Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Slen7

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2016
Μηνύματα
73
Like
35
Πόντοι
0
Ο ειδικά διαμορφωμένος χώρος σύντομα θα είναι σε λειτουργία ...ούτε ξενοδοχεία θα σταματήσω όμως να επισκέπτομαι, όπως και στον χώρο σου θα συνεχίσω να έρχομαι...
εννοείται ΚΑΙ η επαρχία θα συνεχίσει.

Δεν βλέπω τον λόγο που θα πρέπει να αναγκαστούν άτομα που με ξέρουν και περνάμε καλά, να μην μπορούν να με δουν πάνω από μια φορά το χρόνο , επειδή δεν έχουν την τύχη να έρχονται Αθήνα...
Φιλιά αγαπημενα μου πλάσματα στην Θεσσαλονίκη , Λάρισα , Πάτρα, Κρήτη, Βόλο.
Επιστρέφω σύντομα....

Καλύτερα κοντή καυλα που το ξεκαθαρίζω στο τηλέφωνο πριν με δεις ...παρά να έχω εξαφανίσει τα μισά μου κιλά στις φωτογραφίες ... και να σκάω μπουλντόζα με πέτσες που κρέμονται στα μπούτια μου.
Έλα και καμία βόλτα τρικαλα να σε απολαύσουμε και εμείς που δεν μπορούμε να μετακινηθούμε εύκολα
 

Atsidas

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Προσφέρει καμία παιχνίδια τουαλέτας στην Αθήνα πλέον;
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Η domina Isida είναι από τις πλέον κατάλληλες για τέτοια παιγνίδια. Προσφέρει και scat για πιο προχωρημένους.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.484
Πόντοι
446
Έλα και καμία βόλτα τρικαλα να σε απολαύσουμε και εμείς που δεν μπορούμε να μετακινηθούμε εύκολα
Καλημερα.
Λάρισα κάποια στιγμή θα έρθω πάλι. Τρίκαλα δεν εχω στα πλάνα σύντομα.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.484
Πόντοι
446
Η domina Isida είναι από τις πλέον κατάλληλες για τέτοια παιγνίδια. Προσφέρει και scat για πιο προχωρημένους.
Από τα αγαπημένα μου παιχνίδια κιόλας...

Να έχουμε μια όμορφη ημέρα αγαπημένα μου πλάσματα.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.126
Πόντοι
206
Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιος μπορεί να θέλει να τον χεσουν...
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
924
Like
4.484
Πόντοι
446

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
76
Like
123
Πόντοι
0
Κατα τα άλλα οι Κλουζώ του forum και τα τρολάκια της αλκοολικης αγαμητης θείας από την Καλλιθέα, "ξέρουν" ότι η Λόλα αποσύρθηκε δίνοντας και κοινωνιολογικές διαστάσεις στο θέμα της αλλαγής host του site της.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Αν κατάλαβα καλα λέει ότι ακόμα κάθεται σωστά ;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Κατα τα άλλα οι Κλουζώ του forum και τα τρολάκια της αλκοολικης αγαμητης θείας από την Καλλιθέα, "ξέρουν" ότι η Λόλα αποσύρθηκε δίνοντας και κοινωνιολογικές διαστάσεις στο θέμα της αλλαγής host του site της.
Ε τωρα μη μας τσουβαλιάζεις όλους ότι αυτή την περιοδο δεν κανει σεσσιον ισχύει και το γράφει και στο site της και όταν και εάν επανελθει θα δεις ότι δε θα ειναι διθεσιμη για όλους και ειδικά για καινουργιους .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom