούλη προέκυψε;; Γιατί όσο πίσω στην ρημαδοϊστορία του χώρου και να πάω, μια χαρά σεξ γινότανε... Πραγματικά απορία το έχω και θέλω να μου τη λύσει κάποιος/κάποια, έστω και τώρα, στα γεράματα μου.

Οκ, για να εξηγούμαι, δε μιλάω για αποκλειστικά Μ/D με service oriented submissives/slaves, που αντιλαμβάνομαι ότι την ευχαρίστηση τη βρίσκουν από την υπηρεσία τους, αλλά για Μ/D με sub/slaves που είναι γενικών καθηκόντων. (όπου M/D βάλτε Master/Mistress/Dom/Domme)

Στην τελική, γιατί να περιορίσουμε κάποια ευχαρίστησή μας, επειδή έχουμε αποφασίσει να ακολουθήσουμε ένα συγκεκριμένο lifestyle;
Μην τους κάνεις τώρα να τρεχουν να ρωτούν τον Γουγλη......
Τρίζουν τα κόκαλα των σκλαβων....
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Δεν υπάρχει ομορφότερο πράγμα από το να κάνεις sex με την αφέντρα σου.η ικανοποίηση είναι διπλή.τωρα για αφέντες δε ξέρω γιατί οι σεξουαλικές μου προτιμήσεις τείνουν προς τη γυναικεία πλευρα
Βρε μαζί σου, και με Αφέντη/σκλάβα το ίδιο ισχύει, απλά αναρωτιέμαι από πού στην ευχή του καλού Θεούλη/Αλλάχ/Βούδα/whatever προέκυψε αυτή η uber-alles μαλακία που ακούω τα τελευταία 15+ χρόνια, ότι οι M/D, και ίσως πιο συγκεκριμένα, οι επαγγελματίες του χώρου αυτού, να απαγορεύεται να κάνουν σεξ με τα sub/slaves τους.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Βρε μαζί σου, και με Αφέντη/σκλάβα το ίδιο ισχύει, απλά αναρωτιέμαι από πού στην ευχή του καλού Θεούλη/Αλλάχ/Βούδα/whatever προέκυψε αυτή η uber-alles μαλακία που ακούω τα τελευταία 15+ χρόνια, ότι οι M/D, και ίσως πιο συγκεκριμένα, οι επαγγελματίες του χώρου αυτού, να απαγορεύεται να κάνουν σεξ με τα sub/slaves τους.
Από τότε που μπορεί ο σκλάβος ή η σκλάβα να μιλάει χωρίς να ζητάει άδεια...
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Βρε μαζί σου, και με Αφέντη/σκλάβα το ίδιο ισχύει, απλά αναρωτιέμαι από πού στην ευχή του καλού Θεούλη/Αλλάχ/Βούδα/whatever προέκυψε αυτή η uber-alles μαλακία που ακούω τα τελευταία 15+ χρόνια, ότι οι M/D, και ίσως πιο συγκεκριμένα, οι επαγγελματίες του χώρου αυτού, να απαγορεύεται να κάνουν σεξ με τα sub/slaves τους.
Ίσως ο διαχωρισμός επαγγελματικού/προσωπικού κομματιού να είναι αυτός που έκανε τα πράγματα πιο unfuckable
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Δεν ξέρω για σένα @ivispet , αλλά τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου τα έχω κάνει με κοντές και λεπτές, τα επονομαζόμενα και ως κοντοπούτανα. Τώρα μπροείτε να πέσετε να με φάτε, μαθαίνοντας ότι ναι κυρίες και κύριοι, τόσο οι Αφέντες, όσο και αρκετές Αφέντρες που ξέρω, απολαμβάνουμε απίστευτα το σεξ με τους ανθρώπους μας.
Το ίδιο λέμε φίλε μου!
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Ίσως ο διαχωρισμός επαγγελματικού/προσωπικού κομματιού να είναι αυτός που έκανε τα πράγματα πιο unfuckable
Για ποιο λόγο; Δεν υπάρχει λογική σε αυτό που αναφέρεις, ειδικά εάν θεωρήσουμε ότι σκοπός είναι η μεγιστοποίηση της ευχαρίστησης τόσο του κυρίαρχου μέρους, όσο και του υποτακτικού μέρους. Πόσο μάλλον σε ένα αμοιγώς επαγγελματικό, κι άρα πιο ανταγωνιστικό θεωρητικά περιβάλλον, με πλείστες επιλογές, όπου ο πελάτης (δηλ. το υποτακτικό μέρος) επιλέγει το κυρίαρχο μέρος με βάση τα θέλω του, αλλά και το κόστος.

Και για να στο πάω ένα βήμα παραπέρα, γιατί ως κυρίαρχο μέρος να μειώσω την ευχαρίστησή μου, και άρα την ευχαρίστηση του υποτακτικού μέρους, γνωρίζοντας ότι με ευχαρίστησε με έναν όμορφο τρόπο, μέσω του οργασμού μου επάνω του; Υποτίθεται ότι ελέγχουμε τον τρόπο και το πότε θα έχει και το υποτακτικό μέρος ευχαρίστηση, μήπως λοιπόν θεωρούνε κάποιες κυρίες ότι θα χάσουν τον έλεγχο;
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Νομίζω πως πρέπει να επαναφέρουμε το νήμα στον αρχικό του σκοπό.
Μπορούμε να φτιάξουμε άλλο νήμα..
" η σκλάβα α κοίτα με τα πάθη της"......








Αθήνα λοιπόν :

Εκτός από διπλά σεσσιον με την αγαπημένη μας κυρία Ερρικα ....
Η κυρία Νέμεσις μαζί μας
IMG-67c6ad73b6551090d07bca5ae59f28f3-V.jpg
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Βρε μαζί σου, και με Αφέντη/σκλάβα το ίδιο ισχύει, απλά αναρωτιέμαι από πού στην ευχή του καλού Θεούλη/Αλλάχ/Βούδα/whatever προέκυψε αυτή η uber-alles μαλακία που ακούω τα τελευταία 15+ χρόνια, ότι οι M/D, και ίσως πιο συγκεκριμένα, οι επαγγελματίες του χώρου αυτού, να απαγορεύεται να κάνουν σεξ με τα sub/slaves το

Από τότε που μπορεί ο σκλάβος ή η σκλάβα να μιλάει χωρίς να ζητάει άδεια...
Όταν μιλάει για την αφέντρα της και στον ενικό μιλάει και χωρίς άδεια εφόσον υπάρχει δημόσια συζήτηση και από την αφέντρα της έχει δοθεί το προνόμιο της ολικής αυτοδιαχείρισης του εαυτού μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom