Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Αφού είναι ,δοκίμασε και βλέπεις
Καλά ναι δεν χάνω και
Nαι μπαίνεις εδώ και έχει αναρτήσει τα προφίλ της στα social oπου ανεβάζει υλικό.
Φαίνεται πολύ καλή κ αξίζει νμζ μια επίσκεψη
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Από ότι είδα μόνο πάλη κάνει
Κάνει πάλη, armwrestling, σηκώματα, feats of strengh ( που λογικα μπορει να περιλαμβάνει και μαστίγια, χαστούκια ή τέτοια παρόμοια πράγματα για οποιον ενδιαφερεται) . Για λεκτική κυριαρχία δεν ξερω κατά ποσο μιλαει καλά αγγλικά οποτε θα το δω απο κοντα. Αν θες κάτι συγκεκριμένο ρώτησε την. Απαντάει άμεσα.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Κάνει πάλη, armwrestling, σηκώματα, feats of strengh ( που λογικα μπορει να περιλαμβάνει και μαστίγια, χαστούκια ή τέτοια παρόμοια πράγματα για οποιον ενδιαφερεται) . Για λεκτική κυριαρχία δεν ξερω κατά ποσο μιλαει καλά αγγλικά οποτε θα το δω απο κοντα. Αν θες κάτι συγκεκριμένο ρώτησε την. Απαντάει άμεσα.
Έλεγα για στραπ κλπ...Αλλά θα κάνω μια ερώτηση
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Ανάμεσα σε Έρρικα και Θεανώ ποια προτείνετε
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Είχα πάει στην Κυρία Αλεξάνδρα διάβασα ότι σταμάτησε και πήρα την απόφαση να κάνω λογαριασμό εδώ, και η Κυρία Όλγα αν δεν κάνω λάθος ήταν στο dungeon της Κυρίας Αλεξάνδρας την είχα δει η αλήθεια είναι ότι έχει περιττά κιλά αλλα και αυτό φετίχ είναι στο session τότε ήταν αδιάφορη δεν θα την ξανάεβλεπα την Όλγα
Δε σταμάτησε kwstas argyroy απουσιάζει για σοβαρό λόγο.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Δε σταμάτησε kwstas argyroy απουσιάζει για σοβαρό λόγο.
@SlaveAkira αυτό είναι κάτι που μόνο η ίδια και ελάχιστοι άνθρωποι γνωρίζουν. Για την ώρα έχει σταματήσει να εξασκεί το επάγγελμα αυτό, απ' όσο αντιλαμβάνομαι, άρα σταμάτησε. Όταν και εάν επανέλθει εκ νέου, καθώς ακουστήκανε διάφορα σχόλια περί απειλών κλπ. έχει στόμα να μιλήσει.

Προσωπικά σαν Κυρίαρχος, και πόσο μάλλον Κυρίαρχος που γνωρίζει την Ελληνική σκηνή από το 2003, και έχει υπάρξει ενεργό μέλος της για πολλά χρόνια, πιο πολύ με ενδιαφέρει το σχόλιο που έχει αναφερθεί από άλλη Κυρίαρχο και αφορά τη συμπεριφορά σου, και το ότι εκθέτεις άτομα του χώρου και τις προτιμήσεις τους, και όχι εάν και πότε θα επανέλθει η Κυρία σου.
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
@SlaveAkira αυτό είναι κάτι που μόνο η ίδια και ελάχιστοι άνθρωποι γνωρίζουν. Για την ώρα έχει σταματήσει να εξασκεί το επάγγελμα αυτό, απ' όσο αντιλαμβάνομαι, άρα σταμάτησε. Όταν και εάν επανέλθει εκ νέου, καθώς ακουστήκανε διάφορα σχόλια περί απειλών κλπ. έχει στόμα να μιλήσει.

Προσωπικά σαν Κυρίαρχος, και πόσο μάλλον Κυρίαρχος που γνωρίζει την Ελληνική σκηνή από το 2003, και έχει υπάρξει ενεργό μέλος της για πολλά χρόνια, πιο πολύ με ενδιαφέρει το σχόλιο που έχει αναφερθεί από άλλη Κυρίαρχο και αφορά τη συμπεριφορά σου, και το ότι εκθέτεις άτομα του χώρου και τις προτιμήσεις τους, και όχι εάν και πότε θα επανέλθει η Κυρία σου.
Απάντησα σε δύο διαφορετικά θέματα και η άλλη κυρίαρχος δεν απορεις μιλάει για άτομα που εκτέθηκαν και μόνο αυτή είναι που το λέει.και δεν ανέβηκε ποτέ σχολιο περί προτιμησεων.μαλλον ξερεις κάτι παραπανω..ας έρθει οποίος έχει να πει κάτι γτ από όσο λένε τα μηνύματα που ανταλλάξαμε δε μίλησα ποτέ για πελάτη, μίλησα για φίλο μου και δεν το ανέβασα δημόσια παρά σε προσωπικό μήνυμα μεταξύ με την αφέντρα.οποτε το ποιος δυσφημίσει και κατηγορεί και προκαλεί προβλήματα στο σπίτι μου ας το αποφασίσουν οι αρχές
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
Εννοείται πως αν ζητηθεί έχω και τις αντίστοιχες αποδείξεις
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Λατρεύουμε ξένες γλώσσες, όχι κακές

Καλό Σαββατοκύριακο κόσμε....
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Λατρεύουμε ξένες γλώσσες, όχι κακές

Καλό Σαββατοκύριακο κόσμε....
Εξαρτάται τη γλώσσα, αλλά ναι, είναι καλές οι ξένες γλώσσες, βοηθάνε σε επικοινωνία, και όχι μόνο ;)

Καλό Σαββατοκύριακο αγαπητή Ίσιδα
 

SlaveAkira

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
33
Like
8
Πόντοι
0
@SlaveAkira αυτό είναι κάτι που μόνο η ίδια και ελάχιστοι άνθρωποι γνωρίζουν. Για την ώρα έχει σταματήσει να εξασκεί το επάγγελμα αυτό, απ' όσο αντιλαμβάνομαι, άρα σταμάτησε. Όταν και εάν επανέλθει εκ νέου, καθώς ακουστήκανε διάφορα σχόλια περί απειλών κλπ. έχει στόμα να μιλήσει.

Προσωπικά σαν Κυρίαρχος, και πόσο μάλλον Κυρίαρχος που γνωρίζει την Ελληνική σκηνή από το 2003, και έχει υπάρξει ενεργό μέλος της για πολλά χρόνια, πιο πολύ με ενδιαφέρει το σχόλιο που έχει αναφερθεί από άλλη Κυρίαρχο και αφορά τη συμπεριφορά σου, και το ότι εκθέτεις άτομα του χώρου και τις προτιμήσεις τους, και όχι εάν και πότε θα επανέλθει η Κυρία σου.
Για μια σκλάβα/σκλάβο το πιο σημαντικό κι ανώτερο πράγμα είναι ο Αφέντης/Αφέντρα.το τι σας ενδιαφέρει Dom για τα σχόλια των άλλων δεν είναι εντός θεματος
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.482
Πόντοι
446
Αμα δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει......
Στην ερώτηση ανάμεσα στα δύο ονόματα απάντησα... ειχα την τύχη να κανω και με άλλες αφέντρες διπλά..... αν θες κάνε και εσύ ερώτηση με άλλα ονόματα... είμαι δίκαιος άνθρωπος..
Καλό βράδυ σε όλους
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Απάντησα σε δύο διαφορετικά θέματα και η άλλη κυρίαρχος δεν απορεις μιλάει για άτομα που εκτέθηκαν και μόνο αυτή είναι που το λέει.και δεν ανέβηκε ποτέ σχολιο περί προτιμησεων.μαλλον ξερεις κάτι παραπανω..ας έρθει οποίος έχει να πει κάτι γτ από όσο λένε τα μηνύματα που ανταλλάξαμε δε μίλησα ποτέ για πελάτη, μίλησα για φίλο μου και δεν το ανέβασα δημόσια παρά σε προσωπικό μήνυμα μεταξύ με την αφέντρα.οποτε το ποιος δυσφημίσει και κατηγορεί και προκαλεί προβλήματα στο σπίτι μου ας το αποφασίσουν οι αρχές
@SlaveAkira αναφέρθηκε κάτι δημόσια, έχεις κάθε δικαίωμα να απαντήσεις δημόσια σε μία κατηγορία με τις αντίστοιχες αποδείξεις. Τα μου είπε, της είπα, σου είπε, μας είπε, τα ακούω 20 χρόνια τώρα από άπειρους ανθρώπους μέσα στο χώρο, και από φίλες που άνοιξαν μαζί dungeon και στη συνέχεια το διαλύσανε για μαλακίες.

Ο νούμερο ένα κανόνας του χώρου (BDSM) αλλά και της δουλειάς που επιλέξατε τόσο εσύ, όσο και η Κυρίαρχη που ανέφερε το εν λόγω περιστατικό, είναι η εχεμύθεια. Το αν αναφέρθηκες σε πελάτη, σε φίλο, σε κολλητό, σε οτιδήποτε το ξέρεις εσύ και η εν λόγω Κυρίαρχος, όπως εσείς ξέρετε το εάν αυτός είναι πελάτης ή όχι.

Σε κάθε περίπτωση, εάν θέλεις μπορείς να μου τα στείλεις και σε PM.

Φιλικά,
Master Spiler (για όσους γνωρίζουν από Ελληνική σκηνή)
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Για μια σκλάβα/σκλάβο το πιο σημαντικό κι ανώτερο πράγμα είναι ο Αφέντης/Αφέντρα.το τι σας ενδιαφέρει Dom για τα σχόλια των άλλων δεν είναι εντός θεματος
Όπως σου είπα, έχει υποπέσει στην αντίληψή μου, και μάλλον διεγράφη από τους διαχειριστές λόγω της ύπαρξης του τηλεφώνου σου, κατηγορία συγκεκριμένη, ότι κατηγορείς με ψέμματα και εκθέτεις πελάτες. Το τι είναι εντός θέματος και τι εκτός θέματος αφορά τους χρήστες αυτής της κοινότητας, αλλά και του BDSM στην Ελλάδα, εφόσον μία επαγγελματίας του χώρου, και εν προκειμένω τόσο του BDSM, όσο και του πληρωμένου έρωτα διαπράττει τέτοιο ελάττωμα.

Όπως λοιπόν αναφέρθηκε και σε άλλο μήνυμα, εφόσον έχεις στοιχεία που να λένε ότι αυτό δεν ισχύει, ελεύθερα τα δημοσιεύεις εδώ, ή άμα θέλεις, μου τα στέλνεις σε μήνυμα, σε προσπάθεια να με πείσεις για κάτι άλλο, αλλά είναι χοντρή κατηγορία για να μου πεις ότι είναι εκτός θέματος. Στην τελική, σε νήμα που συζητάται η γυναικεία κυριαρχία είμαστε, άρα τόσο εσύ, όσο και εγώ, κάνουμε κατάχρηση του εν λόγω νήματος.

Και για να στο πω και πολύ πιο ωμά, εν δυνάμει πελάτης σου είμαι, άρα όταν βγαίνει δημόσια από κάποιον ότι εκθέτεις άλλους πελάτες, προφανώς και με ενδιαφέρει να μάθω εάν ισχύει η κατηγορία αυτή, το κατάλαβες έτσι τώρα;

Φιλικά,
Master Spiler
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom