Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Έρικα και λόλα οι καλύτερες,δυστυχώς η λόλα δεν μου έχει απαντήσει ακόμα στο email,η έρικα είναι κορυφή στο cbt.bontage,role play και στο strap,ωραία πόδια για γλύψιμο και ανάποδο facesitting, έχει φαντασία και φούλ ανωμαλία και δεν υπολογίζει την ώρα δύσκολο να την πετύχεις αλλά αξίζει να προσπαθήσετε
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Έρικα και λόλα οι καλύτερες,δυστυχώς η λόλα δεν μου έχει απαντήσει ακόμα στο email,η έρικα είναι κορυφή στο cbt.bontage,role play και στο strap,ωραία πόδια για γλύψιμο και ανάποδο facesitting, έχει φαντασία και φούλ ανωμαλία και δεν υπολογίζει την ώρα δύσκολο να την πετύχεις αλλά αξίζει να προσπαθήσετε
Έρικα και θεανώ, η θεανώ η πιο όμορφη από όλες
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Έρικα και λόλα οι καλύτερες,δυστυχώς η λόλα δεν μου έχει απαντήσει ακόμα στο email,η έρικα είναι κορυφή στο cbt.bontage,role play και στο strap,ωραία πόδια για γλύψιμο και ανάποδο facesitting, έχει φαντασία και φούλ ανωμαλία και δεν υπολογίζει την ώρα δύσκολο να την πετύχεις αλλά αξίζει να προσπαθήσετε
Η λόλα έχει σταματήσει, η έρικα το ίδιο κάνει session μόνο με όσους ξέρει
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Ξέρουμε πότε επιστρέφει η Λόλα;
Θα παει στο Ζαπειο με ειπανε και θα κανει συνεντευξη τύπου. Φιλαράκι δυσκολα τα πράματα εκει κατω θα καταντήσετε σαν και εμάς στη Σαλονίκη, το site της Λόλας έχει πέσει , κανό μαντάτο αυτό
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Θα παει στο Ζαπειο με ειπανε και θα κανει συνεντευξη τύπου. Φιλαράκι δυσκολα τα πράματα εκει κατω θα καταντήσετε σαν και εμάς στη Σαλονίκη, το site της Λόλας έχει πέσει , κανό μαντάτο αυτό
Όντως έχει πέσει....Κακό αυτό
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Γεια σου φίλε, πόσα λεφτά θέλει;
Καλημέρα. 200 το μισάωρο , 300 την ωρα. Μου αρέσει και την προτίμησα γιατί είναι και σέξυ και πολύ δυνατή φυσικά απο κάτι βίντεο της που είδα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

JackMenepo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Εγώ δεν είμαι τόσο connoisseur του bdsm οσο πολλοί έδω. Θέλω απλά να είναι όσο πιο όμορφη γίνεται, όχι πάνω απο 30-35, με ωραία πατουσάκια και να έχει την δυνατότητα να είναι σε κάποιον βαθμό αυταρχική. Εκτός απο τις αφέντρες που πανω κάτω ξέρω τι παίζει, θα μπορούσε κάποιος να προτείνει και βίζιτες με αυτά τα κριτήρια ;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Εγώ δεν είμαι τόσο connoisseur του bdsm οσο πολλοί έδω. Θέλω απλά να είναι όσο πιο όμορφη γίνεται, όχι πάνω απο 30-35, με ωραία πατουσάκια και να έχει την δυνατότητα να είναι σε κάποιον βαθμό αυταρχική. Εκτός απο τις αφέντρες που πανω κάτω ξέρω τι παίζει, θα μπορούσε κάποιος να προτείνει και βίζιτες με αυτά τα κριτήρια ;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Εισαι σε λαθος νημα φιλε κατ αρχήν από τις γνωστές όλες ειναι αρκετά πάνω από 40 και κατά δευτερον βρες μια βιζιτα που σου αρεσει , μιλα μαζί της και κανε και αυτά που θέλεις
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Εγώ δεν είμαι τόσο connoisseur του bdsm οσο πολλοί έδω. Θέλω απλά να είναι όσο πιο όμορφη γίνεται, όχι πάνω απο 30-35, με ωραία πατουσάκια και να έχει την δυνατότητα να είναι σε κάποιον βαθμό αυταρχική. Εκτός απο τις αφέντρες που πανω κάτω ξέρω τι παίζει, θα μπορούσε κάποιος να προτείνει και βίζιτες με αυτά τα κριτήρια ;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Καλημέρα ρίξε μια ματιά εδώ. Εχουν αναφερθεί κάποια ονόματα. Μπορείς να έρθεις σε επαφή μαζί τους και να τους πεις τι ακριβώς θα ήθελες.
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Εγώ δεν είμαι τόσο connoisseur του bdsm οσο πολλοί έδω. Θέλω απλά να είναι όσο πιο όμορφη γίνεται, όχι πάνω απο 30-35, με ωραία πατουσάκια και να έχει την δυνατότητα να είναι σε κάποιον βαθμό αυταρχική. Εκτός απο τις αφέντρες που πανω κάτω ξέρω τι παίζει, θα μπορούσε κάποιος να προτείνει και βίζιτες με αυτά τα κριτήρια ;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Για βίζιτες ψάξου αλλού εδώ γράφουμε για τις καλύτερες ατο αυταρχικό
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Καλημέρα. 200 το μισάωρο , 300 την ωρα. Μου αρέσει και την προτίμησα γιατί είναι και σέξυ και πολύ δυνατή φυσικά απο κάτι βίντεο της που είδα.
Έχουν ξεφύγει 200 τι μισάωρο? πλάκα μας κάνετε?
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Είναι σίγουρο;;Μήπως κάνει διάλειμμα;
Διαλλειμα μεγάλο φιλαρακι σαν την πουτσα που ριξαμε στο γαυρο και αντιστοιχη με αυτή που εφαγαν οι κότες απο τα χανουμια :) Γερό ταμείο σήμερα κατεβαίνω Αθηνα για εξαργύρωση :grin:
:grin: Κρίμα φιλαρακι που σταμάτησε αλλα αφου υπάρχει η Θεανώ να κάνεις το σταυρό σου
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Διαλλειμα μεγάλο φιλαρακι σαν την πουτσα που ριξαμε στο γαυρο και αντιστοιχη με αυτή που εφαγαν οι κότες απο τα χανουμια :) Γερό ταμείο σήμερα κατεβαίνω Αθηνα για εξαργύρωση :grin:
:grin: Κρίμα φιλαρακι που σταμάτησε αλλα αφου υπάρχει η Θεανώ να κάνεις το σταυρό σου
Αδερφέ εγώ είμαι γαύρος δυστυχώς.. Τουλάχιστον γανησαμε τους Τούρκους
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
22
Like
7.198
Πόντοι
3.446
Έχουν ξεφύγει 200 τι μισάωρο? πλάκα μας κάνετε?
Δυστυχώς οι κοπέλες σε αυτά τα site οπως το sessiongirls ή το wb270 τόσα παίρνουν πανω κατω. 100-200 το μισαωρο και 300 την ώρα. Μια στο τόσο τις επιλέγω απο εκει.
Η συγκεκριμένη είναι οτι πρέπειν για μένα, ειναι οπως θελω ιδανικα την γυναικα. Κοντούλα, αλλά και πολύ δυνατή και φυσικά οχι παραμορφωμένη απο τα βάρη και οτι άλλο παίρνουν καποιες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom